Opinie o NAVO Orbico w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NAVO Orbico. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NAVO Orbico o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO Orbico w Tychy

baba z wąsami

Czytam i nie wierzę... przypuszczam że te negatywne opinie to ...osoby zwolnione pracuje zarabiam , premie też dostaje ale zaznaczam pracuję nie leżę brzuchem do góry umowę posiadam satysfakcjonującą zarobki także, litości Navo to ogromny dystrybutor ma wymagania ale kto ich nie ma? To od nas zależy co na obiad zjemy...

1800haha
@baba z wąsami

Jeżeli 1800zl netto cię satysfakcjonuje... Pani w mięsnym za rogiem ma więcej ze sobotami... A tak poważnie to szukają na wlkp, mam wysyłać? Jakie auto? Jaka sprzedaż?

baba z wąsami
@1800haha

Gdyby mnie 1800 satysfakcjonowało nie podjęłabym współpracy a pracuję, spróbować zawsze możesz a nóż Cię wybiorą:)fakt jest faktem kolega poniżej ma racje....

Rety

Co się tu dzieje .

@Rety

Przypominam wszystkim osobom wypowiadającym się, że w internecie nic nie ginie - mimo możliwości zmiany nicku Administrator strony ma dostęp do informacji, czy wpisy pisała jedna osoba, czy kilka, z jakiego IP, może dotrzeć do lokalizacji itd. Dlatego bardzo proszę o przestrzeganie regulaminu i kulturalne i merytoryczne wypowiedzi. Przypominam również, że obrażanie i oczernianie jest karane z artykułu 212 KK - dlatego proszę swoje wypowiedzi popierać argumentami.

PH Odpowiedź
@baba z wąsami

Wszystko zależy od działu. Mogą być duże różnice. Nie polecam pracy w zespole pod KAM A.P ....Szczerze. O gościu już legendy krążą. Zrobi wszystko żeby pracownik nie zarobił. Ludzie zarabiają po 3500 jak uda im się zrobić WSZYSTKIE ZADANIA. W tym zespole nawet jak są podwyżki w Firmie, to jego PH nie dostają podwyżek. Zadania nie realne, bałagan. Ludzie w jego zespole nawet w czasie pandemii mają podwójne wizyty. Jeździ od jednego PH do drugiego. Szkoda, bo wartościowi pracownicy odchodzą.

Legia
@PH Odpowiedź

Firma jest straszna , nie polecam nikomu tu trafić na PH . No chyba , że na jakiś fajny rejon inaczej trasy po 400 km dziennie po trzech wojewòdztwach . Ogólnie nie polecam.

Jk

I co z tego . Prawdę mówią a ty ich zastraszasz prawem jak za komuny . Puknij się w głowę

Olek

Navo - uwaga na tą firmę . Nie mówią prawdy , manipulują

Jakie są warunki zatrudnienia w NAVO Orbico?

On

3200 Brutto dla doświadczonego PH. Premia po 150 zł za każde zadanie. Zadań może być 3. Dla desperatów.

Maciek

Dlaczego firma wg was jest mało wiarygodna ?

Leo
@Maciek

Ponieważ co innego mówią , co innego robią , co innego jest .

Odpowiedź
@Maciek

Bo co innego usłyszysz na rozmowie a co innego zastaniesz. Od wypłaty zaczynając a na samej pracy kończąc. Na stanowisku PH jesteś zerem. Jeśli zarządza tobą KAM, to masz przesrane!!! Nie zarabiasz a (usunięte przez administratora)

Magazynier

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Leszno

Baleno Suzuki

To prawda. Tak tam jest.

