NAVO Orbico

Tychy

Opinie o NAVO Orbico

Maja

@Głupi robol mimo wszystko firma jednak nie ma wpływu jakim człowiekiem jest ich pracownik. Piszesz, ze praca w NAVO Orbico jest spoko. Co masz na myśli pod tym stwierdzeniem? Możesz wyjaśnić, by każdy na forum wiedział o co chodzi?

Maja

@Pozdrawiam Najwspanialsza Praca Na Świecie :) twierdzisz, że lepszą pracę w firmie dostaje się jedynie poprzez znajomości. Jednak, chyba nie może tak być do końca. Z informacji na stronie wynika, że NAVO Orbico zatrudnia obecnie ponad 530 osób, które pracują w 7 działach firmy. NAVO na przestrzeni lat zostało również wielokrotnie doceniona takimi nagrodami jak Odpowiedzialny Pracodawca, Solidny Pracodawca, Lider Zarządzania Zasobami Ludzkim. W firmie tej wielkości nie byłoby możliwe, by wszystkie lepsze stanowiska były obsadzane w sposób, o którym piszesz.

Obserwujaca

Sochaczew -rodzinna firma kierownika magazynu. Tylko czekać aż żona obejmie lepsze stanowisko mimo zdegradowana. To się nigdy nie skończy..

Pozdrawiam Najwspanialsza Praca Na Świecie :)
@Obserwujaca 26.04.2017 20:02

Lepsza prace dostaje sie jedynie po rodzinie, przez związek z kimś albo przez łóżko. Sory ale taka prawda. Dwie dziewczyny pracujące przez agencje szybko dostały sie przez firme a teraz obie pracują w biurze magazynu. Jedna jest ze starszym magazynierem druga z pracownikiem magazynu. Sory takie realia tej firmy. Wychodzi na to że trzeba wchodzić pod biurko żeby kimś w tej firmie być. Żałosne. Pan Piotr naprawde jest sprawiedliwym pracodawcą nie ma co . :) Śmieszni są....

Głupi robol
@Pozdrawiam Najwspanialsza Praca Na Świecie :) 05.07.2017 03:06

Praca spoko ale kierownicy to porażka ten co donosi lub lize tylki kierownikom ma cało premie czy na zwolnieniu czy coś nie tak i tak ma 100%premi ten co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to Itaka mu utnom kierownicy to guwniarzepo po znajomościach majom posady nie jeden magazynier ma większom wiedzę oraz szkołę niż oni chamy zero kultury ale liczę że nie bawem ktoś nauczy ich poza pracom kultury firma padnie niedługo ludzie uciekajom to tonocy okręt puki nie zmieni się kierownictwo to porażka będzie tam

Maja

@Ogólniak zawsze nie jest to przyjemne, gdy ma się odczucie, że praca nie dostała należycie doceniona. Rozumiem, że uważasz, że normy ustalone przez firmę były ciężkie do osiągnięcia? Z czym wiązało się nie wyrobienie normy?

@Maja 08.03.2017 09:56

Normy ciężkie do wyrobienia zależy na jakim dziale . Jeśli nie była wyrabiana nie było premii ale także mówili że będą zwolnienia

Maja

@Ogólniak długo już pracujesz w firmie? Z informacji na stronie wynika, że NAVO Orbico wielokrotnie została nagrodzona przez niezależne instytucje, zajmujące się badaniem standardów HR obowiązujących w firmach. Wspominasz, że praca jest ciężka. Na jakim stanowisku pracujesz?

@Maja 01.03.2017 14:51

praca nie jest ciężka chodziło mi raczej o to że ciężko wyrobić jest normy a nikt nie potrafi dokładnie odpowiedzieć na pytanie jak tego dokonać. Moja praca trwała dostatecznie długo jak i niektórych innych pracowników i nie została doceniona.

