Multilayer Pipe Company Spółka z o. o.

Pęcz

Opinie o Multilayer Pipe Company Spółka z o. o.

Poeta

Cytujac: Ludwig von Milses. Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalności i posłuszeństwa. Jest mu winien usługę, za którą otrzymuje godziwą zapłatę, będąca nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem

oddany MPC

Dla mnie praca w MPC jest bardzo dobra ! Jedynie ten system pracy jest ciężki ale pracowałem w gorszym wiec nie narzekam. Wiadomo ludziska ze każdy chciałby zarabiać kokosy i się nie narobić ale to nie czasy komuny (czy sie stoi czy sie lezy) Mamy kapitalizm w którym silniejszy zjada słabszego i dlatego trzeba zapi..dalac. A jak chce sie wiecej, to prosze bardzo, wolny rynek stoi otworem i tylko czeka jak cos własnego założycie i bedziecie siekac kasiore. I wtedy zobaczycie że tak łatwo nie jest .

@oddany MPC 23.08.2017 08:14

Kolego "oddany" - tak jak mówisz - każdy chce zarabiać kokosy, ale tych nie będziesz miał w MPC nigdy. Więc jeśli jednak chcesz te kokosy, to zrób tak jak mówisz - zwolnij się z z tego kołchozu; rynek czeka. Tak ja zrobiłem i po trzykroć nie żałuję ( wprost proporcjonalnie do przyrostu mojego wynagrodzenia). I nie "zapi...edalam" jak w "kołchozie" - wierz mi.

górnik
@bg 28.08.2017 12:38
Pracowałeś w gorszych warunkach na hali extr jest w lipcu pow 40 st. bez okien i i wentylacji i ok 100db hałasu(przez 8 h) a do...

W kopalni na slasku zanim ja zamkneli !

Anonim

Można coś więcej uzyskać informacji o Leoni ?

TS

Zachęcam wszystkich zflustrowanych praca w tej firmie znających się na ekstruzji - LEONI w Kobierzycach poszukuje pracownikòw. Tam nie ma czegoś takiego jak kolesiowstwo, złote jedenastki pracujesz u otwartej sluchajacej firmie a nie w układzie.

Sprzedam opla!
@TS 29.10.2017 18:27

Z tego co słyszałem to szału nie ma + dojazd robi swoje,wyboru dużego nie ma w tym (usunięte przez administratora).Co prawda to prawda awans dostaja 1.rodzina 2.koledzy a zwykli pracownicy co pracuja długo i znaja się są na ostatnim miejscu to firma gdzie napiszą podnoszenie kwalifikacji jak szukają pracownika a tak naprawde to rodzina.pl

zaniepokojony

Witam czy jeśli spadły zamówienia i linie są tam wygaszane czy mogę obawiać się zwolnienia obawiam się tego bo mam rodzinę do wykarmienia a słyszałem że już działo się tak w tej firmie czy to prawda?

Prezes
@zaniepokojony 02.11.2017 05:53

Jak będziesz dobry to cie oszczędzimy.

janina b
@zaniepokojony 02.11.2017 05:53

Witam jestem mamą Marianka!Marianek pracuje już rok jest młody pracuje na piance (jak mówi ja się nie znam)martwię się bo nie chce w nocy spać mówi przez sen boje się ze dzieje się coś złego mam prośbe jak ktoś wie co to jest ta pianka

codzienny

Niecodzienny
@codzienny 16.10.2017 01:16
Ja Sobie chwale współprace z tą firmą. Wypłata na czas pełen socjal. Firma sie rozwija i potrzeba ofiar!...

