Opinie o Kompania Piwowarska w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kompania Piwowarska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Kompania Piwowarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompania Piwowarska w Tychy

matitom

Jakie firmy zewnętrzne obecnie prowadzą transport i świadczą usługi dla tyskiego browaru?

Żubr
@matitom

Tabor tim, nova logistic

Julita

Czy firma potrzebuje kogoś do pracy w biurze, może słyszeliście?

Kierowcy

Jak kierowcy z kat c+ę wychodzą finansowo?

zxc
@Kierowcy

Do końca roku kp likwiduje swój transport, kierowcy do zwolnienia, wszystko przechodzi pod firmy zewnętrzne

Justina
@zxc

A znacie jakie firmy zewnetrzne pracuja teraz dla browaru jesli chodzi o transport?

MikeTxxxx

uf w koncu skonczyl sie sezon ,pora zameldowac sie w posredniaku..b milo wspominam prace na lini(usunięte przez administratora) -(b fajni ludzie. pomocni (usunięte przez administratora),nie konfidenci ) ,praca idealna ...teraz to odwroc i poznasz prawde ;-)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kompania Piwowarska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
Antoni

@Xyz, w którym dziale pracowałeś? Według informacji zawartej na ich stronie internetowej wiadomo, że jest utworzonych więcej działów więc w przypadku tej firmy trudno uogólniać. @Norbert, czyli Tobie praca odpowiada? Czy polecasz pracę w Kompania Piwowarska? Co jeszcze możecie dodać do tych opinii?

Xyz

No na sortowni.

Tadek

Jakie benefity przysluguja wozkowym? Multisport? Bony na swieta?

@Tadek

multisport i medicover. Bonów nie ma żadnych na żadne święta.

Ludek
@gość

A wczasy pod gruszą? Premie kwartalne czy produkcyjne? Nie ma nic, nic ??

@Ludek

wcasów też nie ma. Premia roczna płatna na dwa razy.

Jest system benefitowy ladowany co kwartał w zależności od zarobków 200-400zl

Laborantka

Jak wygląda praca sezonowa w laboratorium? Ile można dostać na początek na rękę?

@Laborantka

Browar marnie płaci, na cuda nie licz jeszcze jako sezonowy.

@gość

Teraz to 3600zl brutto.. Dużo? Mało?

@Anonim

Plus dodatkowo praca na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym za marne dodatki

Antoni

Uważasz, że przełożeni nie są kompetentni. Skąd ta opinia? Czy według Ciebie źle zarządzają firmą? Myślałeś o tym, co mógłbyś zrobić, żeby poprawić atmosferę w pracy i relacje z szefami? Na stronie https://www.kp.pl/kariera/oferty-pracy-i-praktyk pracodawca szuka ludzi do pracy, a także ma specjalną ofertę dla studentów. Oferuje bogaty pakiet benefitów i dodatków pozapłacowych. Swoim pracownikom pozwala na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i daje jasną ścieżki kariery. Zajrzyjcie tam, może znajdziecie coś dla siebie.

@Antoni

Bogata oferta hahaha.. Darmowe praktyki? No ja podziękuję.. A pracujesz jak normalny pracownik..

Arek

Taka praca i umowa więc każdy decyduje bez pretensji do firmy.

@Arek

Ale zarobki marne.. Jak na standardy Tyskie

Didi

Witam czy naprawdę oni tak wyrzucają wszystkich jak się kończy sezon ? Nie dają szansy żeby przejść na jakiś dział co jest praca cały rok ? Pozdro

@Didi

Tak, umowa się kończy i papa

Mikexxx

Co to sie stalo na zmianie u (usunięte przez administratora)ze 3 sezonowcow sie zwolnilo?

Antoni

@Kandydat, a czy Ty jesteś zatrudniony w firmie? Napisz proszę o swoich doświadczeniach. Czy jesteś zadowolony z oferowanych warunków? Czy osoby zatrudnione w Kompanii Piwowarskiej mają możliwość skorzystania ze zniżek pracowniczych? https://www.kp.pl/kariera/oferty-pracy-i-praktyk?start=1 Pod tym linkiem można znaleźć aktualne oferty pracy, czy ktoś z was ostatnio aplikował?

