Kompania Piwowarska
counter
1 227 169 5 1
Cakkki Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Podzielam kolegi opinie kolega wrócił z l4 to go zwolnili zapierdzielal lepiej jak niejeden starszy pracownik a ten co pisze poniżej że nie ma problemu(usunięte przez administratora)

Stawro Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Robiłem na browarze nielicz na karierę tylko na sezon wymagania mają idź i się przekonaj kolega poniżej pisze prawdę.(usunięte przez administratora)

Laborantka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Nazwa działu: Laboratorium

Witam , jak wygląda praca w laboratorium ? Jakie zarobki i czy fajna atmosfera? Warto składać tego działu czy omijać?

Jolo
Nazwa działu: Produkcja

Ja powiem tak idźcie i się przekonajcie atmosfera w pracy bardzo specyficzna ludzie uciekają po paru dniach a prawda taka że same ukladziki umowę na stałe dostają tylko wybrani nie wierzysz idź i się przekonaj

obserwator Nowy wpis
@Jolo

Dział UR to jakaś porażka - połączenie pajaców z MDJotami którzy odpalają tym pierwszym i myślą że są super specjalistami - omijać z daleka

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Albert
Nazwa działu: Produkcja

W innych zakładach szanują pracowników i dbają o ich zdrowie wprowadzając postoje a na browarze produkcja pełną parą...

Tak1Nie3
Polsped
@Albert

To się ciesz że macie robotę i będziecie mieli z czego żyć. Samochodówka formpole, fiaty itd stoją ludzi wysłali na urlopy a na kompani puki co robotę macie i płatne macie. Polaczek to zawsze potrafi marudzić... jest robota zle, nie ma roboty źle.

Tak4Nie
Tyski
@Albert

Jak zaraz będzie dwucyfrowe bezrobocie i zapaść w gospodarce to będziesz się modlił żeby zakład dalej szedł pełną parą

Ona
@Albert

Jeżeli jest Ci tak źle to idź na urlop. Nie ma z tym problemu. W każdym dziale są udogodnienia. Pracownicy biurowi pracują zdalnie z domu, na filtracji pracują ds dwa dni, osoby nie mają wypisywanych urlopów tylko to jest jako dzień roboczy, na liniach podobnie, labo dni projektowe szkolenia z domu. Jak ktoś chce iść na l4 czy na urlop idzie. Góra wie że to jest nadzwyczajna sytuacja, robi wszystko by była płynność, nie chcą ludzi zwalniać. Ja jestem wdzięczna że mam możliwość pracować, po pierwsze mam płynność finansową A po drugie siedząc w domu i słuchać tylko inf o koronawirusie bym oszalala. Ludzie doceniajcie to co macie A nie narzakajcie tyle. Ja polecam ta firmę!

Tak8Nie1
ruła
@Albert

Kaska przede wszystkim, , tak działa każda korporacja.Ludzie siedzą w domu(usunięte przez administratora)Co się DZIWISZ...

Anonim
@Ona

Na liniach ludzie normalnie pracują nie ma czegoś takiego jak dni wolne płatne...Jak 3linia stała tydzień czasu to ludzi na inne linie wysyłali a nie do domu!!!!

Pevex

Pracuje tam jeszcze na czyszczeniu i pustych butelkach do segregacji Slawek i ten wazniak Krzysiek co wszystkich by chciał po kątach rozstawiac?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Czy w Kompania Piwowarska są paczki/bony świąteczne?

TakNie

Takich ludzi potrzebują do przesiewu. Im lepsza atmosfera wśród pracowników tym gorzej dla pracodawcy. Skłócony pracownik,to dobry pracownik.

Covid
Nazwa działu: Produkcja

Wypłatę dostaniesz ale jak zachorujesz co wtedy?

Korona
Nazwa działu: Produkcja

Korona wirus a browar robi większość zakładów stoi.

Olo
@Korona

Za to ty dostaniesz wyplate a w innych zakladach nie. Zobaczysz jak ci co teraz stoja bo firmy nie pracują beda plakac bo kasa na koncie będzie licha. Ciesz sie ze masz robote.

