Yetico

Opinie o Yetico

Widnieje oferta na stanowisko Operatora urządzeń do produkcji styropianu. Mogę prosić o pare informacji na temat atmosfery panującej między brygadzistami i operatorami? Jak działa system premiowy? Za co dokładnie dostajecie premie? Po jakim czasie dają umowę na czas nieokreślony?

Lolek Nowy wpis

Ostatnio handlowcy zwalniają się w zawrotnym tempie.Ciekawe z jakiej przyczyny ? Po mimo nowej fabryki widoczny regres w sprzedaży i duże niezadowolenie pracowników .Przy aplikowaniu warto zasięgnąć opinii na rynku oraz byłych pracowników.

@Lolek

A to skąd masz takie informacje że się zwalniają i że jest regres sprzedaży? jesteś jakimś kierownikiem czy coś? zastanawia mnie też czy stawki w firmie przez to zmalały albo po prostu macie zabrane premie albo coś w tym stylu? Pytam dokładnie o strefę produkcji bo tam chce pracować

Niesmak

Najgorsze jest to że na rozmowie o pracę obiecywany był socjal, którego nie ma i nic nie wskazuje na to żeby się to zmieniło. Po co komuś obiecywać rzeczy które nigdy się nie pojawią. Brak wiedzy na ten temat czy może celowe wprowadzenie w błąd?

@Niesmak

Mi też kiero mówił o jakimś socjalu ale po 3 miesiącach nie przedłużyłem umowy z tą firmą bo znalazłem lepiej płatną robote więc żadnego socjalu nie widziałem na oczy tylko goła pensja ale jedyny plus był taki że nie było tam nocek i wolne weekendy

@były pracownik

Cześć, a na jakim stanowisku pracowałeś? Ile ci płacili? Ta umowa na 3 miesiące to na jakich warunkach była? Normalnie uop na okres próbny? Wynagrodzenie ci tylko nie pasowało i ten brak obiecywanego socjalu, czy coś jeszcze? Szybko w ogóle trwała rekrutacja u ciebie? Mi by się przedała praca od zaraz..

Niesmak jest po tym co piszesz

Jak brakuje Ci socjalu to przejdź się do MOPSu, tam będziesz miał socjal i nic nie będzie musiał robić bo przecież o to chodzi żeby się nie narobić a zarobić a i żeby pensja była odrazu z 10 brutto. Chyba masz problem z odróżnieniem słowa prywatna firma od socjal na dzień dobry. Ja pracuje i jakoś nie narzekam, dostaje premie, paczki dla dzieci, premie świąteczne, 13 pensje ale Ty pewnie odrazu byś chciał 14 i 15 najlepiej na miesiąc przed wypłatą. Nic tylko stękać i płakać, każdy ma ciężko. A moje podatki czy innych pracowników potem utrzymują takich jak Ty jęczących i stękających co roboty się boją bo mi socjal obiecali i nie mam go z pierwsza wypłata a ja pracuje tyle lat i jak czytam takie wywody to mi się słabo robi także przestań niesmaczyć .

mało inteligentny
@Niesmak jest po tym co piszesz

Chyba kolega nie umie czytać ze zrozumieniem ( pewnie dlatego tak długo pracuje w tej firmie) Niesmak pisze że został okłamany na rozmowie o pracę o socjalu a Ty wyganiasz go do MOP-su czy zarzucasz mu że chce 13 czy 14. Siądz przeczytaj dokładnie i wtedy napisz coś sensownego.

Niesmak jest po tym co piszesz
@mało inteligentny

Właśnie chyba koledzy Niesmak i mało inteligentny nie rozumieją znaczenia słowa socjal w firmie, który może być oferowany w rożnej formie ale najlepiej jest napisać że ktoś kogoś okłamał bo przecież przed rozmową o pracę jeden czy drugi chciałby socjal na piśmie a najlepiej przelew roczny na wczasy pod gruszą. Niestety tak jest kiedy nie szanuje się pracy a liczy się tylko na SOCJAL. A pracuje długo i nikt mnie nigdy w tej firmie nie okłamał i jak była potrzebna pomoc to też ją otrzymałem. Dlatego boli mnie takie jawne lanie wody na internetach bo mnie okłamali z socjalem …