30% normy

Jeśli chodzi o NAVO w Sochaczewie o szczerze nie polecam nikomu . Pracownicy firmowi związani z firmą od początku istnienia oddziału w Sochaczewie wylatują z pracy bez konkretnego powodu, a zaświadczyć mogę, że dobrze wykonywali swoje obowiązki. Cała obsada biurowo-kierownicza to jedna wielka rodzina, gdzie ręka rękę myje. Zadowoleni ze swoich wysokich posadek nie umieją przekroczyć własnych ambicji i wina zwalana jest na pracowników. Złego słowa nie powiem na starszych magazynierów, z wyjątkiem jednego kwiatuszka, który dzięki znajomościom może sobie pomiatać ludźmi jak chce, zwłaszcza pracownikami agencji, jednakże trzeba go sprowadzać na ziemię stawiając się mu. Co do atmosfery w magazynie jest świetna między pracownikami, bo podczas okresu pracy w Navo poznałem sporo świetnych ludzi, których osobiście mi szkoda, że pracują dla stada skazanych na porażkę ludzi. Co do nagodzin - zostajesz? - jesteś świetnym pracownikiem. Nie zostajesz? - może by się tak z Toba pożegnać. Młodzi z wyższymi stanowiskami cwani sa prawdopodobnie tylko na terenie magazynu i w bezpośredniej konfrontacji z rpacownikami nie raz dostawali w (usunięte przez administratora) i tak, ale nie przyznają sie do tego. Wiele było tam żenującyh sytuacji, których ciąg będzie pewnie trwał jeszcze wiele czasu. Poza tym momentami czułem się tak inwigilowany, że wyjście do łazienki mogło skończyć się opierdzielem. Nie pozdrawiam i nie polecam. Zwłaszcza przez agencję, która już dawno powinna odpuścić sobie współpracę z w.w. firmą. ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZNALEZIENIA ŚWIETNEJ PRACY! ;) p.s. nie wspomnę o wydajnościach i systemie informatycznym. Robimy tym samym tempem, a na koniec i tak są wielkie rozbieżności :)

sochaczew
@30% normy

Witam, jest w tym wpisie pewnie trochę prawdy, nie oceniam przez pryzmat pracy bo nie pracowałem w Sochaczewie tylko w innym oddziale, kontakt tel. z kierownikiem zmiany to porażka, nic nigdy nie wie, musi sprawdzić ale nie ma czasu. organizacja pracy podobno tragedia. Była pani z Sochaczewa w naszym oddziale na szkoleniu no i widać było że w głowie trochę się poprzewracało. Swoją drogą ciekawe jak tam teraz Libra funkcjonuje? No podobno kładziony jest tam nacisk na politykę prorodzinną no ale szkoda że tylko na obsadzanie stanowisk.

31% normy
@30% normy

O tak z tym się zgodzę , ulizane lalusie w okularkach w pantofelkach posadzili wszystkich nie wazne czy wykształceni czy znający się na rzeczy , po prostu są bo rodzina i tak ma być . A jak coś sie nie zgadza to walą w pracowników przemówienia niczym z filmu "wilk z wall street " mega powaga w (usunięte przez administratora) się znają . Pytając jak wygląda sytuacja z normą w tej pracy , w sensie jak mam pracować aby moja norma była w porządku odpowiadają że nie wiedzą :) firma krzak nic więcej można tam iść na wakacje nie dłużej . Znam osoby co pracują tam od 7 miesięcy a przychodzi jakas kobitka i dostaje się przez firme po 4 dniach :) przypadek ? nie sądzę :) chciałbym ich spotkać na ulicy :) pozdrawiam

Krzysztof
@30% normy

Zawsze można robić szybciej i więcej . Było to powiedziane .

Maja

Widzę, że w firmie NAVO Orbico głównym problemem jest atmosfera między pracownikami. Jedni donoszą na drugich, kopią pod sobą dołki, nie przykładają się do pracy. Niestety na charaktery ludzi pracodawca nie ma zbytnio wpływu. Czy sądzicie, że jakaś wspólna integracja, by zmieniła te stosunki między Wami?

Gądki
@Maja

Maja pięknie piszesz ale pojęcie wspólna integracja czyli spotkanie jest u nas obce kto się spotyka i się bawi to każdy wie ???? kiedyś było inaczej. Jeżeli chodzi o pracę to nie ma problemu wszędzie trzeba pracować nas trzyma jedna osoba i jak nasz mistrzu odejdzie to będzie bieda

Był tam
@Gądki

A co nie ma już spotkań integracyjnych jak to kiedyś bywało? A mistrzu to kto? Kto ma tam taką silną pozycję?

Krzysztof
@Maja

Nie istnieje integracja w tej firmie. Jedni donoszą na drugich i odwrotnie.