Firma się rozwija hahaha.....przez....20 lat.....hahaha. Normalnie to się nazywa....patologia

Karol

W Firmie z roku na rok jest coraz gorzej. Skończyły się czasy gdzie wlasnie ta fabryka cieszyla sie bardzo dobra opinia. Rynek pracy teraz jest tak otwarty, powstalo tyle fabryk, ze niestety MPC jest jedna z najgorszych fabryk w tej okolicy. Pracownicy sa tutaj traktowani jak ludzie niższego sortu, liczy sie tylko produkcja. Dostac wolne to wielki problem i czasami nie ma takiej nawet mozliwosc. Starzy pracownicy sa niedoceniani. Ukraińce maja podobne stawki jak ludzie pracujący po kilka lat, ktorzy maja doswiadczenie i nie porownywalnie lepiej pracuja. Polacy musza pracowac na ciężkich liniach. A najlżejsza praca jest tam gdzie postawią Ruskich... "Strefa Ukrainska" czyli linie 402, 602 i 302. Polacy juz nie chcą pracowac w tej fabryce, a jak już są to bez żadnego przeszkolenia, i tylko jest jeden wielki stres bo nawijarka sie psuje, a on nie wie co zrobic. Generalnie rodzaj pracy sam w sobie zły nie jest, lecz praca na tych nawijarkach i liniach to jest dramat. Te linie produkcyjne stoją tam już po kilkanście lat i tak naprawde mało co się przy nich robi. Nie ma dnia by coś sie nie popsuło co idzie za tym ze robi sie odpad a dzieki temu kierownik może uciąć premie. Maszyny są tak wyeksploatowane ze nadają sie jedynie na złom, a panowie mechanicy potrafią naprawić usterki "na jakiś czas" i aby szło.. Zarobki są małe jesli patrzec na to jaką robi sie prace, za kilka osob bo są "braki" i za ten system pracy ktory zabiera weekendy, święta. Nie wspominajac ze pracownicy nie mają przerwy w czasie pracy. A jedzenie w locie przy nawijarce to nie przerwa. Czasami nawet nie ma jak wyjsc za potrzebą do WC. No po prostu typowy obóz pracy Można pisać opowiadania i miejsca by zabrakło aby napisac wszystkie minusy tej firmy, bo jest ich strasznie dużo. Szkoda ze niestety jest malo plusów. Podsumujac fabryka to obóz pracy, gdzie nie ma przerw, maszyny są wyeksploatowane, klasyfikowac mozna je jako ZŁOM, szefostwo nie szanuje pracownikow, zero przeszkolenia nowych pracownikow, średnie zarobki w sumie zależne od przepracowanych godzin, brak doceny starych pracownikow, przesiew ludzi w ciągu roku to 60%. Jedni przychodza, drudzy odchodza i tak to się kreci. Byłem i szczerze nie polecam.

@Karol 09.10.2017 02:02

Zanotowalas sobie "Izo"? No to teraz do analizy zebranych danych :)

ZB
@Karol 09.10.2017 02:02

Nie zgodzę się z opinią ze usuwamy usterki na jakiś czas - spróbuj chlopievwykonac coś z niczego przy przełożonym który sam nie wie czego chce i cały czas zajęty jest wlazeniem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze wyzej. sam gania tu i tam udajac ze sie na czyms zna i cwaniakujac, obrazajac wszystkich w około.

Mieszko

"Izo" - wracaj do biurka . A jak ci się nudzi, to ucz się języków obcych, bo to u tzw. "MPC management-u" zawsze kulało

ZM

Bo Ja mówię....!aaaaaaaa.....bo te przebudowy to tylko na minie wypadają . aaaaaa... bo ja mówię ten kurak tylko chodzi i mnie denerwuję !aaaaaaaa....bo ja wszystko we własnym zakresie zrobie i dorna wypoleruje i na magazynie z kurakiem posiedzę aaaaaaaaa bo ja mam tyle roboty kleju przypilnować i filce wyciąć a jak łączenie idzie to przypilnować muszę dwóch to mało

Mpc

Nie będzie redukcji bo już nie ma kogo zwolnic.. ludzie sami się zwalniaja.. już dawno nie słyszałem tego tekstu że 10-ciu czeka za bramą na twoje miejsce...no ale sami sobie są winni że tak jest... Ludzi mają za nic i pomiatają nimi na każdym kroku.. usiąść na 1 zmianie nie można bo lysy chodzi i każą sprzątać..zjeść też nie można jak czlowiek..oczywiście jeśli jest na to czas.. a jak jest kontrola to każą kłamać że się zmieniamy i chodzimy na stołówkę..A na zebraniach z kierownikiem zamiast rozmawiać o tym co potrzebują pracownicy albo co chcieliby poprawić to tylko BHP i porządki..ile o tym można gadać..

