Opinie o NAVO Orbico w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NAVO Orbico. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NAVO Orbico o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO Orbico w Tychy

Co możecie powiedzieć o pracy w Navo Orbico Toys? Jakie warunki,atmosfera,przełożeni?Jak finanse?Warto aplikować?

@Ewa

Nie znalazłem żadnych oferty pracy w NAVO Orbico Toys, ale na stronie https://www.navoorbico.pl/pl/personalny pracodawca zachęca do pozostawienia swojej aplikacji w Bazie Kandydatów nawet jeśli obecnie nie ma rekrutacji na interesujące Cię stanowisko. Prócz tego NAVO Orbico szuka przedstawicieli handlowych w różnych lokalizacjach i młodszego specjalisty do spraw windykacji. Dodawajcie swoje opinie jeśli zdecydujecie się na zatrudnienie.

Emanuel
@Mieczysław

Duża rotacja pracowników na tym stanowisku dlatego ciągle szukają

@Emanuel

Może szukają osoby kompetentnej, której kwalifikacje i skuteczność odpowiadają pracodawcy. Czy rekrutacja jest trudna do przejścia i wieloetapowa? Napisz o tym bardziej szczegółowo, gdyż w ten sposób pomożesz innym osobom, które będą brały udział w rekrutacji.

ktos
@Ewa

bardzo fajna praca! praca jak zabawa! targety ciężkie ale bez rodziny da się żyć :]

@ktos

Co masz na myśli? Napisz konkretnie o warunkach zatrudnienia i płacy w firmie. Dzięki.

Alex
@Emanuel

Bzdura z tą rotacją. Firma tak prężnie się rozwija, że wciąż potrzebują dodatkowych rąk do pracy. Polecam Orbico. Pracuj już od dłuższego czasu i gwarantuje niedowiarkom że warto.

Wieczysław
@Alex

Widzę, że posiadasz aktualne informacje o sytuacji w firmie Orbico Toys. Rozumiem, że jesteś pracownikiem tej firmy? Czy mógłbyś podzielić się wiedzą i informacjami z użytkownikami forum? Skoro jak piszesz firma ciągle i dynamicznie się rozwija i potrzebuje nowych rąk do pracy to powiedz proszę, o ile osób lub ile procent wzrosło zatrudnienie w porównaniu z analogicznym okresem w 2019 i 2018 roku?

Sylwia
@Alex

@Alex, dziękuję za opinię. Może dodałbyś, czy realne są obiecywane w ogłoszeniu dla PH bonusy, takie jak multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie? Plany sprzedażowe są do zrealizowania?

Marioo
@Sylwia

Ubezpieczenie w firmie to typowa zbiorówka za kilka złotych miesięcznie. Opieka medyczna w luxmedzie w zależności od wyboru opcji od kilku złotych do setki. MULTISPORT również można sobie zamówić za około 50 zł miesięcznie. Więc bonusy są ale nie są za darmo jak w niektórych firmach. Przy wyborze wszystkich "opcji" bonusy mogą wyjść ładnie ponad 100 zł odjete z wypłaty. Plany nie są z kosmosu - do zrealizowania

Maja

@Eloelo, gratuluję otrzymania nowej posady. Widzę, że rekrutacja nie trwała długo. Jak przebiegała? Czy Twoje pierwsze wrażenia są pozytywne? Podoba Ci się atmosfera w firmie? Zachęcam do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Może ktoś na forum odpowie na pytania @Marlena i pomoże jej w podjęciu decyzji o aplikacji?

Eloelo
@Maja

Witam, rekrutacja jednoetapowa. Najpierw telefon z zaproszeniem na rozmowę. Rozmowa trwała ok 40 minut. I przebieg standardowy czyli co do tej pory robiłes robiłaś, następnie sporo pytań o doświadczenie handlowe o cechy charakteru itp. Info ogólne o nowej pracy na czym będzie polegała i później ok tygodnia oczekiwania na odpowiedź. Po tygodniu telefon z informacją o wyniku rekrutacji i w moim przypadku wizyta w siedzibie firmy i podpisanie dokumentów. Auta to Corsy oraz Suzuki Baleno z możliwością użytku prywatnego. Zarobki podstawa plus Premia. Atmosfera jak na razie super. Pozdrawiam

Marlena
@Eloelo

A jak z podstawą, na ile można liczyć netto, na rękę???

