Opinie o Kompania Piwowarska w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kompania Piwowarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kompania Piwowarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Piwowarska w Tychy

sergio

Pracowałem na sezonie niełudzcie sie że po sezonie zostaniecie,zostają tylko wazeliniarze,rozdupcza mnie z tą kratą albo deputatem niektórzy tylko o tym marzą jakby niemożna było se w sklepie kupić pozdro dla Irasa z l3 jedyny konkretny koleś.

mart

Witam na operatora wozka widlowego sa przyjecia i jaka kwota na okres probny 3-miesiecy idzie zarobic

JAN
@mart

na wózki są przyjęcia. Stawka spoko i dodatki zmianowe, również za II zmianę, zgrzewka piwa

Tomi

Ile dostanie miesięcznie operator maszyn produkcyjnych takich jak kister, multipacker czy palletiser??

Niv

Witam, jak obecnie kształtują się zarobki dla osób nowo przyjmowanych??

dupen
@Niv

Od 3000 do 30000 brutto :p zalezy od stanowiska!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kompania Piwowarska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
szczęśliwieuwolnionyodkorpo

Praca w tej firmie przeznaczona jest dla ludzi, którzy nie mają uczuć. Właściwy przełożony nie przywita Cię na pokładzie, a ten pseudo będzie Cię traktował jako materiał do budowania własnego ego. Rozmowy w drugim pokoju, wieczne pretensje, zero szkoleń mimo obietnic w ofercie (jedynie te on-line do zdania na ileś %)Jakieś chore relacje z innymi działami, wyścig, kto kogo wkopie i jak bardzo, zero pracy zespołowej, wręcz przeciwnie. Układy, układziki, heheszki e-mailowe do wybranych osób na temat innych obecnych w pokoju, atmosfera godna nakręcenia parodii o korpo.

Ewak

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie dla specjalisty. Nie polecam pracy ludziom z wyższym wykształceniem i dużym doświadczeniem programisty. Kierownictwo działu utrzymania ruchu ds. produkcj nie potrafi zarządzać ludźmi, wydają niejasne dla pracowników polecenia, nie rozwiązują istniejących konfliktów i dają sobą manipulować. Brak kompetencji i chęci współpracy. Nie polecam.

Maniek
@Ewak

to pewnie napisał ten co się nie sprawdził i teraz szuka wymówek na swój brak wiedzy :)

JAN
@Ewak

cóż nie jeden pracując w KP uważał, że jest niedoceniany ale jak opuścił nasze mury okazało się, że w innej firmie nie popracował zbyt długo bo był cieńki.

Marian
@Ewak

jeśli ktoś został zatrudniony na konkretne stanowisko a chciał zostać od razu kierownikiem bo ma wyższe to trochę się pomylił. To że masz papierek nie znaczy że będziesz rządził ludźmi. Byli już tu tacy co wyższe mają i tylko kierownikami chcieli być a pojęcia żadnego. Jak się nie podoba to na tereny przemysłowe i tam zatrudnią ciebie zgodnie z kwalifikacjami jak się nie podoba w KP. Poza tym pracując z ludźmi trzeba ich szanować a nie dawać do zrozumienia że inni są nikim. Nie pasuje to nie aplkikuj

Ika
@Maniek

Może być. Ale ja stawiam na któregoś co go zdegradowali. Słyszałam że sobie nie radzą z decyzjami góry.

@Ika

bardziej chodzi o to, że większość po studiach uważa że nie są doceniani, chcieli by zostać kierownikami i rządzić innymi a predyspozycji nie maja a potem opowiadają jak im tu źle, zwolniaja się bo niby gdzie indziej bedzie lepiej a potem wychodzi kim są i co reprezentują. Jednak nie przyznają się że gdzie indziej im nie poszło tylko opisują jak to w KP jest.

A ja wiem
@Marek

Tak. Ale w tym akurat dziale kręcą lody na boku. Po co tam mają firmy zewnętrzne skoro sa spece? Nie potrzebni im prawdziwi specjaliści bo źródło uschnie... mieli by więcej roboty i mniej kasy

Nie polecam, zwłaszcza pracy na wyższych stanowiskach na warzelni. Liczą się tu znajomości i układy. Specjaliści to kmiotki po technikum, bez wiedzy i umiejętności, na wolnym rynku szybko zweryfikowało by ich życie, ale w browarze czują się bożkami. Chamstwo, prymitywny brak elementarnego koleżeństwa i kultury.

xyz

to siedź gdzuie siedzisz jak sie nie podoba w KP to zmykal na tereny przemysłowe, tam potrzeba takich jak TY. Pewnie to jeden z tych żekomo nie docenianych w KP a potem okazuje się ile jest wart bo po kilku miesiacach gdzie indziej poznaja się na takich. Jak Ci nie pasuje praca w KP to składaj papiery gdzie indziej i bedziesz pracować z podobnymi sobie.