Niezadowolony

Ciekawe kiedy rozpocznie się redukcja etatów... To w firmie tej standard, a potem będą szukać nowych... Kpina ta firmę powini zamknąć i tyle... Dyrektor niech idzie pograć w piłeczkę z kolegami oni pracy nie stracą bo grają z dyrektorem w piłkę, inni ludzie wynocha i taka prawda... Szukasz pracy nie idź do mpc szczerze! Mam nadzieję że TECE I VAWIN odbiorą się wkoncu do tego zakładu i zrobią porządek wkoncu to udziałowcy.

Maks

Z tego co wiem to technik zarabia najmniej ze wszystkich osób pracujących w tej firmie. Nawet sekretarka czy recepcjonistka mają więcej od nich mimo że otrzymują jeszcze dodatek za 4-brygadówke i nocki. Dawaj na produkcję :)

Nowydst

Szanowni Państwo, czy mógłby ktoś mi podpowiedzieć na czym polega praca na stanowisku TECHNIK -LABORANT - w ogloszeniu mpc nie ma wskazania żadnych szczegółów. Na jakie zarobki mozna liczyc czy już ktoś z tutaj obecnych pracuje na tym stanowisku? Jakie czynnosci sie wykonuje ? Może powiedzieć nieco więcej, z tego co tutaj czytam to w firmie panuje ogromny chaos i dezorganizacja na stanowiskach produkcyjnych.

mpc
@Nowydst 28.09.2017 16:18

Technik robi badania dla wyrobów, surowców. Sporo badań na zmianę. Praca według instrukcji. Dużo zadań. Zarobki takie jak wszędzie.

Nowydst
@mpc 28.09.2017 19:30

Przyznam że jestem spoza branży zupełnie. Czy w związku z tym jest jakiś etap wdrożenia czy szkolenia, przyuczenia przewidziany? Czy na zasadzie funkcjonuje to tak dostaje się instrukcje i "radz sobie sam" na drugi dzien? Zarobki takie jak wszędzie czyli co 2000 tys na rękę? Trzeba posiadać wiedzę specjalistyczną w tym by móc to ogarnąć?

Szok

Pani Izo jakoś na tym forum w wątkach dotyczących innych firm pani nie widać ani żadnych innych osób pełniących rolę moderatorów. Wszyscy dobrze wiemy kim jesteś. Co Ty możesz wiedzieć o tym co się dzieje na dole siedząc cały dzień na tyłku bawiąc się iPhonem i zastanawiając się gdzie by tu wyskoczyć na weekend ze swoim kochasiem za grubą wypłatę która bierzesz co miesiąc jak i reszta tej kasty. Tak naprawdę to nawet połowa z tego wam się nie należy , ale jak struktura firmy jest oparta na znajomych rodzinie i kochankach to można brać ile się chce. Głupio pytasz co nas trzyma przy tej firmie? Nasze rodziny które musimy utrzymać , dzieci którym chcemy zapewnić godny byt oraz kredyty które trzeba spłacać by cokolwiek mieć w tym kraju. Ps. Nie świecisz inteligencja zadając tak głupie pytania, a poza tym długo ci zajęło wymyślenie ściemy z tym moderatorem. Żałosne.

lp 802
@Szok 27.09.2017 23:49

jak ta pani jest tzw.moderatorem to niech usunie twój post przecież ma taką możliwość Pani IZO SMIAŁO!!!CZEKAMY i zobaczymy

to ja

J est super!!!jak w bajce hahaha .U nas na pexach na brygadzie (zgadnijcie na której?)tą wielką "machiną" zarządzają po równo Skarmar, potem jest spanchbob kanciastoporty i na końcu pan krab a reszta nieliczący się plangton hahahah aha

Iza

@anonim, @btr, @mieszko, nie ma nic wspólnego z Multilayer Pipe Company Spółka z o. o. Pełnię na forum rolę moderatora i dlatego dopytuję o różne rzeczy. Rozumiem, że uważacie swoją wypłatę za nieadekwatną do wykonywanych obowiązków ale coś jednak was przy firmie utrzymuje?

