Polting Foam Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Polting Foam Sp. z o.o.

Zawiedziony

Dajcie spokój z tą firmą. Przede wszystkim z działem przygotówki. Lepiej tam nie trafić. Można by tu pisać o dziesiątkach rzeczy: o braku szkolenia stanowiskowgo, o słabej pensji, braku JAKICHKOLWIEK pakietów socjalnych typu karty benefit, czy opieka zdrowotna, czy chociażby jakaś stołówka firmowa, gdzie można by było tanio i nieźle zjeść. Takie pakiety już chyba w każdej firmie na strefie są ABSOLUTNYM STANDARDEM, braku systemu motywacyjnego, braku premii, braku jakiekolwiek możliwości rozwoju i awansu, braku organizacji pracy itd. Ale największą tragedią w tym dziale jest pan brygadzista... kilka firm w swoim życiu już miałem okazję zwiedzić, ale ktoś taki na stanowisku bądź co bądź kierowniczym nigdy mi się nie trafił. Ktoś w tej firmie stwierdził, że osoba w mojej opinii niezrównoważona nadaje się na kierownika działu... i jeszcze dostał władzę niemal nieograniczoną. Ten człowiek, jest absolutnie arogancki w stosunku do wszystkich, jest wredny i złośliwy, a sposób jego organizacji tego działu woła o pomstę do nieba. Nawet żul z pod sklepu zarządzał by lepiej produkcją niż ten pan. Pan Prezes z tego co słyszałem całą swoją opinie o pracownikach opiera wyłącznie na opinii brygadzisty - a on, tak jak pisałem wyżej nie nadaje się na to stanowisko, i do opiniowania kogokolwiek. Współczuje każdemu, kto trafi "pod skrzydła" brygadzisty M. Póki on tam rządzi nie ma tam czego szukać.

Iwona

@jagodek - a na jakim stanowisku obecnie pracujesz? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach w Polting Foam. Z Twojego wpisu wynika, że pracodawca zapewnia profesjonalne maszyny do pracy - to bardzo cenna informacja. A jak wyglądają pozostałe warunki zatrudnienia?

jagodek

Ludzie, Polting oferuje w miarę dobre ceny, długie terminy, więc prosta sprawa macie zapitalać za najniższą stawkę bo zysk z 1 m2 nie jest wielki, znaczy się jest, ale w większej ilości :) Czego można się nauczyć? Niczego, bo co to za praca, narysować, pociąć, podkleić i wyciąć ;) a i sprzedać. Co Wy byście chcieli, statek kosmiczny zaprojektować? Praca jak praca, właściciel ma kasę, a Wy macie zapitalać, proste :) jak sie nie podoba śmigać po dotację 50 000 zł (czy tam 10 000), myślę, że starczy Wam na hmm używaną prasę ;) A nie na maszynę za 0,2-1 mln złotych x kilka maszyn. Jak dobrze ogarniecie odpowiednie wyciąganie płyt z maszyny, aby nie było zadzioru na końcu, sprawnie będziecie zasuwać to dostaniecie jakąś premię ja bym Wam dał przynajmniej. A jak oni Wam nie dają hmmm? Generalnie łatwo Was zastąpić następnym więc to dlatego. Także nie lamentować, tylko śmigać.

Iwona

@Śpiącyco sprawia, że praca w Polting Foam jest dobrą pracą dla ucznia? Czego można się nauczyć pracując tutaj? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Pracy na jakim stanowisku, czy też dziale dotyczył Twój komentarz? Taka informacja będzie istotna dla osób szukających informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

Śpiący

Ludzie zajebisci jak nigdzie. Mam na myśli produkcje a nie kierownictwo ;) wypłata zawsze w terminie ale niska, dobra praca dla ucznia. Premia ? Premia uciekła z zakładu jak uchodzcy z Syrii. Pozdrawiam magazyn ;-) i grubasow z produkcji ;-)

red

hej no wlasnie ale przecież zawsze jednak znajdzie się ktoś komu się cos nie będzie podobalo prawda?

Yeti

Dobrze gadasz.

gruby

1600 na miesiac i nic wiecej 0zł premi.

Gruby

O premi mozecie zapomniec. Macie stawke miesieczna i nic wiecej. Jak popracujesz rok moze dwa to doloza Ci do wyplaty ze 100zl.

AQQ

Wypłata jest zawsze w terminie.

Gruby

Zarobki - 1600 zl na reke Atmosfera w pracy - niespotykana nigdzie indziej rewelacja. Kierownik - sredni zjebie Ci jak cos zrobisz nie tak a dobrego slowa nie powie jak sie starsz. Prezes - jebnol bym z nim flache i to nie jedna. Ok gosciu. Ludzie w biurze - ogolnie spoko na jednego trzeba uwazac, nie bede pisal na kogo jak tam bedziecie od razu sie dowiecie. Praca na produkcij nie nalezy tutaj do prac ciezkich. Trzeba byc ogarnietym caly czas myslec przy prawidlowym odmierzaniu rolek, byc czujnym przy laminowaniu, rozwarstwianiu. To jest praca bardziej rzemieslnicza sam kombinulesz jak zrobic dany laminat co z czym polaczyc ktora strona pierwsza, ile dac docisku itp. Nie koniecznie spotkasz sie tutaj z monotonia pracy jak na strefie. Pozdrawiam Grubasow z Lam1.