Tak1Nie
...
@Olo

Zgadzam się w 100% . Ja pracuje w innej firmie w Tychach na produkcji i żałuję że do was wcześniej cv nie złożyłam. Siedzę 2 tydzień na urlopie . Wypłata mniejszą o 600 zł no i nie wiadomo co będzie dalej . Pozdrawiam wszystkich serdecznie . Może uda mi się po tym szaleństwie u Was pracę znaleźć , bo nie chce pracować gdzieś gdzie oszukiwać zaczynają na wypłacie , pod pretekstem wirusa.

Valden

Witam. Będzie w kwietniu placona premia dla wszystkich pracowników KP?

Nina
@Valden

Porządna firma to placi wszystko w terminie. Zawsze wszystko na czas

Jhjj
Nazwa działu: Laboratorium

Nowlasnie nic dodać nic ująć

Pracownik Browaru
Nazwa działu: Produkcja

Negatywne opinie wrzuca tu jeden frustrat któremu się nie chce pracować i wszędzie będzie mu źle. Prawda jest taka że Browar to super miejsce pracy, stabilne, zgrany zespół i dobre warunki. Kiedyś tak było faktycznie że zatrudnienie na sezon ale od dwóch lat większość zostaje po sezonie.

Chwilowy
Nazwa działu: Produkcja

Ja to porobilem chwilkę na Lini l 3 dobrze ze spiepszylem z tamtąd na fiacie mniejszy młyn dajcie spokój ludzi było na rozmowie z 20 a przyjmują tylko 2 naiwnych kto inteligentny albo się domyśli to zdupcza a z tym że się ciężko dostać (usunięte przez administratora)

Kot
Nazwa działu: Produkcja

Ty niepytaj tylko lepiej uciekaj ta firma już dawno spadła na psy z ludźmi maja kłopot bo już nikt niechce tam robić.

Milka80

Witam jak wygląda sprawa z umową w Browarze ...Zostałam przyjęta na rozlewnie mówią że na początku umowa na 3 miesiące okres próbny a dużo tu czytam o tym że biorą tylko ludzi na sezon a potem dowodzenia .... Co oznacza praca na sezon ? Czy pracuje się też w święta takie jak wigilia Wielkanoc Sylwester itd

Ktoś
@Milka80

W zależności od trybu czy od pon-pt na 3 zmiany czy 4 brygadowy.. W 4 brygadowy pracujemy w weekendy i święta, ale w Boże Narodzenie nie :) raczej w świata jest minimalny rozlew nie na wszystkich liniach. Sezon tj zatrudnieni ie max do września w związku z 'sezonem' na piwo

Kiko
Nazwa działu: Produkcja

Przemial ludzi gorszy niż w pośredniaku niewierzysz idź i się przekonaj.

Karoloss
Nazwa działu: Produkcja

O nowa opinia podzielam najgorsza linia to l5, puszka luzik kiedyś jak pracowałem to spali puszkowi po szatniach i gdzie się tylko da a jeszcze ta brzydula Sonia która nic nie robi na l5 kto widział żeby baba robiła pomiędzy facetami

Tak5Nie
Omijać browar z daleka

Niewierzysz pójdź i się przekonaj na terenach więcej zarabiają i niema 4b zresztą idź i się przekonaj po sezonie wypieprzaja a kierownicy (usunięte przez administratora) na rozmowach że robota na dłuższy czas szukają jeleni na parę miesięcy i tak im to się kulo jakby było dobrze to by co chwilę nieszukali, pozatym atmosfera na najniższym poziomie układy ukladziki a najgorsza linia to l5 lepiej ja omijać szerokim lukiem

Tak4Nie
Ciekawa

Widziałam reklamy na Tychach na przystankach i w różnych miejscach czy naprawde warto tam aplikować.?

Aleksander
@Ciekawa

Od Twojego wpisu minął miesiąc, czy zdecydowałaś się na aplikowanie do firmy? Jeśli w tym czasie byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej to koniecznie daj znać jak ona przebiegała i jakie warunki zaoferował Ci pracodawca. Czekam na Twoją odpowiedź!

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Piwowarska - Tychy

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kompania Piwowarska