Aga

Pracowałam w tej firmie od 18 do końca września , zapewniano mnie że umowa jest przedłużana co miesiąc . Praca mi się bardzo podobałam zachęciła mnie jedna zmiana oraz wolne weekendy na którym każdemu zależy stawka tez była okey praca sama w sobie lekka przerwa 30 min nie trzeba było jej odrabiać jak w innej firmie . Mega się cieszyłam i nastawiłam miałam chęć do pracy mówie sobie 18 miesięcy będę mieć spokój z szukaniem pracy bo tyle można max przepracować na umówię zlecenie w tej samej firmie . 1 października miała przyjechać babka z agencji przedłużyć z nami umowę na kolejny miesiąc . 30 września skończyłam prace o 14 a około 16 dostaje telefon z agiecnj pracy ze umowy ze mną nie przedłuża I tyle mam oddać klucz i pożegnać się z robota wyrzucili człowieka bez podstaw nie mając konkretnych argumentów ta firma to jakas kpina . A ogłoszenie na olx wiecznie jest wstawianie Ze potrzebują nowe osoby(usunięte przez administratora) Szkoda słów i tak jak byłam miłe zaskoczona tak po prostu jestem zażenowana ta cała sytuacja ...

Dawid
@Aga

Rozumiem Twoje rozczarowanie. Czy nie ma możliwości aplikowania jeszcze raz już bezpośrednio do firmy z pominięciem agencji pracy? Próbowałaś się dowiadywać?

Ola
@Aga

Niestety tak jest .

Stary

Dawaj ale nie pozwól by Cię wykorzystywano. Kochaj ale nie dopuść by ktoś igrał z Twoim sercem. Ufaj ale nie bądź naiwny. Słuchaj innych ale nie zapomnij, że masz własne zdanie.

Kapitan

Firma Navo Orbico to (usunięte przez administratora). Firma dyskryminuje i faworyzuje osoby które mają różne powiązania z osobami decyzyjnymi .Dla ludzi z poza kliki a jeżeli szukasz opinii na tym forum to nie masz tam znajomości firma będzie traktować Cię jak szmatę to wycierania klopa . Morda w kubeł łeb przy ziemi i kop w (usunięte przez administratora). Jak jesteś w desperacji i nie masz wyjścia to idź , ale uzbroić się trzeba w stalowe nerwy . Dla mnie firma nie warta straty 2 sekund życia nawet . Kierownicy to osoby podające ręcznik prezesowi na siłowni i mogą robić co chcą . Traktują ludzi naprawdę dramat . Zero rozmowy tylko narzucanie swojego zdania i koniec . Masz się dostosować nawet do największych absurdòw . Nie polecam!!

Hanysuana

Witajcie. Mam pytanie. Aplikuje na PH małego AGD. Czy opłaca się? Targety do ogarnięcia? Jak wygląda umowa? I tak na poważnie ile można zarobić, bo obiecują krainę mlekiem i miodem płynąca. Jestem pracowita i (usunięte przez administratora) na pracę(dość siedzenia z dzieckiem) czyli zapał mam ogromny. Jakie mają samochody i jak wygląda rozliczanie km? Ogólnie BARDZO PROSZĘ O PRZYBLIŻENIE MI RZECZYWISTOŚCI TEJŻE PRACY. Z góry dziękuję

PH
@Hanysuana

(usunięte przez administratora) i kłamią . 3 tys na rękę max . Plany ciężkie do zrobienia.

Łyskota
@Hanysuana

Daj sobie spokój . Nie warto. Rozczarowanie boli i to mocno . Oszczędź sobie tego .

