Opinie o NMC Polska Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NMC Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NMC Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NMC Polska Sp. z o.o. w Zabrze

kundel małego

firma działa jak struktury PIS-u .tam się nie da robić.

kaczor

nie polecam atmosfera do tyłka.kierownicy działów beznadzieja

Irek

Jaka macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

gejl
@Irek

do tyłka mały kierownik jak despota s talin fureer Beria Kaczyńskiego nie daje robić palić nie wolno pić też nawet wody nie dają biurową tak .nie polecam produkcja wyzysk magazyn (usunięte przez administratora) ďir szkoda gadać

wojtek
@Irek

brak poszanowania godności człowieka

maniek

na poważnie Panowie czy warto starać się o przyjęcie na DUR .Jak to wygląda praca na DUR bo nie wiem czy się pchać.

władek
@maniek

odradzam ten dział to pomyłka,brak struktur pomocy,system totalitarny

rysiek

kto to jest mały

troll produkcja
@rysiek

mały to kopia Kaczyńskiego nie dowidzi nie do słyszy a do wszystkiego się czepia.Pan i władca NMC

styks
@rysiek

mały to brakujące ogniwo w teorii Darwina

Krzysztof

Przypominam wszystkim użytkownikom o obowiązującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli ktoś może wypowiedzieć się o NMC to proszę o merytoryczne opinie. Czy pracodawca aktualnie prowadzi rekrutację?

marcin

jak wygląda praca na DUR bo nie wiem czy się pchać

troll produkcja
@marcin

DUR tego działu tam nie ma brak tam szefa jes tam jakiś 1 mechanik ale mu się nic nie chce jeden fajny młody elektromechanik starzy elektryk i malosprawny umysłowo krety zwany czółko.My z produkcji sami robimy za tych nierobów .brak struktur kierownik produkcji zarządza utrzymaniem ruchu.gosciu nawet się wytrzeć z główną nie umi.brak pojęcia o sprawach technicznych. nie polecam.

kamil

Panowie jak wygląda praca na produkcji

kaczor

produkcja masakra nawet zaplić cygara ne wolno.odradzam.wyzysk starszych.magazyn tylko frajerzy tam mogą robić.dur tego działu nie ma .

alojz

ludzie ok ale ten mały kurdupel kierownik to jakaś porażka.wszedzie się wspina nie znając się na niczym.

Tttt

Super firma

Ktoś
@Tttt

Haha dobry żart.. Pracowałem tam 10 lat na magazynie i nie polecam tej firmy.

rysiek

brak słów jeden mały człowiek niczym Napoleon rządzi zakładem.

Krzysztof

Czy ktoś z Was ma informacje czy aktualnie firma szuka ludzi do pracy? Jak przebiega rekrutacja w NMC? Czy kończy się na jednej rozmowie czy jest ich więcej? Chce ktoś się podzielić swoją opinią? Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom.

Krzysztof

@Nick nolte możesz rozwinąć kwestię braku struktur, o której piszesz? W jakim sensie NMC Polska nie ma struktur? Każda firma zazwyczaj jest podzielona na odpowiednie działy oraz piony, to naturalna kolej rzeczy przy prowadzeniu firmy produkcyjnej. Możesz napisać o tej kwestii coś więcej?

nick nolte
@Krzysztof

jeden tzw kierownik jest panem i władcą na tym zakładzie.trochę zjeżdża totalitaryzmem.kierownik produkcji jednej czy drugiej ok brak utrzymania ruchu wiecej tam papieru i iszmat miotel niz narzedzi kto nimi kieruje .pozdrawiam

nick nolte
@Krzysztof

na logistyce (usunięte przez administratora) ten ich szef moja baba by lepiej nimi pokierowala jest to malo sympatyczny pan w okularach.omijac.produkcja chłopaki ok ur teraz coś ruszyło.brak automatyka i elektryka z prawdziwego zdarzenia .mechaniory ok robią swoje o ile mogą niski budżet.papa.

julek

mogliby trochę odpuścić i zatrudnić więcej osób czy to magazyn produkcje czy DUR. chlopaki nie jednokrotnie zapiepszaja ze im pot sie leje wiadomo gdzie .palarnie by zrobili

Nick nolte

super firma .brak struktur .chłopaki są super .zarobki na magazynie i produkcji mogłyby być większe.

Krzysztof

Trudno coś wywnioskować z poprzednich wpisów @Lolek, bo są nieaktualne ale dołączam się do Twojej prośby, może ktoś z obecnych pracowników może napisać co NMC Polska oferuje dziś na start? Jak umowa, socjal, elastyczne godziny pracy?

Lolek

Podpowiedzcie jak się pracuje i czy warto starać sie o pracę?

Ciekawe

Czy prawdą jest,że budują nowa filię w Holandii i szukają pracowników?

Murzyn

Na kierowniczych stanowiskach są ludzie, którzy niekoniecznie się do tego nadają z małymi wyjątkami. Brak systemu premiowania. Pensje stoją w miejscu chociaż zakład się rozwija.

Pan X
@Murzyn

Dokladnie maszyn przybywa ludzi ubywa . Zamiast 3 osob robic musi jedna...

Zostaw merytoryczną opinię o NMC Polska Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w NMC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NMC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NMC Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NMC Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NMC Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NMC Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Pyskowicka 15
    41-807 Zabrze