Opinie o Kompania Piwowarska w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kompania Piwowarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kompania Piwowarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Piwowarska w Tychy

sebas

Operator rozlewu - mam pytanie o uprawnienia SEP, których nie mam a są mile widziane. Jak się dostanę to będę mógł je wyrobić w razie jakby były potrzebne?

@sebas

kojarzy ktoś czy jeszcze przyjmują?

@sebas

zawsze zakładałem po prostu, że jak coś jest mile widziane tzn, że potrzebne więc prędzej czy później będą chcieli abym takie uprawnienia miał

@termo

Pytanie, czy w trakcie pracy można, może sami wysyłają na zdobycie uprawnień? Wie ktoś jak to działa?

@termo

Czy jednak lepiej, żebym najpierw zrobił (i ewentualnie stracił trochę na czasie) i dopiero wtedy się zgłosił? Czy zgłaszać od razu,a. martwić się potem?

@sebas

ale to z przyjęciami podbijam, ktoś się orientuje?

@sebas

jeśli cie na nie wyślą to pewnie w czasie pracy będą do wyrobienia, chociaż nie wiem do końca jak to wygląda, bo ja je już miałem podczas zatrudnienia

@sebas

z reguły jak wiszą gdzieś na stronie to są aktualne

@sebas

Możesz równie dobrze wysłać cv i zacząć wyrabiać, te szkolenia nie trwają w końcu jakoś bardzo długo, a zawsze się przydadzą

@termo

w sumie... jest to jakaś strategia działania

@sebas

No jest, a zawsze będziesz już miał i się przydadzą. i się nie będziesz zastanawiał

@sebas

Nie martw się, czasu na zatrudnienie tam Ci nie braknie. Ludzie pojawiaja sie i po chwili znikają. Ogloszenia pracy na olx non stop mi sie pojawiaja, jak co sezon.

Ale krótko to też nie

30 godzin to jednak nie takie hop siup

minimall

Jak wygląda praca jako dyspozytor transportu? Zarobki uczciwe? Jak to wygląda ze zmianami?

@minimall

ja może nie do końca w temacie, ale jest gdzieś teraz taka oferta?

boox
@hem

Ja nigdzie nie widzę

ing
@minimall

czy to tylko jakaś pdeudo reklama, że są przyjęcia

@boox

też nie widziałem, a mnie zainteresowało w sumie

Niall
@ing

Jaka pseudo reklama, co to za teorie? Kolega po prostu pyta o warunki na danym stanowisku, w jaki sposób miałoby to stanowić "pseudo reklamę"? Nie rozumiem. Poza tym, minął prawie pełny miesiąc, oferta mogła być w momencie zadania pytania, teraz nie musi. A mogło jej wcale nie być i to nic nie zmienia

minimall
@hem

była, już wygasła

@minimall

szkoda, bo nie zdążyłem, a ty wysłałeś cv?

stach

Zatrudniłem na kilka dni firmę, której pracownicy mają ułożyć mi kostkę brukową. Kupiłem skrzynkę 20 x 0,5 litra piwa butelkowego "Żubr", aby po spędzonym dniu - kto nie prowadzi samochodu mógł wypić sobie piwo. Jakie było moje zdziwienie, gdy po kilku łykach zaczęli wypluwać to, co wypili!!! Pierwsze pytanie do mnie, to "gdzie kupiłem te siki"! Następna opinia, to: "smakuje jak słodkawa, lekko gazowana woda (usunięte przez administratora) Spróbowałem i - faktycznie. Żadnego smaku piwa. Wyślę z pozostałych 16-tu butelek do spróbowania ze dwie dla kontrolerów wyrobu i poproszę o zabranie reszty tych "sików" z domu i zwrot kasy, albo...piwa! Data przydatności do spożycia: 15.08.2022, seria: 1520472 15.

fela

Jak kształtują się godziny pracy w biurze?

tak 8-16 albo 9-17

@kolo

I czy to jest tak, że można być albo na 8, albo na 9 i wyjść analogicznie po 8 godzinach, czy po prostu część działów pracuje tak, a część tak?

elastycznie pod tym względem, czyli przychodzisz albo tak albo tak i 8h

@kolo

O to mi chodziło właśnie, dla mnie to korzystne rozwiązanie

@kolo

I pracuje się w pełni stacjonarnie tak?

