Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy

Białystok

Opinie o Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy

anton

Brak szans na rozwój i dlatego zrezygnowałem z pracy w KP. Na kluczowe managerskie stanowiska przyjmowani są stażyści świeżo po studiach bez żadnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Doświadczonych i wykształconych starych pracowników ma się za nic. Gdy się zwalnia jakieś stanowisko traktowani są jako zagrożenie dla ciepłych posadek rozbudowanej kadry zarządzającej.

pawson

Witam kolego, powiedz mi na jakim stanowisku tam jestes i jak ksztaltuja sie zarobki netto? Pozdrawiam

Zostaw opinię o Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy