Opinie o NAVO Orbico w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NAVO Orbico. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NAVO Orbico o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO Orbico w Tychy

Nigdy!!

Co innego na rozmowie i umowie a potem trzy województwa do obsługi. Premie nie osiągalne. Wypłaty małe, bo bez premii...Nie jest dobrze. Zastanówcie się sto razy zanim tu wdepniecie, bo wesoło nie jest.

Czy jest możliwość pracy w NAVO Orbico na część etatu?

Beata

Doprecyzuj proszę o jakie stanowisko pytasz? Z reguły firma zatrudnia na cały etat na umowę o pracę. Jeśli potencjalny Pracownik ma inne preferencje dotyczące zatrudniania - rozmawia się o tym podczas rozmowy rekrutacyjnej, gdzie osoby odpowiedzialne za pozyskiwanie nowych Pracowników jasną informują czy jest możliwość zatrudnienia wyłącznie na część etatu, czy w przypadku tego stanowiska firmie zależy na Pracowniku na cały etat. Pozdrawiam :)

Aleksandra

Nikt tam nie bierze odpowiedzialności za nic . Okręt który płynie bez kapitana i bez odpowiedzialności . Nie polecam pracy w tym miejscu.

Prawda
@Aleksandra

Odpowiedzialność spada na PH....Tak to wygląda. Bije to po premii i kieszenie ale tylko PH. W tej firmie PH to ludzie najniższego sortu, brak szacunku i poniżanie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie NAVO Orbico?

EB-ata

Umowa o pracę.

Teresa
@EB-ata

Rozumiem, że jesteś byłym lub obecnym pracownikiem tej firmy skoro orientujesz się, jaką umowę w tej firmie oferuje pracodawca. Jestem jednak ciekawa, jak wygląda aktualnie kwestia zarobków w NAVO Orbico. Czy możesz napisać coś więcej na temat wynagrodzenia oraz ewentualnych benefitów w tym przedsiębiorstwie?

Umowa na okres próbny, potem na trzy lata...

Magazynier

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno
Dragon

Ostrzegam wszystkich chętnych przed pracą w tej firmie, szkoda czasu i nerwów. Nic tu nie działa tak jak powinno. Jeśli sam sobie nie załatwisz, to nie masz co liczyć na pomoc UM lub KAM. Praca bardzo stresująca, ceny najwyższe na rynku, pensja najniższa na rynku. Zadania powtarzane cyklicznie w krótkich odstępach czasu. Jak nie dopiszesz klientowi towaru, to zapomnij o zadaniu. Komunikacja w tej firmie tragiczna, często czekać trzeba na pilną odpowiedź od przełożonego kilka godzin lub dni. Handlowiec jest traktowany jako zło konieczne. O gratisy dla klientów musisz prosić, choć co miesiąc masz zapewnioną pulę. Przestrzegam aplikujących przed tą firmą!!!!

Wieloletni Pracownik
@Dragon

W Orbico pracują ludzie z wieloletnim stażem - również w dziale sprzedaży jako PH. Sporo Przedstawicieli Handlowych awansowało na wyższe stanowiska. Rotacja w firmie jest bardzo niska. Firma dzieli się wypracowanym zyskiem ze wszystkimi Pracownikami przyznając bonus. Firma organizuje co roku konkurs Best Idea, gdzie nagradzane są najlepsze pomysły na usprawnienia w organizacji. Jeśli coś nie działa tak jak trzeba - Pracownicy mogą dzielić się pomysłami jak coś poprawić, ale to czy coś działa czy nie działa ocenia zespół zajmujący się strategią biznesową na podstawie danych, a nie widzimisię. Nie ma takiej firmy, która w 100% zadowoli wszystkich, ale fakt, że ponad połowa Pracowników to wieloletni Pracownicy o czymś świadczy. Zainteresowanych zapraszamy, żeby przekonali się sami - bo świat go work, a rzeczywistość znacznie się różnią :)

@Wieloletni Pracownik

A to ciekawe co piszesz. Kilkukrotnie podsuwałem rozwiązania podpatrzone w innych firmach ale nikt tym nie był zainteresowany. Natomiast fakt, czy coś firmie działa czy nie to nawet mi się nie chce o tym pisać, bo nie mam na to czasu. Natomiast każdy ma prawo spróbować i sprawdzić na własnej skórze czy podjął słuszną decyzję. Ja sprawdziłem i nie był to dobry wybór.

