Opinie o Kompania Piwowarska w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kompania Piwowarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kompania Piwowarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Piwowarska w Tychy

Gabi

Szczerze polecam podjęcie praktyk lub pracy w Laboratorium Rozlewu :) Dziewczyny w zespole przekochane i bardzo wspierające, chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Świetne zarządzanie Kierowniczki, można się do niej zwrócić z każdą sprawą i polegać na jej fachowym podejściu do problemu. Praca na nowoczesnym sprzęcie laboratoryjnym, super zaplecze socjalne i wyposażenie. Możliwość rozwoju poprzez udział w różnorodnych projektach i stażach. Nie ma co się bać pracy na zmiany, czas mija tam miło :)

choinka

nie wiem w jakim okresie musiałabyś się wstrzelić dokładnie. na pewno przyjmują na wakacje, a tak poza tym chyba możesz się zgłosić i ci dadzą znać czy aktualnie kogoś szukają.

Wiola

Jak z hybrydą na stan. biurowych?

rzepakowy
@Map

podbijam pytanie też się chętnie dowiem i mógłbyś coś więcej w ogóle powiedzieć o tym jak się z tego korzysta?

SzybkiZdzichu Nowy wpis

Praca była sspoko tak z 7 lat temu, ostatnimi laty przynajmniej w Tychach odbiera sie wszystko pracownikom i coraz gorzej traktuje. Kumoterstwo na wyżynach , tworzenie bezsensownych stanowisk dla znajomych. Ciągłe kłamstwa zarządu, wprowadzają gps, kamery z AI do śledzenia czy pracujesz. Naciskanie na zapiernicz a płace wychodzą coraz gorzej, coraz wiecej ludzi ucieka z tej firmy. Na magazynie masz 3 zmiany i niby przez dwa miesiące w roku 4b zazwyczaj dla nowych trwające całą pierwszą umowę, zapiernicz i presja czasu , obwinianie o wszystko co nie gra pracownika, grafiki wydawane dzień przed zmianą.

Mychu Nowy wpis
@SzybkiZdzichu

No to bardzo źle się dzieje w Tychach a myślałem że nie może być już gorzej ( 10 lat temu).No i "piwo" nie jest już najlepsze.To dramat.A podobno Książę wszystko to widzi i się uśmiecha...

Endrju

Przyjazny dla rodziny system 4 brygadowy, skrzynka piwa do tego. Kobieta nie narzeka, że pijesz 6 piwo bo wolne masz w tygodniu gdy ona jest w pracy a w weekend pracujesz. Czego chcieć wiecej? Duże możliwości rozwoju w wielu obszarach, ludzie bardzo mili. Gorąco polecam !

kupsztal Nowy wpis
@Endrju

Jest możliwość wyboru pracy na 3 zmiany czy to ogólnie jest 4 brygadówka?

Damian Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Ktoś wie czy operatorzy pracują na 3 zmiany czy na 4 brygadówce?

Ben
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda wynagrodzenie na stażu w dziale transportu??

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kompania Piwowarska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy

Czy można liczyć w Kompania Piwowarska na prywatną opiekę medyczną?

Gabi

Labamba
@Gabi

A mogę podpytać ile trwają praktyki i czy po Technologii Żywności można się załapać tam? Wiem, że dawno był post wrzucony ale może ktoś odpowie jeszcze..