@Antoni

Oferty na stronie KP to pić na wodę :) zawsze wygrywa ktoś z rekrutacji wewnętrznej, najczęściej z polecenia :)

LechPremiowany

Mam pytanie. Czy jako wózkowy idzie zarobić te 3500 zeta na mc z jakimiś nadgodzinami ?

Lech Free
@LechPremiowany

3500 brutto dostaniesz na początek jak się załapiesz od razu pod browar, przez pośrednika jest chyba 3000 brutto.

LechPremiowany
@Lech Free

No dobra. OK. Ale mnie chodziło czy z nadgodzinami to można wyciągnąć. W sensie, ze ile tego musiałbym przerobić i w jakim systemie. Jeśli wszyscy tam są tak pomocni to aż się boję. Jak masz hejtować , to lepiej zamilcz.

wózek
@LechPremiowany

Ludzi z grupą inwalidzką nie przyjmują.

patric

Zarobie tu chociaż te 2,5 tyś na renke jako operator maszyn?

ktoś
@patric

Na renke?

ulong
@ktoś

Jak będzie pracował na dwie rence to zarobi ;)

Cześć, szukam informacji na temat stanowiska Przedstawiciela Handlowego w KP: 1. Na jaką podstawę netto można liczyć? 2. Jak wyglądają premie, czy są realne do uzyskania? 3. Czy samochód służbowy można użytkować prywatnie, np. w weekendy, ile to kosztuje? 4. Ile wizyt dziennie do wykonania. Dzięki za informacje :-)

Antoni

@Stefan, czy pracujesz na produkcji? Wspominasz w swoim komentarzu kadrę kierowniczą. Czy spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby pomóc i zmienić Twoje nastawienie? Czy praca jest na zmiany, a grafik elastyczny? Możesz liczyć na dodatki do pensji takie jak premie lub pakiet socjalny? Czekam na Twoją opinię.

Antoni

@zxc, skąd masz takie informacje? Czy są sprawdzone, czy to tylko pogłoski? Obecni kierowcy zatrudnieni w tej firmie mają też takie informację? Jeśli firma przejdzie pod inną wewnętrzną, może nic się nie zmieni i pracownicy pozostaną na swoich stanowiskach? Jeśli będziesz miał sprawdzone i potwierdzone informacje na ten temat napisz o tym na forum. To ważna informacja dla zatrudnionych osób.

Stefan
@Antoni

W browarze warunki pacy słabe a liderów jest jak mrówek i wszyscy by chcieli rządzić a pracować niema komu jak tak dalej pójdzie to ludzie zaczną się zwalniac.

Nie polecam praca tylko na sezon bez perspektyw na dłuższe zatrudnienie praca tam to wyzysk pracownicy stali na liniach wyzyskują pracowników sezonowych nie szanują ich i poniżaj pracując w kp znając bardzo dobrze linie zostałem potraktowany jak z pracownik sezonowy chodzi zostałem zatrudniony przez kp podczas dobiegania końca kolejnego sezonu otrzymałem wcześniejsze wypowiedzenie przed końcem umowy kp na liniach wszyscy koledzy a gdy się obrócisz nóż wbija ci w plecy i donoszą wszystkie informacje jak na tacy przełożonym jeden wielki wyścig szczurów podwyżki jak kot napłakał nawet wypracowanej i należącej się słusznie premi nie można sie doprosić na sezon liczysz się jako pracownik a po sezonie kopną w (usunięte przez administratora) i nawet dziękuję za współprace nie usłyszysz

Tak strasznie narzekać potrafisz a jednak pracujesz dalej.

Norbert

Dobry pracownik z całą pewnością znajdzie zatrudnienie na dłuższy czas.

kiero

A ja mam grade I+ zgarniam hajs i jest git. Co dzień kawka fajka i eurest.

Zostaw merytoryczną opinię o Kompania Piwowarska - Tychy

• Jak się pracuje w Kompania Piwowarska?

Zobacz opinie na temat firmy Kompania Piwowarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kompania Piwowarska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kompania Piwowarska