Zbyszek
@Wieloletni Pracownik

Niestety różni się tylko gdzie trafisz . Może być jedną firma a różne warunki stąd rozbieżne opinie .

wawa
@Wieloletni Pracownik

I co z tego że firma dzieli się wypracowanym zyskiem ( teraz dali 3000), ale ile osób przez cały rok zostało oszukanych przez niekorzystnie dla ludzi w sprzedaży premie, wypłaty i nie wyrobione cele To wszystko ściema, aby pokazać jak ta firma jest super i aby ludzie nie uciekali stąd z racji, że już kilkanaście osób to zrobiło i firma nie pokaże tego, ale była zaskoczona, to dopiero początek konca Na każdym kroku między szefami organizacji oraz podwładnymi jest ciągle wewnętrzna walka Teraz firma chce w tym roku coraz większa sprzedaż, ale na jakim asortymencie. Wszystko u konkurencji tańsze, coraz więcej aplikacji na pracuj z powodu braków kadrowych to jest dobrych pracowników, którzy przejrzeli na oczy i nie dadzą się już oszukiwać Brak szansy na rozwój tylko

@wawa

@Wieloletni Pracownik. Tak raz w roku nagroda...Tylko, że przez cały rok za grosze zapierdzielamy. :( 3000tys. A wymagania rosną i rosną hahaha

Autor
@Dragon

Skoro podsuwałeś pomysły i nikogo tym nie zainteresowałeś wniosek jest prosty - nie sprzedałaś tego w odpowiedni sposób. Zamiast narzekać na otaczający świat weźcie się za pracę i zróbcie coś sami. Nie podsuwaj pomysłu tylko przyjdź z gotowa inicjatywa, przeprowadź ją i pokażą efekt tego działania. Do osób, które narzekają na liczbę zadań premiowych. Każdy z Was wie jakie są założenia. Czy ktokolwiek z Was poszedł do przełożonego i porozmawiał otwarcie o liczbie tych zadań i realności ich realizacji? Czy twardo braliście to na klatę wszystko i z automatu nastawialiście się ze ich nie zrealizujecie. Tak samo jak Wy macie zadania tak tez osoby nad wam zapewne je maja. Czy ktoś z Was o tym pomyślał?

Wartość

No cóż. Buta, arogancja, wyższość, poniżanie połączone z niekompetencja kierowników. To charakteryzuje Navo Orbico Tychy.

Hello

Kandydatowi z doświadczeniem 7 letnim jako PH proponują 200 zł mniej niż chciał - co było śmieszną podstawą jak na zakres obowiązków.. Jak widać rekrutacja na zasadzie- kto będzie chciał mniej pakujemy w auto pod sufit i wysyłamy świeżaka w teren. Rynek pracy w Polsce, gdzie trwa licytacja o tańszą siłę roboczą jest jednym wielkim kabaretem. Kiedy w ludziach zmieni się mentalność, żeby cenić swoje umiejętności i doświadczenie?

Dresz
@Hello

Nigdy . Ty dostaniesz mniej to kierowniki dostaną więcej i zarząd z prezesem mają więcej zysku i się cieszą . Orbico i tak płaci dobrze. Oex Cursor , daje 2 tys i zleceniowke umowę .

Andriej Isajew Malowany

Nie polecam pracy w biurze w Katowicach. Strasznie fałszywi ludzie.