Robol z linii
@Niesmak jest po tym co piszesz

Jakie premie jak tu niea żadnych premii ale podejrzewam że nie pracujesz fizycznie tylko w biurze

@Robol z linii

Człowieku co ty opowiadasz?! Chyba tam nie pracujesz jak takie rzeczy piszesz... Po okresie próbnym każdy dostaje premie, chyba że był na zwolnieniu lekarskim. Ja nie narzekam :)

Jolka

Wydaje mi się że ty pracujesz w innym miejscu niż Yetico. Po pierwsze każde stanowisko ma inną stawkę/h i inne premiowanie, więc czemu wypowiadasz się o premiowaniu w odniesieniu do wszystkich pracowników? Po drugie, ludzie na start na lini cięcia, jak i innych stanowiskach, dostają stawkę godzinową poniżej minimalnej krajowej i do wymaganej prawem kwoty dodawana jest premia, więc praktycznie ciężko to nazwać premią skoro, cóż jest częścią wymaganej minimalnej krajowej. Po trzecie, jak pracodawca może oczekiwać ciężkiej pracy i zaangażowania od pracownika skoro płaci mu... minimalną krajową? Po czwarte, skoro Yetico jest taką wspaniałą firmą, to dlaczego w lipcu wypowiedzenia złożyło parę osób, które pracowało w firmie po parę czy paręnaście lat, a duża część musiała żądać podwyżek z groźbą że jeśli jej nie dostaną to i oni złożą wypowiedzenia? A jeśli chodzi o socjal o którym parę osób tutaj wspomniało, to oczywiście że jest, bo jest wymagany prawem jeśli firma zatrudnia określoną liczbę pracowników, ale inna sprawa, że większość osób jej nie dostaje...bo albo nie spełnia wymogów na "trzynastkę", albo tylko dostaję śmiesznie małe karpiowe na święta, śmiesznie małę ponieważ większośc okolicznych firm doje na święta większe karpiowe. Tak więc, jeśli ktoś jest chętny do pracy za minimalną krajową, z socjalem w postaci 700zl brutto (500 netto) raz na rok (bo na "trzynastkę" nie ma co liczyć jeśli nie przepracuje 3 lat w firmie o czym Yetico nie informuje w żadnym ogłoszeniu o pracę, czym wprowadza w błąd aplkujących do pracy) , to zapraszamy do Yetico... a podwyżkę na pewno dostanie każdy,...zaraz po corocznym podniesieniu minimalnej krajowej...

aktualny zadowolony pracownik
@Jolka

@Jolka Chyba Ty pracujesz w tych wszystkich okolicznych firmach, o których mówisz albo już je wszystkie przerobiłaś skoro masz taką wielką wiedzę na temat premii w nich. A za pisanie fałszywych informacji odnośnie wynagradzania pracowników w Y. S.A. grozi coś takiego jak proces więc nie pisz bzdur, Internet to nie papier na który wylejesz co Ci ślina na język przyniesie, ale gdybyś o tym wiedziała to nie puszczałabyś wodzy fantazji. Zapoznaj się z informacjami na temat tego co zawierają regulaminy albo co powinno zawierać ogłoszenie o pracę i nie oczerniaj jak nie masz wiedzy nie dopasowuj nieprawdy do Twojej rzeczywistości albo lepiej wystartuj na wodza związku zawodowego będziesz reprezentować Tych wszystkich groźnych co tak straszą odejściem a może i Ty się skusisz żeby zmienić pracę na te inne okoliczne zakłady skoro dają więcej. Gdziekolwiek się nie znajdziesz będziesz narzekać taka jest Twoja dola i los wiecznie niezadowolonego pracownika no ale cóż opinie piszą tylko wiecznie niezadowoleni BO MUSZĄ PRACOWAĆ a to jest takie trudne, że nikt nie płaci hajsu za darmo.

@Niesmak jest po tym co piszesz

Zależy kto Ciebie rekrutował ;-) jest jeden lejwoda co obieca wszystko ,albo niedopowie . Dostajesz umowę , regulamin wynagradzania i jest zonk. Trzeba zwijać żagiel.

Pracownik Nowy wpis
@Niesmak jest po tym co piszesz

13sta pensja.. śmiech na sali.. po przepracowanych 5 latach. 13stka mniejsza od pensji... premie ucinane tak jak sobie ktoś uzna. Szkoda czasu na tą firmę, bo tam człowiek się nie liczy.