Eloelo
@Marlena

Z pełną Premia myślę że w granicach 3800

Ogi

Podstawy 3800 na rekę???

EloElo
@Ogi

Oczywiście ze nie. To kwota łącznie z premią.

Ivo
@EloElo

Fajnie,że się podjarałeś, zresztą nie ty jeden. Teraz weź i zrób tę pełną premię....

EloElo
@Ivo

Czy ja się podjarałem ? Odpowiedziałem na pytania innych . Myśl co piszesz

Ph
@Ivo

Po dwóch miesiącach wprowadzenia właśnie zrobiłem pełna premie i wyjdzie nawet ponad 4 tys . I co ? Po co siejesz zamęt ?

Maja
@Ph

Czy trudno było osiągnąć ten wynik? Wymagało to wiele zaangażowania? Rozumiem, że dopiero skończyłeś okres wdrożeniowy, czy pracowałeś na tych samych warunkach, co osoby z dłuższym stażem?

Zagubiony
@Eloelo

Samochód 5-osobowy z kanapą z tyłu?

Auto

Krzysztof
@Marlena

3300 netto podstawy

@Krzysztof

Mógłbyś podzielić się większą ilością informacji na temat tego stanowiska? Interesuje mnie wysokość targetów do zrobienia, od czego zależy premia i rodzaj przysługujących benefitów. Jeśli pracujesz na tego typu stanowisku podziel się proszę swoim doświadczeniem.

Raczej 3000 "netto

@EloElo

Oby było już lepiej. Bo tak to bardzo marnie.

Ktoś

Przeprowadzają wywiad telefoniczny po czym zapraszają na rozmowę rekrutacyjną. Obiecują, że poinformują o wyniku rozmowy w ciągu kilku dni, niestety nie są słowni, gdyź informacji zwrotnej nie otrzymałam.

Johny

Rekrutacja 3 - etapowa, konkretna, fachowa. Pytania rzeczowe, opis stanowiska realny i faktycznie pokrywający się z rzeczywistością, odnośnie premii....zobaczymy jak to będzie.

Magazynier

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Smyca

Witam Nie umknęły mojej uwadze sukcesywnie pojawiające się oferty pracy w windykacji , czy ktoś może mi powiedzieć co jest tego przyczyną ? Rozwój czy raczej warunki pracy i ciągła rotacja ?

@Smyca

Ponawiane ogłoszenie rekrutacyjne może świadczyć o tym, że firma nie może znaleźć odpowiedniego fachowca na dane stanowisko, który ma wymagane kompetencje. Czy jesteś zainteresowana pracą w NAVO Orbico w windykacji? Pracodawca oferuje system premiowy i budżet szkoleniowy. Prócz tej oferty jest prowadzona rekrutacja na inne stanowiska: przedstawiciel handlowy w różnych lokalizacjach, doradca do spraw sprzedaży interaktywnej, kierowca. Dodaj kilka słów jeżeli zdecydujesz się złożyć CV.

to ja
@Mieczysław

Jest rotacja bo dział jest źle zbudowany i zorganizowany. L(usunięte przez administratora) Ucieeeeeekać jak najdalej polecam

@to ja

Pracowałeś lub pracujesz w NAVO Orbico jak mniemam, może powiesz coś więcej na temat pracy? Narzekasz na organizację i kierowniczkę, może wymienisz też co podobało Ci się w pracy i dlaczego poleciłbyś ją potencjalnym kandydatom? Jestem ciekaw co jesteś w stanie napisać na ten temat, będę wdzięczny za odpowiedź.

ktos
@Mieczysław

od środka wiem że forma się rozwija i dlatego są przyjęcia. nie ma tu dużej rotacji... kto chce pracować będzie pracował!

