Opinie o Kompania Piwowarska w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kompania Piwowarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kompania Piwowarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Piwowarska w Tychy

jakie macie najlepsze piwo bezalkoholowe?

no ale mi większość nie podchodzi bo do tej pory jak kosztowałem to mi taką jakby marchewką smakowały to pytam u źródła co najlepsze?

aioli

zatrudniłem się w zamyśle zostania tylko na sezon produkcyjny ale pogadałem z ludźmi i udało się zostać na dłużej. ogólnie fajna praca, kasa dość dobra w porównaniu do konkurencji, brak stresu i ludzie w porządku

jakie stanowisko konkretnie?

@aioli

kwestia umowy jak wygląda?

@dofi

umowa o pracę

@dofi

operator, a co?

@aioli

i to od początku czy najpierw zleceniówka na próbnym?

@aioli

a po prostu dla większej perspektywy zapytałem, bo jednak to dość istotne info przy interpretacji opinii moim zdaniem

Truflov
@aioli

da rade zdobyc jakies uprawnienia?

@Truflov

to to się robi we własnym zakresie raczej i to jeszcze przed podjęciem pracy, jeśli wymagają, ja nie potrzebowałem, ale są szkolenia stanowiskowe, to na pewno

@Truflov

a o jakie uprawnienia ci w ogóle chodzi?

tasse
@aioli

ogólnie to na jakich stanowiskach są potrzebne i jakie te uprawnienia? bez żadnych uprawnień można się zatrudnić na produkcji czy nie bardzo??

aksel
@tasse

trzeba patrzyć po ogłoszeniach, tam na operatora chyba SEP wymagają

reksio
@aioli

serio bezstresowo tu jest? ja właśnie szukam czegoś z takim spokojniejszym tempem pracy

kompaniaa
@reksio

no robisz co swoje i tyle, tylko nie myl spokojne z powolnym :D

Kamil

Witam wszystkich, Chciałbym zapytać operatorów maszyn jak praca i ludzie,ogolnie atmosfera, zastanawiam się nad złożeniem CV jako operator. Dodam iż posiadam doświadczenie na analogicznym stanowisku (dokładnie na wydziale puszek) i posiadam uprawnienia sep . Będę wdzięczny za każdą informację. Pozdrawiam

iko
@Kamil

Składaj CV i się przekonaj, może akurat będzie ci pasowało. Zwłaszcza że doświadczenie masz, to powinno ci być łatwiej od razu na starcie.

tasse
@Kamil

a te uprawnienia co masz to są wymagane tu też?

Kamil
@tasse

Jest napisane że są mile widziane, więc myślę że z tymi uprawnieniami masz większe szansę.

aksel
@Kamil

to na pewno, że jak będą mieli do wyboru osobę z uprawieniami a bez, to wybiorą wiadomo którą

obcy

na jakich stanowiska produkcyjnych można się zatrudnić nie znając angielskiego? czy wszędzie choćby podstawowej znajomości tego języka wymagają? pozdrawiam

multi
@obcy

nie wymagali ode mnie angielskiego na produkcje

kandydat
@multi

coś się zmieniło teraz w tym temacie?

Witt
@kandydat

No rekrutację przechodził raz, więc skąd ma wiedzieć jak to teraz wygląda

iko
@Witt

a ktoś inny z pracowników by odpowiedział?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kompania Piwowarska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
Lila

Jako były, wieloletni pracownik Kompanii Piwowarskiej napiszę jedno- najbardziej plotkarskie towarzystwo. Wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą, bardzo interesują się czyimś życiem. Rozwoj-moze coś po znajomości.(usunięte przez administratora)

multi

ej dobra, ktoś z pracowników powie mi jak mam się zgłosić po tego całego multisporta?

acc
@multi

no nie wiem, może w kadrach?? próbowałeś?

centus
@multi

a ile teraz wynosi skladka w ogole?

centus
@multi

ile oni dofinasowuja? czy jak to macie ustalone?

nick
@multi

Po co Ci multisport jak po sezonie i tak Cie zwolnia, szkoda wyrabiac

Mar0
@nick

A co, ty o tym decydujesz, że taki pewny?

Erix

Są jakieś premie? Od czego uzależnione?

Erix
@Erix

I czy ciężko wyrobić, czy np. jak weźmiesz l4 to już można zapomnieć o premii, jak to wygląda?