@fela

nie wiem jak to wygląda na wszystkich stanowiskach

@fela

nie orientowałem się w tym zakresie

ja pracuję stacjonarnie.

@fela

a i jeszcze to się rozkłada bardziej zadaniowo na większości stanowisk i się organizuje względem priorytetowych obowiązków

okej, dzięki

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kompania Piwowarska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Marek1980

Witam. Chcę starać , się o pracę magazynier/wózkowy czy warto. Mam 20lat doświadczenia pracy w innym browarze?

Maki
@Marek1980

nie do konca już wiem gdzie jest pytanie a gdzie stwierdzenie? pytasz o to czy warto czy o swoje doświadczenie?

jorge
@Maki

już nie udawaj, że jak ktoś źle umiejscowi pytajnik to z kontekstu nie zrozumiesz, purysto językowy...

jorge
@Marek1980

warto, warunki uczciwe, wiadomo, że różne głosy w temacie się znajdą, ale ja polecałbym chociaż spróbować

@Marek1980

Spore doświadczenie, zastanawiam się czy jak mam rok i trochę to nie będzie za mało jakbym chciał składać papiery?

Stach
@kasztan

Ponad rok doświadczenia to już dość sporo, więc myślę, że warto wysłać cv. Na pewno zwiększa to Twoje szanse niż całkiem jego brak

@Stach

No okej rozumiem a ktoś tak miał jak się przyjmował?

@Stach

a i wgl dzięki za podpowiedź

Cima
@kasztan

pół roku minimum trzeba z tego co widziałem na ogłoszeniu. także rok tym lepiej

Nick Nolte
@Marek1980

To żeby zostać magazynierem trzeba mieć doświadczenie?

@Nick Nolte

w obsłudze wózka - tak

?

cześć czy macie tutaj jakieś pozapłacowe dodatki? typu multisporty i te inne, wiecie o co chodzi

Wito
@?

Z takich to ma się dostęp do mybenefit i tam dostajesz punkty i można sobie wymieniać na co tam się chce. No i jeszcze prywatna opieka jak ktoś potrzebuje.

@Wito

i je się dostaje co jakiś czas tak? a co tam jest?

Wito
@?

tak, konto jest zasilane co trzy miesiące

@Wito

okej, a na co to można wykorzystać? Znajdę gdzieś takie info?

nick
@Wito

opieka to chodzi o jakieś pakiety lekarzy takie? z jakiej to firmy? to się jakoś wykupuje i firma dopłaca?

Alaman
@nick

Medicover.

@nick

to jest dla chętnych nie każdy korzysta, a można też dołączyć do tego rodzinę

@termo

na jakiej zasadzie się dołącza?

@sebas

no jest to jakby zapewnione przez pracodawce, ale nie obowiązujące do korzystania

Chemik

Hej! Mam takie pytanie jak wyglądają zarobki na stanowisku laboranta i ogólnie jak się pracuje w laboratorium? Z góry dzięki za odpowiedź :)

biolog

Dzisiaj weszło głoszenie na mikrobiologa. Jakie godziny pracy? I też czy są możliwości rozwoju?

Robert

Polecam fajna praca.

@Robert

jaki dział?

?

po co się wtrącasz skoro nie masz nic do powiedzenia?

?

to nie było pytanie skierowane do ciebie

stud

W ofercie stażu jest umowa o pracę. Czy jest szansa na zleceniówkę? Jestem studentem i wolałbym taka formę zatrudnienia.

Emsi
@stud

możliwe że to wszystko to jest kwestia dogadania się, jesli wolisz tak to w sumie czemu mieliby sie nie zgodzić, dla nich lepiej, chyba że są jakieś prawne rzeczy które na to nie pozwalają

stud
@Emsi

Okej, czyli tak czy siak musiałbym to jakoś na rozmowie ogarnąć. Mi chodziło tylko o to czy jest tu ktoś taki kto ma podobną sytuację i czy się da.