Zniesmaczony

Firma kuleje w każdym możliwym aspekcie. Począwszy od zarobków poprzez zarządzanie aż po warunki i organizację pracy. Śmieszne żeby doświadczony pracownik zarabiał tyle samo co nowa osoba.. podwyżki przyznawane chyba na zasadzie rzutu kostka do gry, no oprócz tych "wybitnych"którzy spijają śmietankę. Nie docenia się pracownika w żaden możliwy sposób , co więcej , parę dni przed wypłatą nie wchodź kierownikowi w drogę to może Ci premii nie uwali. Najlepiej się nie odzywać i przytakiwać , wtedy nikt nie ma pretensji i spokojnie możesz pracować na sukces i luksusy osób u góry. Tak na prawdę to my siedzimy tam po nocach , w weekendy i święta, starasz się żeby to wszystko miało ręce i nogi , a w zamian dostaniesz 150 zł brutto podwyżki raz w roku. Albo te śmieszne zachęty do pracy w wakacje typu premia frekwencyjna na poziomie 6%. Gdybym zarabiał 4-5 tyś to może bym to odczuł ale przy moich stawkach są to grosze. Premia roczna- jedni dostają 1000 a inni 3000( mowa tylko o doświadczonych pracownikach). Ilość żali które można tu wylewać jest na prawdę duża , każdy kto pracuję już dłuższą chwilę doskonale o tym wie. Jeśli szukasz pracy , w której chcesz czuć się doceniony , zarobić porządne pieniądze , nie czuć się gorszy od innych oraz z każdą wypłatą nie zastanawiać się za co Ci zabrali kasę to omijaj szerokim łukiem MPC. Nie pozdrawiam

RB

No i mamy idiotę na ekstruzji za kierownika - a narzekałam na RK. Doprowadzi maszyny do upadku, wodę do opłakanego stanu, - a teraz zabral się za kierowanie ludzmi o którym nie ma pojęcia. Przydups Bulaka i tyle. Z reszta ten drugi oszołom odpowiada za ten caly roz...l

admin2
@RB 17.09.2017 17:48

Dlaczego pomimo tylu skarg nikt nie zgłosił do PIP o kochankach to jest łamanie kodeksu pracy gdzie jest społeczny inspektor pracy?

IZA

uwaga!!!! kto za wysłaniem kurczaka w kosmos niech da LAJKA ps . ZBYSZEK smiało nikt się nie dowie !

Mieszko

Pani "Iza" to znudzona praca w MPC pani "Rybka" lub pan "Putin" tudzież pan niedoszły/zaszły technolog "Kurski". Nie lepiej postawić skrzynki na halach i zapytać ludzi anonimowo droga "Izo"?

Anonim

Iza czy ty pracujesz w mpc? Moze w laboratorium? Czy na pietrze? Biura? HR mam na mysli?

btr
@Anonim 12.09.2017 16:07

co za pytanie! wiadomo że pani"IZA"to pani z góry a te pytania do ludzi pracujących na produkcji to zwykły wywiad potrzebny do oceny aktualnej atmosfery w mpc na dole .Niech pani się nie osmiesza już tłumaczymy atmosfera jest h....ujowa pracowników się nie szanuje i obarcza się ich obowiązkami za 4 a płaci za 1

Iza

@GM czyli w przypadku samego stanowiska operatora, trochę ta równowaga jego obowiązków wydaje się być zachwiana. Rozumiem, że jeśli chodzi o inne stanowiska, to na nich te spektrum "możliwości" pracy danego dnia, nie jest aż takie szerokie?

Iza

@Prawda @GM czyli w takim razie waszym zdaniem w firmie brakuje jasnego podziału obowiązków? Faktycznie wskazuje się, że jego istnienie pomaga w usprawnianiu działaniu firmy. A jak sama atmosfera w firmie?