ST Tychy

Pytanie do darmozjazdòw Kierownikòw? Nażarliście się już koryta ? Ulewa się już ? Pamiętajcie o przemijaniu . Wy też traficie tam gdzie każdy . Nie kupicie sobie wieczności . Jest jedną sprawiedliwość na tej ziemi . Nachapcie się puki możecie . Start do koryta świnki.

DonJohn69

Dywizja zabawek czyli Navo Orbico Toys (kiedyś Libra) to miejsce w którym nie chcesz pracować. Firma jest tak samo słabym pracodawcą jak dystrybutorem. Oferta zarówno produktowa jak i cenowa bardzo słaba - klienci wolą współpracować z Rekmanem, EuroT lub MZ. Dywizją zarządzają ludzie bez doświadczenia którzy histerycznie poszukując planu na sprzedaż, w swojej nieudolności sukcesywnie tracą rynek - dzisiaj są chyba jednym z najgorszych dostawców na rynku zabawek. Przedstawiciele zarówno ci stacjonarni jak i mobilni zmieniają się co kilka miesięcy traktując firmę jako chwilowy przystanek w drodze do czegoś lepszego. Struktura organizacyjna i zarobki fatalne - 2tys. podstawy plus prowizje od sprzedaży których osiągnięcie jest praktycznie niemożliwe.

Kapitan
@DonJohn69

Wszystko jest jednoznaczne

A.
@Kapitan

Możesz rozwinąć swoją wypowiedź?

Zróbmy to

Kolesiostwo = Orbico

Biorąc pod uwagę kulturę organizacyjną firmy poszukujemy osoby proaktywnej, odpowiedzialnej, rozumiejącej potrzeby klientów oraz nastawionej na współpracę i innowacyjne podejście do wykonywanej pracy. Czy Wy się słyszycie ? Szukacie ludzi odpowiedzialnych na PH , a kierownicy nie muszą być odpowiedzialni . Muł plus żwir plus (usunięte przez administratora) .

zapamiętaj
@Kraków

zapamiętaj i wykonaj . Kierownik nic nie musi on tylko może. Mówiłeś coś? Nie . To dobrze widocznie coś usłyszałem . Bo wiesz , że ciebie zaraz może nie być. Więc ... No i w podskokach raz dwa trzy....

SSS

Ludzie co z bzdury piszecie!!! Pracuję w tej firmie od ponad 15 lat i jak czytam Wasze komentarze zastanawiam się kto mógł Was zatrudnić. Nie powiem złego słowa na ta firmę nie powiem wiedzac ,że daje nie tylko możliwość zarobienia pieniędzy zaznaczą wypłacanych zawsze w terminie , premie uzalężnioną od wyników pracy ( jak w każdej firmie) i co ważne mozliwość awansu oczywiście osobom , które chcą się rozwijać.... Patrząc na większość opinii jestem naprawdę zażenowany poziomem merytoryki ... Życzę wszystkiego dobrego w poszukiwaniu właściwego pracodawcy , który najlepiej jakby Wam płacił za darmo .....

Pring

@Agnieszka zwolnieni pracownicy zawsze mają najwięcej do powiedzenia na temat firmy. Zamiast hejtowac co chwilę po innym pseudonimem zajmij się szukaniem pracy marzeń. wszystkiego dobrego! więcej pracy nad sobą, a mniej zawiści i pretensji do calego świata za własne błedy

Agnieszka
@Pring

Dobre ???????????? He he he Zwolnieni lub sami się zwalniający .

@SSS

Firma płaci za pracę ...to chyba normalne a nie jakaś przysługa :) Zarobić to można ale garba hahah 3200 na rękę jak jesteś dobry!! Jak ci nie idzie albo masz urlop...to najniższa krajowa. To ,że płacą w terminie to nie łaska a powinność! Takie prawo, no chyba że uważasz, że za pracę nie należy się pensja na czas. Też pracuję i nie widzę, żeby ktoś awansował. Jak kogoś zadowala praca na terenie kilku województw za taką kasę, to zapraszamy :)

@SSS

To ty bzdury opowiadasz, co to za argumenty??? Nikt łaski nie robi, że wypłaca pensję w terminie, wypłata premii za wyniki to też żadna łaska. Problemem jest tu kwota premii za tak ciężką pracę. Następnym razem zanim opublikujesz post, wcześniej go przeczytaj, bardzo ciężko się czyta takie wypociny pełne błędów.

