Kompania Piwowarska

Opinie o Kompania Piwowarska

Filtruj opinie po kryteriach:

Tadek
 Opinia

Jakie benefity przysluguja wozkowym? Multisport? Bony na swieta?

@Tadek 13.12.2018 10:58

multisport i medicover. Bonów nie ma żadnych na żadne święta.

Ludek
@gość 15.12.2018 10:33

A wczasy pod gruszą? Premie kwartalne czy produkcyjne? Nie ma nic, nic ??

@Ludek 17.12.2018 23:56

wcasów też nie ma. Premia roczna płatna na dwa razy.

@gość 11.01.2019 11:32

Jest system benefitowy ladowany co kwartał w zależności od zarobków 200-400zl

Laborantka
Nazwa działu: Laboratorium
 Rekomendacja

Jak wygląda praca sezonowa w laboratorium? Ile można dostać na początek na rękę?

@Laborantka 27.03.2019 00:09

Browar marnie płaci, na cuda nie licz jeszcze jako sezonowy.

Tak2Nie1
@gość 29.03.2019 12:50

Teraz to 3600zl brutto.. Dużo? Mało?

@Anonim 10.06.2019 23:09

Plus dodatkowo praca na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym za marne dodatki

były pracownik
 Opinia

Proponuję omijać z daleka pracę w Browarze w Tychach - brak kompetencji przełożonych, kolesiostwo oraz układy i układziki. Ogólnie - słaba atmosfera wzajemne podkopywanie i nabijanie kasy Japończykom.

Tak12Nie

Ktoś coś
@były pracownik 15.10.2018 14:59

Zgadzam się. Tutaj na układy, nie ma rady. Wpuszczają firmy zewnętrzne do prostych prac, a korzystają... pracownicy, którzy nie robią, ale biorą na boku. Kolesie obiadki noszą tym z zewnątrz z naszej stołówki. Żenada.

Tak7Nie

@były pracownik 15.10.2018 14:59

Uważasz, że przełożeni nie są kompetentni. Skąd ta opinia? Czy według Ciebie źle zarządzają firmą? Myślałeś o tym, co mógłbyś zrobić, żeby poprawić atmosferę w pracy i relacje z szefami? Na stronie https://www.kp.pl/kariera/oferty-pracy-i-praktyk pracodawca szuka ludzi do pracy, a także ma specjalną ofertę dla studentów. Oferuje bogaty pakiet benefitów i dodatków pozapłacowych. Swoim pracownikom pozwala na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i daje jasną ścieżki kariery. Zajrzyjcie tam, może znajdziecie coś dla siebie.

@Antoni 24.11.2018 16:19

Bogata oferta hahaha.. Darmowe praktyki? No ja podziękuję.. A pracujesz jak normalny pracownik..

Arek
 Opinia

Taka praca i umowa więc każdy decyduje bez pretensji do firmy.

@Arek 05.06.2019 10:42

Ale zarobki marne.. Jak na standardy Tyskie

Didi
 Opinia

Witam czy naprawdę oni tak wyrzucają wszystkich jak się kończy sezon ? Nie dają szansy żeby przejść na jakiś dział co jest praca cały rok ? Pozdro

@Didi 07.03.2019 08:35

Tak, umowa się kończy i papa

Mikexxx
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Co to sie stalo na zmianie u (usunięte przez administratora)ze 3 sezonowcow sie zwolnilo?

Opinia

@Kandydat, a czy Ty jesteś zatrudniony w firmie? Napisz proszę o swoich doświadczeniach. Czy jesteś zadowolony z oferowanych warunków? Czy osoby zatrudnione w Kompanii Piwowarskiej mają możliwość skorzystania ze zniżek pracowniczych? https://www.kp.pl/kariera/oferty-pracy-i-praktyk?start=1 Pod tym linkiem można znaleźć aktualne oferty pracy, czy ktoś z was ostatnio aplikował?

@Antoni 19.06.2018 16:41

Oferty na stronie KP to pić na wodę :) zawsze wygrywa ktoś z rekrutacji wewnętrznej, najczęściej z polecenia :)

inkwizytor
@Anonim 05.03.2019 14:34

(usunięte przez administratora)to klakier opłacany przez KP - nie warto czytać jego wypocin !