Gill
@Labamba

kiedyś były na pewno praktyki i one były co lato, zgłaszali się studenci na stronie była lista z konkretnymi działami i lokalizacjami i taka praktyka trwała 6 tygodni, ale ja odszedłem kilka lat temu, więc nie wiem czy dalej tak jest, ale zadzwoń najlepiej, bo na pewno były te praktyki i studenci bardzo dobrze o nich mówili

chętny
@Gill

A orientujesz się może czy po takich praktykach przyjmują potem do pracy? W sensie proces rekrutacji jest taki sam jak w przypadku po zwykłym wysłaniu cv? o i czy trudno dostać się na praktyki, jak to u Ciebie wyglądało?

wixa
@chętny

na pewno będą przychylniej na to patrzeć bo jednak na praktykach cię już przeszkolą więc nie będziesz od zera a przy okazji cię poznają więc myślę że jest taka możliwość

Karla
@Gabi

mówisz o praktykach studenckich? z jakiego kierunku tutaj przyszłaś?

paolo
@Karla

teraz mają ogłoszenie o pracę na stanowisko laborant i właśnie piszą o wykształceniu średnim lub wyższym, a dokładnie chodzi o "chemiczne, analityczne lub technologiczne", więc pewnie to też odnosić się może do praktyk i staży

gilter
@paolo

a tak z innej beczki, ktoś tu był na stażu? warto?

choinka

nowy

Może dać ktoś szczerą opinie na temat firmy, jak waszym zdaniem sie w niej pracuje i czy warto się zatrudniać?

nowy
@nowy

Od razu też chętnie się dowiem co do jakości i sposobu przeprowadzania rekrutacji.

@nowy

najpierw masz kontakt z hrem i wywiad telefoniczny, nastepnie spotkanie z przełożonym i mailowy feedback czy się dostałeś

@nowy

jak chodzi o jakosć rekrutacji to moim zdaniem na poziomie, wszystko raczej profesjonalnie przeprowadzone

@nowy

porządny pracodawca moim zdaniem, wywiązują sie ze swoich zobowiazań i ludzie też spoko pracują, warto spróbowac tak myśle

nikim
@Kriss

fajnie że oceniasz prace na plus ale mógłbyś powiedzieć coś o umowach? jakie rodzaje umów dają i ewentualnie czy jest dostępny po porostu uop?

nikim
@Kriss

i od razu jeśli dostepny uop to po jakim czasie da sie nieokreslony dostać?

wet
@nikim

Taka podstawowa umowa tutaj to umowa o prace

laik
@wet

czy posiadacie okres próbny na uopie i czy wpływa on jakos na wynagrodzenie?

dokki
@wet

czyli inne umowy tutaj nie obowiązują czy można pracować na przykład na zleceniu?

Verdi
@dokki

Ale po co ktoś chciałby zmieniać umowę o pracę na zleceniówkę? Z reguły to działa w drugą stronę i ludzie lubią mieć pewniejszą umowę niż uz. No chyba, że na jakimś stażu, albo jak studenciakiem jesteś

Astorcja
@Verdi

Staże też tutaj wchodzą w grę? Jak one wyglądają?

oko

czy wszelkie benefity dostaje sie tylko na uopie?

@Astorcja

Hej, na stronie głównej firmy znajdziesz informację na temat staży w zakładce staże/praktyki z tego co pamiętam.

@Astorcja

Niestety sam nie jestem w stanie ci dokładnie opisać na czym one polegały bo nie byłem nigdy tutaj na stażu, ale kojarzę że jest taka możliwość. Poczytaj tam sobie co oferują i na co możesz się załapać ;)

Lex

Tak, jak pracowałem to było tego trochę. Premie, platforma mybenefit i multisport. Nie wiem czy dalej wszystko obowiązuje ;)

Lex

No i Medicover napewno był też

serr
@Lex

jak z dostępnością tych benefitów?

calgon

nawet w miare dokladnie opisuja o co chodzi chociazby z taka platforma mybenefit

szpula
@serr

też właśnie fajnie byłoby wiedzieć czy to na każdym stanowisku jest taka sama paczka tych dodatków? bo że są to rzeczywiście wyczytałem

orion
@nowy

ja się zatrudniłem i nie żałuje, ogólnie praca jest bardzo w porządku ludzie tak samo więc nie ma na co narzekać ja od siebie mówię, że zatrudnić się warto :)

orion

ze swojej strony bardzo polecam canve dużo większy wybór szablonów i moim zdaniem wyglądają na bardziej profesjonalne niż np te z worda

