Kompania Piwowarska S.A.

Poznań

Opinie o Kompania Piwowarska S.A.

P3tarda

Witam. Mam pytanie? Czy zatrudniają kobiety na magazyn ?

Romek

Witam. Jak jest z dojazdem do swarzedza i jakie zarobki finansowe na magazynier?

Paweł

Każdy ma prawo do zamieszczania na tym wątku swoich spostrzeżeń. Dziwi mnie tylko, że jak ktoś pisze cos pozytywnego to niektórzy tak bardzo sie denerwują i obrażają ludzi. Każdy pisze co myśli, chyba że konkurencja działa?

Pawełek

Jak na taką firmę to nie potrzebujecie zbyt dużo osób do pracy. Może czasami są sytuacje , które wymagają naprawienia ale uważam, że Kompania Piwowarska to dobre miejsce do pracy. wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Nie ma gwarancji, że w innej firmie będzie nam lepiej , prawda?

Zuzanna

@szofer na wypowiedzeniu ale rozumiem, że jest zachowany Twój okres wypowiedzenia? Takich informacji chyba nie da się przekazać w dobry sposób, pytanie - czy sytuacja jest rozwiązana z pracownikami zgodnie z zapisami umowy? To bardzo dużo mówi o podejściu Kompanii Piwowarskiej do pracownika.

szofer na wypowiedzeniu

o czym my wogóle mówimy jaki szacunek do ludzi jak dobra firma w poniedziałek o godzinie 14 dowiedzielismy się ze cały transport w kompani został zlikwidowany ze centra dytrybucij poszły won przychodzisz na 6 do roboty o czternastej dowiadujesz sie ze cie wywalono

kis
@szofer na wypowiedzeniu 04.10.2017 16:17

i kto Ci da robote jak sie dowie ze jestes bylym kierowca browaru. nikt Ci auta nie zaladowal to nie jedziesz . czas pracy sie konczy to powrot z ladunkiem na browar , ale to minelo. czas sie przestawic , a bedzie ciezko, i pieniadze inne.

Torba
@szofer na wypowiedzeniu 04.10.2017 16:17

DO szofera Pracuje w KP i tez zgadzam się, że sposób komunikacji byl słaby. Ale z drugiej strony nie wspomniałeś, że KP nie wymaga obowiązku pracy w okresie wypowiedzenia wypowiedzenia takim wypowiedzeniaypadku oraz o odprawa większych niż wymaganych przez prawo. Pewnie - utrata pracy nigdy nie jest pozyťywna, ale są firmy gdzie pracujesz do ostatniego dnia.

Zuzanna

Czy możesz przybliżyć @panpiwo, które informacje na temat Kompanii Piwowarskiej są niesprawdzone? Warto na forum precyzować swoje wypowiedzi, tak żeby inni użytkownicy mogli z łatwością się do nich odnieść i potrzymać toczącą się dyskusję.

Pan piwo

Pisanie niesprawdzonych informacji jest dużą przesadą. Czy niektórzy mają przyjemność z tego, że innych denerwują? Pracuję tu od dawna ale niestety hejterzy szaleją.

Joseph

A powiecie jak zarabia handlowiec ?

Pracowałem w firmie i jestem zaskoczony i zaniepokojony tym co piszecie. Zgoda buduje , niezgoda rujnuje pamiętajcie o tym

klub

Wydaje mi sie, że ci ze wsch. są dotowani dodatkowo przez rz'ąd, dlatego firma może sobie pozwolić na większe płace dla nich. Ciężko gdziekolwiek w mediach znaleźć taką informację, ale poczytajcie sobie opinie o innych firmach. Takie info się powtarza. Polacy są dysk'ryminowani we własnym kraju, a media piszą że oni ratują ry'nek pracy. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby w krajach zachodnich byli dotoewani Polsacy. Czy to nikogo nie obchodzi w tym kraju?

Lukas

Napiszcie czy strajk już był, bo biorąc pod uwagę przykład Bridgestone, przy odpowiednim podejściu nie stoicie na straconej pozycji. A tego że bandersyny zarabiają więcej od Polaków w Polsce to już łatwo zdzierżyc sie nie da!

