Opinie o NAVO Orbico w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NAVO Orbico. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NAVO Orbico o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO Orbico w Tychy

Maja

Czy może ktoś napisać na jakie stanowiska firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki zatrudnienia oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Wasza wypowiedz jest niezwykle istotna dla potencjalnych kandydatów, którzy rozważają rozpoczęcie współpracy z NAVO Orbico. @Kika, @Walo, atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Jak często firma organizuje takie spotkania integracyjne?

Walo

Faktycznie impreza okazała się dużo lepsza niż przypuszczano z początku, oby przynajmniej raz w roku taka była:)

Kika

Kochani. Imprezka super aby czesciej Navo robilo takie spotkania!!!. Atmosfera jak w rodzinie bylo cudnie????8

Maja

@takasobieja, pracujesz w firmie, na jakim stanowisku? Czyli według Ciebie dla pracodawcy najważniejsze są kompetencje w podejmowaniu decyzji o awansie dla pracowników? Czy możesz napisać coś więcej o pracy w firmie NAVO Orbico? Co z systemem motywacji, istnieje jakiś system nagród, bony lub premie pieniężne dla pracowników, od czego zależy ich przyznawanie?

Magazynier

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Pracownik Navo S

Do Administrator. Pisze w sposób merytoryczny i prawdziwy. Atmosfera była by super, na pewny gdyby własnie nie obsadzenie rodzinami wyższych stanowisk... Nie piszę tu, że źle wykonują swoje funkcje ale... jeśli nie jesteś rodziną lub znajomym nic nie osiągniesz... paleciak. Tak jak wcześniej było napisane przez poprzedników . Możesz więcej wiedzieć, dłużej pracować ale... Do tego dochodzi praca na niższych stanowiskach. Zero rotacji... Praca zależy od tego jaki humor ma kier. czy cz SM. Zero dania szansy innym. Jedni robią non stop w paleciaku i pomimo starań i dobrej normy ( a w wielu przypadkach dłuższego stażu) nic w zamian. Ludzie którzy mają po dwa fakultety zapier... w paleciaku a znajomi WW. .......... Nie chcę tu nikogo obrażać, bo nie to jest na celu. Ale naprawdę doceńmy prace tych... niżej. Podwyżki obiecywane od roku.. Odpowiedź : " To nie my ", "My nie mamy na to wpływu" itd. Szacunek do ludzi pojawia się gdy trzeba zostać na nadgodziny, bo jest dużo pracy. A wcześniej gdy było mało pracy " Jeśli komuś nie odpowiada praca ja z chęcią wydrukuję papier..." P.R I dwa dni później zaczął się nawał roboty.... Proszę zostańcie.... Mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem i wypowiedziałem się merytorycznie. Może ktoś to przeczyta. Firma sama w sobie była by na prawdę OK tylko doceńmy ludzi i szanujmy ich, porozmawiajmy z pracownikami może maja jakieś pomysły które poprawiły by prace i co ważne atmosferę bo to oni najlepiej wiedzą czego im potrzeba. P.S. Myślę, że taką firmę jak NAVO stać na pożadną ( chociaż rak w roku ) imprezę integracyjną a nie dawać ludziom ochłapy, i czestowanie kawałkiem kiełbasy. LUDZIE. Szanujmy się. sa firmy małe które potrafią to zrobić fajnie. A tutaj żydzimy na wszystkim. Może przeczytają wyższe szczeble z NAVO.

takasobieja
@Pracownik Navo S

Wiesz, to ze ktos pracuje dobrze, wydajnie i sumiennie, oraz ma dlugi staz wcale nie oznacza ze ma kompetencje do zajmowania wyzszych stanowisk. I tutaj wyksztalcenie tez nie ma wiele do rzeczy. Dwa fakultety? Teraz studia ma kazdy wiec to nic takiego. Predyspozycje do bycia na kierowniczym stanowisku trzeba miec...

Kika

Oczywiscie to jedyne wyjscie aby atmosfera miedzy ludzmi sie poprawila spotkanie pracownikow z zarzadem aby kazdy mogl wypowiedziec sie dlaczego zabierana jest premia a innym dawana po uwazaniu czy wreszcie zarzad zauwazy pracownikow ktorzy daja z siebie wszystko bo jak do tej pory yo tylko zbiorka sie liczy nie czlowiek.