Lolek

W tej firmie oprócz częściowo płatnej karty multisport nie ma żadnych benefitów. Nie ma ZFŚS . Brak jakichkolwiek szkoleń podnoszących kompetencje . Premia zależna od "widzimisię" dyrektora i jego chumoru. Firma nie inwestuje w zasoby ludzkie, jak najniższym kosztem wyciska z pracownika jak najwięcej nie oferując nic w zamian. Nie polecam.

@Lolek

Często jest tak że dyrektor nie ma humory i premii też nie ma? Nie powinno być tak że to wyniki przesądzają o premii? Nikt nie zwraca tu na to uwagi?

Yev

Kiedy zwolnisz się to też Ci premii nie dadzą, (Wstępnie pracodawca o tym nie informuje...)

Bohdan

Pracowałem w: Yetico S.A. Gorzów wlkp. O wynagrodzeniu: Za długi czas pracy w zakładzie, otrzymał tylko dwie podwyżki. Pierwsza złotówka po 3 miesiącach pracy, druga po roku pracy. Odnośnie premii i pracy w weekendy: - porównując miesiące z taką samą liczbą dni roboczych z różnicą tylko jednej soboty, kierownictwo po prostu obniża premie i płaci ją jak za normalny dzień. - gdyby były dwie soboty w miesiącu to mogę Ci tu pogratulować, zapłacą 100% Próba ustalenia, dlaczego i kto to robi, nic nie dała.A apracować w miesiącu ponad dwie soboty to ciężko, bo są pracownicy które wychodzą nawet w niedzielę, a dla zwykłych pracowników to pracy nigdy nie ma. Czy jest sens uczyć się czegoś nowego w zakładzie? W końcu kierownik mówi że będzie za co dać podwyżkę. Osobiście nie widzę sensu. Na przykład dział (Skosy), ma 3 zmiany, więc w nocy czasami też pracują na linii produkcyjnej. Różnica w zarobkach między robotnikiem, który stoi na linii produkcyjnej i skosami wynosiła 1 zł na korzyść skosów. A oni były w pełni odpowiedzialni za cięcie, pakowanie i transport gotowego materiału na zewnątrz. Rozmowy z dyrektorem o zwiększeniu zarobków do niczego nie prowadzą. Zdarzyło się, że dyrektor przez jednego z pracowników zabronił im przyjść na rozmowę o podwyżce bo jej nie będzie i nie ma sensu o tym rozmawiać "Nie mogę nic zrobić, dopóki Olsztyn nie da". W tym zakładzie nawet nie dostajesz najniższej krajowej. Jak powiedział dyrektor:"Razem z premiej dostaje się niższej Krajowej". Tak jest ale na rozmowie kwalifikacyjnej tobie o tym nikt nie powie. Bo premia 20% to bajka. Ciągłe odmowy,ciągły kryzys w instytucji, przerzucanie winy między zarządem. Wynika z tego, że instytucja dużo obiecuje i nie dotrzymuje wszystkich obietnic. W ogóle nie polecam tego zakładu.

@Bohdan

To trochę wprowadzanie w błąd na rekrutacji że premia 20% a w rzeczywistości z premią ledwo minimalna krajowa. A dodatkowe benefity? Dofinansują wczasy pod gruszą albo pakiet prywatnej opieki zdrowotnej? Czy na to też nie ma środków?

@Bohdan

Całkowicie się zgadzam. Pracowałem półtora roku w tej samej fabryce i w ogóle nie dostałem podwyżki. Nie polecam nikomu tam iść, strata czasu.

SOS
@Marcin

Nie spodziewaj się benefitow. Według Kadrowej pensje są wystarczające dobre. Na trzynastke czekasz wieczność i nie ma znaczenia, że możesz pracować lepiej niż inni. To podobno ma budować lojalnosc. W firmie, w której nie ma specjalistów od sensownej polityki pracowniczej (brak działu HR, za HR robi Zarząd, który jest omnibusem) a słowem świętym jest wynik rozumiany jako benefit dla właściciela i Zarządu a nie benefit dla Ciebie, no to chyba sam rozumiesz.