Isia

Ktoś podpowie coś o pracy na stanowisku Key Account Manager e-Commerce Toys w Orbico Gdynia? Jakieś wskazówki i cenne rady? Jakie pieniądze można tam zarobić? Jakimi cechami trzeba się wykazać,żeby zdobyć tę pracę i popracować tam dłużej? Prosiłabym o podpowiedzi.

@Isia

Przypuszczam, że Twoje zapytanie skierowane jest z powodu tego, iż pracodawca poszukuje obecnie pracownika na to stanowisko. Ofertę pracy widziałem, na portalu pracuj.pl. Mogłabyś napisać, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku? Widziałem, że pracodawca wymaga minimum dwuletniego doświadczenia.

PH

Witam Prośba o informacje na temat stanowiska w Orbico Lavazza na stanowisku Business Developer (kam local) Ile podstawy i jaka premia która można osiągnąć. Jaki samochód, czy również do użytku prywatnego.

Pracownica

Jeśli ktoś chce ciezko pracowac a zarabiać marne grosze to zapraszam do Navo orbico. Jeśli jestes masochista, który lubi jak się go opieprza za to, ze sprzedał za mało przy zrobieniu ponad 100%. Sama na szczęście odeszłam z tej firmy, a i tak nie wypłacili mi zaległej nagrody

Maks
@Pracownica

Pracuję nadal w Navo Orbico i zdecydowanie zaprzeczam powyższemu. Oczywiście to czy pensja jest atrakcyjna czy nie pozostawiam indywidualnej ocenie każdego kto decyduje się na pracę i podpisuje umowę. Zawsze jednak 100% realizacji targetu oznacza wypłatę premii - nigdy nie słyszałem, by było inaczej. W firmie nie ma uznaniowych "nagród" - nie wiem więc czego Ci nie wypłacono??

Pracownica
@Maks

W firmie są organizowane dodatkowe drive’y I inne dodatki , pieniędzy większych niż cała pensja nie zobaczyłam do tej pory, nagrody nie są uznaniowe tylko należą ci się jak wykonasz zadanie. A co jest najgorsze unit manager twierdzi, ze on zrobił wszystko z jego strony a główny manager nie odpisuje ani nie odbiera telefonu. (usunięte przez administratora)jeśli jestes zadowolony to twoja sprawa

@Pracownica

Hmmmm, czy to nie jest tak, że system premiowy jest tak skonstruowany, że nawet jak człowiek wyrobi miesięczny plan finansowy to i tak nie zrobi wszystkich targetów cząstkowych np. per producent a tylko wtedy można dostać dobrą premię. No i z obiecywanej premii rzędu 1400-1700zł otrzymujesz może z 300-400.

Pomocna dłoń

Tam tak właśnie jest

Alicja
@Maks

Nie w każdej organizacji wymagana jest realizacja 100% planu. W mojej organizacji dolny pułap to 80% i są widełki w górę. Targety są realne do osiągnięcia a nie wytyczone z kosmosu.

poszukujący

Cześć. Widziałem, że szukają do pracy jako przedstawiciel handlowy w dywizji P&G. Czy ktoś w temacie jest w stanie odpowiedzieć na kilka pytań,a mianowicie: 1. Jakie są narzędzia pracy do dyspozycji (samochód służbowy)? Czy można go używać prywatnie? 2. Jaka jest podstawa? Jakie REALNE premie można osiągnąć? 3. Jak wyglądają plany sprzedażowe? 4. Jak wygląda codzienna praca - zaplanowana z góry czy ja sam szukam i planuję pracę z klientami? 5. Czy są jakieś benefity typu karta multisport czy ubezpieczenie? 6. Czy są organizowane szkolenia dla handlowców? Dziękuję wam za udzielone odpowiedzi... :)

@poszukujący

1. Samochód jest do dyspozycji prywanie, tylko masz gps i ściągają ci z pensji każdy prywatny km 2. Podstawa jest słaba, do tego musisz wyrobić premie kilkuskładnikową, 3. Plany są już wygórowane. 4. Częściowo masz klientów podanych z góry, ale musisz też szukać nowych 5. jest ubezpiecznie, a jak to powiedział prezes multisporta nie będzie, bo i tak nie będziesz z niego korzystał 6. O szkoleniach zapomnij