juz nie w KP
@xyz

Ten komentarz to albo pisala osoba "na stanowisku", albo jakis bystrzak, co dostal robote w browarze i mysli, ze wygral los na loterii. Sadzac po ortografii stawiam na to drugie. Cwaniaczku za dyche, takich jak ty KP potrzebuje najbardziej. Wypruwaj sobie flaki i pracuj za smieszne pieniadze. Beda zamiatac toba wszystkie katy, a potem dostaniesz kopa. Chyba ze jestes jednym z tych, co dobrze wchodzi w pupe przelozonemu. Wtedy jest ok i pracujesz bez obaw o zwolnienie

Były piwowar

Absolwent absolwentowi nierówny. Po Technikum Browarniczym wychodzili kiedyś dobrze przygotowani pracownicy, a teraz po studiach pojawiają się specjaliści ds. niepotrzebnych.IMO.

Prazubr

Swietna firma a narzekaja tylko ludzie ktorym sie w d poprzewracalo bo nie wiedza jak gdzie indziej jest przewalone. Zapraszam do dowolnej montowni na strefie to zobaczycie co to normy.

Pracowałe

Pieniądze znośne bo dostaniesz 3000 brutto. Ja wsłanie sie zwolniłem bo nie daja gwrancji i praca jedynie na sezon. Lepiej szukać w Żabce, Spmie, Dayco bo oni zatrduniaja pod siebie w podbnych stawka co KP ale bez pośredników

brudas
@Pracowałe

Czy to prawda, że zamiast chmielu dajecie do piwa żółć bawolą?

pata
@brudas

oczywiscie ze nie prawda.

Gregor

Chce sie zatrudnić jako operator wozka na sezon - jak wyglądają stawki. Ile zarobie. Czy sa szanse na zostanie po sezonie w KP?

agamemnon
@Gregor

zarobki 2000 brutto i nie zostaniesz dłużej

Gostek

Szukam od kilku tygodni ofert na kierowce/przedstawiciela i nic nie widze, ktoś doradzi jak sie tam załapać?

misiek
@Gostek

Daj sobie spokój z pracą w kp ,prawdę ,napisał kolega wcześniej,ci co mają układy mają stawki i nie pracują jak powinni a nowi pracownicy zasuwają do pierwszej wypłaty aż otworzą się im oczy.Różnice w stawkach są przerażające miedzy pracownikami o podwyżkach możesz pomarzyć chyba że bedziesz pupilkiem kierownika(przykra prawda ale prawdziwa)mnóstwo ludzi odeszło z firmy ze wzgledu na finanse i chorą atmosfere w pracy.Związki zawodowe kompletnie nie są zainteresowane tym co sie wyprawia z ludzmi w tej firmie,a w biurach każdy patrzy na siebie.Odpisuje na twoje pytanie w ten sposób bo pracuje tam wiele lat i gdy by nie mój wiek dawno zmienił bym już prace i odszedł z KP tylko z ,trzech ważnych powodów;marnych zarobków,coraz gorszej współpracy z przełożonymi i co wydaje mi sie najgorsze że nikt nie interesuje sie zwykłym pracownikiem tym na samym dole .

Adaś
@misiek

a ja polecam. Stawek takich nie ma na sezon nigdzie indziej. Jeśli się komuś nie podoba o zapraszam na tereny przemysłowe a tam za najniższą krajową nauczą wa pracy jak w KP wam źle. Ja chętnie zajmę twoje miejsce

mmm

polecam, praca spoko a zarobki super, deputat co miesiąc. Co chwila szukają i naprawdę każdy sobie poradzi. Ja pracuje tu kolejny sezon i wracam z chęcią bo i zmiana na jakiej jestem to super ludziska.

Praca

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operatora wózka widłowego. Praca w Bieruniu na magazynie składującym piwo. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl Oferujemy umowę o prace i konkurencyjne wynagrodzenie. Praca NIE MA charakteru sezonowego!!

EjŁy

Ktoś tam wspomniał o związkach zawodowych, czy dalej w komisji jest Hen. D. który poszedł żeby mieć dupochron. Prawda jest przykra że dopóki dopóty związki są zależne od pracodawcy to nic nie zrobią jedyne co to wszyscy się pchają do komisji i wszystko obiecują a tak naprawde to mają wszystkich w głębokim poważaniu. Przykre ale niestety jest to prawdziwe. I co miesiąc biorą kasę jeszcze z naszych wypłat. Moim zdaniem ludzie z tej komisji nie mają szacunku do samego siebie i są pozbawieni jakichkolwiek zasad i zachwoują się jak zwierzęta. Liczy się instynkt przetrwania. Podsumowując żal PL. I w dodtaku solidarność się pod tym podpisuje ta z którą był Lech Wałęsa. Dramat.

