Opinie o Kompania Piwowarska w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kompania Piwowarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kompania Piwowarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Piwowarska w Tychy

Jolo

Ja powiem tak idźcie i się przekonajcie atmosfera w pracy bardzo specyficzna ludzie uciekają po paru dniach a prawda taka że same ukladziki umowę na stałe dostają tylko wybrani nie wierzysz idź i się przekonaj

Albert

W innych zakładach szanują pracowników i dbają o ich zdrowie wprowadzając postoje a na browarze produkcja pełną parą...

Polsped
@Albert

To się ciesz że macie robotę i będziecie mieli z czego żyć. Samochodówka formpole, fiaty itd stoją ludzi wysłali na urlopy a na kompani puki co robotę macie i płatne macie. Polaczek to zawsze potrafi marudzić... jest robota zle, nie ma roboty źle.

Tyski
@Albert

Jak zaraz będzie dwucyfrowe bezrobocie i zapaść w gospodarce to będziesz się modlił żeby zakład dalej szedł pełną parą

Ona
@Albert

Jeżeli jest Ci tak źle to idź na urlop. Nie ma z tym problemu. W każdym dziale są udogodnienia. Pracownicy biurowi pracują zdalnie z domu, na filtracji pracują ds dwa dni, osoby nie mają wypisywanych urlopów tylko to jest jako dzień roboczy, na liniach podobnie, labo dni projektowe szkolenia z domu. Jak ktoś chce iść na l4 czy na urlop idzie. Góra wie że to jest nadzwyczajna sytuacja, robi wszystko by była płynność, nie chcą ludzi zwalniać. Ja jestem wdzięczna że mam możliwość pracować, po pierwsze mam płynność finansową A po drugie siedząc w domu i słuchać tylko inf o koronawirusie bym oszalala. Ludzie doceniajcie to co macie A nie narzakajcie tyle. Ja polecam ta firmę!

ruła
@Albert

Kaska przede wszystkim, , tak działa każda korporacja.Ludzie siedzą w domu(usunięte przez administratora)Co się DZIWISZ...

@Ona

Na liniach ludzie normalnie pracują nie ma czegoś takiego jak dni wolne płatne...Jak 3linia stała tydzień czasu to ludzi na inne linie wysyłali a nie do domu!!!!

Takich ludzi potrzebują do przesiewu. Im lepsza atmosfera wśród pracowników tym gorzej dla pracodawcy. Skłócony pracownik,to dobry pracownik.

Covid

Wypłatę dostaniesz ale jak zachorujesz co wtedy?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kompania Piwowarska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Valden

Witam. Będzie w kwietniu placona premia dla wszystkich pracowników KP?

Nina
@Valden

Porządna firma to placi wszystko w terminie. Zawsze wszystko na czas

Jhjj

Nowlasnie nic dodać nic ująć

Pracownik Browaru

Negatywne opinie wrzuca tu jeden frustrat któremu się nie chce pracować i wszędzie będzie mu źle. Prawda jest taka że Browar to super miejsce pracy, stabilne, zgrany zespół i dobre warunki. Kiedyś tak było faktycznie że zatrudnienie na sezon ale od dwóch lat większość zostaje po sezonie.

Milka80

Witam jak wygląda sprawa z umową w Browarze ...Zostałam przyjęta na rozlewnie mówią że na początku umowa na 3 miesiące okres próbny a dużo tu czytam o tym że biorą tylko ludzi na sezon a potem dowodzenia .... Co oznacza praca na sezon ? Czy pracuje się też w święta takie jak wigilia Wielkanoc Sylwester itd

Ktoś
@Milka80

W zależności od trybu czy od pon-pt na 3 zmiany czy 4 brygadowy.. W 4 brygadowy pracujemy w weekendy i święta, ale w Boże Narodzenie nie :) raczej w świata jest minimalny rozlew nie na wszystkich liniach. Sezon tj zatrudnieni ie max do września w związku z 'sezonem' na piwo

Kiko

Przemial ludzi gorszy niż w pośredniaku niewierzysz idź i się przekonaj.