Robol
@Michał

Wy naprawde wierzycie w to że po kilku miesiącach solidnej pracy w tej firmie dostaniecie podwyżke i przelew minimum 4000 ? Nie ma szans. A jak się zwolnicie to przyjdzie kolejna osoba za pensje minimalną i koło się kręci

Niech się nikt nie da wsadzić

Ogólnie firma była by ok, gdyby nie pseudo Kierownik zakładu i Kierownik produkcji (który został) strefa jest mała i wszyscy się znają. No kiepsko Wlasciele wyłożyli pieniądze i przez zarządzanie które jest na poziomie ameby, oraz ich nieudolność ludzie odchodza lub się zwalniają. Nie tak miało to wyglądać... Strefa pracy jest duża i nadal brakuje pracowników, a Yetico oferuje kiepskie warunki aby w zakładzie w Tarborzegu nad pracować.

@Niech się nikt nie da wsadzić

Tak jest wszędzie jak dają parasoli do zarządzania pracownikami ale pensja na czas i to jest ważne

Lolek

Czyli pensja na czas rekompensuje Ci wszystko?-brawo :-)

Pytający
@Lolek

Czy produkcja w Tarnobrzegu ruszyła? Ostatnio widzę coraz to więcej ogłoszeń

@Pytający

Powiesz jakich pracowników potrzebują? Tylko na produkcje? Ktoś pisał że kiepskie warunki dają. Chodzi o wypłaty?

JOTKA

Jak wygląda praca na magazynie - ogłoszenie jest na olx. Czy na tym stanowisku zatrudniane są kobiety i czy dają radę? Jakie temperatury panują na magazynie, jakie obowiązki dokładnie mają magazynierzy? W ogłoszeniu wymieniono tylko oczekiwania: "Elastyczność i umiejętność pracy w grupie Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym Rzetelność, uczciwość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań Mile widziane doświadczenie i uprawnienia na wózki widłowe UDT Mile widziana samodzielność, umiejętność planowania i analizy potrzeb produkcyjnych i jakościowych" Dlaczego magazynier miałby planować, analizować potrzeby produkcyjne? Ile zarabiają magazynierzy, jakie są godziny pracy? W ogłoszeniu brak podstawowych informacji :/ Proszę o informacje dotyczące zakładu w Olsztynie.

@JOTKA

Dzień dobry, Praca polega na przygotowaniu wyrobów gotowych – styropianowych kształtek – do wysyłki. W zakres obowiązków magazyniera wchodzą nadzór nad suszeniem, spakowanie, przewiezienie/przeniesienie oraz wysyłka towaru. Gotowe paczki są dość lekkie, jednak ze względu na ich gabaryt jest to raczej praca przeznaczona dla mężczyzn. Oczywiście w naszych zakładach zatrudniamy również kobiety, chociaż z doświadczenia wiemy, że o wiele lepiej odnajdują się w pracy np. na stanowisku operatorów automatu. Każdy pracownik magazynu powinien umieć dostosować swoją pracę do aktualnych możliwości produkcyjnych, tj. wiedzieć kiedy należy przewieźć gotowy wyrób, ile czasu należy go sezonować oraz kiedy produkt gotowy jest do sprzedaży. Magazynier musi umieć również odpowiednio zaplanować rozmieszczenie towarów na dostępnej przestrzeni, tak aby maksymalnie wykorzystać potencjał magazynu, dlatego cenimy pracowników samodzielnych, którzy potrafią planować swoją pracę i analizować bieżącą sytuację fabryki. Co do warunków pracy na hali, faktycznie, jak we wszystkich tego typu fabrykach, gdzie produkcja oparta jest na użyciu pary wodnej, może być dość ciepło, natomiast aby zapewnić pracownikom większy komfort na hali zamontowane są urządzenia odprowadzające ciepło. Jeżeli interesują Pana godziny pracy oraz zarobki najlepiej będzie skontaktować się bezpośrednio z naszym działem Kadr. Zachęcamy również do składania CV na adres mailowy yetico@yetico.com. Pozdrawiamy, Zespół Yetico S.A.

Brodacz
@JOTKA

Na magazynie jest zimno i są przeciągi a przy maszynie ciepełko więc jak nie jesteś odporna na przeziębienia to lepiej na produkcji

Łysy
@Yetico

Widzę że często jest oferta na magazyniera w Tarnobrzegu czy jest szansa podjąć robote bez uprawnień na wózki widłowe i zrobić je później albo iść na produkcyjnego a potem na magazyn ?