aaa
@EjŁy

związki przed każdą podejmoiwaną decyzją zaprasza chetnych na zebrania otwarte by usłyszdeć opinię Pracowników, Byłem na takim zebraniu i przeglosowaliśmy większością. Jeśli ktoś nie przychodzi na takie zebrania to niech teraz siedzi cicho. A jeśli chodzi o solidarność, to może i brał kasę poprzedni przewodniczący, teraz jednak nastapiła zmiana i przewodnicząca nie siedzi na etacie jak jej poprzednik. Pełni ta funkcje społecznie po pracy i przez tak krótki czas wykazała się więcej niż poprzednik.

tylko narzekać
@EjŁy

prawda jest taka, że poprzedni przewodniczący nadużywał sobie ale teraz jest inaczej. Składki z tego co wiem dwa razy w roku maja wypłacac związkowcom więc nic do kieszeni nie biorą. A jak jestes taki mądry to startuj na przewodniczącego i wykaż się. Wszyscy tylko gadają a jak trzeba przyjść na zebranie to przychodzimy jedni i ci sami bo reszta nie ma czasu, a tu niestety trzeba coś dać od siebie, zwłaszcza czas prywatny. Zresztą przewodniczącego można zawsze zmienić (tak zrobiono z poprzednikiem MP w solidarności), więc idź na zebranie i zaproponuj, może zostaniesz i pokarzesz co potrafisz

Były Stały

Witam was . A wiec tak nie wiem nawet od czego zacząć . Jeden wielki syf , Ja pracowałem na CD TYCHY od 2010 roku do 2016. I tak Praca nawet fajna tylko gdyby płace były adekwatne z tym czego od Ciebie oczekują Mistrzowie Zmian .Pracownicy którzy pracują po 20 lub więcej lat zarabiają od 4200 zł Brutto.Stawki są różne Jedni mają mniej ale nie aż tak żeby narzekali . Granice 3100 zł Brutto . I co robią siedzą w wózkach widłowych i Graja na telefonach, Zwiedzają palarnie wszystkie jakie się da na całym CD . Są tacy którzy nigdzie się nie spiesza robota się zrobi sama . A kto ją zrobi ten kto ma stawkę 2700 zł Brutto czyli 1900zł na czysto . Taki pracownik musi być elastyczny musi wszystko umieć .Zapierniczać za tych co nic nie robią a kasę biorą konkretną . Związki zawodowe do (usunięte przez administratora) kasą biorą co miesiąc a nic nie wywalczą .Podwyżek brak ale jak już są to jakieś 0,5 % . Czyli ten odczuje ze stawką 4200 zł a i tak nic nie robi . Nie polecam tam pracy Chłopaki co przychodzą na sezon to pracują tylko w systemie czterobrygadowym czyli wekendy i święta w pracy , a i tak około września usłyszą Do widzenia . Taka prawda na temat KP w Tychach Plus że krata piwa co miesiąc . i Po pracy w Wytyczone dni jak masz pierwszą zmianę możesz iść do Pubu i się Naje...bać za darmo od 14 do 19 ile wejdzie w bebech tyle twoje . Są tacy którzy wręcz nie mogą się doczekać aby się za darmo Naj... Pracują też takie elementy Które mogą mieć wolne na poczet Niedzieli lub Soboty Których jeszcze nie przepracowali . Taka sytuacja . Poniedziałki na rano .... są tacy co urlop na żądanie mają przez cały rok . Można jeszcze pisać a pisać . Tak pracuje jedna klika kolesiostwo i tyle . Dzięki Pozdrawiam .... i nie polecam pracy w CD Tychy na magazynie .

SPM

Zatrudnimy Operatorów Wózków Widłowych Oferujemy: • Stałe zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę • Zatrudnienie bez pośredników, bezpośrednio pod firmą • Konkurencyjne wynagrodzenie • Miłą atmosferę pracy • Możliwość zdobycia doświadczenia • Osobom z potencjałem – możliwość rozwoju Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysyłanie CV na adres: rekrutacje@sistema.com.pl

WóDa

w sprzedaży szukaj w PMI Combera - zewnętrzny serwis :(

Róża

Przeszłam z KP Tychy do firmy logistycznej w Bieruniu. Robota dokładnie ta sama ale przynajmniej zatrudniają bezpośrednio pod siebie i masz pewność, że nikt cie w połowie roku nie wypierdzieli

kolo

Dwa razy pracowałem w kompani na sezon oczywiście na magazynie."kto nie będzie korzystał z L-4 tego zostawimy po sezonie" słyszałem ten tekst dwukrotnie, a w 2009 zwolnili całą jedną zmiane po trzech miesiącach a drugim razem udało mi się przerobić pięć miesięcy. Ogólnie nie polecam kasa marna(2000brutto,2010r)nie wiem jak jest teraz,ale podejrzewam że nie ma większych kokosów. Starzy pracownicy uważają się za bogów,tyrasz jak osioł żeby we wrześniu dowiedzieć się że kończą z tobą współprace.

były

hehhee,widze nic sie nie zmieniło. ludziska narzekają...

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Piwowarska - Tychy

• Jak się pracuje w Kompania Piwowarska?

Zobacz opinie na temat firmy Kompania Piwowarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompania Piwowarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kompania Piwowarska