@Maja 01.03.2017 14:51

Jeszcze dodam że chodzi o magazyn w Sochaczewie . :)

Ogólniak

Firma jest jedną wielką porażką. Pracownicy są traktowani jak śmiecie zarówno agencyjni jak i firmowi. Pracownicy biurowi oraz ci na wyższych stanowiskach to jedna wielka familia oraz znajomi ewentualnie łączą ich nietypowe relacje. Kierownicy maja problem co do norm i wydajności a sami nie potrafią wytłumaczyć w jaki sposób pracownik ma osiągnąć wymaganą wydajność, jedyne słowa które mają być wytłumaczeniem to: trzeba zapie*dalać. Starsi magazynierzy są nawet w porządku prócz jednego który pomiata ludźmi jak chce i kiedy chce ponieważ ma plecy u kierownika magazynu. Z wypłatami także są problemy zawsze coś komuś się nie zgadza. Pracownikom za nawet jedną jedyną nieobecność jest zabierana cała premia ewentualne kołowanie człowieka że nie wyrobił odpowiedniej normy. Pracownicy pracujący bardzo długo są wywalani z pracy z dnia na dzień bez podania konkretnej przyczyny. Nie polecam pracy w tej firmie radzę poszukać czegoś innego gdzie człowiek będzie bardziej szanowany a nie traktowany jak pies.

Banan

Ile trwała wasza przerwa? do roboty

Cycu

DO ROBOTY NYGUSY

30% normy

Jeśli chodzi o NAVO w Sochaczewie o szczerze nie polecam nikomu . Pracownicy firmowi związani z firmą od początku istnienia oddziału w Sochaczewie wylatują z pracy bez konkretnego powodu, a zaświadczyć mogę, że dobrze wykonywali swoje obowiązki. Cała obsada biurowo-kierownicza to jedna wielka rodzina, gdzie ręka rękę myje. Zadowoleni ze swoich wysokich posadek nie umieją przekroczyć własnych ambicji i wina zwalana jest na pracowników. Złego słowa nie powiem na starszych magazynierów, z wyjątkiem jednego kwiatuszka, który dzięki znajomościom może sobie pomiatać ludźmi jak chce, zwłaszcza pracownikami agencji, jednakże trzeba go sprowadzać na ziemię stawiając się mu. Co do atmosfery w magazynie jest świetna między pracownikami, bo podczas okresu pracy w Navo poznałem sporo świetnych ludzi, których osobiście mi szkoda, że pracują dla stada skazanych na porażkę ludzi. Co do nagodzin - zostajesz? - jesteś świetnym pracownikiem. Nie zostajesz? - może by się tak z Toba pożegnać. Młodzi z wyższymi stanowiskami cwani sa prawdopodobnie tylko na terenie magazynu i w bezpośredniej konfrontacji z rpacownikami nie raz dostawali w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tak, ale nie przyznają sie do tego. Wiele było tam żenującyh sytuacji, których ciąg będzie pewnie trwał jeszcze wiele czasu. Poza tym momentami czułem się tak inwigilowany, że wyjście do łazienki mogło skończyć się opierdzielem. Nie pozdrawiam i nie polecam. Zwłaszcza przez agencję, która już dawno powinna odpuścić sobie współpracę z w.w. firmą. ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZNALEZIENIA ŚWIETNEJ PRACY! ;) p.s. nie wspomnę o wydajnościach i systemie informatycznym. Robimy tym samym tempem, a na koniec i tak są wielkie rozbieżności :)

sochaczew
@30% normy 11.12.2016 20:08

Witam, jest w tym wpisie pewnie trochę prawdy, nie oceniam przez pryzmat pracy bo nie pracowałem w Sochaczewie tylko w innym oddziale, kontakt tel. z kierownikiem zmiany to porażka, nic nigdy nie wie, musi sprawdzić ale nie ma czasu. organizacja pracy podobno tragedia. Była pani z Sochaczewa w naszym oddziale na szkoleniu no i widać było że w głowie trochę się poprzewracało. Swoją drogą ciekawe jak tam teraz Libra funkcjonuje? No podobno kładziony jest tam nacisk na politykę prorodzinną no ale szkoda że tylko na obsadzanie stanowisk.

31% normy
@30% normy 11.12.2016 20:08

O tak z tym się zgodzę , ulizane lalusie w okularkach w pantofelkach posadzili wszystkich nie wazne czy wykształceni czy znający się na rzeczy , po prostu są bo rodzina i tak ma być . A jak coś sie nie zgadza to walą w pracowników przemówienia niczym z filmu "wilk z wall street " mega powaga w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się znają . Pytając jak wygląda sytuacja z normą w tej pracy , w sensie jak mam pracować aby moja norma była w porządku odpowiadają że nie wiedzą :) firma krzak nic więcej można tam iść na wakacje nie dłużej . Znam osoby co pracują tam od 7 miesięcy a przychodzi jakas kobitka i dostaje się przez firme po 4 dniach :) przypadek ? nie sądzę :) chciałbym ich spotkać na ulicy :) pozdrawiam

Janusz

Nie polecam nikomu pracy w navo a w szczegolnie na dziale checking kierownikom i starszym magazynierom juz sie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przewraca :) niech sami pokaza jak sie wyrabia norme na checkingu Nie dziwne ze ludzie odchodzą i odejdzie jeszcze wiecej

kamil

Asystent Działu Sprzedaży jest u nich potrzebny teraz.