Dział techniczny, Stanowisko automatyk, czego można się spodziewać na danym stanowisku? Jak atmosfera w dziale technicznym ?

ko
@Michał

no a czego się spodziewasz? praca jak praca normalna, chyba masz tam wypis co będziesz robił no to sobie możesz mniej więcej wyobrazić jak to wygląda, utrzymanie ruchu na produkcji. tym bardziej jak spełniasz wymagania podejrzewam

Wodek
@Michał

a nie pracowałeś nigdy na takim stanowisku? wyglada to tak jak wszedzie

rada
@Wodek

No faktycznie ładnie przedstawiasz tą naszą atmosfere ładnie... atmosfera w dziale ogólnie jest w porzadku. ludzie sa rozni i mają rózne humory w danym dniu ale jak swoje robisz to wszystko bedzie git

Wodek
@rada

ale o co chodzi?

zainteresowana

dzień dobry mam pytanie jak wygląda praca na produkcji w tej firmie jakie są obowiązki zadania pracownika? jakie jest wynagrodzenie i jakie traktowanie pracowników

@zainteresowana

Praca na produkcji, jeden weekend wolny w miesiącu. Zawsze będą Tobie powtarzać,że jesteś tam po to żeby oni mogli wziąć urlop. Umowa na czas określony czyli sezon później dowiedz się tydzień przed końcem czy ja przedłużą. (usunięte przez administratora) Nie polecam wręcz odradzam strata czasu.

ON
@zainteresowana

a ja nie odradzam...mi się pracuje całkiem okej....

nowy

Witam, pytanie odnosnie stanowiska Operatora maszyn w rozlewni, czy pracując sumiennie przez cały miesiąc moge liczyć na wypłate rzędu 3500 zł netto jako nowy pracownik, praca w systemie czterobrygadowym.

hak
@nowy

myślę że najlepiej będzie jak się umówisz na rozmowę i pogadasz o tym. są jakieś tam ogólne widełki placowe ale nie wiadomo ile akurat dostaniesz, do tego też zawsze masz jakąś premię

Mann
@hak

A na początku to jest jakis próbny okres?

@Mann

3 miesiące potem 6 i następnie do końca sezonu. Praca w zimnie latem upał. Hałas szkła niemiłosierny i atmosfera nie ciekawa. Nie polecam.

@hak

Premię dostaniesz albo i nie. Zadania żeby ją osiągnąć są niemożliwe do zrealizowania. Otrzymasz najwyżej 50 % które jest zagwarantowane.

Ennen

Czy na stanowiskach biurowych jest opcja pracy zdalnej, lub hybrydowej?

odp
@Ennen

tak. w biurach została wprowadzona możliwość pracy hybrydowej na zasadzie 3 dni w biurze 2 dni w domu

Ennen
@odp

Okej, to ciekawe. I to dotyczy wszystkich lokalizacji?

piwosz

Cześć, planuje złożyć cv jako przedstawiciel handlowy w tychach lub początkowo jako merch, macie jakieś opinie? jak wygląda praca? da się wyrobić targety? jak finansowo? polecacie?

Sailor
@piwosz

Dać się da, ale chcieć trza. Finansowo całkiem ładnie. Polecam, fajna robota. No ale nie każdemu siądzie.

Mieszko

gdzie widziałeś ogłoszenie?

hmm
@Sailor

a to są tacy co pracują jako przedstawiciele handlowi i nie chcą wyrabiać targetow?

Sailor
@hmm

Pewnie i tak. Ja nie wiem, nie wyliczam co kto i jak. Tak sobie mówię.

PH
@piwosz

Da się wyrobić i w mojej ocenie jest całkiem nieźle. Tylko trzeba mieć do tego dryg ale jak startujesz to raczej to wiesz.

Xenia
@PH

Do działu handlowego jak przyjmują to pytają o to np. "co by pan zrobił gdyby klient coś tam"?

Kruk
@Xenia

Mnie pytali na przykład o wcześniejsze doświadczenie i jakie miałem obowiązki. Ale to dosyć dawno. Musisz sobie zdawać sprawę z tego, że tak na prawdę co rekruter to inne podejście do kandydata.