LechPremiowany
 Opinia

Mam pytanie. Czy jako wózkowy idzie zarobić te 3500 zeta na mc z jakimiś nadgodzinami ?

Lech Free
@LechPremiowany 29.11.2018 09:33

3500 brutto dostaniesz na początek jak się załapiesz od razu pod browar, przez pośrednika jest chyba 3000 brutto.

LechPremiowany
@Lech Free 01.12.2018 19:41

No dobra. OK. Ale mnie chodziło czy z nadgodzinami to można wyciągnąć. W sensie, ze ile tego musiałbym przerobić i w jakim systemie. Jeśli wszyscy tam są tak pomocni to aż się boję. Jak masz hejtować , to lepiej zamilcz.

wózek
@LechPremiowany 09.12.2018 14:56

Ludzi z grupą inwalidzką nie przyjmują.

patric
 Opinia

Zarobie tu chociaż te 2,5 tyś na renke jako operator maszyn?

ktoś
@patric 22.09.2018 09:10

Na renke?

ulong
@ktoś 25.09.2018 08:51

Jak będzie pracował na dwie rence to zarobi ;)

Monika
 Opinia

Cześć, szukam informacji na temat stanowiska Przedstawiciela Handlowego w KP: 1. Na jaką podstawę netto można liczyć? 2. Jak wyglądają premie, czy są realne do uzyskania? 3. Czy samochód służbowy można użytkować prywatnie, np. w weekendy, ile to kosztuje? 4. Ile wizyt dziennie do wykonania. Dzięki za informacje :-)

Opinia

@Stefan, czy pracujesz na produkcji? Wspominasz w swoim komentarzu kadrę kierowniczą. Czy spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby pomóc i zmienić Twoje nastawienie? Czy praca jest na zmiany, a grafik elastyczny? Możesz liczyć na dodatki do pensji takie jak premie lub pakiet socjalny? Czekam na Twoją opinię.

Opinia

@zxc, skąd masz takie informacje? Czy są sprawdzone, czy to tylko pogłoski? Obecni kierowcy zatrudnieni w tej firmie mają też takie informację? Jeśli firma przejdzie pod inną wewnętrzną, może nic się nie zmieni i pracownicy pozostaną na swoich stanowiskach? Jeśli będziesz miał sprawdzone i potwierdzone informacje na ten temat napisz o tym na forum. To ważna informacja dla zatrudnionych osób.

Stefan
@Antoni 14.07.2018 17:27

W browarze warunki pacy słabe a liderów jest jak mrówek i wszyscy by chcieli rządzić a pracować niema komu jak tak dalej pójdzie to ludzie zaczną się zwalniac.

Kierowcy
 Opinia

Jak kierowcy z kat c+ę wychodzą finansowo?

zxc
@Kierowcy 05.07.2018 14:34

Do końca roku kp likwiduje swój transport, kierowcy do zwolnienia, wszystko przechodzi pod firmy zewnętrzne

Opinia

Nie polecam praca tylko na sezon bez perspektyw na dłuższe zatrudnienie praca tam to wyzysk pracownicy stali na liniach wyzyskują pracowników sezonowych nie szanują ich i poniżaj pracując w kp znając bardzo dobrze linie zostałem potraktowany jak z pracownik sezonowy chodzi zostałem zatrudniony przez kp podczas dobiegania końca kolejnego sezonu otrzymałem wcześniejsze wypowiedzenie przed końcem umowy kp na liniach wszyscy koledzy a gdy się obrócisz nóż wbija ci w plecy i donoszą wszystkie informacje jak na tacy przełożonym jeden wielki wyścig szczurów podwyżki jak kot napłakał nawet wypracowanej i należącej się słusznie premi nie można sie doprosić na sezon liczysz się jako pracownik a po sezonie kopną w (usunięte przez administratora) i nawet dziękuję za współprace nie usłyszysz

Tak8Nie

Kandydat
@Pracownik 08.11.2017 22:39

Tak strasznie narzekać potrafisz a jednak pracujesz dalej.

Opinia

@Xyz, w którym dziale pracowałeś? Według informacji zawartej na ich stronie internetowej wiadomo, że jest utworzonych więcej działów więc w przypadku tej firmy trudno uogólniać. @Norbert, czyli Tobie praca odpowiada? Czy polecasz pracę w Kompania Piwowarska? Co jeszcze możecie dodać do tych opinii?