Niesmak

Witam, nie pozostaje mi nic innego jak zabrać głos na forum, bo chyba tylko to pozostało jako byłemu pracownikowi magazynu Tychy, ponieważ rozmowy telefoniczne z działem personalno-kadrowym są bezproduktywne. A do rzeczy, temat odpraw dla pracowników magazyny Tychy, nie powinno się tego pisać na forum ale wyjścia innego nie widzę. Umowa ustna pomiędzy dyrektor działu personalnego, dyrektorem operacyjnym, dyrektorem magazynu a pracownikami magazynu w Tychach: okres wypowiedzenia w zależności od stażu pracy, odprawa dla pracowników w zależności od umowy 1-3miesięczna, premia lojalnościowa dla pracowników, którzy zostaną do końca (co pozwoliło firmie wywiązywać się z realizacji zamówień) PREMIA TA ZOSTANIE WLICZONA DO ODPRAWY, no i w końcu miesiące za jakie zostanie naliczona odprawa 6miesięcy. Co się okazuje po paru dniach jednak nie z 6miesięcy a ma być wypłacana z trzech, których trzech a no wersja pierwsza: czerwiec, lipiec, sierpień, druga: maj, czerwiec, lipiec. Nikt do końca nie umie odpowiedzieć pracownikom, czeski film. Ale premia lojalnościowa będzie brana pod uwagę do odprawy!! Co się okazuje po wypłaceniu odprawy i telefonach do działu płac, odprawa naliczana za miesiące kwiecień, maj, czerwiec premia lojalnościowa wypłacona w sierpniu nie wzięta pod uwagę do odprawy. Moje pytanie, czy to jest według firmy pożegnanie pracowników zgodnie z umową i szacunkiem dla pracowników, którzy przez okres 3miesięcznego wypowiedzenia zostawali nawet na nadgodziny?! Chciałbym żeby któraś z tych trzech wyżej wymienionych osób wyższego szczebla miała na tyle przyzwoitości i odpowiedziała na mój wpis. Umieściłem to na forum ponieważ dział płac nie kwapił się z wyjaśnieniem tej sprawy do dnia dzisiejszego, żaden z pracowników magazynu w Tychach nie dostał informacji zwrotnej czemu nie została dotrzymana umowa, choć Panie miały to rzekomo skonsultować z Panią dyrektor działu personalnego. Tylko przez grzeczność nie wymieniam nazwisk tych osób.

Poirytowany

Dajcie spokój. W Sochaczewie zero szacunku dla pracownika. Na rozmowie wszystko ładnie pięknie, a teraz wychodzi. Zmuszaja na zostawanie na nadgodziny i przychodzenie w soboty. Mowia jacy to w Nadarzynie nie byli chętni do pracy. Nie wiem kto ich tak rozpiescił i byl na każde skinienie. A teraz płaczą bo ludzie maja swoje życie i nie zamierzaja go spędzić w navo. A w biurze to wszystko po rodzinie czy znajomosci więc brak szans żeby sie gdzieś wybic. Nie polecam.

Pablo.Fajdek

musze wziąć wolne w robocie 80 zł w plecy hehe stąd to pytanie

Pablo.Fajdek

ile można zarobić na stanowisku magazyniera? Dostałem zaproszenie na rozmowę , ale po komentarzach waham się czy pójść na to? Z góry dzięki

Bvby

Tu też płatne nadgodziny. Ale nigdy przy wypłacie nam się nie zgadza. I ciągle tylko, bo w Nadarzynie to to.... bo w Nadarzynie to tamto tam pracownicy sami pytali czy moga zostac,nie trzeba było sie prosić pracownika.