@wkurwiony szhogun 07.07.2017 12:02
siema strajku nie było zarząd dogadał się ze związkami i oczywiście zrobili ludzi w ch.... średnia zarobków kp to ok 3300 bru...

Wydaje mi się że najlepszym wyjściem byłoby olac te związki i po prostu zgadac się z pracownikami, że wyjdziecie na zewnątrz i przerwiecie prace na jakiś czas. A jak będą mówili że nie mają na podwyżki, to powiedzcie żeby banderowcom zabrali, bo maja więcej od was i będą dwie pieczenie przy jednym ogniu. Albo tak "umilajcie" banderowcom robotę że nie będa chcieli przyjeżdżac i wtedy też może coś z tego wyjdzie. Pozdrawiam i życzę osiągnięcia lepszej kasy.

@wkurwiony szhogun 07.07.2017 12:02

I jeszcze ta dyskryminacja Polaków nadaje się do prasy a nawet telewizji. Nagłośnijcie to, a wtedy zobaczymy kto będzie te ich piwerka kupował, chyba tylko sami ukraińcy.

Piweczko

Kompania Piwowarska szuka ludzi bo sezon w pełni. ?

Zuzanna

@Alojzy to niepokojące, że są problemy z wypłatą wynagrodzeń przez agencję. Jeśli możesz odpowiedzieć, to miałabym kilka pytań odnośnie Twojego komentarza. Czy zgłaszaliście te problemy może do samej firmy? Jak dużej części pracowników dotyczy ten problem? Czy większość jest zatrudniona właśnie przez agencję pracy? Jaka jest w takim razie szansa na przejście na zatrudnienie bezpośrednio przez firmę?

Zuzanna

@praktykanta jak oceniasz przydatność praktyk? Czy spełniły one Twoje oczekiwania? Wspominasz, że firma odezwała się do Ciebie z propozycją pracy. Przyjąłeś ją?

praktykant

Praktyki bezpłatne, ot filozofia firmy - nie płacić a mieć zapchaj dziurę na urlopy pracowników. Możliwość zatrudnienia po praktykach jest ale to zależy czy jest wakat. czasem odzywają się po paru miesiącach jak się jakiś wakat zwolni (mój przypadek).

Piwencjo

Interesują mnie praktyki w dziale logistyki w Szczecinie, czy ktoś ma wiedzę w tym temacie? Może dowiem się jeszcze czy są one płatne? Czy po odbyciu praktyk jest możliwość zatrudnienia sie w firmie.

Paweł

Czy mógłby ktoś napisać kilka zdań na temat pracy dla przedstawiciela handlowego, rejon Częstochowa? Mam zamiar aplikować i chciałbym mieć informacje. Jak się pracuje w firmie? Jakie maja wymagania na starcie?

Aaa

Jakie zarobki dla nowych na stanowisko laboranta i operatora rozlewu?

Były

Jak widzę Kompania Piwowarska ma sporą listę ofert, ale to dobrze. Może mają jakieś nowe projekty i potrzebują ludzi? Byłem pracownikiem i mam sentyment do firmy.

dino

W tej firmie liczą się znajomości, nie to co potrafisz. Rekrutacje są robione abyś był zapchajdziurą. Nie polecam ponieważ jest to kompletna strata czasu. Niestety ktos z rodzinki lub znajomków dostał prace jako PH, niech panowie 2 razy się zastanowią zanim drugi raz tak zrobią, ponieważ swiat nie jest tak duży jak wam sie wydaje i informacje szybko się rozchodza. :)

Paweł

Firma jak widać ma potężną ofertę pracy. Czy to efekt rozbudowy jakiegoś oddziału? Może ktoś wie i mógłby podzielić się wiedzą? Szukam pracy najlepiej na magazynie i dlatego tak dopytuję. Słyszałem trochę dobrego o firmie ale lubię wiedzieć przed złożeniem cv

killbill

Witam, Chciałbym się dowiedziec na jaką płacę można liczyć jako Przedstawiciel Handlowy. Jakie benefity i czy warto. Z góry dzięki za odpowiedż :)