Palaczka

Navo Sochaczew, czy w koncy zarząd się weźmie za osobę zarządzającą magazynem navo w Sochaczewie, kiero i jego rodzinka wykańczają dobrych pracowników, bo osoba z rodzinki jest w potrzebie.... ????. Pani M ma niewystarczająca wiedzę, że musiał jej na siłę znaleźć coś innego bo się nie ogarniała w robocie i przez cały rok narobila tylke błędów, że inwent nie mogła wyjść dobrze. Jak tak może być???

Maja

@Pracownik Navo S, czyli kwestia związana z kadrami jak umowy i terminowość wypłat w firmie NAVO Orbico jest na poziomie nienagannym? To jedna z bardziej istotnych kwestii, na którą patrzą osoby poszukujące pracy. Może warto zorganizować spotkanie pracowników z pracodawcą i przedstawić swoje uwagi, jasno sprecyzować co Wam "leży na sercu".

Kika

Zgadzam sie z wpisem z "Pracownikiem Navo"nie ma wsparcia zrozumienia dla pracownika liczy sie tylko zbiorka- duzo szybko i bez bedow bo zrobisz i premii zero taka jest polityka z gory. Nie liczy sie to ze pracownik pracuje ponad sily ze sie wykazuje wazne zrobienie jak najwiecej! Niestety nie sa ludzie doceniani i odejda najlepsi!!!

Posty o Navo ORBICO Toys to prawda. Nie chwaląc się pracowałem tam po miesiącu Bunchems (te rzepy) to najbardziej nie kompetentna osoba na tym stanowisku nie potrafi przyznać się do błędów które robi notorycznie. Masz ok 300 klientów i robić 20 telefonow dziennie po 2 miesiącach klienci mają już dosyć telefonów. Każdy Twój sukces jest mizerny i trzeba jeszcze dużo rzeczy poprawić (pozdrawiam Asię B, Roberta i Artura) nie ważne co osiągnąłeś zawsze jest źle. Słyszałem od pracowników że lubią sobie przywłaszczyć czyiś pomysł (pozdrawiam Damiana) i ludzi którzy byli w sprzedaż meeega zaangażowani zwolnili bo Bunchems jest chroniona ( pozdrawiam Łukasza) a na dodatek wiedzę czerpie z czasopism coaching'owych. Teraz produkty i Bartuś z jego zmysłem inwestycyjnym, człowiek podobno skończył MBA a pojęcie ma jak typowy kaszub, w ... byłem ... widziałem ale znam się najlepiej. Bartku jeśli to czytasz proponuje dalej bronić demokracji, masz tyle kompetencji ile niegdysiejszy lider .Nowoczesnej. Jeśli wybierasz się na rozmowę, albo już tam Ciebie oczarowali, nie marnuj sobie zdrowia na tą chorą firemke.

potwierdzam opinie o navoorbico toys dawniej libra gdynia. Bardzo niskie płace około 2000 zł plus premia góra 500zl. Więcej jest w Tesco. Straszne parcie na sprzedaż, kadra zarządzająca bardzo słaba nie doświadczona. Nie polecam

@anonymous

Co za głupoty, jaka firma handlowa nie ma mieć parcia na sprzedaż. To co tam robiłaś czy robiłeś?

Obserwujaca

Sochaczew -rodzinna firma kierownika magazynu. Tylko czekać aż żona obejmie lepsze stanowisko mimo zdegradowana. To się nigdy nie skończy..

Pozdrawiam Najwspanialsza Praca Na Świecie :)
@Obserwujaca

Lepsza prace dostaje sie jedynie po rodzinie, przez związek z kimś albo przez łóżko. Sory ale taka prawda. Dwie dziewczyny pracujące przez agencje szybko dostały sie przez firme a teraz obie pracują w biurze magazynu. Jedna jest ze starszym magazynierem druga z pracownikiem magazynu. Sory takie realia tej firmy. Wychodzi na to że trzeba wchodzić pod biurko żeby kimś w tej firmie być. Żałosne. Pan Piotr naprawde jest sprawiedliwym pracodawcą nie ma co . :) Śmieszni są....