GM
@Iza 02.09.2017 15:23

Nie chodzi o podział obowiązków tylko o to ze wymaga się od operatora żeby był uniwersalny i elastyczny.Operator ma z założenia wszystko wiedzieć i być alfą i omegą ma być mechanikiem technologiem elektrykiem operatorem.Ale dobrze wiemy ze tacy ludzie nie istnieją ponieważ żeby być dobrym fachowcem to trzeba się szkolić w określonym kierunku a nie z dnia na dzień stać na innych liniach których jest z 30 .Operator nie wie przychodząc do pracy(nawet jak robi z 15 lat)gdzie będzie pracował czy na linii czy na nawijarce czy za mechanika czy sprzątaczke

GM

Ogólnie wielkie pomieszanie z poplątaniem!!! operator nie jest operatorem bo zajmuje się wszystkim,nie jest skupiony na procesie tylko robi jedno a myśli o 3-4 innych rzeczach np.operuje na raz 3 linie na 3 następnych pomaga lub robi za kogos bo stoi "tzw.statysta" i w tym samym czasie wypada mu przezbrojenie linii i zajazd to wszystko na raz!!!są operatorzy którzy lecą po przejeciu zmiany do kibla bo mają sraczke !.

Prawda

Powiem tak, praca w tej firmie nie jest zła, fakt że zjeść musisz przy maszynynie, ale niestety pieniądze to porażka do wykonywanej pracy, tutaj jestem operatorem i pakowaczem gdzie w każdej normalnej firmie jest dział pakowaczy i oni się tym zajmują, powinny być dwie pensje jedna jako operator, a druga jako pakowacz.. Pracodawca dba o ludzi nie można powiedzieć że nie, gdyby dali więcej zarobić to firma sama w sobie była by super.

Iza

Wiadomo, że w każdej pracy trzeba się bardziej starać, żeby osiągnąć więcej @oddany MPC ale liczą się też tutaj inne rzeczy. Takie jak, np. socjal, który firma powinna pracownikowi zapewnić. Czy w Multilayer Pipe Company można na to liczyć? Czy chory pracownik może bez problemu dostać się do lekarza?

kierownik

Sławek przecież ty jeszcze nie pracujesz 10 lat!??

Iza

Cześć! słyszałam ze prezes podpisał pracownikom którzy pracują długo i są z firmą gratyfikację po 2000 brutto pozdrawiam!

spo

witam! w tym roku mpc obchodzi 20 lecie istnienia .Jestem ciekawy czy dla ludzi pracyjących po 10-18 i więcej dane będą jakies male premie chociażby za to ze poswiecili tyle lat swojego zycia tej firmie piszcie ............co sądzicie

Iza

@serb o jakim złodziejstwie i oszustwach mówisz? Możesz podać konkretne sytuacje, w której czułeś się okradziony, bądź oszukany przez kierownictwo Multilayer Pipe Company?

serb

Hierarchia - już ktoś napisał. Warunki gorąco, brak możliwości rozwoju, ciągły pressing, człowiek ma nad sobą kilku kolesi, którzy doprowadzili ten zakład na skraj upadku. Powszechne złodziejstwo i oszustwa na szczeblu kadry zarządzającej. Maszyny w opłakanym stanie bo kierownicy UR zamiast usuwać problemy obwiniają wszystkich w około. Operatorzy sami przynoszą narzędzia bo nie mogą się doprosić. Na palcach jednej ręki można policzyć ludzi, którzy chcą coś pomóc, zrobić, ale nie mają siły przebicia bo są spoza układu. Ukraińcy to nie problem bo ich też zaraz zabraknie a operatorzy ze stażem p.... to wszystko i pójdą gdzieś gdzie ich ktoś doceni. Jak tak dalej pójdzie to spakują wszystko i wywiozą na wschód.

Anonim

Iza oczywiscie ze jestem pewien. Widze i rozmawiam z ludzmi. Aktualnie "zapychaja" braki pracownikami z Ukrainy. Ja osobiscie znalazlem niestety ogloszenie w gazecie strzelinskiej tam sie glownie firma oglasza jesli poszukuje pracownikow. Pracownikow z ukrainy przybywa w zastraszajacym tempie. Pozdrawiam

Jeszcze kilku zostało ale szykują się do odejścia:)

tomasz

Kołchoz gdzie nie szanuje się człowieka. Przełożeni mają ciebie za durnia jeśli wyraziste jakąś opinie lepiej pójść gdzie indziej. Wartosciowi ludzie z tej pracy uciekli lub zostali zwolnieni pod byle pretekstem.