Sss
@Dragon

Kolego Dragon , Odnoszę się do wszystkich wypowiedzi / opinii... Jeżeli piszecie , że pracodawca nie płaci w terminie to bzdury i z tym się nie zgodzę dlatego reaguje!Co do premii napewno miałeś przedstawiane warunki i szczegóły ... a wiec pretensja do siebie ...bo większość zależy od nas samych...

Sss
@@Pracownik

Kolego jak jesteś na urlopie Każdy taki dzień jest średnią z ostatnich 3 miesięcy a więc nie podstawa... Co do samych zarobków cytuje Twoje słowa" jak jesteś dobry "to się odnajdziesz w każdej pracy , zarobisz i będziesz się rozwijał... W twoim przypadku chyba czegoś zabrakło.. Powodzenia .

SCJ

Kierownictwo firmy Orbico są nieodpowiedzialni , kłamią na każdym kroku , firma zatrudnia ludzi na stanowisko zarządcze osoby z nadania koleżeńskiego co wzbudza w nich poczucie , że wszystko mogą . Uwaga na tą firmę , pracodawca dla desperata ludzi nad przepaścią rozpaczy . Ja się zwolniłem nie chce żeby ktoś ze mną robił co chce .

@SCJ

Uwaga na kierownika SCJ pana Jacka K. Umoczony w siatce kumoterskie . Może zniszczyć Wam życie i zdrowie. Robi co chce bo mu wolno .

@SCJ

Kłamie i (usunięte przez administratora) ludzi . Wielka persona zakłamana , ale karma do niego wrócić .

Kapitan kłos

Tu nawet nie chodzi o pieniądze. Bardziej o sposób zachowania się ludzi którzy zarządzają ludźmi . Buta, arogancja, wyższość , poniżanie to standard w Orbico. Ludzie nie odchodzą z pracy głównie przez pieniądze tylko dlatego , że nikt ich nie słucha nie chce wysłuchać . Chodzi o zwykła ludzka życzliwość . Tu tego nie ma .

Navo

Firma a raczej ludzie na stanowisku UM i wyżej to zwykle prostaku w tej organizacji . Nic nie potrafią i tylko się mądrzy . (usunięte przez administratora)

Peter

Pracuję w Navo 15 lat i robię wielkie oczy jak czytam te opinię.

Gratuluję
@Peter

No to są na to dwa wytłumaczenia, albo jesteś leniwy, albo tak słaby że nikt cię nie chce zatrudnić? Ale to już twój problem.

Jeszcze jedna ciekawostka. Tabelki ogarniasz w wolnym czasie, po pracy i w weekendy, bo trzeba potem te wszystkie zdjęcia obrobić i udokumentować. Robisz to po pracy na prywatnym komputerze. Firma nie zapewnia komputerów. KAM rzeczywiście ma w poważaniu podwładnych i to, czy dadzą radę te wymyślone w pocie czoła zadania zrealizować. Ma bardzo głęboko w poważaniu, czy dasz radę to ogarnąć i zarobić. Zadania dostajesz w ciągu miesiąca, więc np. masz na zrealizowanie ich trzy tygodnie a nie cztery. To wszystko powoduje frustrację w ludziach. Kanał Nowoczesny. Może w innych działach Firmy jest inaczej. Szkoda, bo Firma sama w sobie nie jest zła ale to, co wymyśla KAM...Szkoda słów.

Jeszcze jedno. Każdy jeden kilometr przejechany prywatnie jest potrącany z wynagrodzenia. Zero gratisowych kilometrów.

