Opinie o Polting Foam Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polting Foam Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Polting Foam Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polting Foam Sp. z o.o. w Gliwice

Gonzo vel Bonzo

Pracownicy chodzą niezadowoleni , kierownik daje zlecenia i trzeba wykonać , zero zainteresowania nowymi pracownikami . 0 pochwał , same narzekanie... nie dziwota że ludzie ledwo się zatrudnią a już się zwalniają z fikusia

Rozeznany

Moim zdaniem dwa działy powinien przejąć jeden brygadzista który ma pod sobą obecnie jeden dział.To Pan J.Jakoś u niego wszystko się kręci,ludzi jest na tyle,że istnieją dwie zmiany.Warto spróbować!No i Pan J. jest bardzo doświadczonym pracownikiem .Zna doskonale swój dział jak też ten drugi.wydaje mi się że warto spróbować!

Banan

Nie polecam nawet największemu wrogowi!Tam jest dwóch takich co ukradli księżyc!Patrzą tylko na siebie a Ci co będą się starać i tak nic nie osiągnom!Bo tamci zadbają oto by ich uciszyc!

Rączka
@Banan

Tak!Dokładnie!zniechęcają ludzi do pracy i wprowadzają taką atmosferę,że to jest aż nienormalne!

Barrtolini
@Rączka

Tą firmę należy omijać dużym kolem!To nie wina firmy,tylko zarządzającym na najniższym szczeblu!Mylą się na każdym kroku a potem obracają winę na niewinnych pracowników.Brakuje im wielu rzeczy.Przede wszystkim kultury zwracania się do pracowników!Skandal na skalę Europejska!Wywaliłbym od razu!Ludzie są do zastąpienia!A tych to mozna tylko zwolnić

Ona
@Barrtolini

Firma powinna się zastanowić a z tego co piszecie ma to gdzieś

Zawiedziony

Dajcie spokój z tą firmą. Przede wszystkim z działem przygotówki. Lepiej tam nie trafić. Można by tu pisać o dziesiątkach rzeczy: o braku szkolenia stanowiskowgo, o słabej pensji, braku JAKICHKOLWIEK pakietów socjalnych typu karty benefit, czy opieka zdrowotna, czy chociażby jakaś stołówka firmowa, gdzie można by było tanio i nieźle zjeść. Takie pakiety już chyba w każdej firmie na strefie są ABSOLUTNYM STANDARDEM, braku systemu motywacyjnego, braku premii, braku jakiekolwiek możliwości rozwoju i awansu, braku organizacji pracy itd. Ale największą tragedią w tym dziale jest pan brygadzista... kilka firm w swoim życiu już miałem okazję zwiedzić, ale ktoś taki na stanowisku bądź co bądź kierowniczym nigdy mi się nie trafił. Ktoś w tej firmie stwierdził, że osoba w mojej opinii niezrównoważona nadaje się na kierownika działu... i jeszcze dostał władzę niemal nieograniczoną. Ten człowiek, jest absolutnie arogancki w stosunku do wszystkich, jest wredny i złośliwy, a sposób jego organizacji tego działu woła o pomstę do nieba. Nawet żul z pod sklepu zarządzał by lepiej produkcją niż ten pan. Pan Prezes z tego co słyszałem całą swoją opinie o pracownikach opiera wyłącznie na opinii brygadzisty - a on, tak jak pisałem wyżej nie nadaje się na to stanowisko, i do opiniowania kogokolwiek. Współczuje każdemu, kto trafi "pod skrzydła" brygadzisty M. Póki on tam rządzi nie ma tam czego szukać.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polting Foam Sp. z o.o..
Leszno
jagodek