Abc
@Erix

Za L4 to możesz co najwyżej się doczekać nie przedłużenia umowy a nie premi

Beck
@Abc

To widocznie musiałeś ładnie lecieć w kulki, ja miałem to nieszczęście, że zaraz po rozpoczęciu pracy musiałem wziąć l quattro i jakoś nadal tu jestem

Beck

No już spory kawałek czasu tu pracuję, więc nieszczególnie się martwię tym co mówisz.

Pracowniksprzedazy

Pytanie do zarządu czy w związku z tym, że nasz dyrektor regionu większość czasu poświęca na prowadzenie własnej kliniki Derma Solutions zamiast wyjaśnić nam skąd mamy tak wygórowane targety sprzedaży możemy otrzymać zniżkę albo doładowanie kart benefit na usługi tej placówki?

lech

Na produkcji sami faceci raczej?

ona
@lech

no właśnie, jak to wygląda? większość facetów? pracują jakieś kobiety w ogóle na produkcji?

menago

Pytanie, Area Sales Manager - czy to praca również w weekendy?? Ktoś ma jakieś opinie na temat tego stanowiska? Praca jest rozwojowa?

Horsemanofapocalypse
@menago

w ogłoszeniu wskazują na zadaniowy czas pracy, więc pewnie może się zdarzyć, biorąc pod uwagę, że to nie sztywno ustalony zakres godzin pracy

kick
@Horsemanofapocalypse

Piszesz jako kandydat, a ktoś z pracowników może tu jest i potwierdzi to info?

Mezoes

Witam, widzę na stronie zakładkę Wolontariat KP, jakie inicjatywy obejmujecie wolontariatem?

Pantograf
@Mezoes

No przecież jak wejdziesz w zakładce to tam jest opisane

@Pantograf

No dobrze, a czy można składać własne inicjatywy?

@Pantograf

Dodam, że nie jestem pracownikiem KP

ppp
@Mezoes

no to o konkrety musisz się pytać wyżej, czy można

Evangeline
@Mezoes

No to jako osoba z zewnątrz, to chyba tak średnio...nie wiem, musisz się z firmą kontaktować, a nie na forum, kto ci tu ma odpowiedzieć na takie pytania

@Mezoes

nic mi o tym nie wiadomo, a prowadzisz jakąś fundację i chcesz nawiązać współpracę z wolontariuszami? pytaj ich przez maila

okej
@Mezoes

proponuje kontakt bezposredni z firma

Nilo

Zgadzam się z kolegą jakby było tak super to by nieszukali co chwilę praca 4b weż pod uwagę świątki piątki przyjdzie lato ciepło majówki a ty zasuwasz na innych jesteś tylko kolejnym nr stałe stanowiska są zajęte praca beż rozwoju cuda obiecują a jak sezon się skończy to nara

Khf
@Nilo

Wreszcie ktoś konkrety napisał zachęcają ludzi tą marną kratą piwa jakby to wie ile kosztowało a te ich posiłki na stołówce fujj noepolecam pracy na wózku a na produkcji to już wogóle chyba że na puszkach tam to hajlajf moźna pospać w szatni z tego co słyszałem.

@Khf

no tak, posiłki na stołówce to jest najważniejszy element pracy, co nie?

newo
@Khf

Jak komuś nie smakują, to co mu szkodzi przynosić sobie swoje, nikt nad tobą nie stoi i cię nie karmi jak w przedszkolu "za mamusie, za tatusia" nie smakuje, to nie jesz, proste

newo
@Khf

Do pracy się spać nie przychodzi

Hgg

Zatrudniają ludzi na sezon dostaniesz umowę pod firmą aby pracownicy mogli iść na urlopy potem won 2 sprawa jesteś tam od czarnej roboty masz zasuwać i się uśmiechać a kapusi niebrakuje jak lubisz być wykorzystywany i robić na kogoś to idź i się przekonaj.

@Hgg

ej a może ty się po prostu nie sprawdziłeś w robocie skoro nie dość, że na ciebie kapowali to jeszcze cię zwolnili. tak tylko sobie myśle

Bremen

Jak wygląda proces rekrutacji na produkcję ogólnie?

@Bremen

ja to chyba dwie rozmowy miałem z tego co pamiętam

@kir

W sensie jedna telefoniczna, a druga na miejscu, tak?