Iza

@anonim jesteś pewien, że rotacja wśród pracowników jest taka duża? Nie ma aktualnie w sieci informacji o ofertach pracy, jak w takim razie można rekrutować się do pracy w Multilayer Pipe Company Spółka z o. o.?

Pracuję w mpc od jakiegoś czasu i mam mieszane uczucia z przewagą niestety negatywnych. Poniżej wyszczególnie dokładnie co mam na myśli: 1 Atmosfera przynajmniej na tej zmianie co jestem jest w miare ok-koledzy calkiem w porzadku 2 Nauka -przyuczanie do stanowiska pracy nie istnieje kompletnie juz nastepnego dnia od zatrudnienia musialem sam stanac przy maszynie, uczysz sie na biezaco-doslownie. Nikt Ci nic nie powie i nie pokaze . 3 Trener ktory mial sie opiekowac osobami nowymi to operator ktory sam pracuje na maszynie obok. 4 Stres jak najbardziej. Radz sobie sam jakos to bedzie 5 System pracy mozliwy z wszystkich najgorszych czyli 7 dni pracy i 2 dni wolnego. Pieniadze takie jak wszedzie praktycznie. 6 jakosc (jakos-c to bedzie) nie istnieje. sam nie wiesz co dobre a co nie. 7 Bhp jako takie ale kuleje. Podsumowujac zaluje ze sie przyjalem do mpc i jestem na etapie szukania innej pracy. Rotacja w tej firmie jest przeogromna nie ma dnia BA! nie ma zmiany aby ktos nie odszedl nawet z starych pracownikow. A nowych od jakiegos czasu nie widac. Do tego jeszcze w okresie zimowym firma zwalnia bo przechodzi a 3 zmiany a okolo marca dzwonia do osob czy nie chca wrocic. Polecic komus mpc? NIe zdecydowanie Nie. Pozdrawiam

Ktosiek

Widzę że przez 10 lat nic się nie zmieniło. Z tym że kiedyś jeszcze na topie była koszykówka z ówczesnym dyrektorem produkcji Robertem. Akurat ja wychowałem się na Jordanie i w kosza grać umiałem. Ale polewkę miałem z przypupasow i lizusow którzy dwutaktu nawet nie potrafili zrobic. Od lat ta sama klika niedouczonych i nieszanujacych ludzi...szkoda zycia. Pracowałem w dziale utrzymania ruchu i często zostawałem po godzinach i przychodziłem w wolne np. 1-3maja żeby zrobić usprawnienia na zatrzymanej linii. Niedocenione całkowicie. Podwyżki smieszne. Nie polecam.

adm2

Prawda jest taka, że prawdziwa struktura firmy to: finansowy z kochanką, naczelny, dyrektor produkcji na równi z gwiazdeczkami z FC-Pęcza. A dopiero później kierownictwo i pozostali pracownicy produkcji. Byłem i nie polecam. Chyba, że gracie w gałę.

dobroduszny

Praca w bardzo miłej atmosferze, wśród ludzi kompetentnych i ukierunkowanych na rozwój firmy, a tym samym na podwyższenie płac pracownikom, dzięki którym MPC prosperuje jako jeden z największych europejskich producentów rur wielowarstwowych od 1997 roku i została wiodącym producentem rur z polietylenu do zastosowań wewnątrz budynków!!!

@dobroduszny 28.04.2017 23:18

miła atmosfera!!! ha ha taka miła ze az najlepszy kierownik nie dał rady chyba było za słodko na zebraniach

Lipa
@dobroduszny 28.04.2017 23:18

Co ty pierdilisz! Siedź w biurze i sie nie odzywaj.

grzybek

Najwspanialsza firma w jakiej pracowałem.

adm

Liczą się tylko powiązania rodzinne i zdolność grania w piłkę z dyr produkcji lipa totalna

Adsumus

A kto normalny by sie tu pchał?? wiem to z opowiesci znajomych, którzy tu mieli nie wiem czy słusznie napisze przyjemność pracy... lub jej brak.. A o moje wykształcenie sie nie martw, pewnie duzo lepsze niz twoje (pisze celowo z małej, może zrozumiesz czemu), jesli nie cóż.. Z tego co ty tak bronisz tego zakładziku to ty dobry [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liz musisz byc