Liczba

Klika – w socjologii podgrupa osób, działająca w ramach szerszej całości, którą łączą więzi a także zwykle wspólne interesy. Jej członkowie wchodzą w różnego rodzaju stosunki częściej ze sobą niż z osobami spoza kliki[1]. M. Dalton w pracy Men Who Manage opracował typologię klik, wyróżniając trzy ogólne typy: kliki pionowe, poziome i przypadkowe. W klikach pionowych o charakterze symbiotycznym osoby z różnych szczebli struktury zwierzchnictwa realizują wspólne interesy, np. szef faworyzuje podwładnych należących do kliki, a ci w zamian dostarczają mu informacje i umacniają jego pozycję. W pionowych klikach pasożytniczych przełożony stosuje zasadę „dziel i rządź", wybierając wśród podwładnych „faworytów-donosicieli", poprzez których może oddziaływać na pozostałych, gdyż ci są przekonani o wielkich możliwościach wybrańców szefa, więc zabiegają o ich względy, przekazując im stale informacje o innych pracownikach[1]. Pozioma klika defensywna łączy pracowników na tym samym szczeblu, którzy współpracują ze sobą w sytuacji zagrożenia zewnętrznego, takiej jak kontrola czy reorganizacja. W przypadku ustania zagrożenia klika zwykle się rozpada. Może jednak przekształcić się w poziomą klikę agresywną, która skupia się już nie na obronie, ale jest w stanie tworzyć nowe sytuacje, a nawet zmienić się w klikę o charakterze pionowym, gdy jeden z członków grupy przy poparciu innych zdoła awansować na wyższe stanowisko[1]. Członkowie klik przypadkowych zazwyczaj nie mają świadomości istnienia reguł wspólnej polityki oraz wspólnych celów. Łączy ich przyjaźń i społeczna satysfakcja. Szukają swojego towarzystwa, powierzchownie wchodząc w stosunki z członkami innych klik. Nie odgrywają więc istotnej roli w tworzeniu klik innego rodzaju, gdyż posiadane przez nich informacje są niewiele warte lub zniekształcone[1].

Liczba

Dla ludzi z kręgu kolesi firma idealna . Dla ludzi z ulicy firma (usunięte przez administratora) Nieuczciwa. Mało wiarygodna. Nie polecam.

Maniek

Jaka stawka jest dla magazynierow? Stawiają magazyn orbico w teresinie i może bym się zatrudnił.

monia

Jestem zadowolona z pracy w Orbico.

Aneta

Rekomenduję Orbico jako dobrego pracodawcę. Super warunki pracy, wysokie standardy. Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i doświadczenia; zawsze na czas. Bardzo dobra atmosfera w pracy.

Ona

Navo orbico Gąski tragedia główny kierownik bez jaj totalnie nawet nie ma odwagi cywilnej aby powiedzieć że kogoś zwalnia tylko zwodzi jakimiś sms'ami A potem wysługuje się innymi . Wstyd wstyd wstyd.

@Ona

Miałaś na myśli Gądki to prawda tragedia oby jak najdalej od tej firmy. Oby im się noga dobrze powineła.

mietka

rekrutacja przebiegła szybko i sprawnie. z wyprzedzeniem przedstawiono plan wdrożenia i elastycznie zareagowano na kryzys związany z epidemią - wszystkie spotkania wdrożeniowe, a także samą pracę przeniesiono w tryb zdalny. atmosfera dobra. na razie, bez zastrzeżeń.

Beata

W ostatnim czasie brałam udział w kilku procesach rekrutacyjnych, ale żaden nie wywarł na mnie tak pozytywnego wrażenia jak rekrutacja w Orbico. Profesjonalizm od samego początku. Kandydat już na wstępie otrzymuje komplet informacji nt. przebiegu całego procesu. Wie czego się spodziewać i jak będą wyglądały ewentualne kolejne etapy. Panie odpowiedzialne za rekrutację odpowiadają na wszystkie pytanie z wyrozumiałością i pozytywnym podejście do kandydata. Wrażenie robi również sam proces onbordingu, gdzie będąc jeszcze na wypowiedzeniu w poprzedniej pracy, przyszły pracownik otrzymuje dokładny plan pierwszych dni pracy, wszystkie dokumenty potrzebne do wdrożenia, informacje nt. zasad obowiązujących w firmie (np. dress code, dzięki czemu czuje się bezpiecznie pierwszego dnia pracy), komplet załączników umożliwiający skorzystanie z benefitów. Bardzo pomocna jest również zakładka na portalu pracuj.pl przedstawiająca wartości i kulturę organizacji, a także wszelkie niezbędne informacje do rozpoczęcia pracy w Orbico. Co ważne, w firmie panuje duży szacunek do każdego pracownika i ludzkie podejście. Nie ma żadnych haczyków czy "chorych" zasad. Styl pracy wygląda tak, jak przedstawiają to na rozmowie kwalifikacyjnej.

orbik

Epidemia koronawirusa, wszystkie firmy jakie znam uziemiły swoich PH w domach a przedstawiciele Navo Orbico jeżdżą po terenie jak widzę???

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO Orbico - Tychy

• Jak się pracuje w NAVO Orbico?

Zobacz opinie na temat firmy NAVO Orbico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVO Orbico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NAVO Orbico?

Kandydaci do pracy w NAVO Orbico napisali 51 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NAVO Orbico