@Bremen

tak, ale w sumie to później jeszcze takie dogadanie warunków współpracy, ale tego już nie liczę jako rozmowę rekrutacyjną

@Bremen

ale to u mnie tak było, nie wiem czy u wszystkich tak, czy inni mieli może inaczej, może ktoś jeszcze sie wypowie, bo za wszystkich nie moge odpowiadać

@kir

A, no to nie, tego też nie liczę już jako element właściwej rekrutacji

Dzięki wielkie

@kir

A po jakim czasie ogólnie miałeś odpowiedź? O ile pamiętasz

odp
@Bremen

ponad tydzień czekania od wysłania cv

@Bremen

całkiem sprawnie odpowiadają, to prawda

ppp
@odp

u mnie podobnie czasowo to wychodziło

Jkbf

Witam czy ktoś wie jak można się dostać do waszej firmy

floro
@Jkbf

chodzi o przyjęcia do pracy, dobrze rozumiem?

floro
@Jkbf

różne ogłoszenia o pracę są na profilu firmy na pracuj

Jjjj
@floro

Tak o pracę

darm
@Jjjj

na ich stronie masz zakładkę kariera i tam masz wszystkie potrzebne informacje, nie wiem co by cie interesowało ale masz tam dużo ofert z różnymi lokalizacjami

gilter
@darm

a oferty staży gdzie znajdę?

ogier

poprzez złożenie CV najlepiej

odp
@gilter

również na ich stronie są zamieszczone oferty stażowe

polo

ja polecam możecie sie na mnie oburzać tutaj ale mi sie podoba. pozdrawiam.

fortuna
@polo

co szczególnie polecasz? ogólnie to może coś więcej napisać?

@fortuna

no wiesz ogólnie to już dużo zakładów pracy pozwiedzałem w życiu produkcje, magazyny itp. i tutaj jakoś najdłużej miejsce zagrzałem póki co. praca fajna kasa ogólem spoko. niby nic takiego wyjątkowego ale jakoś tak całkiem mi sie spodobało tu

@fortuna

no i widzee że dużo ludzi tutaj pisze że im sie nie podoba no ale ja tylko mówie co ja myśle i według mnie jest spoko

Otto
@polo

A dlugo juz pracujesz?

Żałosne zarobki i beznadziejni ludzie... Pieniądze śmieszne (3800 netto na 4B) Nie pozdrawiam i nie polecam.

X

Hej, jakie są zmiany w labolatorium? Chodzi mi o godziny pracy. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Komik
@X

Widziales ogloszenie moze, ze pytasz?

makron
@Komik

no właśnie patrze, ale nie widze w ogłoszeniu nic o zmianach... macie cos wewnętrznie zapowiedzianego?

Aleksander

jak tu wygląda kwestia zatrudnienia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

miriam
@Aleksander

myśle że jak spełniasz wymagania rekrutacyjne, to na spokojnie, jakie stanowisko cie interesuje?

Miłek
@miriam

Jest ktos kto pracuje i ma orzeczenie?

miriam
@Miłek

no ja tam a papierach ludziom nie grzebię, więc nie wiem kto ma a kto nie

Oko

Cześć, jak wygląda praca jako operator maszyn na produkcji piwa ? Czy lekko czy jak to wygląda mniej więcej ?

?

Dołączam się do pytania

DorianElo
@Oko

co rozumiesz przez to czy lekko? no moim zdaniem normalna praca jak na produkcji, zależy od chęci i siły, ale żeby było jakoś ciężko dla mnie to nie powiem

DorianElo
@Oko

no generalnie to obsługujesz maszyny na rozlewni, nie? jak sama nazwa wskazuje, 3 zmiany, 4 brygady, nie wiem co jeszcze można powiedzieć

kolorowy
@Oko

No generalnie mocny trening woli, co ja ci powiem...

Arek
@kolorowy

a dostajecie czasem jakieś piwko jako bonus?

browarmistrz
@Arek

w wyznaczone dni odbijamy sobie browarki na kartę elektroniczną i możemy być smakoszami

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Piwowarska - Tychy

• Jak się pracuje w Kompania Piwowarska?

Zobacz opinie na temat firmy Kompania Piwowarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompania Piwowarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kompania Piwowarska