MieCz

na magazynie też podwyżki będą? bo coś słyszałem. to od nowego roku czy jak? jak się teraz przyjmę to mnie już będzie dotyczyć?

Okej
@MieCz

hahah to zalezy raczej co ustalisz na rozmowie jaką stawke.

Szotgum

od kwietnia jak już.

gollum
@Szotgum

A wiadomo coś więcej?

vinkel
@gollum

Wiadomo, nie dostałeś memo na maila? Wzrost średnio o 8,5% (to wiadomo, może się różnić w zależności od różnych czynników) tak jak kolega pisał - od kwietnia Fajnie, zwłaszcza, że sypnęli też niemałą kasą w grudniu. W dobrym kierunku to zmierza

MieCz
@vinkel

od jakich czynników?

jakijaki
@MieCz

od tego jak będziesz pracował na przykład pewnie

jakijaki

z resztą ważne że dali

Julia

Staż w dziale mediów - był ktoś, polecacie? Poważnie się zastanawiam, na papierze wygląda zachęcająco, ale chętnie usłyszę opinię, kogoś, kto może się empirycznie wypowiedzieć.

Totem
@Julia

gdzie znalazłaś ten staż? na jakimś konkretnym kierunku trzeba być, żeby zrobić?

@Totem

Wiesz co, teraz już go nie widzę

@Totem

Najwyraźniej oferta wygasła, czy coś

@Totem

Nie kojarzę konkretnych wymagań w tej kwestii

Xyz

Hej. Jak wyglądają zarobi w laboratorium? Czy pracuje się na 3 zmiany? jeśli tak to w jakich godzinach?Z góry dziękuję za odpowiedź.

Qw
@Xyz

wystarczyło raz zapytać i by wszyscy zrozumieli

Qw
@Xyz

z zarobkami to raczej nikt tu się nie będze pucował. przynajmniej tak mi się wydaje że to dość indywidualna sprawa

Xyz

Op

Mam pytanie, na magazynie (operator wózka) trzeba mieć jakiś konkretny czas przepracowany na podobnym stanowisku, żeby przyjęli do pracy? Mam uprawnienia, ale nie mam zbyt dużego doświadczenia (nie mylić z brakiem jego posiadania - pracowałem, ale nie tak długo, bo uprawnienia to też względnie świeża sprawa u mnie)

@Op

I jeszcze jedno - trzeba mieć książeczkę sanepidowską nie? Bo mam badania z sanepidu, ale samej książeczki już nie, bo mój poprzedni pracodawca jej nie zwrócił i zaginęła gdzieś w akcji...a zapłacić za wyrobienie nowej nie chciał, więc zastanawiam się, czy mam się fatygować i to ogarnąć, czy same badania wystarczą?

badania
@Op

nie miałem takiej sytuacji ale musisz zobaczyć czy nie masz przypadkiem w ich systemie podpitych badań, wtedy może ci wydadzą jakąś kopie. albo do szefa tamtego się zwróć bo to twoje dokumenty i masz do nich święte prawo przecież. dziwne zwyczaje tam widze panują ale spróbuj bo tak najłatwiej. nie trzeba mieć jako tako na wstępie ale jak już masz no to lepiej.

barro
@Op

Jak masz badania z sanepidu, to weź je do lekarza rodzinnego, większość z nich wydaje normalnie zaświadczenie do celów sanitarno epidemiologicznych (obecnie na miejsce książeczki) i nie będziesz musiał płacić 5dych, tak jak w medycynie pracy. Ja tak załatwiłem bez problemu.

@barro

A jak z doświadczeniem? A i dzięki bardzo za pomoc z tą książeczką bo rzeczywiście nie wiedziałem, że tak się da zrobić.

Gross
@Op

A nie miałeś w ogłoszeniu zaznaczone?

Gross
@Op

Wydaje mi się że coś tam trzeba umieć żeby się nie rozwalać po kątach

kajman
@Gross

to racja, ale też od razu ci pokażą co masz robić.

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Piwowarska - Tychy

• Jak się pracuje w Kompania Piwowarska?

Zobacz opinie na temat firmy Kompania Piwowarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompania Piwowarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kompania Piwowarska