Pracownik Sochaczew

W Sochaczewie też już lipa. Zmuszają nas codziennie do nadgodzin,za ktòre nigdy nie jesteśmy w 100% rozliczeni. Sobota 100%ale obowiązkowa,już nie będą się pytać kto chętny przyjść w sobotę,tylko wszyscy muszą przyjść. Handel na magazynie nie z tej ziemi Kierownik w kółko szuka winy w pracownikach czemu nie zdążymy na czas,a nie przyjrzy się kierownik im,moze to w nich leży wina,dużo problemów im zgłaszamy,ale mają na to Wy...bane jak wszyscy w tym magazynie.

@Pracownik Sochaczew 16.08.2016 20:09

A u nas w Tychach nie mamy nadmiaru pracy, wyrabiamy sie przed czasem:) Nawet firma u nas z nocki zrezygnowała! A wszystko to może być przyczyną, że nasz oddział w Tychach likwidują;)

Ktosik

No niestety firma nigdy nie liczyła się z człowiekiem, dziś robią tylko lizusy i poodpoerdalacze

adams

Dlaczego moje wpisy są usuwane

Już nikt dno

Popieram wyrąbali nas bez mydła zostawili na lodzie dno dno dno obiecali góry doliny człowiek poświęcił się i po h.......... Atmosfera było ok ludzie częściowo również a teraz gów...... Zostało porażka dzięki za zniszczenie części żucia jeszcze posprzątać musimy i tyle!!!!!!!!!!!!!!!! DNO... ...

roman

Od wczoraj Navo przestaje istnieć, zostaje tylko Orbico. Połączenie, które miało postawić na nogi firmę to wielka klapa!Zamykają magazyn w Tychach i przenoszą do Sochaczewa gdzie 90% pracowników to nowy nabytek. Następny w kolejce będzie magazyn w Gądkach więc lepiej zaczynajcie się rozglądać za pracą. A tak swoją drogą ciekawe czy już była wizyta uspakajająca w Gądkach i zapewnienia że mogą spać spokojnie. Mieliśmy też takie zapewnienia i przedstawioną przez zarząd Navo, różową wizję z połączenia Navo i Orbico. Pewnie okres ochronny się kończy i Orbico robi porządki. Tak naprawdę Navo przestało istnieć po sprzedaży udziałów!!!!!

zawiedziona

No to nieźle nas urządzili na magazynie w Tychach... Ale popatrzcie jacy dobrzy, rekomendacje nam napiszą.

roman

Ile? jak piszesz to pisz prawdę, 1800zl brutto +premia uznaniowa, która raz jest cała a drugi raz jej nie ma, tam jest większa rotacja niż w burdelu a tak w ogóle to burdel pasuje do określenia tego oddziału! i tam przenoszą Tyski magazyn, to się w głowie nie mieści, no chyba że chodzi o puszczenie z torbami Navo! Magazyn w Tychach był od początku istnienia firmy, jak trzeba było pracowników bo w innych oddziałach źle się działo to jechała ekipa z Tychów z pomocą. Dobra organizacja pracy w Tychach i pracownicy z długoletnim doświadczeniem jak widać się nie liczy. Pan Roman już chyba nie ma nic do powiedzenia w tej firmie!

nick

ile zarobię??

DjTiesto

Na poczatek 2400 brutto a po okresie próbnym 2600 chociaz pewnosci nie ma. Jesli chodzi o atmosfere to szalu nie ma i chyba bedzie tylko gorzej ale za krotko firma tu dziala zeby powiedziec cos wiecej. socjal slaby. firma raczej skapa. kierownicy strasza ze beda zwalniac. stare rozwalajace sie wozki i paleciaki.

adams

Witam Widzę że poznajemy się na ludziach fałszywych i wrednych jest ich dużo na magazynie w Tychach.Jeszcze się przekonacie z kim pracujecie i kto wam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabia. pozdrawiam

Na tym forum powinno się pisać opinie o PRACODAWCY. Przykro czytać takie rzeczy, ale skoro poziom Pani inteligencji jest niższy od przeciętnej i postanowiła Pani w taki, a nie w inny sposób rozwiązać swoje problemy emocjonalne to trudno. Problemy powinno się rozwiązywać w cztery oczy, a internet służy do innych rzeczy, ale widocznie z domu Pani dobrych manier i zachowania przystającego dorosłej osobie nie wyniosła. Dziecinada. Życzę powodzenia w życiu i więcej odwagi na przyszłość. Tchorzo Fretko.