Głupi robol
@Pozdrawiam Najwspanialsza Praca Na Świecie :)

Praca spoko ale kierownicy to porażka ten co donosi lub lize tylki kierownikom ma cało premie czy na zwolnieniu czy coś nie tak i tak ma 100%premi ten co (usunięte przez administratora) to Itaka mu utnom kierownicy to guwniarzepo po znajomościach majom posady nie jeden magazynier ma większom wiedzę oraz szkołę niż oni chamy zero kultury ale liczę że nie bawem ktoś nauczy ich poza pracom kultury firma padnie niedługo ludzie uciekajom to tonocy okręt puki nie zmieni się kierownictwo to porażka będzie tam

@Głupi robol

Ortografia poziom expert

Karola

Witam, czy ktoś się orientuje jakie warunki pracy oferuje Navo na stanowisku PH dział małe agd? 1. Jaka podstawa? 2. Czy premia realna do osiągnięcia? 3. Jaki oferują samochód, czy można użytkować do celów prywatnych, jakie koszty, limity? 4. Jaka panuje atmosfera? 5. Jak duże tereny mają PH? 6. Czy w tym dziale preferują na stanowiskach ph kobiety, czy mężczyzn? Dzięki za wiadomości :)

Janek
@Karola

W agd podobno 3500-4000 na reke podstawy

@Janek

Taa,jasne...Tyle to razem z premią :)

Kinia
@Karola

Ponawiam pytanie koleżanki. Ktoś podzieli się wiedza ?

Taka jest prawda !!!

Szanowna P. Maju Jesli chodzi o imprezy integracyjne to owsze sa organizowane w sochaczewie , wyglada to tak, ze bioro bierze pieniadze ze sprzedanego zlomu z magazyny ( oczywiscie ktory poprzednio przygotowuja pracownicy magazynowi , i robia sobie za to impreze w pizzeri . Magszynierow maja w (usunięte przez administratora) Jesli powiedzialem nieprawde niech wypowiedza sie osoby ktore sadza inaczej

Taka jest prawda !!!

Nie wiem jak jest w innych oddzialach ale w sochaczewie jesli nie jestes rodzina, znajomym z kims wyzej (P.K , K.B) to nic nie osiagniesz , nie awansujesz . Mozesz pracowac duzo dluzej duzo wiecej wiedziec a ktos przyjdzie ze znajomych ww. i dostanie lepsza posade no albo trzeba zaczac sie spotykac z ktoryms z koordynatorow czy starszych wtedy moze sie awansuje do biora .

Nie wiem jak jest w innych oddziałach Navo Orbico ale wiem jak jest w Navo Orbico Toys w Gdyni i powiem wam ze to dopiero jest porazka. Na początku wszystko ładnie pięknie "profesjonalnie" i korporacyjna gadka. Prawdy dowiesz się jak posiedzisz tam ze dwa tygodnie.(usunięte przez administratora) kasa słaba, dorobisz się chyba tylko nerwicy. Rotacja ludzi duża. Nie warto.

Rekrutacja w miłej atmosferze. Informacje przekazane na rozmowie zgodne z rzeczywistością. Polecam

Maja

@Gądki a co takiego robi ten mistrz, że chce Wam się przychodzić do pracy w firmie NAVO Orbico? To, co napisałeś, że jak odejdzie to będziecie się zwalniać znaczy, że bardzo go szanujecie. Możesz przybliżyć nam coś więcej na temat jego osoby?

Gądki
@Maja

Niestety nie ta osoba tego by sobie nie życzyła no ale chyba wiadomo kto pracuje angażuje i tyle w tym temacie

Gucio

Sądząc po wcześniejszych wypowiedziach, to chyba się nie mylę, że MAJA jest osobą z zarządu lub działu HR Navo Orbico :)

Maja

W tamtym tygodniu zostało opublikowanych przez firmę NAVO Orbico na ich stronie internetowej sporo ofert pracy. Jest oferta na kierowcę, przedstawiciela handlowego czy też SPECJALISTĘ DS. KSIĘGOWOŚCI - SEKCJA ZAKUPOWA http://www.navoorbico.pl/pl/personalny Ogłoszenia dotyczą różnych regionów. Ktoś z Was będzie aplikował?

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO Orbico - Tychy

• Jak się pracuje w NAVO Orbico?

Zobacz opinie na temat firmy NAVO Orbico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVO Orbico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NAVO Orbico?

Kandydaci do pracy w NAVO Orbico napisali 51 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NAVO Orbico