Zuzanna

@dukew jaki sposób przejawia się brak szacunku, o którym wspominasz? Masz na myśli konkretne sytuacje?

duke

Nie szanują pracowników, zbyt duże wymagania ale zarobki niestety nie. Nigdy więcej pracy w Kompanii Piwowarskiej

Zuzanna

@Ph ttjak długo będziesz pracował na umowie na czas próbny? Rozumiem, że Kompania Piwowarska S.A. zapewnia pakiet socjalny dla swoich pracowników. Prywatna opieka medyczna to bardzo cenny benefit, który nie jest zapewniany przez większość pracodawców. Czy po przejściu z umowy na czas próbny możesz liczyć na kolejne dodatki/zmiany?

Ph tt

Ja pracuje jako ph tt. 3000 netto plus max 45 procent premii wypłacane co miesiąc . Samochód śluznowy do własnej dyspozycji. Multi sport i prywatną opieka. Chce tylko powiedzieć ze jest to umowa na czas próbny .

Lena

Zainteresowała mnie oferta pracy na staż dla analitycznych. Czy dowiem sie na tym forum coś więcej? Czy to jest staż płatny, jeśli tak to w jakich widełkach może się mieścić wypłata? Czy po stażu są szanse na zatrudnienie ? Może jeszcze coś o firmie?

Zuzanna

@szofer na jakim stanowisku pracowałeś w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń.

Gregor

Czy dowiem się coś więcej w temacie pracy dla przedstawiciela handlowego? Jak wygląda rekrutacja? Czy dają auto?

Jerry

W pełni popieram słowa przedmówców pracuję ponad 10 lat wymagania jak z kosmosu pensje na poziomie stażysty ,zabrano wszystkie dodatki praca w czterobrygadówce bicie jakiś nikomu niepotrzebnych rekordów ,które skutkują obniżeniem jakości piwa i jak domyślam się premią dla kierownictwa i tylko dla kierownictwa reszta roboli ma siedzieć cicho.Pracownicy zastraszeni obawiam się że zmiana właściciela nic nie zmieni,związki zawodowe to kpina przewodniczący na garnuszku pracodawcy broni zaciekle jego racji.Potwierdzam przygotowania do strajku.Komentarze typu "świetnie tu się pracuję"to komentarze osób które spotkać można tylko i wyłącznie w drodze na stołówkę i przy pierwszej lepszej okazji wysyłają e-mail że karierę kontynuować będą poza strukturami KP,żadna kobieta pracująca na produkcji takich bzdur nie napisze .

KKS

Rozmawialem z laska jak szukalem pracy. Fabryka a zarobki jak z Lidla !!!! Praca zmianowa !!!!! Za 3000 brutto !!!!!! ( usunięte przez administratora ) nie pracodawca :-) Gadala cos o nadgodzinach o kursach na wozki bo po dwie palery woza :-) ( usunięte przez administratora ) !!!!!! Oczekiwan w pip ale placa z (_!_). Na kampanie piwowarska polozylem ( usunięte przez administratora ) !!!!!

Iza

Świetnie mi się tu pracuje od kilku lat. Czytając wpisy jestem strasznie zniesmaczona. Jeśli nawet są trudne momenty to wszystko minie i będzie dobrze tak jak było. Osoby piszące muszą wylać z siebie cały hejt.

etalon

Witam, a jak wygląda sytuacja pracowników biurowych w POZ? Widziałam ogłoszenie Asystent/ka (Działy Techniczne), czy ktoś może podpowiedzieć jak to wygląda i czy warto?

Zuzanna

@Operatordziękuję za Twoją opinię. A jakie są plusy pracy w firmie? Co oceniasz pozytywnie?