Ludzie, Polting oferuje w miarę dobre ceny, długie terminy, więc prosta sprawa macie zapitalać za najniższą stawkę bo zysk z 1 m2 nie jest wielki, znaczy się jest, ale w większej ilości :) Czego można się nauczyć? Niczego, bo co to za praca, narysować, pociąć, podkleić i wyciąć ;) a i sprzedać. Co Wy byście chcieli, statek kosmiczny zaprojektować? Praca jak praca, właściciel ma kasę, a Wy macie zapitalać, proste :) jak sie nie podoba śmigać po dotację 50 000 zł (czy tam 10 000), myślę, że starczy Wam na hmm używaną prasę ;) A nie na maszynę za 0,2-1 mln złotych x kilka maszyn. Jak dobrze ogarniecie odpowiednie wyciąganie płyt z maszyny, aby nie było zadzioru na końcu, sprawnie będziecie zasuwać to dostaniecie jakąś premię ja bym Wam dał przynajmniej. A jak oni Wam nie dają hmmm? Generalnie łatwo Was zastąpić następnym więc to dlatego. Także nie lamentować, tylko śmigać.

Iwona

@Śpiącyco sprawia, że praca w Polting Foam jest dobrą pracą dla ucznia? Czego można się nauczyć pracując tutaj? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Pracy na jakim stanowisku, czy też dziale dotyczył Twój komentarz? Taka informacja będzie istotna dla osób szukających informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

Śpiący

Ludzie zajebisci jak nigdzie. Mam na myśli produkcje a nie kierownictwo ;) wypłata zawsze w terminie ale niska, dobra praca dla ucznia. Premia ? Premia uciekła z zakładu jak uchodzcy z Syrii. Pozdrawiam magazyn ;-) i grubasow z produkcji ;-)

red

hej no wlasnie ale przecież zawsze jednak znajdzie się ktoś komu się cos nie będzie podobalo prawda?

Yeti

Dobrze gadasz.

gruby

1600 na miesiac i nic wiecej 0zł premi.

Gruby

O premi mozecie zapomniec. Macie stawke miesieczna i nic wiecej. Jak popracujesz rok moze dwa to doloza Ci do wyplaty ze 100zl.

AQQ

Wypłata jest zawsze w terminie.

Panda

Arczi odpi....l się od Mary, chłopak ma taką wiedzę o produkcji której ty nie będziesz miał nigdy, idź pozamiatać magazyn. To gnoju za wycieczki osobiste.

popuś czy to Ty

Lopsik Ty masz problem z oczami czy czytac ze zrozumieniem nie potrafisz?!!! 2100 zarobisz po 4 latach a premii jak nie było tak nie ma! Premia bedzie jak kasa bedzie na stole czyli się predzej garba dorobisz..

Dajo

to nie wina pracowników wlejesz litr wody do pół litrowej butelki ? podaj maila to wyśle ci oferte w której dostaniesz 2 tysiące na start netto bogaty pakiet socjalny karte multisport i dofinansowanie do posiłków aktualnie są przyjecia. Nie wspaminając o premiach o których w poltingu mozesz tylko pomarzyć

Ark

Zarobki dobre dla studentów

Twój Stary

Przez trzy lata żadnej premi, podwyżka na wysokości od 20 do 50 zł przy czym wiekszość dostała 20 bądz wcale haha przydupas kierownika może dostał 100 polecam paralityką i ludzią z porażeniem mózgowym.

Maniek

Firma jak firma. Tutaj pojęcie premia ma się tak : pracujesz długo masz premie, pracujesz krótko to premii nie masz i szczerze nie ma co się starać bo tylko stresu się człowiek nabawi. Mobing dla nich nie istnieje a raczej się tym nie przejmują. Prezes jest spoko człowiekiem jednak podporządkowuje się nie tam gdzie trzeba. Projektant brzmi dumnie ? Tak ale w tym wypadku to pic bo główne zajęcia w dziale projektowania to kosztorysy i oferty a "projektowaniem" zajmuje się dział produkcyjny.

Riczi

Nie prowadza rekrutacji bo nie ma pieniędzy na stole...

Prawdziwy Dajo

Ps jesteś słabo poinformowany bo we wrześniu będzie dopiero dwa lata jak pracuje w poltingu a hajs co prawda mógby być lepszy jak za wykonywaną prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Polting Foam Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Polting Foam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polting Foam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polting Foam Sp. z o.o.?

Polting Foam Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Jagodowa 10
    44-109 Gliwice