Magazyn

Hahaha Kakadu!!! Nigdy pod tym kontem na tą fryzurę nie patrzyłem:) ale coś w tym w 100% prawdy jest:))))

OliwkaSprawiedliwka

No to pokazała Pani swoje sku...synstwo, DNO CZŁOWIECZEŃSTWA-ZERO SKRUPUŁÓW!!! Wielka SPECJALISTKA DS. REKLAMACJI z Magazynu TYCHY.Zaliczyć taką wtopę a póżniej w mailach wypisywać takie bzdury!? NO ALE NIE KAŻDY MA WPŁYW NA TO CO ROBI- szkoda że nie uwzględnia tego pani przy rozpatrzeniu protokołu obciążając pomyłką pracownika magazynu za wyłączeniem rodziny. Myślę że ze zmianą fryzury zmieni pani podejście do LUDZI!! bo jak na razie fryzura KAKADU zobowiązuje, a mianowicie na dole podsłuchać a u góry (w 19) powtórzyć jak papuga. Zapraszam Panią do odsłuchania kawałka grupy KULT: Jak bardzo możesz zmienić się by sprzedać swą muzykę? Ten utwór odzwierciedla mi Pani postać w 1000% PS. Mam nadzieja że zostanie pani pociągnięta do odpowiedzialności za swoją pomyłkę i nie obarczy nią pani DOZ albo Magazyn za podrzucanie papierów do podp.

Gądki

Mistrzu zdrowiej i wracaj bo sam kz W.S nie da rady a pracy tyle że szok. Dobrze że chociaż tego drugiego K.Z nie ma wiemy co robić

ph

Gola pensja raczej w gre nie wchodzi. To juz trzeba naprawdę nic nie robic

Distr

Czy mówi się coś wewnątrz orbico o przejęciu spółki distribev.

ali

Hej, czy ktoś aplikował na stanowisko młodszy spec.ds. personalnych? Jeśli tak to jak wyglądała rekrutacja, czy były pytania po angielsku i jaki jest przedział płacowy na tym stanowisku?

padlina

Mam pytanie do pracownikow o socjal.Np czy sa tzw.wczasy pod grusza, ile sie dostaje i co jaki czas? Czy wiadomo cos o przejeciu 80% udzialow Grupy Żywiec przez Navo? Beda likwidowac magazyny czy zostawia?

Aaaa

Czy Ty masz doświadczenie w pracy na stanowisku kama, skoro nie wiesz, na jakiej zasadzie sa udostepniane w takich firmach i stanowiskach samochody?

jabol

Chcialbym sie dowiedziec jakie sa zarobki jako magazynier w tej firmie

asia

Haha! Większej bzdury nie słyszałam! Mam nadzieję, że ktoś ma poczuci humoru, bo chyba niemożliwe, aby być takim tę****em?

Killbill

firma jak firma, jak inne tylko pan Roman to wielka gnida a reszta to gumowe ciuliki, widze to codziennie w biurze i dziwne ze Chorwaci tego nie wiedza daremny pan jest panie romanie

Gądki tele ex pres

Z ostatniej chwili praca w gadkach jest jak w bajce dokładnie bajka o kojocie (kz.J.s) i struś pędziwiatr (czyli my pracownicy) Naraziecały czas udaje nam sie uciec przed tymi planami i pomysłami naszego "kojota" Te jego plany palą " na panewce" ale Dlaczego my tylko to widzimy i naprawiamy te błędy ile czasu będzie mieszał i czarował szefostwo ale jeszcze dzisiaji odpoczniemy weekend

Zaintetesowany

efwefv
@Zaintetesowany 17.08.2015 21:16
Czy aplikowal ktos moze na przedstawiciela na woj swietokrzyskie? Czy odbywaly sie juz rozmowy? Z gory dziekuje za info...

Dostałam telefon na rozmowe o prace na swietokrzyskie? Prosze powiedz mi jaka umowa? Mniej wiecej zarobki? Czy auto daja sluzbowe? Jakie rozliczenia za paliwo itd? Jakie wymagania?

Poszukujacy pracy

Dzieki bardzo za informacje

costamcostam

Jezdzimy oplem corsa, podstawa na poczatek 2800 brutto plus premia na którą sklada sie kilka czynnikow max 2100 brutto do tego prywatna opieka i karta bonus plus na ktora jeszcze zgarniamy w miesiacu od 150 do 500 za tzw drive czyli dodatkowe priorytety. Auto mozna używać prywatnie a w weekendy platne ok 20zl za 100km.

poszukiwacz
@costamcostam 07.08.2015 08:48

Witam Czy coś się zmieniło do tej pory z wynagrodzeniem?

ja
@poszukiwacz 26.05.2017 19:08
Witam Czy coś się zmieniło do tej pory z wynagrodzeniem?

