Opinie o Kompania Piwowarska S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kompania Piwowarska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kompania Piwowarska S.A. o rekrutacji.

Branże: Browary

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Piwowarska S.A. w Poznań

kandydat

Chciałbym poznac opinie Jak wygląda praca operatora rozlewu? jest to praca fizyczna? 3 zmiany są to wiem, ale czy 4 brygady?

Neil

Jak wygląda proces pracy na produkcji?

Dawid

Technik ds. mediów. Czy zarobki na tym stanowisku rzędu 6-7tys netto są tam możliwe?

$
@Dawid

o kasę pytaj bezpośrednio, bo na forum nikt ci nie zagwarantuje stawki, a na rozmowie ustalisz i masz konkret

robbi
@Dawid

a gdzie to ogłoszenie jest?

Jolanta
@$

No a poza kasą, to wiecie, jaką umowę dają na początek? Dają umowe o prace na start nowej osobie, czy jednak jest jakaś umowa zlecenie lub inne? Pewnie też od tego zależy stawka.

tymczas

pracownicy tymczasowi mają szanse sie dostać póżniej na stałe tutaj?

Rekrutacja do pewnego momentu ok, ale po trzecim etapie pomimo obietnicy kontaktu w ciągu 2 tygodni cisza. Pani z HR nie odbierała telefonu i nie odpisywała na maila, ignorancja i urwanie kontaktu. W rezultacie nie udało sie nigdy dowiedzieć wprost jaki był wynik rekrutacji, ani usłyszeć feedback dt. procesu. Niestety brak profesjonalizmu i szacunku do kandydata.

Standardowa rozmowa

Leszno
Elżbieta

Ktoś był u nich na stażu i mu przedłużyli umowę? W ogłoszeniu na stażystkę w Zespole Planowania Taktycznego podają, że istnieje taka szansa na dłuższą współpracę. No ciekawe, jak to wygląda w praktyce? Chętnie zatrudniają?

susan
@Elżbieta

no to pewnie jest taka szansa, kwestia jak się sprawdzisz w pracy wydaje mi się

susan

w jakim sensie? no ja wiem, że staż to nie to samo co praca, ale chyba jednak może sporo zweryfikować, bo jak ktoś sobie średnio będzie radził na stażu, to tym bardziej i potem w pracy..

Ps

Z czego wynika aktualna rekrutacja na stanowisko quality director?

pytanie na pytanie
@Ps

z czego wynika pytanie?

Ps
@pytanie na pytanie

Z tego, że widzę na tym portalu informację o zmianie kierownictwa. Zastanawiam się, czy ta rekrutacja ma jakiś związek ze zmianami w organizacji?

Jewel

Gdzie jeszcze kompania ma swoje browary oprócz Poznania?

Jewel
@Jewel

Chyba Tyskie mają z tego co pamiętam ale coś jeszcze jest od nich?

Student

Witam Widzę oferty na Technika Automatyka, Jakie wymagania ? Dużo pracy? Jakie macie sterowniki ? Jak szkolenia i kasa

lord
@Student

wymagania i warunki masz napisane w ofercie pracy

lord

o czym mowa?

Struś

Absolutnie odradzam stanowisko magazyniera operatora wózka widłowego gdyż przez te 2 lata inflacja zabiła te i tak kiepskie wypłaty na ten rok podwyżki mają oscylować pomiędzy 3-5% podobnie jak rok wcześniej więc lepiej poszukać lepszej opcji

Teresa
@Struś

skąd takie info odnośnie tych procentów od podwyżek? oni już coś deklarowali od początku roku? i oprócz kasy to przez te 2 lata w samych warunkach zatrudnienia nic szczególnego się nie zmieniało?

Plack
@Struś

ale czy gdzie indziej jest lepiej? wszędzie ludzie narzekają

Baron

7,5!% podwyżki dla kazdego

Vlod

Jaki typ umowy dostają pracownicy sezonowi? Będę wdzięczny za info

Demen

Żadnego sezonowego?

terere
@Demen

a ogólnie to da sie tu wyróżnić jakiś wyraźny okres sezonowy? kiedy przypada?

Karton

Hej, zauważyłem rekrutację na stanowisko Konsultanta ds. obsługi klienta. Ktos pracujący w tym dziale może wypowiedzieć sie na temat warunków pracy, atmosfery i mozliwego do wynegocjowania wynagrodzenia? Czy jest w tym dziale duża rotacja albo czy przewidywane są zwolnienia? Okres próbny pewnie 3 miesiące a potem? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

terere

no niby nikt nie ma obowiązku odpowiadać na wszystko, także trzeba się z tym liczyć, że nie zawsze uzyska się odpowiedź po porstu i tyle

Zawiedziony

Magazyn surowców w Poznaniu. Praca spoko, była. Zaczynają się gorsze czasy. Doświadczeni pracownicy z wiedzą, na poważnie planują odejść, ze względu na nowe kierownictwo. Szkoda...

Juss

Jakie są godziny pracy w administracji?