Operator

8 lat nieprzerwanego stażu w Kompanii Piwowarskiej na rozlewni. Płaca nędzna, pracujące weekendy (za to dzień wolny +50% dodatku), 3 zmiany. Dodatkowo kierownictwo robi sobie żarty z pracowników dając "świeżakom" większe podstawy niż długoletni operatorzy. Przełożeni różnie, sporo służbistów. Presja na wszystko. Z resztą pracownicy szykują się do strajku więc o czymś to świadczy. Aaaa zarząd? Ma gdzieś pracowników, liczy się tylko zysk akcjonariuszy. Podwyżki zaproponowano na poziomie 5,5 %. Plucie w twarz pracownikom

Zuzanna

Dziękuję Wam za opinie. Osoby zainteresowane bliższym zapoznaniem się z benefitami świadczonymi przez firmę zapraszam do zapoznania się z informacjami na stronie internetowej firmy :http://www.kp.pl/kariera/poznaj-nas/co-nas-wyroznia/benefity

Prometeusz

właśnie nie dostajemy nic na żadne święta, żadnych realnych pieniędzy tylko benefit który można za mienić na bon tylko do Tesco , gdzie nic ciekawego się nie kupi i trzeba daleko jechać. Ja 3 lata temu byłem jeszcze normalnie nastawiony do ukraińców Kompania PIwowarska sprawiła ze stałem sie jakimś rasistą , bo z jakiej racji mam zarabiać 500-700 zł mniej, i ten dodatek mieszkaniowy , ja nie potrzebuje ? co mieszkam w kartonie ? Dali by normalnie pieniądze na świeta człowiek poszedł by do piotra i pawła biedronki czy na rynek to nie. I jak tu nie przychodzić do takiej pracy wku....nym .

Zuzanna

@Szalony szchcogun czyli osoby te pracują na innych warunkach niż osoby z Polski? To rzeczywiście może budzić frustrację pracowników w firmie.

Zuzanna

@Prometeusz rozumiem, że obecnie firma zatrudnia dużo osób z Ukrainy. Dlaczego uważasz to za coś negatywnego?

szalony szhogun

premia wynosi w zależności od wyznaczonych celów kiedyś było to ok 150% poborów teraz to ok 80-do 90 ale tez i 50 % co do samej pracy to jak wszędzie trzeba napi... i to naprawdę za nie wielka stawkę nawet starzy pracownicy zarabiają mniej niz te .... ukraincy ja pracuje ok 12 lat teraz szykujemy się do strajku

szalony szhogun

Zuzanna

@gośc2017-03-07 12:40 długo już pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej o Twoich wrażeniach z pracy w firmie.

gośc

premia roczna to 50% wypłaty miesiecznej.

Zuzanna

@szalony szhogundługo pracujesz już w Kompania Piwowarska S.A.? Chętnie usłyszymy więcej na temat oferowanych benefitów oraz tego jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna do firmy.

WAWA

Proszę o konkrety. Jak wygląda praca magazyniera. 1.Czy faktycznie zatrudniają ludzi którzy nie pracowali na magazynie i ich szkolą do obsługi wózka widłowego? 2.Czy przerwa jest wliczona w czas pracy czy pracuje się 8,5 godziny? 3.Czy jeździ się wózkiem cały czas czy tylko czasami a resztę ręcznie trzeba robić i niszczyć kręgosłup? 4. Ile płacą przez pierwsze 3 miesiące na zleceniówce a ile później na umowie o pracę przez KP? 5.Podobno jest jakaś roczna premia w wysokości 8tys. zł? 6.Jakie mają wózki, elek. czy gaz.? 7.Jacy pracownicy, spoko ludzie czy debile bez szkoły i kryminaliści którzy dostali pracę od kuratorki?

ola

Troche robią sobie żarty z ludzi, mieli na stronie oferte pracy do końca aplikowania jeszcze tydzień a na to stanowisku juz ktoś został zatrudniony. Kpina.

Morfeusz

2300 zł.... a ja chcialem przyjsc tam do pracy...i o od poniedzialku..

Zuzanna

@Prometeusz zapoznałam się z Twoimi komentarzami. Myślę, że większość osób czytających forum również. Zależy nam na poznaniu opinii o firmie z perspektywy różnych pracowników. Dlatego również zachęcam obecnych pracowników firmy do napisania o swoich wrażeniach z pracy w firmie.

Prometeusz

Żeby poznać ocenę o firmie wystarczy zapoznać się z moimi komentarzami chyba że ktoś chcę coś do tego dodać:-D

Zostaw opinię o Kompania Piwowarska S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompania Piwowarska S.A.