Zmieniło się, ale jedynie na gorsze, jeśli lubisz wycisk, pracę ponad siły a płacę wciąż tą samą i jesteś czarodziejem i umiesz czarować "coś" z niczego - to masz szansę stać się nowym członkiem..

Poszukujacy pracy

Czy moze mi ktos podpowiedziec jakie sa mozliwe zarobki w navo na stanowisku przedstawiciela?

PH
@Poszukujacy pracy 01.08.2015 13:50

Na rękę 3000 - 3500 w Navo jako PH zarobisz.

nowy

Nie ma tu fajnych dziewczyn haha

młody
@nowy 18.07.2015 08:45
Nie ma tu fajnych dziewczyn haha

sa tam jakies

Zainteresowany

Czy moglby ktos zdradzic chociaz widełki w jakich mieści sie pensja dla przedstawiciela i jakimi autami jezdzicie? Z opini widze ze atmosfera nie za dobra aktualnie w firmie...

mamDWIElewe

Tylu dobrych pracowników z oddz.Gądki już odeszło a dyrekcja nic na to, żadnego zainteresowania? ...ogłoszenie o naborze będzie wisiało non stop jak w Rab..ie.

Marek

Dobrze to nie będzie ale będzie trochę lepiej kiedy sie zmieni prezes Roman i kadrowa Aneta bo to oni kręcą lody no i kiedy wreszcie właściciel orbico zobaczy to całe zło pana romana???? Przecież juz na niego czas

Niedźwiedź pana Adamsa

Adams.., czy ty nie wiesz, ze szef ochrony to przyd.upas pana romana? On robi tylko to co każe mu prezesik-perwert. A ty mu taka wazeline wciakasz Hahaha i nie wiesz, ze to on o wszystkim decyduje

Obserwator

I lepiej nie będzie. Parę personalnych skuch zaszło i się nie odkręci łatwo. Jest klika i ma jawne poparcie kg z Tychów.

adams

Witam Z tym wariografem to prawda chciał mnie i czterech inych kolegow podpiać pan szef ochrony . Ale z tego co teraz robia to niewiem czy sie śmiać czy płakać. Tylko że to są koledzy i jeden drugiemudupe bedzie ratował Pozdrawiam Krzysztof

typ
@adams 17.05.2015 00:44

Z tego co się orientuje,....badanie wariografem jest dobrowolne,....nikt nie mógł Ciebie,Was ,zmusić,......widocznie szef ochrony słabo zna prawo???,....i chciał Was podpuścić,....wariograf tak jak pisałem wyżej powinni użyć wobec samych siebie,i sztabu osób wyżej postawionych???,tylko by wyszła z Tego niezła "gruba impra z Rysiem":))),...czyli temat science-fiction. ....Adams trzym się,chociaż Ciebie nie znam.Jak to mówili Nasi Dziadowie ,to są "ciuliki" ja do tego dodam słowo- gumowe ,....czyli to są "gumowe ciuliki" brzmi śmieszniej,......nieprawdaż:))))

magazyn tychy

Jak to jest możliwe że robiliscie z nas złodzieji przez tyle lat co niektórych chcieliscie podpiać pod wariograf " czyli wykrywacz kłamstw" a teraz na magazyn dyrektor zatrudnił syna jednego z pracowników ochrony.Ojciec sprawdza czy syn czegoś nie wynosi.Powodzenia w dalszych pomysłach firma długo nie pociągnie.

typ
@magazyn tychy 13.05.2015 17:21

Zgadzam się z Tobą,...w 100%,.....na wariograf powinni zabrać przede wszystkim dyrektora i menagerów,....bo mają swoje za uszami,a NAS szmacą.........,a sami są łajdakami,....oczywisćie o dowody jest ciężko,dlatego wariograf by się przydał, i niech od nich zaczną:))),by było zabawnie,...wyszło by wszystko jaw,.....ale to temat science-fiction,......bo na to ich niestać.,.....biednego Zarządu,.....a temat molestowania pomijam ,to już odrębna część,......trylogii:(,.....niech piszą same zainteresowane,.....ale się normalnie boją i nie piszą

Zostaw opinię o NAVO Orbico - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NAVO Orbico