Opinie o Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy w Białystok

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Krzysztof Nowy wpis

Tak miernej kadry zarządzającej nie ma już chyba w żadnej firmie prywatnej. Kompletny brak czegokolwiek. (usunięte przez administratora)

Czy jest możliwość pracy w Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy na część etatu?

ZAWIEDZIONY

CZTEROBRYGADÓWKA.CHORY SYSTEM.CZŁOWIEK NIE MA KIEDY ODPOCZĄĆ,NAWET W ŚWIĘTA CZY NIEDZIELE.

Agnieszka
@ZAWIEDZIONY

A pracownik nie może sobie wybrać kiedy chce wolny dzień? Albo chociaż się zamienić?

Już tłumaczę Nowy wpis
@ZAWIEDZIONY

Jeśli pracownik pracuje na czterobrygadówkę, to znaczy, że się na to zgadza, w końcu umowa o pracę i jakakolwiek umowa jest zawierana za zgodą obu stron, a jeśli nie chce się pracować w takim trybie zmianowym, to przecież można się nie zgodzić i szukać pracy gdzie indziej, proste. W przypadku maszynowni chłodniczej praca w systemie ciągłym jest obowiązkowa że względu na medium chłodnicze, którym jest amoniak (chociaż tu tak na prawdę chodzi o przepisy, które wymagają nadzoru 24/7) w przypadku sprężarek na freony nie jest taki nadzór wymagany i można np stosować tzw. "dyżury".

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Muszę przyznać, że praca w tej firmie jest jak najbardziej na plus. Zarobki jak na Białostocki poziom są powyżej przeciętnej, jeśli kompania nadal będzie stosować politykę płacową na zasadzie "nie zbliżamy się do najniższej" i zdecydowanie będzie reagować na podwyżki płac dając swoim pracownikom wyższe pensje a przynajmniej utrzymają dotychczasową różnicę między najniższą krajową a poborami pracowników to będzie to najlepsza firma w Białymstoku. Szkoda tylko, że tak ciężko się dostać na stałe.

Zawiedziony

Szkoda czasu na tą firme,zwłaszcza na magazynie.

Ragnarok
@Zawiedziony

Chyba że w życiu nie byłeś nigdzie zatrudniony na dłużej a masz już swoje lata. A do emerytury tej najmniejszej trzeba choć trochę lat przepracować

Gabriela
@Ragnarok

To co, tylko do najmniejszej emerytury się tu da? Jak wygląda wasza pensja na magazynie? :P

on

Mam pytanie odnośnie rekrutacji pracownik produkcji ,czy warto angażować się ? https://www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-produkcji-browar-dojlidy-CID4-IDNuttj.html?reason=observed_search#ae217ef66c

@on

W życiu to chyba do wszystkiego warto się zaangażować, bo inaczej to raczej nikomu nic nie wyjdzie, Pytanie czy Ci naprawdę zależy? Bo jeśli się zastanawiasz to wygląda niestety jednoznacznie...

On
@Katarzyna

Umowa na czas określony, czyli sezonowa na 6 miesięcy... w tym cały problem..

@On

Ajj ale się spóźniłam z odpowiedzią. No rozumiem teraz o co Ci chodziło. Ciekawa jestem jaką decyzję ostatecznie podjąłeś?

ostatecznie zrezygnowałem

@on

Czyli raczej już nigdy pracą tutaj się nie zainteresujesz? Przypuszczam, że odnalazłeś coś innego, ale czy w podobnej branży?

@Katarzyna

Znalazłem w ochronie mienia , ale nie wykluczam w przyszłości pracy w Browarze ;)

@Katarzyna

Pani Katarzyno widze ze poszukujecie operatora na rozlewni i pakowania. Akurat 4 brygadowka mi nie przeszkadza bo pracowalem kilka lat w tym systemie. Pytanie mam odnośnie zarobków. Da sie zarobic? Wiem ze na poczatku pewnie minimalna krajowa a pozniej? Jakie stawki sa u Was za h?

Grażyna
@On

To tutaj możliwość tylko pracy sezonowej?

@Grażyna

Tak, praca sezonowa z możliwością przedłużenia umowy..