Kris
@Adsumus 28.01.2017 20:26

To co się wypowiadasz skoro nie miałeś nawet okazji tu pracować? Każdy kto został zwolniony narzeka na pracodawcę...bo co ma się przyznać że sam był do niczego? Mało mnie interesuje twoje wykształcenie. A dobrą opinię wyrabia się latami dobrej pracy. Zaznaczam że nie jestem piłkarzem ani nie biegam i nie mam znajomości w MPC.

Adsumus

Problem tej firmy to niskie zarobki oraz duży "przemiał" pracowników. Mniejsze zapotrzebowanie na rynku na towary od MPC , to zwolnienia tych pracowników z najmniejszym stażem. Potrafią nawet robić tak, ze kogoś zwolnią , bo kryzys na rynku a gdy maja w planach większe zamówienia to sobie przypominają , ze był super pracownikiem i dzwonią i proponują minimalna stawkę . Teraz też jest nabór.. wiec pewnie na jesieni out...

@Kris 05.01.2017 18:58
Przemiał jest bo mało kto się teraz nadaje do pracy. Tylko wymagania na wstępie a zero zaangażowania. Dobrych pracowników nikt...

Co Ty pierd.. ze ktos sie nie nadaje do pracy?? zmiencie może ekruterów , to sie własciwi ludzie do pracy znajda!! Gdyby MPC placiło normalnie to i ludzie by coś z siebie dawali wiecej. co to jest 2.200 . , skoro wiele firm pod Wrocławiem oferuje na starcie dla operatora 3800, brutto + dodatki. Mpc to tu brzmi słabo!!

Kris
@Adsumus 14.01.2017 19:57

To po co się pchałeś do MPC? Zarabiaj nawet 5000 brutto a nawet zostań sobie kierownikiem na wejściu. Krzyż na drogę. W pierwszej kolejności trzeba dać coś od siebie a potem wymagać. Przypominam że MPC nie leży we Wrocławiu. Może trzeba było zadbać o swoje wykształcenie a nie teraz wylewać swoje żale.

gh

@ nikc - wiesz - żebyś nie wpadl z deszczu pod rynne bo takie przypadki sa chyba najgorsze. tak sądze, aczkolwiek podkreślam - nie mówie ze tutaj tak jest

nick

czy tam na produkcji zarobi się 3000 zł na rękę? bo chcę zmienić pracę i nie wiem czy się to opłaca... słyszałem, że ciężkie warunki -chemia, kleje, upały 40+ czy to prawda?

poranny

Praca w bardzo miłej atmosferze ( człowiek nie przywykł ) i troszkę zdziczał. Spotykam sie codziennie z miłym traktowaniem i szacunkiem. Wielki plus ++++

młody pracownik

Witam,pracuję w tej fabryce od ok.6 msc. Jestem bardzo zadowolony,pracuję w miłej atmosferze oraz fajnym zespole. Zmiany są bardzo wygodne,a dodatkowe dni wolne dużym plusem. Czytając opinie innych osób ,zastanawiam się,że skoro tak źle im się pracowało dlaczego w ogóle skorzystali z tej oferty pracy. Pozdrawiam

slawek

Brak szacunku do pracownika, a do starszych stażem to już całkiem. Uważa się ze mają za duże stawki a nic nie robią!a to na nich opiera się cala produkcja!

dogonbag

witam!pracuje w tej firmie już kilkanaście lat i prawda jest taka ze jak nie grasz w piłkę nie biegasz maratonów lub nie znasz kogos z góry osobiście jesteś nikim i co roku masz dokręcaną śrube!

zainteresowany

Ciężka atmosfera tzn? Widzę szukają na operatora. Może ktoś cos więcej napisać o tej pracy ? Zarobki ? Praca ciężka (Fizyczna, dużo na glowie) ? Jak z umowami ?

Zostaw opinię o Multilayer Pipe Company Spółka z o. o. - Pęcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multilayer Pipe Company Spółka z o. o.