bulet
@orion

pracka jest spoko, tu moge się zgodzić

Volt

Nie ma na tę lokalizację teraz ofert? Sprawdzałem chyba na trzech stronach i widziałem tylko na jakieś inne

banio

z tego co ja widzę to 3 oddziały macie

akti

jakas lokalizacja nawet moze sluzyc jako same biura, czasami sie zdarzaja takie podzialy

bling

ciut więcej teraz jest na pracuj coś wstawiali

Wiola

Jak z hybrydą na stan. biurowych?

Viola
@Wiola

Wypowie się ktoś, piszą tu osoby z biura czasami?

Alice
@Wiola

jak pracowałem już w po pandemicznej rzeczywistości to wprowadzili hybrydową pracę. trzy dni robiło się w biurze na miejscu

Karra
@Wiola

tak jeszcze dodam, że zazwyczaj pracuje się w godzinach 8-16, albo 9-17 :)

karo
@Karra

to godziny standardowo, a to można sobie wybrać czy zależy od działu np. o której zaczyna się?

Dandy
@karo

Od biura zależy, czy mają luźniejsze podejście i co jest do roboty

Bawol
@Dandy

A może ktoś podrzucić info jak na produkcji to wygląda? Pracuje się na zmiany?

Reten

a które dni wolne po konkretnej zmianie?

@Bawol

robi się na czterobrygadówce, więc tak można powiedzieć że pracuje się na zmiany

@Reten

a pytasz o produkcje czy o dostawy? bo nie wiem czy nie mamy inaczej tego

Kaczor
@Go

ta czterobrygadówka to spoko jest? daje sie rade czy ciezko sie robi?

Szeregowy
@Kaczor

nie pracowałeś nigdy na czwórce? najpierw może być ci ciężko ale potem idzie się przyzwyczaić ;)

Ubiend
@Szeregowy

jak a jak z wynagrodzeniem na takiej brygadzie? jest równoznaczne z wysiłkiem wkładanym w pracę?

Ubiend
@Szeregowy

macie jakieś dodatki finansowe?

cew
@Ubiend

każdy pracownik jest objety premia jak duzą to nie wiem, ja na stanowisku specjalistcyznym robie to od 50 do 150 procent miesięcznego wynagrodzenia

elf
@cew

teraz po wakacjach macie jakies przyjecia?

elf
@cew

czy raczej nie ma co liczyc na nowe oferty bo juz jest wszystko poobsadzane?

Barber
@elf

Ja na Twoim miejscu bym patrzył na oferty na stronie, bo może tam coś znajdziesz dla siebie

berek
@Barber

jaki czas oczekwiania na odpowiedź zwrotną? dostaje się jakiegoś maila jeśli się nie dostanę?

werys
@berek

jeśli chodzi o czas to u mnie odpowiedź wysłali na drugi dzień

ces
@werys

jak jednak nie zdecydują się mnie przyjąc to też wyślą wiadomość?

Alien
@werys

no to szybko, ale to jest jakaś reguła odnośnie odpowiedzi czy raczej można też poczekać chwilę?

@ces

o jakich stanowiskach tu glownie piszecie?

@akti

ten system pracy dotyczy wszystkich?

leszcz
@elf

ofert jest zawsze sporo, najłatwiej sprawdzać przez ich stronę w zakładce kariera

Mikser
@Ubiend

Oprócz tych, o których była już mowa jest też inicjatywa MyBenefit każdy pracownik ma tam konto i na koniec kwartału firma zasila je punktami - można je przeznaczyć na dowolną opcję dostępną na platformie.

Map
@Mikser

jak to wygląda w rzeczywistości co idzie w miesiąc zdobyć z takiej platformy?

rzepakowy
@Map

Olek

Widzę spore zmiany w KP, przedstawiciele jeżdżą teraz Volkswagenami Taigo? Macie jakieś limity na przebieg prywatny lub paliwo?

