Soprema Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Soprema Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Było nam miło uczestniczyć w Targach BUDMA 2022, które zaczęły się 1.02.2022 i 4.02.2022r. dobiegły końca.

Miło było spotkać się, po tak długiej przerwie.
Dziękujemy za nowe kontakty!

Mamy nadzieję, że widzimy się za rok!

cze, zastanawiam się czy elektromechanik musi ogarniać nadgodziny. Niby nie zostały one wpisane wprost w te aktualna ofertę, ale także prócz dni roboczych nie doszukałem się przedziału godzin pracy w tym całym systemie 3-zmianowym. Jest jak wszędzie?

Czy opiszecie sytuacje na produkcji? jaka jest atmosfera i czy praca zdaje się być ciężka? jest teraz wystawiona oferta i wstępnie o niej myślę. Ktoś tutaj pisał, że miał problem z brakiem feedbacku po rozmowie, ciekawe jak ona sama wygląda w przypadku operatora tak w ogóle

Kandydat Nowy wpis

Mało profesjonalne zachowanie ze strony prowadzących rekrutację. Po zakończeniu rekrutacji zero odzewu. Nawet nie pofatygowali się o przeklejanie "formułki" do maila, że dziękują za rekrutację, ale wybrali innego kandydata :)

Jak dużo osób pracuje w Soprema Polska Sp. z o.o.?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Soprema Polska Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Gabriela

Jak wygląda to dofinansowanie wakacji i kolonii? Pisze o tym, bo sami podali to jako benefit, ale jestem ciekawa, jak wysoka to jest dopłata? Aktualnie szukają kogoś na posadę Kontroler jakości - Laborant i tam jest lista benefitów. Więc może ktoś opowie o tym?

@Gabriela

Dofinansowanie do wakacji i kolonii wypłacane jest ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych raz w roku. Wysokość dofinansowania jest uzależniona od dochodu miesięcznego na członka rodziny.

Joanna

Jakie są widełki dla doradcy technicznego? Widziałam ogłoszenie ale nie podali takich szczegółów. Poza tym czy są jakieś premie i czy często bywają jakieś szkolenia pracownicze?

@Joanna

Wynagrodzenie na stanowisku Doradcy Technicznego w Soprema Polska mieści się w aktualnych widełkach rynkowych. Premie na tym stanowisku są, a oferta szkoleniowa dla pracowników jest bardzo rozbudowana. Zachęcam do aplikowania ponieważ firma jest stabilnym miejscem pracy z bardzo dobra atmosferą i możliwościami rozwoju.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Soprema Polska Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 21 sierpnia na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko operator produkcji.

Premia w Soprema Polska na stanowisko Operatora Produkcji uzależniona jest od kilku czynników: frekwencja (obecność w pracy), posiadane, aktualne uprawnienia (UDT, wciągniki, wciągarki) oraz umiejętności zdobyte w trakcie pracy przy lini produkcyjnej. Wszystkie premie są bardzo rzetelnie naliczane i wypłacane w terminie.

Aktualność
Soprema miała przyjemność uczestniczyć podczas II Rodzinnego Pikniku z Florianem.

Dziękujemy za zaproszenie OSP Górna Wieś i wszystkim obecnym za przybycie -  głównymi gośćmi tego spotkania były nasze pociechy – którym dziękujemy za liczne przybycie i dobrą zabawę.

Aktualność

Miło było spotkać się, po tak długiej przerwie.
Dziękujemy za nowe kontakty!

Mamy nadzieję, że widzimy się za rok!
Szpak

Jak wygląda praca jako operator wózka widłowego? Jakie stawki? Jakie godziny pracy?

Aktualność
Przedstawiciele z Soprema Polska Paweł Warmiński i Milena Krupa dzięki zaproszeniu Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową mieli ogromną przyjemność uczestniczyć w 11. Koncercie Nadziei - Capitalne Duety!

Zasiadając na widowni, przeżyli niezapomniane chwile!

Jak sami powiedzieli:  „pojawiły się uśmiechy, jak również łezka w oku się zakręciła, kiedy śliczne dzieciaczki – bohaterowie koncertu weszły na scenę i zaśpiewały. To co przeżyliśmy trudno opisać, to można było przeżyć tylko na widowni w Teatr Muzyczny Capitol "

Dziękujemy bardzo serdecznie za możliwość uczestnictwa w tym wydarzeniu, za magiczny klimat i za wszystkie występy – każdy z nich wyjątkowy.

Bo warto było na kilka godzin pojechać z Warszawy do Wrocławia i poczuć ten cudowny klimat!

Dziękujemy i mamy nadzieję, że widzimy się za rok!
kandydat

Dzień dobry, czy warto aplikować do firmy na doradcę technicznego/ handlowca? Firma wydaję się bardzo rzetelna. Czy osoby z poza branży mają szanse na rekrutacji?

Jak się pracuje z ludźmi z Soprema Polska Sp. z o.o.?

Moje doświadczenia w pracy z ludźmi z Soprema Polska są bardzo pozytywne, pomoc innym oraz zaangażowanie to jest to, co się ceni, jestem pracownikiem Soprema od 3 lat i atmosfera oraz rozwój jaki zapewnia firma jest bardzo duży, Rozwój pod względem możliwości uczestnictwa w szkoleniach jak również nowe umiejętności - rozwój na stanowisku to jest to co można docenić,

mixx

Pracował ktoś jako operator maszyn i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Jolanta

Witam. Przejrzałam sobie stronę i dostępne informacje na temat firmy Soprema, lecz niewiele jest tam dla pracowników i przyszłych pracowników. W związku z tym mam taką prośbę do użytkowników, żebyście podzielili się jakimiś aktualnymi informacjami na temat pracy w firmie. W jakim systemie się tam obecnie pracuje? O atmosferze też chętnie poczytam.

@marcin P a dlaczego postanowiłeś się rozstać z firmą?

Marcin P

Pan Artur to bardzo dobry szef . Jakość usług oraz materiałów najwyższa. Miło wspominam.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Soprema Polska Sp. z o.o.?

Artur Pączkowski

Oczywiście, za osiągnięcia

Irek

Czy firma prowadzi normalnie działalność? Przestaliście zupełnie korzystać z tego forum?

Janeczek

Firma działająca od 2003 roku, specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy materiałów izolacyjnych. Polecam bo to dobry pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Soprema Polska Sp. z o.o. - Pass k? błonia

• Jak się pracuje w Soprema Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soprema Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soprema Polska Sp. z o.o.?

Soprema Polska Sp. z o.o.