Gruby grubas

Hahahah każdy wie P.K

Panda

Arczi odpi....l się od Mary, chłopak ma taką wiedzę o produkcji której ty nie będziesz miał nigdy, idź pozamiatać magazyn. To gnoju za wycieczki osobiste.

popuś czy to Ty

Lopsik Ty masz problem z oczami czy czytac ze zrozumieniem nie potrafisz?!!! 2100 zarobisz po 4 latach a premii jak nie było tak nie ma! Premia bedzie jak kasa bedzie na stole czyli się predzej garba dorobisz..

Dajo

to nie wina pracowników wlejesz litr wody do pół litrowej butelki ? podaj maila to wyśle ci oferte w której dostaniesz 2 tysiące na start netto bogaty pakiet socjalny karte multisport i dofinansowanie do posiłków aktualnie są przyjecia. Nie wspaminając o premiach o których w poltingu mozesz tylko pomarzyć

Ark

Zarobki dobre dla studentów

Twój Stary

Przez trzy lata żadnej premi, podwyżka na wysokości od 20 do 50 zł przy czym wiekszość dostała 20 bądz wcale haha przydupas kierownika może dostał 100 polecam paralityką i ludzią z porażeniem mózgowym.

Maniek

Firma jak firma. Tutaj pojęcie premia ma się tak : pracujesz długo masz premie, pracujesz krótko to premii nie masz i szczerze nie ma co się starać bo tylko stresu się człowiek nabawi. Mobing dla nich nie istnieje a raczej się tym nie przejmują. Prezes jest spoko człowiekiem jednak podporządkowuje się nie tam gdzie trzeba. Projektant brzmi dumnie ? Tak ale w tym wypadku to pic bo główne zajęcia w dziale projektowania to kosztorysy i oferty a "projektowaniem" zajmuje się dział produkcyjny.

Riczi

Nie prowadza rekrutacji bo nie ma pieniędzy na stole...

Prawdziwy Dajo

Ps jesteś słabo poinformowany bo we wrześniu będzie dopiero dwa lata jak pracuje w poltingu a hajs co prawda mógby być lepszy jak za wykonywaną prace.

Prawdziwy Dajo

Fajnie czytać nie swoje opinie pod Swoim nickiem. Pozdrawiam a jak się dowiem który to taki dowcipniś to załatwimy to po mojemu..

Dajooo

Marna placa 1700 po 3 latach pracy, nowi maja wiecej niz ja ;< nie polecam

bogu

Patologia duzo pracy zarobki marne bardziej sie opłaca puszki zbierac.pracujesz na 3 maszyszynach czyli robota razy 3 a zaplata 1 i to biedna niepolecam !!!

janek

konkurencja puka do dzwi .....

muniek

Miło mi to słyszeć co piszecie. Mam nadzieję, że za kilka lat z tego skorzystam. Aha, napisalibyście może jakiś miesięczny obrotosik ? Możecie pe l ny, zamienić na hmm ... smerfozlotki.

Alex

Zdecydowanie odradzam! Płaca marna - wymagania duże. Zupełnie nie warto się starać - w żaden sposób nie jest to nagradzane.

figo

nie polecam.. j(usunięte przez administratora).. sam stres .. zarobek marny !!!!!!!!!!!!

Antek

Na poziomie produkcyjnym firma jest poniżej krytyki.Pracownicy nie raz pracują na kilka maszyn do tego wymaga się aby wychwytywali wszelkie błędy i kontrolowali jakoś za śmieszne pieniądze jakie firma oferuje. Do tego co jakiś czas sa wywoływane afery przez osoby nie mające zielonego pojęcia o produkcji. ( usunięte przez administratora ). Komentarz mojego poprzednika Mario jest w chyba na temat innej firmy bo nigdy nie zauważyłem by ktoś został nagradzany podwyżkami albo jakimiś ekstra premiami za zrobienie czegoś ponad resztę. Osobiście nie polecam firmy chyba ze nie przeszkadza komuś praca na darmozjadów... a co do powrotów kogokolwiek do firmy to jeszcze nie chyba owa sytuacja sie nie zdażyła

Maniek

Na poziomie produkcyjnych jest jakaś hierarchia i obowiązki rozdawane przez brygadzistę. Firma się niby rozwija i niby nie bo po zarobkach tego nie widać a po maszynach. Ludzie z produkcji pracują jednocześnie na 2 / 3 maszynach ( to jest obłęd bo później wielki od niedawna PAN z jakości sprawdza ) . Prezes się chwali 5 tyś klientów ( nie podkreśla że tylko 3 handlowców ich obsługuje z czego 2 to też projektanci ... ) ( usunięte przez administratora ) Szczerze to nie polecam jako pierwsza praca bo złych doświadczeń się nabiera ale prezesowi zależy na nowych ( świeżych ) ludziach bo może ich dostosować do siebie ( tak mu się wydaje ) .

Mario

Uczciwa firma i dobrze płaci a jak komuś się nie chce pracować to też nie może zarobić. Każdy pracuje na siebie a nie by inni pracowali na lenia!! Żyjemy w wolnym kraju, każdy pracuje gdzie chce i za ile chce. Smutny jest fakt że narzekają i odchodzą a po czasie wracają z podwiniętym ogonkiem z prośbą o ponowne przyjęcie.

andrzej

atmosfera DOBRA ale płace MARNE

Zostaw opinię o Polting Foam Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polting Foam Sp. z o.o.