Jotek
@Olek

mówisz o przedstawicielach handlowych? wiesz może czy teraz szukają kogoś do tej fuchy?

Jotek
@Olek

Bo może bym się w czymś takim odnalazł ale zastanawiam się jak wygląda taka praca, ktoś opowie coś więcej?

leszcz
@Jotek

tak, jest poszukiwany na rynek tradycyjny przedstawiciel, obczaj sobie na ich stronie

Pikup
@leszcz

Pracowałeś może na tym stanowisko i możesz rzucić jakies informacje z pierwszej ręki?

Pikup
@leszcz

Szczególnie jak wygląda atmosfera w pracy, jaik relacje między ludźmi bo tego w ogłoszeniu nie opiszą.

TED

Pracodawca uczciwy. Warunki dobre jak na pracownika produkcyjnego.

fest

no to samo uważam, jak tu to wygląda? dogadujecie się w miarę w pracy?

@fest

niby uważasz to samo a pytasz jak tu jest xDD no ale niewazne, od sibeie powiem tyle ze u nas jest akurat bardzo w porzadku, nikt pod nikim dolkow nie kopie jak to sie mowi i nie ma rywalizacji

@fest

a pracodawca okay, placic placi i to na czas, czego chciec wiecej

@TED

wiec ogolnie zapraszamy, przyda sie kolejna para rak do pracy xD nei wiem czy sa teraz przyjecia ale jak sa to powodzenia

@voofi

a dlugo czekac trzeba na ich odp po wyslaniu cv w ogole? bo tez mi zalezy na czasie a jak to mowia czas to pieniadz hehe

@voofi

przy okazji tez mozesz wspomniec jak taki caaaly proces rekrutacji przebiega w takiej firmie :D ile jest etapow, jak dlugo sie czeka itd

flame
@321

nie pamietam juz dokladnie ile trwalo wszystko po kolei ale na pewno lacznie nie minelo wiecej niz miesiac jak mnie przyjeli, ze wszystkimi rozmowami itp

@flame

a dawno temu się rekrutowałeś? kojarzysz może po jakim czasie dali ci już odpowiedź po rozmowie?

Estate

w sensie czy szukali na kogoś już i od razu cię wzięli czy potem na przykład dopiero przyjąłeś się po miesiącu czy iuś tam

Food
@Estate

w moim przypadku na kontakt w sprawie ogłoszenia o prace czekałem prawie miesiąc od momentu wysłania cv ale potem poszło już sprawnie

Food
@Estate

tak żeby sprecyzować po rozmowie jakoś w kilka dni miałem już decyzję

klaus
@Food

na jakiej umowie pracujesz od tego czasu?:)

klaus
@Food

mnie by na pewno interesowala umowa o prace wiec od razu zapytam jaki jest okres probny?

Ned
@klaus

Natomiast wiem, że jeśli ktoś jeszcze studiuję albo jest na stażu (tutaj można mnie poprawić) to jest możliwość umowy zlecenia :)

apok
@Ned

czyli umowa o prace tez jest tak?

apok
@Ned

mozesz cos jeszcze o benefitach napisac jakie macie i czy to zalezy od rodzaju podpisanej umowy?

Arlan
@apok

platforma mybenefit, karta multisport i medicover to chyba takie najfajniejsze

Arlan
@apok

czy od rodzaju umowy to zależy to nie wiem, ja na uopie mam do tego wszystkiego dostęp

kora
@Arlan

te medicovery i multisporty to podstawowe pakiety?

kora
@Arlan

mybenefit? co to jest skoro jest tez i multisport i medicover

@kora

na tej platformie masz po prostu dostęp do większej ilości benefitów z których możesz korzystać

Pi
@Go

mnie bardziej interesuje ile funduszy miesięcznie na to dostajemy?