Szymon
@on

Ale przedłużenia na ile? To można w końcu siedzieć cały rok czy nie?

@Szymon

nie wiem na ile....

anton

Brak szans na rozwój i dlatego zrezygnowałem z pracy w KP. Na kluczowe managerskie stanowiska przyjmowani są stażyści świeżo po studiach bez żadnej wiedzy teoretycznej jak i praktycznej. Doświadczonych i wykształconych starych pracowników ma się za nic. Gdy się zwalnia jakieś stanowisko traktowani są jako zagrożenie dla ciepłych posadek rozbudowanej kadry zarządzającej.

xon
@anton

Zgadzam się w 100%

Ragnarok
@anton

Prawda prawda i jeszcze raz prawda!

@Ragnarok

Serio? Po 5ciu latach się nic tutaj nie pozmieniało z tym? :/

Duży Ben

Witam. Jakie zarobki na produkcji? Jakie premie? Ile miesięcznie do ręki?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy odbywa się również w języku angielskim?

Stary

Albo jesteś swirem ..albo ...103...wybór Twój ...żenujące...

Lala

Jak już wykorzystujecie ludzi na praktyki to kiepsiutko u was dobry pracodawca tak nie kombinuje jak koń pod górę:D

W.

Jak wygląda praca na stanowisku pracownik produkcji?

Janek

Jak firma się rozwija to raczej normalne, że potrzebuje nowych pracowników, firma warta polecenia.

Łuki
@Janek

A jednak prawda:D i tak właśnie NIBY rozwijacie się:D

Łuki

Co to dzieje sie że tak często poszukujecie:D? To źle świadczy o firmie:D

Jasiek

Jak się pracuje teraz w trakcie pandemii? Dużo zmian zostało wprowadzonych?

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy?

Bardzo chętnie. Od prawie pięciu lat mieszkam w Holandii. KP wspominam na każdym kroku. Nauczyłem się że chemia niebezpiecznie działa na życie człowieka. Dodam do tego, odporność na stres wzrosła w moim przypadku do poziomu +7 w skali 0-10. To dobry objaw - wywołany rozładunkiem pustej puszki operator wózka widłowego musi być wiecznie skupiony gdy w koło bez ograniczeń prędkości śmigają koledzy z pełnymi paletami piwa, na płasko ustawionych widłach. Pracowałem tam dawno temu ale do dziś została mi precyzja pracy z towarem trudnym. W Holandii rozładowuje czasem tiry z pustymi butelkami ustawionymi podobnie jak puszka. Myśl tylko że butelka jest plastikowa powoduje że czuje się bezpieczniej niż producent drogiego złomu. Dziś pracuje jako operator maszyn rozlewni chemii zafascynowany pracą na produkcji daje z siebie wszystko. Nie wiem ile zarabia przeciętnie operator w KP. Z chęcią bym wrócił do Polski i może bym mógł się podzielić wiedzą. Niestety moje zgłoszenie zostało odtrącone. Mgr zarządzania informatyki z ekonomią i po technikum mechanicznym jest widać zagrożeniem w polskiej firmie. Tu uczę kadetów, w sumie w trzech językach. Mimo problemów zdrowotnych jestem najszybszym operatorem z najlepsza średnia pracy. Z powodu że jestem Polakiem nie mogę przeskoczyć na poziom operatorski A, co czyni mnie głupcem gdyż robię to samo a nawet więcej co operator A a płaca mi tyle co operatorowi B. Jednakże wole to niż, w pocie czoła prosić o podwyższenie płacy "Pośrednika pracy" jakiego ma KP. Prawie 9 lat temu zarabiałem w KP po przez pośrednika ledwo 900zł. Tak doświadczenie zebrałem. Uciekać gdzie dalej od pośredników. Same pozytywy z tych negatywów.

pawson

Witam kolego, powiedz mi na jakim stanowisku tam jestes i jak ksztaltuja sie zarobki netto? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy - Białystok

• Jak się pracuje w Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy?

Zobacz opinie na temat firmy Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy?

Kompania Piwowarska S.A. Browar Dojlidy