Omijać browar z daleka

Niewierzysz pójdź i się przekonaj na terenach więcej zarabiają i niema 4b zresztą idź i się przekonaj po sezonie wypieprzaja a kierownicy (usunięte przez administratora) na rozmowach że robota na dłuższy czas szukają jeleni na parę miesięcy i tak im to się kulo jakby było dobrze to by co chwilę nieszukali, pozatym atmosfera na najniższym poziomie układy ukladziki a najgorsza linia to l5 lepiej ja omijać szerokim lukiem

Ciekawa

Widziałam reklamy na Tychach na przystankach i w różnych miejscach czy naprawde warto tam aplikować.?

Aleksander
@Ciekawa

Od Twojego wpisu minął miesiąc, czy zdecydowałaś się na aplikowanie do firmy? Jeśli w tym czasie byłaś już na rozmowie kwalifikacyjnej to koniecznie daj znać jak ona przebiegała i jakie warunki zaoferował Ci pracodawca. Czekam na Twoją odpowiedź!

Kilof

Tak sezonowych zostawiają dobre se pewnie jakiś biurowy pisze ściema jak nic byle by mieć kogoś do pracy przemial mega gdyby tak było to by ludzi nieszukali chcesz to idź i się przekonaj atmosfera na najniższym poziomie.

Praca (usunięte przez administratora)o umowie zapomnij przemiła ludzi gorszy niż na fiacie niepolecam o umowie na stałe zapomnij jesteś tylko narzędziem jak potrzebują niewierzysz idź i się przekonaj.......

Lol

Dziwne,u nas w zeszłym roku zostawili wszystkich sezonowcow i z umową nie było żadnego problemu

Z umową teraz już nie ma problemu,w zeszłym roku wszystkich po sezonie zatrudnili,przemiał jest,bo co nie którzy nie są nauczeni pracy,która w mojej ocenie nie jest wcale ciężka,nie ma żadnego rygoru,atmosfera jest super,bynajmniej na rozlewie,fajny socjal,zarobki oki,pracuje rok i w życiu bym pracy nie zmienil

Co jaki okres czasu w Kompania Piwowarska można ubiegać się o podwyżkę?

Podwyżki są raz w roku w kwietniu

Podwyżki są co roku w kwietniu

Izi

@Anonim A zależy ich wysokość od stażu pracy? I Czy np pracownik ,który powiedzmy został zatrudniony w styczniu to i tak w kwietniu dostanie podwyżkę?

@Izi

Zatrudniony w styczniu nie dostanie podwyzki

Czy Kompania Piwowarska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Lol

Nie ma w KP umowy zlecenia tylko umowa o prace

Kolos

O wkoncu nowa opinia podzielam kolegi opinie pracowałem tam niejeden sezon a na stałe zapomnij zmiany jak w kalejdoskopie jedyne co pozytywne to kasa zawsze na czas ale o pracy na stałe zapomnij.

Produkcja

Czy wozkowy czy aparatowy obiecują cuda układy (usunięte przez administratora)umowy śmieszne kłamią jak z nut tam prace stała maja tylko wybrani a nowy jest zawsze od czarnej roboty omijać szerokim łukiem na stałą umowę niema co liczyć myślicie że jakby było tak super to czemu banery po Tychach wiszą że poszukują do pracy umowy są tak kombinowane że niema co liczyć na stałą umowę.

Przyszły pracownik

Praca na magazynie - mam ofertę przy na magazynie - utrzymanie produkcji. jak wygląda praca? Zarobki? Z góry dziękuję :)

matitom

Jakie firmy zewnętrzne obecnie prowadzą transport i świadczą usługi dla tyskiego browaru?

Żubr
@matitom

Tabor tim, nova logistic

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Piwowarska - Tychy

• Jak się pracuje w Kompania Piwowarska?

Zobacz opinie na temat firmy Kompania Piwowarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompania Piwowarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kompania Piwowarska