Juss
@Juss

Jest to w jakikolwiek sposób elastyczne, czy sztywne godziny?

Dorothea

Generalnie 8-16, 9-17

Dorothea
@Juss

Ale większość na zadaniowy tryb pracy ogólnie, więc to sobie względem priorytetów ustalasz

Jolanta
@Dorothea

A te zadania, to wpływają każdego dnia rano, czy np. raz na tydzień? Jak wygląda wpływanie zadań i potem rozliczanie się z nich? To przełożony zleca zadanie i potem sprawdza wykonanie? Czy jest tutaj jakaś samodzielność i można decydować co i jak zrobić?

spontan
@Jolanta

coś czuje że pytasz o takie szczegóły, że na większość pytać można odpowiedzieć jedynie: to zależy..

zdalnie

mam pytanie, ktoś odrabiał tu staż zdalnie? chodzi mi o tryb wyłącznie zdalny.. ewentualnie czy po jakimś czasie można przejść na taką formę?

zdalnie
@zdalnie

udostępniacie sprzęt na zdalne czy we własnym zakresie?

ChanChan
@zdalnie

Podepnę się, bo też pytanie o staż - na jakich umowach robią stażyści? Dostają zleceniówki, czy jeszcze jakaś inna forma umowy?

abyz
@ChanChan

umowa zlecenie z tego co wiem

ChanChan
@abyz

A okej, to spoko, myślalem, że może są jakieś zupełnie inne umowy w stosunku firma - stażysta, nie znam się na tym

abyz
@ChanChan

ja też nie, mówię co zasłyszałem

Teresa
@abyz

a tak w ramach pewności to można spytać od kogo? staże to tu określoną liczbę czasu trwają czy to zależy? zaraz po zazwyczaj proponują pracę?

Mirka
@Teresa

Jak patrzyłam na oferty stażowe to zazwyczaj na 12 miesięcy dają, ale czy to jest reguła to nie wiem.

Pelosi
@Teresa

No właściwie to nie ma gwarancji, że w ogóle tę pracę zaproponują

Pelosi
@Teresa

Ale jak się pozytywnie na nim pokażesz i faktycznie będzie ci dobrze szło, zapewne tak

postażu
@Pelosi

mi zaproponowali pracę po stażu, także no jest taka możliwość jak widać

postażu
@Pelosi

tyle że na stażu faktycznie się starałem i no byli zadowoleni

Jakie zarobki jako pH na gastronomi?

baro
@:)

pytaj w rekrutacji, tu się nie dowiesz raczej konkretnie

Aki
@baro

Też mi sie nie wydaje, żeby na forum pisało się o takich rzeczach

kuchcinski
@:)

tez jestem zainteresowany odpowiedzia.. moze ktos wie?

holodynski
@:)

Ja jako ph ds.gastronomii po kilku latach pracy miałem 4800-5500 na rękę (z premią)

fabi
@holodynski

a jeśli chodzi o premię, to od sprzedaży czy jakie macie? trudno dostać?

Bolek

Nic nie dają na święta co roku dają w grudniu 200 zł na benefit tylko że za to nie można kupić się tego co się chce i jest potrzebne a tylko to co jest na platformie my benefit a że spozywki jest tylko Kaufland tych sklepów praktycznie nie ma w Poznaniu bo są może z 2

@Bolek

Przecież z mybenefit można wypłacić wszystko na kartę płatniczą PKO, co wy tu wypisujecie xd

Elżbieta
@..

Naprawdę, i to za darmo jest? Szczerze to pierwsze słyszę o takim dodatku. A poza tym coś jeszcze dają, jeśli chodzi o kasę? Mam na myśli premie itp.

Pepsi

Jeśli chodzi o zarząd w Warszawie i o podwyżki na magazynie które mają wynieść 90zl czyli 2.5%. Gdzie koszty życia wzrosły o 20% już wystosowałem odpowiednie pisma do asahi za tłumaczenie na angielski i japoński zapłaciłem 400zl to w sumie zrzutka pracowników teraz tylko czekamy z wysłaniem do marca gdzie wszystko powinno się wyjaśnić cierpliwość się skończyła

gmx

jak wygląda kwestia premii dla pracowników z produkcji?

gzyms
@gmx

dodatki zmianowe i weekendowe z tego co piszą w ogłoszeniu, więcej mi nie wiadomo bo dopiero kandyduję

gzyms
@gmx

a jakie stanowisko na tej produkcji cię interesuje?

Vlod
@gzyms

To premie na produkcji różnią się w zależności od stanowiska?

kolarz

ktos wie?

E.T.
@Vlod

w sumie to chyba nie. nie wypytuje też każdego o takie rzeczy ale chyba nie, nie wiem

Struś

Firma biedna podwyżka w tym roku to 2.5% co stanowi 85 zł netto co jest kpiną z pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Piwowarska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Kompania Piwowarska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Kompania Piwowarska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompania Piwowarska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 8 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kompania Piwowarska S.A.?

Kandydaci do pracy w Kompania Piwowarska S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kompania Piwowarska S.A.