Prawda
@Łysy

Daruj sobie, umowa przez agencje i ogóle kiepskie warunki i pensja jak na warunki strefy TBG/STW kiepskie strasznie

@Prawda

Nie możesz ich wprost doprecyzować skoro je znasz? ja tamtych akurat nie kojarzę niestety. Co na tej umowie jeszcze takiego jest, że na warunki tak narzekasz?

Brodacz
@Łysy

Zrób kurs i startuj na magazyniera do NZ często są przyjęcia do pracy NZ to firma solidna i lepiej płacą niż w yetico wiem bo u nich pracuje

Czy Yetico zapewnia kartę multisportu?

Tak, mam kartę.

Endru

Yetico to miejsce specyficzne. Zarządzanie jak w PGR. Rób swoje, nie mniej oczekwiań i ciesz się, że pieniądze dają Ci na czas. Nie masz szans na podwyżkę, bo firma biedna, a rok słaby. Nie zadawaj pytań, nie szukaj odpowiedzi.Właściwie to powinieneś się cieszyć, że możesz dla nich pracować. I pamiętaj, żeby udawać, że jesteś głupszy niż zarządzający! Zarząd w bańce uwierzył, że jest wszechwiedzący, a ludzie nie mają znaczenia i potrzeb. Najważniejszy jest wynik. A wszystko to w sztucznej atmosferze "rodzinnej firmy". Rodzina to tam jest na listach płac- rodzina na bank (usunięte przez administratora)

It

W yetico jest teraz nowa moda, zakładają kamery z mikrofonami. Czy to jest normalna firma?

It

It 2
@It

A normalnie jest pisanie nieprawdy?

Łysy
@It

Myślałem że to plotka ale widocznie to prawda

Bastek

Wszystko było poukładane, raz lepiej raz gorzej jak to w robocie. W końcu przyszedł chłopak który nie szanuje ludzi i pokazuje jakim tu jest szefem, gada czego on tutaj nie zrobi. Jego prawo.Starzy pracownicy sobie odchodzą. Powodzenia.

Johnny Bravo
@Bastek

Ja odnoszę inne wrażenie, jeśli nikt nic nie wymagał od nas pracowników i życie w zakładzie toczyło się pod znakiem, (aby przyjść i podpisać listę i dostać za to wynagrodzenie) i między czasie, gdzieś się schować albo udawać jak to się jest zajętym pracą że aż brak czasu żeby załadować przysłowiową taczkę, to sorry ale (usunięte przez administratora) się skończyła, albo ktoś się dostosuje do nowych warunków, albo olx jest pełny ofert pracy.

@Bastek

Właśnie otrzymałam odpowiedź w sprawie pracy jako operator maszyn - " proszę o CV" mimo iż podałam swój nr. Tel . Z prośbą o kontakt osobisty to nadal ważniejsze SV. Widać że tu człowiek się nie liczy , jest traktowany przedmiotowo jako wyrobnik . I cały czas SV. Jest b. Ważne. Cóż może do pracy potrzebują SV a nie ludzi? . Przykre że tak podchodzą do pracowników.

Barbara
@Bastek

Starzy pracownicy z jakiego powodu odchodzą? nowy szef ma z tym coś wspólnego? Zaczął już wprowadzać jakieś zmiany?

bastek
@Barbara

nowy szef nie umie rozmawiać z ludżmi, nie potrafi zarządzać

Styropian

W Tarnobrzegu to samo rotacja non stop jak nie magazyn to produkcja albo utrzymanie ruchu

Izabela

A jak wygląda? Bo tyle napisałeś a dosłownie żadnego nawet jednego konkretu. Dalej nic nie wiadomo

Dzień dobry, z Pani/Pana tonu wypowiedzi wynika, że czuje się Pani/Pan zaniepokojona(y) jakimiś aspektami w naszej firmie. Dokładamy starań, aby Yetico było przyjaznym i stabilnym miejscem pracy, dlatego będziemy wdzięczni, jeśli podzieli się Pani/Pan z nami swoimi odczuciami i spostrzeżeniami. Prosimy o kontakt mailowo na adres yetico@yetico.com, telefonicznie (+89) 538 78 11 lub pocztą na adres Yetico S.A., ul. Towarowa 17a, 10-416 Olsztyn. Dziękujemy. Zespół Yetico

Wiele osób by się pod tą opinią podpisało? To gdzie są te osoby? Chyba że mówisz o tych, którym nie chce się zwyczajnie pracować i sa buntowani(wliczając Ciebie). Przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma, można iść dalej i szukać dla siebie pracy idealnej a nie wylewać żale publicznie. Jeśli masz konkretne i sensowne uwagi to przedstaw je podpisując się imieniem i nazwiskiem a jeśli nie to wypowiedzenie i rynek pracy jest u Twoich stóp. Powodzenia.