Maks
@poszukujący

Witam, Moim zdaniem: 1) Samochód służbowy pozostaje do prywatnej dyspozycji, ale za prywatne kilometry musisz zatankować sam. 2) Podstawa około 2 500 PLN do tego REALNIE możesz otrzymać około 1500 - 2000 PLN premii. 3) Zależy od miesiąca, ale premia jest nie tylko za sprzedaż więc jakąś część premii zawsze uda Ci się wypracować. 4) Dostajesz stałą grupę klientów do obsługi. Oczywiście jeśli na Twoim terenie pojawi się jakiś nowy sklep to także możesz włączyć go do obsługi... ale w 95% pracujesz na klientach których otrzymałeś. 5) Jest ubezpieczenie, Medicover, a od maja 2019 także MultiSport. 6) Na stanowisku PH możesz liczyć na 1-2 szkolenia. Dopiero po przejściu na wyższe stanowisko właściwie w każdym roku możesz liczyć na przynajmniej jedno szkolenie.

Asd

Witam serdecznie forumowiczów. Mam pytanie odnośnie w/w pracodawcy, a konkretnie dotyczy one specyfiki stanowiska Regionalnego Managera ds. Rynku (Orbico Salon Professional). Chciał bym zasięgnąć rzetelnych informacji, a mianowicie: Jakie uposażenie oferuje pracodawca (samochód / marka/model), narzędzia, ilość PH w Zespole, szacowane zarobki (pensja zasadnicza)... z góry dziękuje za pomoc i rychła odpowiedz. Pozdrawiam!

Ten
@Asd

Witam kolego. Orbico Salon Profesional to oddzielna firma, należy do tej samej grupy kapitałowej co NAVO ale polityki i narzędzia pracy są oddzielne. Raczej nikt się nie wypowie. Radzę szukać wątku

Asd
@Ten

Dziękuje. Tak tez zrobię :)

Barfanatyk

Doskonała organizacja, jasne zasady, uczciwe warunki pracy, doskonałe pakiety socjalne oraz przyjazna atmosfera. Polecam i zachęcam do aplikowania.

Alfred Hiczkok
@Barfanatyk

Czy jesteś w stanie podać konkrety? Jaka podstawa, jaka realna premia do wyrobienia?

Leszek

Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo mile zaskoczony całym procesem. Jasne wymagania stawiane przed kandydatem.

tomek

Cześć, co możecie powiedzieć o pracy przedstawiciela handlowego w dywizji z produktami marki SC Johnson - jaka realna podstawa, targety do wyrobienia? , jaka flota i czy jest możliwość użytkowania prywatnego?

Komentator
@tomek

Dopiero rusza, także jest jeszcze spokój. Auto można używać prywatnie. Opel corsa albo Suzuki Baleno

CNO

Jeśli ktoś jest ciekawy jak wygląda praca na magazynie w Gądkach to już wyjaśniam. Na plus: Atmosfera, ludzie są bardzo mili i pomocni. Na magazynie, w szatni, w toaletach - wszędzie bardzo czysto. Praca również na plus, nie jest jakaś ciężka. Przerwy są dłuższe niż 15minut. Minusy: Płaca bardzo słaba! bez premii - 2tys na ręke, z premią lekko ponad dwa tysie. Czasem premie ucinają za byle co. Wydajność - nie ważne ile masz - ma być więcej. Masz 20%? ma być 40. Masz 40%? ma być 50. Niestety firma nastawiona na przyjmowanie ukrainców, zwalniając mnie tłumaczyli się tym, że firma ma przestój i nie potrzebują tyle ludzi do pracy - na następny dzień przyszło 3 nowych ukrainców!!! Jeśli jesteś zatrudniona/y przez agencje to współczuje. Nigdy nie wiesz kiedy wyjdziesz. Nie, że nadgodziny...czasem nie ma pracy i pracujesz tylko po 4h. W ten sam dzień o 21 możesz dostać smsa, że jutro masz nie przychodzić do pracy bo mało pracy, w następnym dniu możesz liczyć również na smsa. Niektórych odwołują na cały tydzień. Mała kuchnia, jeżeli jest sporo osób na przerwie to nie ma gdzie usiąść, ani nawet gdzie stanąć, więc albo jesz na korytarzu, albo w szatni, w innym wypadku pozostaje ci tylko przychodzić wcześnie/później na przerwę.

