Kompania Piwowarska S.A..

Pruszcz Gdański

Opinie o Kompania Piwowarska S.A..

Karol

Witam, kompania potrzebuje pracowników na operatora wózka widłowego niby na okres sezonu z możliwością zatrudnienia po sezonie. Czy warto aplikować? jeździć na wózku potrafię ale mistrzem kierownicy nie jestem.

gfd
użytkownik zarejestrowany

wiesz co powiem Ci ze sam rpzegladalem ta oferte na stanowsiko magazyniera- operatora wozka oferuja możliwości pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,dodatki zmianowe za 2 i 3 zmianę

jurek

moze ktos napisac jak sie pracuje w centrum dystrybucyjnym w pruszczu gdanskim, z tego co wiem pracuje tam 100osób, jak sie robi w magazynie a jak w biurze, jaka kasa ?

zorro

dlaczego w Centrum Dysrtybucji w Pruszczu Gdańskim tak długo szukaja kontrolera magazynu? ciągle pojawia sie ich ogłoszenie, co tam sie dzieje? wie ktos? jak siepracuje w pruszczu ?

Zostaw opinię o Kompania Piwowarska S.A.. - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompania Piwowarska S.A..