Opinie o NAVO Orbico w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NAVO Orbico. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NAVO Orbico o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO Orbico w Tychy

Rob

I to prowadzi ze ludzie się zwalniają, my tez zamierzamy za takie traktowanie, NIE POLECAM pracy !!!!!

Rob

Głupia praca tylko rozkazy, nie zapytają po ludzku czy coś można zrobić tylko jest rozkaz, nie każdy lubi to co wy każecie robić jeszcze tym bardziej jak zatrudnieni jesteśmy do czegoś innego

bart

nie polecam

@bart

Twój wpis jest bardzo krótki i nie wnosi zbyt wiele do dyskusji. Czy możesz uzasadnić swoją opinię? Z jakiego powodu nie polecasz zatrudnienia w tym miejscu? Może jest również coś, co Ci się w firmie podobało? Przedstaw proszę aktualne warunki zatrudnienia i napisz kilka słów odnośnie do atmosfery.

Magazynier

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Maja

Przypominam, że forum nie powinno służyć prywatnym dyskusjom. Zagląda tu wiele osób, które poszukują informacji na temat zatrudnienia, dlatego też kolejne wpisy powinny tego dotyczyć. Navo Orbico zatrudnia obecnie ponad 500 osób. To ogromna liczba, a mimo to wciąż trwają rekrutacje na wiele stanowisk. http://www.navoorbico.pl/pl/personalny Warto śledzić tę zakładkę i w przypadku wzięcia udziału w rekrutacji zdać relację z jej przebiegu.

Maja

@Eloelo, gratuluję zdobycia nowej pracy. Na pewno Twój komentarz wiele osób zachęci do spróbowania swoich sił w firmie. Możesz powiedzieć, czy przeszedłeś jakieś szkolenie wdrażające w zakres obowiązków? Czy od początku jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę?

Emka

Witam Może ktoś napisać o pracy w navo na projekcie Libra?

Garry
@Emka

Fiaty Fiorino i 1800 netto

Emka
@Garry

A jakaś premia? Ilość punktów i jakie sklepy

Ema
@Emka

Podbijam

Pola

Jakiś PH może się wypowiedzieć o pracy ?

Aasaka
@Pola

Pewnie się nie wypowie bo podobno bardzo dobra praca;)

Eloelo
@Aasaka

Jakie masz zastrzeżenia?

Marlena

Hej, czy wiecie może jak się pracuje w dziale z produktami Wella? Na jaką podstawę można liczyć, czy premie są realne? Jakie samochody maja PH oraz ile kosztuje użytkowanie prywatne, czy wogóle można?

Maja

@eloelo, myślę, że jest to sprawa dość indywidualna, rozumiem, że przesłałeś swoje CV do firmy? Czy od momentu dodania Twojego komentarza na forum ktoś już się z Tobą skontaktował? Może udało Ci się odbyć rozmowę kwalifikacyjną? Napisz proszę, jak przedstawia się aktualna sytuacja.

Eloelo
@Maja

Już po wszystkim. Prace dostałem. Wszystko trwało ok 1 tygodnia

eloelo

Witam, ktoś może mi powiedzieć jak długo czeka się na odpowiedź i decyzję po rekrutacji na PH ?

Maja

@Pola, jakie konkretnie aspekty pracy Cię interesują? Może gdy opiszesz najważniejsze dla Ciebie kwestie, ktoś udzieli Ci rzetelnych odpowiedzi. Czy masz już doświadczenie na tym stanowisku? Zachęcam innych forumowiczów do aktywnego uczestnictwa w dyskusji. Co jest dla Was największym plusem w pracy dla Navo Orbico?

gądki

zaraz jedziemy do pracy szkoda tylko że będziemy z tym nowym KZ J. bo jego zachowanie to jakaś pomyłka. jak może tak niedoświadczona osoba być kierownikiem gdzie są te tak zwane przyjazne warunki pracy przecież on stwarza tu (usunięte przez administratora) stosunków między ludzkich nie ma żadnych a po zmianach kierowników jest jeszcze gorzej albo sie pozwalniamy albo dostaniemy na głowe