Xyz
 Opinia

W życiu bym już tam nie wrocil! PS. Pracuje jeszcze Grzegorz i Sławek na sortowni i linii gdzie oczyszcza butelki?

kiero
 Opinia

A ja mam grade I+ zgarniam hajs i jest git. Co dzień kawka fajka i eurest.

abc
@kiero 12.10.2017 22:29

i tak cieniki jesteś slave`ie

Tak4Nie

Norbert
 Opinia

Dobry pracownik z całą pewnością znajdzie zatrudnienie na dłuższy czas.

laktus

Sezonowcy zaraz będą wyjebani

Znudzony
 Opinia

Widzieliście co daje SPM w swoich ogłoszeniach Warunki płacowe: Stawka godzinowa 13,77 pln brutto 15 pln netto dodatku za każdy dzień pracy 300 pln brutto premii miesięcznej 31 pln netto na miesiąc dodatku na pranie odzieży 100% do stawki godzinowej za pracę w weekendy Danone tez mocno podgonił Robi się ciekawie

laki
 Opinia

Zgadzam się z kolegą browar to wyzysk na pare miesięcy śmigałem na widlaku sezonowi są smieszni że tam tyrają w lato sauna a w zime won do domu byle by stali urlopy wykorzystali.

sergio
 Opinia

Pracowałem na sezonie niełudzcie sie że po sezonie zostaniecie,zostają tylko wazeliniarze,rozdupcza mnie z tą kratą albo deputatem niektórzy tylko o tym marzą jakby niemożna było se w sklepie kupić pozdro dla Irasa z l3 jedyny konkretny koleś.

mart
 Opinia

Witam na operatora wozka widlowego sa przyjecia i jaka kwota na okres probny 3-miesiecy idzie zarobic

JAN
@mart 28.02.2017 15:24

na wózki są przyjęcia. Stawka spoko i dodatki zmianowe, również za II zmianę, zgrzewka piwa

Tomi
 Opinia

Ile dostanie miesięcznie operator maszyn produkcyjnych takich jak kister, multipacker czy palletiser??

Niv
 Opinia

Witam, jak obecnie kształtują się zarobki dla osób nowo przyjmowanych??

dupen
@Niv 21.02.2017 09:54

Od 3000 do 30000 brutto :p zalezy od stanowiska!

szczęśliwieuwolnionyodkorpo
 Opinia

Praca w tej firmie przeznaczona jest dla ludzi, którzy nie mają uczuć. Właściwy przełożony nie przywita Cię na pokładzie, a ten pseudo będzie Cię traktował jako materiał do budowania własnego ego. Rozmowy w drugim pokoju, wieczne pretensje, zero szkoleń mimo obietnic w ofercie (jedynie te on-line do zdania na ileś %)Jakieś chore relacje z innymi działami, wyścig, kto kogo wkopie i jak bardzo, zero pracy zespołowej, wręcz przeciwnie. Układy, układziki, heheszki e-mailowe do wybranych osób na temat innych obecnych w pokoju, atmosfera godna nakręcenia parodii o korpo.

Tak14Nie

Ewak
 Opinia

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie dla specjalisty. Nie polecam pracy ludziom z wyższym wykształceniem i dużym doświadczeniem programisty. Kierownictwo działu utrzymania ruchu ds. produkcj nie potrafi zarządzać ludźmi, wydają niejasne dla pracowników polecenia, nie rozwiązują istniejących konfliktów i dają sobą manipulować. Brak kompetencji i chęci współpracy. Nie polecam.

Tak4Nie

Maniek
@Ewak 16.12.2016 20:49

to pewnie napisał ten co się nie sprawdził i teraz szuka wymówek na swój brak wiedzy :)

JAN
@Ewak 16.12.2016 20:49

cóż nie jeden pracując w KP uważał, że jest niedoceniany ale jak opuścił nasze mury okazało się, że w innej firmie nie popracował zbyt długo bo był cieńki.

