Soprema Polska Sp. z o.o.

Opinie o Soprema Polska Sp. z o.o.

Macie nowe informacje na temat zatrudnienia w firmie Soprema Polska Sp. z o.o. ? Dobrze jest pracować u nich, czy pracownicy nie są w pełni usatysfakcjonowani? Dodaj opinie, Twoje zdanie się liczy!

obiektycznie
@admin 12.08.2015 14:00

jestem byłym pracownikiem ludzie wszędzie tylko nie tam uważajcie lepiej w urzędzie pracy niż tam to jest jakiś absurd , nieporozumienie, nie wpakujcie się na minę, bombę

Zawiedziona
@obiektycznie 21.08.2017 09:08

Podzielam twoja opinie. To najgorszy pracodawca u jakiego pracowałam. Oszukują, kombinują z umowami, wymagają cudów i płacą śmieszne pensje. Co niektórzy kręcą tam na boku jestem tego pewna.

Zostaw opinię o Soprema Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Soprema Polska Sp. z o.o.