Kompania Piwowarska S.A.

Lublin

Opinie o Kompania Piwowarska S.A.

gizmo

wed, to jest niezaprzeczalna prawda, że bardzo dobrze można u nich zarobić i mieć dobry wpisik do CV. Nie mniej jednak słyszałem, że atmosfera w samej pracy jest mocno podejrzana.

haha

Z tego co wiem w Lublinie jest niezła klika asm kolesi z podwórka nie do przeskoczenia jak ktoś jest zbyt ambitny to go udupią

Kolega z lublina ma racje po czterech pełnych ciśnienia latach pracy nie ma szans na wybicie się wyżej i jeszcze przyjedzie laska z większego miasta i powie ci ''co się stało dlaczego brakło ci cenówek '' w kilku lodówkach,Ciesze się że mam to za sobą.

ma*****

niestety tak jest, a właściwie w moim przypadku było -dałem sobie spokój z tą firmą. szanse na awans żadne. podaczas rekrutacji usłyszałem ze słabo sie jeszcze orientuję w swojej pracy (po 1,5 roku) i muszę jeszcze popracować trochę, a poźniej przyjmowany jest ktoś spoza firmy nie mający pojęcia o pracy to chyba coś jest nie tak. są też przypadki ludzi niezastąpionych, którzy powinni wylecieć bo nie sprawdzili sie w mieście kraka, a mimo to są dalej, tyle że na innym managerskim stanowisku w Lublinie. jest to firma dla ludzi bez ambicji przynajmniej w Lublinie

m

zarobki niczego sobie,ale reszta do d... ...brak możliwości rozwoju,awansu chyba że jesteś donosicielem lub dupolizem wtedy masz szansze na to że ktoś Cię popchnie w górę... ja niestety tak nie umię

Zostaw opinię o Kompania Piwowarska S.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompania Piwowarska S.A.