Mala

Widziałam, że firma zapewnia medicover dla całej rodziny. Powiedzcie mi tylko czy to jest w 100% dofinansowane, czy tylko w jakiejś częśći?

Sorod
@Mala

Pozwól, że jeszcze podbiję pytanie - możecie mi powiedzieć czym różni się medicover od luxmedu? Bo miałem wcześniej luxa i chciałem się dowiedzieć jak wypada w porównaniu.

Opel
@Sorod

Mi się wydaje, że wypada dosyć podobnie co do dostępu do specjalistów.

Opel
@Sorod

Mnie bardziej zastanawia czy musisz pracować na UoP żeby korzystać z Medicovera? Jak jest ze zleceniem?

Bawol
@Opel

Ja się tym interesowałem i z tego co wiem to tylko na uop jest ten medicover, ale ktoś może potwierdzić

agama
@Bawol

moge potwierdzic, ze na umowie o prace medicover jest, podejrzewam ze raczej na zleceniu nie ma opcji na takie ubezpieczenie ale lepiej pytac w rekrutacji

Krot
@agama

A mają multisporta? Bo to byłby spory plus dla mnie

luki
@Krot

mają. ja osobiscie nie korzystam z multisporta, ale jest jak cos. inni korzystaja, bo to ogolnie jest spoko mozna powiedziec, ale jak ktos ma czas lub checi na sport, silownie itp. a ja po prostu nie mam xD

Gargamrl
@Krot

a jakieś inne dodatki jeszcze oprócz tego są?

@agama

wszystkie benefity o których tutaj mowa są tylko na uopie, zleceń i b2b nie obejmuja to wam mogę potwierdzić akurat

@Gargamrl

no masz całą ta platformę mybenefit i do tego ten program kp po godzinach, ogólnie chodzi o to że dostajesz co jakis czas na to punkty i możesz to wydawac na różne rzeczy w ramach tej platformy, całkiem spoko

@Gargamrl

jeszcze odnosząc się do medicovera wyzej wspomnianego to jest taki maly plus ze mozesz tutaj korzystac z róznych swiadczen lekarzy poza medicoverem ale rozliczać się przez medicover wiec w sumie praktycznie pelna elastyczność

fuan
@Perkez

brzmi bardzo fajnie w sumie, a wiesz czym sie rozni medicover od luxmedu np? bo slyszalem ze tez takie cos w innych firmach oferuja

LUX
@fuan

z tego co wiem dla pracownikow za bardzo niczym, sa inni specjalisci dostepni w ramach programow wiec moze jak masz jakiegos ulubionego to robi ci to roznice, tak to nie bardzo

LUX
@fuan

nie wiem też czy ilościa funduszy do wykorzystania sie to nie rozni ale to tez zalezy jaki pakiet pracodawca wykupil i tak dalej wiec chyba i tak sie nigdy nie dowiemy

@Perkez

a powiesz jak to wygląda dokładniej z tym kp? w sensie na jakie różne rzeczy można wydawać te punkty? to są różne marki albo sklepy czy jak to jest?

@Perkez

i ten mybenefit to coś podobnego do tego programu kp?

Dew
@out

chodzi o to, że pracownicy maja zalozone konta na mybenefit i w ramach tego programu kp dostaja tam punkty co kwartał do wykorzystania na rzeczy z tej platformy

Dew
@out

a ile dostaja jest uzalozenione jakos od dochodu przypadajacego na czlonka rodziny jesli dobrze kojarzę wiec te kwoty tez sie roznią. ogolnie raczej fajna inicjatywa

Cvlo

Praca tam to bezsens nieprzedłużają umowy niepolecam

Erman
@Cvlo

jednym przedłużają innym nie, zależy jak pracujesz

willku
@Erman

czyli jak się sprawdzę to jest szansa, że po okresie próbnym będzie dalsza współpraca, nie?

zaqwer
@willku

tak, no ja tu już trochę pracuje i jak ktoś faktycznie się sprawdzi, to przedłużają normalnie

niko
@zaqwer

uopa dają?

