SOPREMA POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SOPREMA POLSKA SP. Z O.O.

Edyta

Szukają pracownika na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Na ich stronie jest napisane, że oferują zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, miłą i przyjazną atmosferę pracy. Będzie ktoś aplikował?

nana

ja nie musze, nikt mi nie każe a chciałabym u was pracować @qwerty, najlepiej jako Pracownik Działu Handlowo-Technicznego - czy są aktualnie jakieś nabory>?

qwerty

Powyższy wpis to jakiś żart. Pracownicy nie są zadowoleni, pracują Ci, którzy muszą, bo w danym momencie nie mają lepszych propozycji. W dziale handlowym jest ciągła rotacja. Ludzie podejmują pracę na podstawie obietnic "złotych gór" na rozmowie kwalifikacyjnej, a po zatrudnieniu przychodzi wielkie rozczarowanie i zmiana ustalonych warunków. Upokarzanie ludzi, mieszanie z błotem na porządku dziennym. Ktoś trafnie posumował "Utopia".

dsa

To nie jest dramat. To UTOPIA i POMYŁKA

Kwicnick

Wysyłaj CV rotacja w tej firmie jest tak wielka że na pewno będą prosić na rozmowę. Tylko po co się tam pchać ?

Kwicknick

Nie polecam.Dramat w czystej postaci.

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o SOPREMA POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOPREMA POLSKA SP. Z O.O.