Termo Organika

Siedlce

Opinie o Termo Organika

nowy

idioci jak ich mało szkoda troche takiej firmy że tak szybko psuja się tam ludzie. Dyrektor kompletny tłumok a kierownik jeszcze gorszy.

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@Johny, forum jest anonimowe, nikt nie musi przedstawiać się z imienia i nazwiska, poza tym zawsze lepiej wyrazić swoje zdanie w takim miejscu, może pracodawca też wchodzi na forum i czyta opinie na swój temat? Może wyciągnie z tego jakieś wnioski? Skoro jest kilku pracowników niezadowolonych?

Johny

To się postawcie całym zespołem i idźcie do prezesa żeby tego dyrektora zwolnił skoro jest taki tępy tuman i wtedy sposób działa na szkodę firmy? Tylko na forum piszecie jak byście jaj nie mieli

Johny

To się postacie całym zespołem i idźcie do prezesa żeby tego dyrektora zwolnił skoro jest taki tępy tuman. Tylko na forum piszecie jak byście jaj nie mieli

jep

Nie dość obciąża za swoje bledy to jeszcze na urlopach ludzi oszukuje. Kiedyś to było normalnie, a teraz to cyrk na kółkach, wielkie tajemnice, knucia i inne g..na. Stworzyl sie fajny zespol a ten to wszystko popsuje i rozwali sie ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

dyrektorowi w Siedlcach od***ało! ludzie się starają- on ich każe, obciąża ich za swoje błędy finansowo.

robotnik produkcyjny

HAHAHA Misiewicz TO, nawet podobny....

kropek

Dziwię się Prezesowi spółki, że dobiera sobie takich top menedżerów, którzy ze swoimi kompetencjami nadają się jedynie do pasania owiec, a nie do zarządzania ludźmi. Pseudo dyrektor fabryki w Siedlcach jest tego przykładem. Gość jest totalną pomyłką, nie odróżnia śrubki od nakrętki. Jest mega obsrany, co widać, słychać i czuć. Ogólnie jest wielkim pośmiewiskiem dla załogi zakładu, a także dla wszystkich osób współpracujących z tym zakładem. Kto go zna ten wie o czym mówię.

ligotjunj
użytkownik zarejestrowany

heaven,ale powiedz mi - czy te premie to pewniaki czy ktoś gdzieś coś słyszał i mało w tym prawdy ? Dzięki

kris

Witam. Jakie są zarobki w Głogowie?

yyy

Firma na poczatu ok ale tylko przez okres probny pozniej pretensje o wszystko zabieranie premii,a jak potrzebujesz cos zalatwic i musisz miec papiery z firmy lepeij zalatwiaj je szybciej. Jesli ma sie wybor lepeij wybrac druga opcje. zwlaszcza jesli chodzi o zaklad w Glogowie bo to co tu sie dzieje to"smuech na sali " delikatnie mowiac. .

Kow

Witam:)Chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca przedstawiciela handlowego lub doradcy technicznego

peha

fajne mają blondyny jako dyrektorów handlowych regionów, to wszystko siostry bliżniaczki czy klony?

Leon
@peha 10.07.2014, 21:06

Blondyny to były fajne ale dobre naście lat temu :-) Teraz to są już stateczne panie, hihihi :-)

Jest tam taki gruby magazynier wielmożny pan [usunięte przez moderatora] co mu słoma z butów wystaje. Fałszywa [usunięte przez moderatora]!

Anty termopanika!

Zarobki marne! Dyrektor totalny [usunięte przez moderatora] a niby magister inżynier! Bu ha ha koń by sie uśmiał!

Man

Firma do [usunięte przez moderatora] szczegulnie ta w siedlcach!! Dyrektor to [usunięte przez moderatora]! Kierownik tak samo! Banda głąbów!

Zostaw opinię o Termo Organika - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termo Organika