fest
@niko

jak patrzyłem na ofertę na technika utrzymania ruchu to pisali o uopie, więc podejrzewam, że tak

raznywul
@willku

Z tego co wiem, to jest tak, że firma zatrudnia pracowników sezonowo i około połowy z nich zostawiają jak się wykarzą do stałej ekipy

flame
@niko

to zalezy czy sezonowy pracownik czy na stale bo na stale raczej wszyscy mamy uopa

Mil

Już się przewijało pytanie ale zostało bez odpowiedzi. Jest szansa uzyskać tu informacje o pracy biurowej?

ODP
@Mil

W biurze pracowałam w godzinach 8-16 lub 9-17. Większość z nas miała hybrydowy tryb pracy i ogólnie pracę będę wspominać dobrze. Wiadomo, że były dni kiedy tej pracy było więcej i trzeba było się i tak ze wszystkim wyrobić, ale gdzie tak nie ma? Tutaj chociaż faktycznie dawali możliwości jakiegoś rozwoju, bo mieliśmy nawet dostęp do różnych webinarów czy szkoleń z angielskiego.

Taco
@ODP

a jak ta hybryda wyglądała? ile dni w biurze a ile w domu? i powiedz, czy na zdalne jakiś sprzęt firma zapewnia?

Tykwa

Cześć, na stronie KP jest oferta na staż na manufacturing. Myślicie, że potrzebuję doświadczenia żeby mnie przyjęli? Studiuję inżynierię produkcji, jestem na trzecim roku, ale nie pracowałam nigdy w zawodzie..

Tykwa
@Tykwa

Dodam jeszcze, że w ofercie nie ma wyszczególnionego doświadczenia, ale wolę dopytać kogoś kto się zna na tym.

Krot
@Tykwa

Jeżeli to staż to nic dziwnego, że nie wymagają doświadczenia, jakby nie patrzec po to jestżeby się przyuczyć, więc bym się nie martwił

luki
@Tykwa

raczej nie, chyba ze bedzie ktos lepszy. doswiadczenie zawsze jest mile widziane i nie od dzis to jest wiadome, ale no chyba po to jest wlasnie staz. jakis czas temu mielismy chlopaka na stazu ktory doswiadczenia za duzo nie mial, ale sie pokazal z dobrej strony i jakos poszlo. raczej tez wiele zalezy od tego jak sie zaprezentujesz na rozmowie kwalifikacyjnej albo jakie znasz programy lub systemy.

XeR

To prawda że browary zasilacie energią wiatrową?

wazka

z tego co wyczytałem na stronie to KP zatrudnia 2700 pracowników a ofert garstka a do tego nic do tych

niko
@wazka

no właśnie.. nie szukają do Tych w ogóle??

razdwatrzy

Głównie do Warszawy, Poznania i jedna oferta do Białegostoku

Klos

Gdzie są fabryki gdzie się warzy piwo?

reksio
@Klos

Tyskie Browary Książęce w Tychach Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu Browar Dojlidy w Białymstoku.

Lopez

czemu warto zatrudnić się w kompani?

kompaniaa
@Lopez

bo jest fajnie, ludzie spoko, warunki w miarę, no musisz sam określić czego oczekujesz też, bo coś co mi pasuje, Tobie niekoniecznie musi ;D

oopoop
@Lopez

poczytaj forum albo zadaj jakieś pytanie konkretnie, bo tak to nikt raczej nie wie na co zwracasz uwagę i co jest dla cb ważne

Pit

Witam, czy ktoś coś wie o otwarciu nowej linii produkcyjnej działa już?

Erman
@Pit

gdzie mieli otwierać nową linię?

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Piwowarska - Tychy

• Jak się pracuje w Kompania Piwowarska?

Zobacz opinie na temat firmy Kompania Piwowarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompania Piwowarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kompania Piwowarska