Zuzanna

Czyli jak rozumiem nie zgadzasz się z opinią wyżej? Jak praca tam realnie wygląda?

Agta
@Yetico

Wysłałam do firmy Yetico CV i mam pytanie czy można by podjąć pracę w waszej firmie po nowym roku proszę o odp.na e-mail ag225@wp.pl

Alexis

To, co powiedziałeś, jest prawdą. Ale nie zawsze tak było. Dzięki nowemu dyrektorowi.

Cześć

Cześć

Yetico w Olsztynie to fabryka a w fabryce różnie bywa . Jeżeli ktoś lubi pracę w ruchu i jak coś się dzieje to się tam odnajdzie gdy ktoś jest takim królewiczem jak ja że by tylko siedział na (usunięte przez administratora) i pił kawkę to nie przejdzie :) W firmie ludzie są przyjaźnie nastawieni dodatkowo pracują tam fajne dziewczyny dzięki którym klimat w pracy jest znacznie weselszy wiadomo zawsze się może zdarzyć jakiś zgrzyt ale jest to normalne i dotyczy każdego miejsca pracy. Ogólnie polecam warto spróbować a jak się nie spodoba należy szukać dalej . Pozdrawiam całą ekipę Yetico Olsztyn myślę że wiecie kto pisze ????

Yev

Jakiś czas temu byłem zatrudniony w firmie Yetico w Gorzowie Wielkopolskim, w której przepracowałem do końca umowy, (z pewnych przyczyn nie mogłem ją przedłużyć). Firma oferuje "nowe wysokie zarobki, i premii (bonusy)", ale nic o tym że te premii (bonusy) uzależnione wprost od chumoru dyrektora, tak właśnie, nie chodzi o to że się starasz czy pracujesz w nadgodziny lub weekendy i robisz dużo zleceń, niestety to nie ma znaczenia, taka praktyka zakładu, a tym zarządza dyrektor, z tej i innych przyczyn zwalniają się ludzie, w dodatek dyrektor im też za to zabiera premie, nawet gdy z pewnością powinineś ją dostać. W taki sam sposób byłem potraktowany, kiedy odmówiłem w przedłużeniu umowy. Czyja kyszenia na tym się wzbogaca to juz sprawa właściciela firmy, ale napewno pracownik który się stara dla firmy, nie powinien być tak traktowany!

Yev

Byłem zatrudniony przez agencje w firmie Yetico w Gorzowie Wielkopolskim, w której przepracowałem do końca umowy, (z pewnych przyczyn nie mogłem ją przedłużyć). Firma oferuje "nowe wysokie zarobki, i premii", ale nic o tym że premii uzależnione wprost od chumoru dyrektora, tak właśnie, nie chodzi o to że się starasz czy pracujesz w nadgodziny lub weekendy i robisz dużo zleceń, niestety to nie ma znaczenia taka praktyka zakładu, a tym zarządza dyrektor, z tej i innych przyczyn zwalniają się ludzie, w dodatek dyrektor im też za to zabiera premie, nawet gdy z pewnością powinieneś ja dostać. Tak samo byłem potraktowany, kiedy odmówiłem w przedłużaniu umowy. Czyja kyszenia na tym się wzbogaca to juz sprawa właściciela firmy, ale napewno pracownik który się stara dla firmy, nie powinien być tak traktowany!

Xyz

Witam. Proszę o informację ile na start dostaje nowy pracownik w Yetico? Czy praca jest w systemie 3 czy 4-brygadowym? Czy są co roku podwyżki?

Zostaw merytoryczną opinię o Yetico - Olsztyn

• Jak się pracuje w Yetico?

Zobacz opinie na temat firmy Yetico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yetico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Yetico?

Kandydaci do pracy w Yetico napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Yetico