Vizir

Szczerze nie polecam, szkoda czasu i nerwów. Co innego obiecują na rozmowie wstępnej, co innego dostajesz, a zupełnie inne warunki masz. Jedyny atut, to sprzedaż znanych marek, ale po wygórowanych cenach. Konkurencja sprzedaje dużo taniej, a Orbico to niby wyłączny dystrybutor.

Tyrańskie Sławomir
@Vizir

Ja też nie polecam pracy w tym miejscu i z tymi ludźmi . Jedno wielkie kłamstwo i bajoro .

Jolka
@Tyrańskie Sławomir

Szczerze mówiąc nie rozumiem tych wszystkich komentarzy. Atmosfera jest bardzo fajna, ludzie są szanowani, sytuacja stabilna. Wystarczy chęć do pracy. Nikt nikogo nie zwalnia z dnia na dzień - są rozmowy, plany rozwojowe. Warunki są bardzo dobre - sporo benefitów, firma dzieli się wypracowanym zyskiem z pracownikami. Polityka firmy jest jasna. Jeśli komuś coś się nie podoba powinien najpierw pogadać z przełożonym, zamiast hejtować w internecie pod pseudonimem,ale do tego potrzeba odwagi. Albo po prostu zmienić pracę i znaleźć taką, która mu odpowiada. Tylko że dla niektórych zawsze będzie coś nie tak

Jarek
@Jolka

A z kim tak gadać . Banda bufonow którzy myślą tylko o swoim korycie .

Odpowiedź
@Jolka

Jolka a z kim gadać...? Jak masz bufona jako przełożonego to nie pogadasz. W tej Firmie się nie gada. No Chyba, że chce się donosić do Prezesa. Po drugie dlaczego pracę mają zmieniać uczciwi ludzie, bo zostali (usunięte przez administratora) ? Z pracy powinni wylecieć niekompetentni Niby szefowie!!! Wiem o tej firmie bardzo dużo. Firma nie jest własnością kilku np. KAM - ów. Dlaczego z powodu ich zaniedbań i kłamstw, PH mają szukać pracy? No bez przesady! Może to też zależy od działu. Niestety ale moim zdaniem KAM, który kłamie podwładnych, kłamie klientów itd. jest do zwolnienia a nie PH.

Jolka
@Odpowiedź

Można zgłosić się do HR i porozmawiać. Na pewno jest tam ktoś odpowiedzialny za takie tematy. Tym bardziej, że taka rozmowa pozostaje anonimowa. w każdej firmie tak jest. Po co ludzie mają zmieniać pracę? No jak się im warunki nie podobają to lepiej zmienić niż wylewać żale w internecie jak hejter - zdrowiej dla pracownika i dla jego otoczenia. życzę odwagi

PH Odpowiedź
@Jolka

Jolka...Ludzie się boją, bo jest pandemia. Po kwietniu posypią się wypowiedzenie, jak tylko rynek pracy się trochę uspokoi. Jeśli ktoś tam wyżej nie widzi wpłat, jakie PH otrzymują na konta...to nikt z tym nic nie zrobi. Prawda jest taka, że to PH pchają cały ten kram i należy im się szacunek. Gdyby nie oni, to nie byłoby biur, kierowników itd. Wypłata 3200 na rękę za ciężką, często fizyczną pracę, w maseczce, w sklepie, kiedy pot leje się po plecach, bo przecież jesteś w kurtce itd - to żenada. Oczywiście jest to wypłata ze Wszystkimi premiami. Magazynier w Rossmanie i ekspedientka więcej zarabiają. Niżej nikt chyba już PH nie płaci, ja przynajmniej nie znam takiej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO Orbico - Tychy

• Jak się pracuje w NAVO Orbico?

Zobacz opinie na temat firmy NAVO Orbico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVO Orbico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NAVO Orbico?

Kandydaci do pracy w NAVO Orbico napisali 51 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NAVO Orbico