*PROFIL* Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Sp. z o.o. Piła

Piła

Opinie o *PROFIL* Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Sp. z o.o. Piła

Kungul

Pracodawca do bani syf i brud, szajki pracownicze wszystko to jedno wielkie sciemniarstwo praca po 8 godzin a często karzą przychodzić na 16 godzin tym się inspekcja pracy powinna zająć.Aktualnie grupowe zwolnienia.Nie polecam tej firmy.

Ela

Nie polecam tego pracodawcy. Nie liczy się tu wiedza i kompetencje pracownika, ale to, czy umie lawirować między prezesem a dyrektorem handlowym. Kiedy zaszłam w ciążę, powiedziano mi, że miejsce na mnie czeka, a pod koniec urlopu macierzyńskiego dowiedziałam się pocztą pantoflową, że mam iść sobie na chorobowe na pół roku a potem do widzenia. W firmie brak jedności, każdy umywa ręce, aż dziw, że to się jeszcze samo kręci. Pozostał niesmak.

Zostaw opinię o *PROFIL* Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Sp. z o.o. Piła - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie *PROFIL* Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Sp. z o.o. Piła