Marian
@Ewak 16.12.2016 20:49

jeśli ktoś został zatrudniony na konkretne stanowisko a chciał zostać od razu kierownikiem bo ma wyższe to trochę się pomylił. To że masz papierek nie znaczy że będziesz rządził ludźmi. Byli już tu tacy co wyższe mają i tylko kierownikami chcieli być a pojęcia żadnego. Jak się nie podoba to na tereny przemysłowe i tam zatrudnią ciebie zgodnie z kwalifikacjami jak się nie podoba w KP. Poza tym pracując z ludźmi trzeba ich szanować a nie dawać do zrozumienia że inni są nikim. Nie pasuje to nie aplkikuj

Ika
@Maniek 17.12.2016 12:20

Może być. Ale ja stawiam na któregoś co go zdegradowali. Słyszałam że sobie nie radzą z decyzjami góry.

Marek
@Ika 21.12.2016 14:11

bardziej chodzi o to, że większość po studiach uważa że nie są doceniani, chcieli by zostać kierownikami i rządzić innymi a predyspozycji nie maja a potem opowiadają jak im tu źle, zwolniaja się bo niby gdzie indziej bedzie lepiej a potem wychodzi kim są i co reprezentują. Jednak nie przyznają się że gdzie indziej im nie poszło tylko opisują jak to w KP jest.

A ja wiem
@Marek 21.12.2016 19:54

Tak. Ale w tym akurat dziale kręcą lody na boku. Po co tam mają firmy zewnętrzne skoro sa spece? Nie potrzebni im prawdziwi specjaliści bo źródło uschnie... mieli by więcej roboty i mniej kasy

Tak9Nie

Ja
 Opinia

Nie polecam, zwłaszcza pracy na wyższych stanowiskach na warzelni. Liczą się tu znajomości i układy. Specjaliści to kmiotki po technikum, bez wiedzy i umiejętności, na wolnym rynku szybko zweryfikowało by ich życie, ale w browarze czują się bożkami. Chamstwo, prymitywny brak elementarnego koleżeństwa i kultury.

Tak7Nie

xyz
@Ja 01.12.2016 17:16

to siedź gdzuie siedzisz jak sie nie podoba w KP to zmykal na tereny przemysłowe, tam potrzeba takich jak TY. Pewnie to jeden z tych żekomo nie docenianych w KP a potem okazuje się ile jest wart bo po kilku miesiacach gdzie indziej poznaja się na takich. Jak Ci nie pasuje praca w KP to składaj papiery gdzie indziej i bedziesz pracować z podobnymi sobie.

juz nie w KP
@xyz 02.12.2016 10:30

Ten komentarz to albo pisala osoba "na stanowisku", albo jakis bystrzak, co dostal robote w browarze i mysli, ze wygral los na loterii. Sadzac po ortografii stawiam na to drugie. Cwaniaczku za dyche, takich jak ty KP potrzebuje najbardziej. Wypruwaj sobie flaki i pracuj za smieszne pieniadze. Beda zamiatac toba wszystkie katy, a potem dostaniesz kopa. Chyba ze jestes jednym z tych, co dobrze wchodzi w pupe przelozonemu. Wtedy jest ok i pracujesz bez obaw o zwolnienie

Były piwowar
@Ja 01.12.2016 17:16

Absolwent absolwentowi nierówny. Po Technikum Browarniczym wychodzili kiedyś dobrze przygotowani pracownicy, a teraz po studiach pojawiają się specjaliści ds. niepotrzebnych.IMO.

Tak6Nie

Prazubr
 Opinia

Swietna firma a narzekaja tylko ludzie ktorym sie w d poprzewracalo bo nie wiedza jak gdzie indziej jest przewalone. Zapraszam do dowolnej montowni na strefie to zobaczycie co to normy.

Tak3Nie

Pracowałe
 Opinia

Pieniądze znośne bo dostaniesz 3000 brutto. Ja wsłanie sie zwolniłem bo nie daja gwrancji i praca jedynie na sezon. Lepiej szukać w Żabce, Spmie, Dayco bo oni zatrduniaja pod siebie w podbnych stawka co KP ale bez pośredników

brudas
@Pracowałe 08.07.2016 14:59

Czy to prawda, że zamiast chmielu dajecie do piwa żółć bawolą?

pata
@brudas 29.07.2016 19:42

oczywiscie ze nie prawda.

Zostaw opinię o Kompania Piwowarska - Tychy