Beata
@gądki

Jarek jeszcze tam zarządzasz?

inspektor erektor

A możesz merytorycznie odpowiedzieć co było takie godne podziwu na magazynie:)))?. I dlaczego teraz magazyn jest speluną???. Moim skromnym zdaniem spelunę tworzyli ludzie których już tu nie ma....,np: -poniżanie ludzi(każdy kto pracuje,pracował... wie o kogo chodzi) -tolerowanie w/w chamskich zachowań!!! -traktowanie ludzi jak idiotów -hulaj dusza i hahaha(słynny driver,też wiadomo... o kogo chodzi -traktowanie ludzi za złodziei zaczynając od pracowników firmy sprzątającej itd.

Magda
@inspektor erektor

Brawo, dobrze napisane

rozgory czona

Oddział Gądki to porażka. Wszyscy na stanowiskach to jedna ekipa. Nie grasz z nimi to wylatujesz. Kiedy przyjdzie miotła z Tychów?! Kiedy rozpędzą ten wiejski układzik?!

konieckropka
@rozgory czona

miotła z Tychów ma swoją ekipkę, więc sprawiedliwości nie uświadczysz :)

Jacek
@konieckropka

Dobre, boki zrywać

ciekawska

I kiedy ciag dalszy rewolucji w gadkach? co z tym panem co dostal eksmisje do nowego pokoju:)? co on jeszcze u nas robi?! i czemu miotla zapomniala o chlopcach z kujaw? dyrektorze działaj!!!!

chill out
@ciekawska

a.z. nie pisz tu więcej, szkoda twojego czasu

kierowca
@ciekawska

Panie Przemysławie to o Panu :) Dlaczego jest tak, że tyn co nie poszło zawsze maja wylewają żółć?

obserwator

W tej chwili, to co się dzieje w magazynie w Gądkach to jakaś porażka,zarządza firmą trzech gości, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia ,dochodzą do celu tylko i wyłącznie dzięki pracy innych, a nie swojej,pomaga im w tym ochrona!:), to jedna wielka banda, która doprowadzi do tego, że oddział w Gądkach padnie, mam tylko nadzieję, że nowy zarząd przejrzy w końcu na oczy. Osoby, które działały aby ten magazyn świetnie prosperował zostały już niestety pozwalniane.

chill out
@obserwator

obstawiamy czyj to tekst. W.M. czy frustrata J.O. bo się przeliczył?

@chill out

zamiast obstawiać weźcie się do pracy, po przez takich jak wy niedługo jej nie będzie:(

Janek
@obserwator

mijają 4 lata i nadal się kula, czyli jednak zostali tacy, którzy potrafią Pozdrowienia dla starych pracownikow

Stary pracownik

Czy ktoś coś opowie na temat oddziału w Gądkach? Jak jest teraz tam atmosfera? Dawno nie było żadnego wpisu na temat tego magazynu. Kiedyś to forum żyło tylko tym oddziałem. Kto tam teraz dowodzi?

Gadki
@Stary pracownik

atmosfera do "d" zero współpracy łącznie z logistyka ( to dopiero cyrk namieszają i wina magazynu ) jak się trafi coś lepszego to nara

Krystian
@Gadki

Logistyka po staremu, czy nowy skład?

Witam. Co możecie powiedzieć o pracy PH w Horece. Jaki samochód?? Plany realne do zrobienia?? Jak wyglada użytkowanie samochodu do celów prywatnych??

Walo

To było pierwsze takie z prawdziwego zdarzenia;)

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO Orbico - Tychy

• Jak się pracuje w NAVO Orbico?

Zobacz opinie na temat firmy NAVO Orbico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVO Orbico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NAVO Orbico?

Kandydaci do pracy w NAVO Orbico napisali 51 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NAVO Orbico