Bric

Nie polecam, szczególnie brak jakichkolwiek perskektyw

Bric

Szczególnie przez agencje*

@Bric

Firma NAVO Orbico zatrudnia pracowników za pośrednictwem agencji pracy? Firma na oficjalnej stronie internetowej informuje, że zatrudnia obecnie 600 pracowników, z czego połowę w dziale sprzedaży. Mam rozumieć, że część z zatrudnionych osób stanowią pracownicy zatrudnieni za pośrednictwem zewnętrznej firmy? Odpowiedz, proszę.

Figa
@Bric

O, pierwsze słyszę, że zatrudniają przez agencję!

Gedeon Richter
@Bric

Navo Orbico ma rozbudowany własny dział HR. Byłem rekrutowany przez ten dział i przemiłe panie :) , więc informacja o firmach zewnętrznych to raczej pomyłka. No chyba, że komuś chodziło o jakąś spółkę zależną typu Navo Orbico Toys, to tak.... ale co autor miał na myśli???

Ewi
@Gedeon Richter

Pracownicy magazynu, jakieś 40 % to agencja

Ewi
@Mieczysław

Jeśli połowa w dziale sprzedaży, kolejna cześć etatowych w biurach to reszta(spora cześć) w magazynie ciężko pracuje na zlecenie

kumaty
@Mieczysław

600 to pracownicy etatowi w tym ok 100 osób na stanowisku magazyniera. Pracownicy agencji nie są do tego wliczani.

Jasny
@kumaty

Właśnie dwa magazyny w Polsce i tylko 100 osób zatrudnionych na stanowisku magazyniera, nierealne żeby zrobili tą pracę sami

@Jasny

Znacie może szczegóły warunków zatrudnienia, które firma NAVO Orbico oferuje na stanowisku magazyniera? Zastanawia mnie, czy warto aplikować na to stanowisko oraz, czy wynagrodzenie jest adekwatne do ilości obowiązków, które przypadają na jednego pracownika? Liczę na to, że macie informacje na temat tego stanowiska i będziecie mogli w kilku słowach scharakteryzować pracę na nim.

Jasny
@Mieczysław

Jeśli uda się zatrudnić przez firmę bezpośrednio jest dobrze☺ przez agencje nie polecam

Czerwinka

Panie z Hr bardzo miłe. Rozmowa kwalifikacyjna odbyła sie w Warszawie z dyrektorem odpowiedzialnym za nowego klienta SC Johnson. Standardowe pytania jak wszędzie, dokładny przegląd cv. Jednak mimo obietnicy kontaktu, bez względu na wynik rozmowy... Głucha cisza. Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydata, zwłaszcza jeśli musiał sie on dostać do. Wawy ponad 200km. Życzę więcej ludzkiego podejścia.

Potencjalny pracownik

Czy ktoś może powiedzieć coś nt pracy w Navo orbico w biurze w Katowicach? Jaka atmosfera zarobki itp. Będę wdzięczny za info.

Czy może ktoś napisać o pracy w Navo dla Duracella? Jakieś szczegóły?

Ph
@Ania

Szczegółów brak bo to nowa organizacja

Kika

Praca wspaniala placa rowniez duzo wyrozumialosci dla pracownika szacun ogromny dla pracodawcow

Chceeeetam

Witam. Czy ktoś coś o navo orbico toys?? Jakie warunki? Jakie wyjazdy?jaka kasa? Jakie auto?

Bolec
@Chceeeetam

Dno, odradzam pracy w tym (usunięte przez administratora) - zadzwoń do pierwszego lepszego przedstawiciela (telefony na stronie) i poproś o opinie :)

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO Orbico - Tychy

• Jak się pracuje w NAVO Orbico?

Zobacz opinie na temat firmy NAVO Orbico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVO Orbico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NAVO Orbico?

Kandydaci do pracy w NAVO Orbico napisali 51 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NAVO Orbico