navo polska grupa dystrybucyjna

Poznań

Opinie o navo polska grupa dystrybucyjna

Ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dobrze ze sawickiego zwolnili mende

przecyg

Chyba, że ktoś zrobi cie w wała. Nie polecam. Słabo płacą i oszukują z kasą na każdym kroku.

xxx

Pracuje już 8 lat w magazynie. z roku na rok warunki coraz gorsze. [usunięte przez moderatora] , branie premii za każdą głupotę i totalne donosicielstwo. Jedna ekipa obsadzila wszystkie lepsze fuchy, jak do niej nie nalezysz to tyraj jak wół. generalnie nie polecam chyba ze ktos szuka pracy za 1800 na reke w warunkach totalnego [usunięte przez moderatora] .

xxx

Praca nie jest zła, choć warunki handlowe jako główny dystrybutor P&G mają najgorsze na całym rynku więc jak tu zrobić target? Kiedyś było wsparcie i gratisy - teraz nie ma nic. Ludzie w oddziale w Poznaniu bardzo mili i sympatyczni. Ogólnie polecam.

Zostaw opinię o navo polska grupa dystrybucyjna - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie navo polska grupa dystrybucyjna