Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Opinie o Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Rudolf

A Św Mikołaj w tym roku nie przyjdzie do naszych grzecznych dzieci??

@Rudolf

Hej Rudolf, sądząc po nicku powinieneś wiedzieć najlepiej ;) A tak na poważnie to odwrócę pytanie .... Czy kiedyś nie przyszedł? Udanego dnia, Aneta Karp

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Dzień dobry, proszę o doprecyzowanie pytania. Pozdrawiam, Aneta Karp

Witam sprawie pracy czy są przyjęcia do pracy

@Adam

Dzień dobry! Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska: Operator Urządzeń Produkcyjnych i Magazynier. Proszę aplikować bezpośrednio do nas na adres mpc@mpc.pl lub dostarczyć dokumenty osobiście. Pozdrawiam, Aneta Karp

Recepcjonistka

Pan który był obecny przy rozmowie sobie śmieszkował ze mnie. Nie spodziewałam się takiej rozmowy gdzie w chamski sposób zostanę potraktowana.

Pytania były głównie życiowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Agrest

Witam serdecznie.. Czy pracodawca dowozi pracowników do miejsca pracy ?? Jeżeli nie to czy planuje wprowadzenie takiej możliwości ?

@Agrest

Dzień dobry, nasza firma nie oferuje dowozu do pracy. Pracownicy we własnym zakresie organizują sobie transport do miejsca pracy. W przypadku dalszych pytań proszę o kontakt i zapraszam do składnia aplikacji w otwartych procesach rekrutacyjnych. Pozdrawiam, Aneta Karp

NOWY

Witam Słyszałem ze jest bardzo cieszko czy warto sprobowac przez czy miesiace bo ponoc zabieraja za ubranie Moze cos ktos powiedziec

Anonimowy
@NOWY

Ciężko kto tobie to powiedział , no praca fizyczna trzeba się czasem poruszać ale bez przesady zdejmowanie krążków z nawijarki ma być ciężkie

@Anonimowy

Czyli bez problemu można sobie poradzić? Jak to wygląda generalnie jeśli chodzi o kobiety, czy one też sobie poradzą na takim stanowisku? Są w ogóle przyjmowane do Multilayeru na magazyn? Ile Pań liczy zespół?

Wesoły Romek
@Anonimowy

Tak, zwłaszcza jak ważą po 30kg albo więcej

Wesoły Romek
@Wesoły Romek

Waga dotyczy oczywiście krążków ściąganych z nawijarek a nie Pań które chcą aplikować hehehe

Szakal

Pani Aneto proszę zrobić narkotesty u pracowników na obecność thc br A jeżeli tego nie zrobicie Powiadomię Policję i nagłośnie sprawę Pozdrawiam.

@Szakal

Dziękuję za wiadomość! Wszystkim nam zależy na bezpieczeństwie pracowników i procesu, dlatego bardzo proszę działać odpowiedzialnie i zgłaszać podejrzenia nietrzeźwości lub odurzenia natychmiast i bezpośrednio przełożonemu na danej zmianie. Tylko w ten sposób można skutecznie zapobiegać potencjalnym wypadkom i zdarzeniom zagrażającym bezpieczeństwu . Osoby kierujące na zmianach mają wiedzę i kompetencje w zakresie odpowiedniego działania. Niemniej jednak dziękuję za wiadomość, chociaż w takiej formie rzuca ona niepotrzebny cień na sprawnie i rzetelnie funkcjonujące zespoły Naszych Pracowników. Spokojnego dnia! Aneta Karp

Aktualność

Jaka jest umowa w firmie Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Operator zatrudniają na umowę zlecenie?

Strzelin 112

Z tego co Tobie moge powiedziecnto umowa na to stanowisko jest przez firme o zleceniu nic niewiem Praca w systemie 4 brygadowym i trzeba miec dobre zdrowie siłe fizyczna oraz stalowe nerwy. Jak chesz to aplikuj Pozdrawiam

@Strzelin 112

Dlaczego trzeba mieć stalowe nerwy na tym stanowisku? :/ Jak często zdarzają się jakieś stresujące sytuacje? Czym ten stres cały jest spowodowany?

Prawa reka

Witam. Moze ktos w koncu zrobi porzdek na magazynie bo caly czas cisza czyli co jest idealnie czy pracownicy boja sie odezwac jest jeden wielki(usunięte przez administratora) coraz wiecej nowych cwaniakow na stanowiskach przychodzac do pracy nigdy nic nie wiadomo co bedzie sie robilo. Przynies podaj pozamiataj i zrob za starszego magazyniera. Dosyc albo cos z tym zrobicie albo wezcie sie za kierownika

Bartosz
@Prawa reka

Cześć, widzę że dobrze wiesz co się dzieje wewnątrz firmy. Powiedz mi w takim razie, czy Twoim zdaniem warto wysyłać tu obecnie CV? Czemu tak, albo czemu nie? Jaka panuje atmosfera i ile można zarobić w Multilayer? Daj znać!

Zawistny
@Prawa reka

Jak byś umiał robić coś innego poza zamiataniem i przyniesieniem na pewno by to zauważyli i zaangażowali do innych obowiązków. Widocznie jesteś lebioda nic niepodtrawiająca zrobić nie mówiąc o tym zęby dać ci wózek którym coś na pewno rozwalisz. Jak sie nie podoba to wypad i czterech liter nie zawracaj.

Hgj

Witam czy są przyjęcia do pracy.Jakie są zarobki

Praca nie jest najgorsza tylko dlaczego niema w 8 godzinach 15mnutowej przerwy czy moze ktos odpowiedziec .

@112

Żadnej przerwy nie ma, czy jest po prostu krótsza? Zawsze pracuje się po 8h w Multilayerze? Czy zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak, to jak często i kiedy zazwyczaj?

Staży robią wszystko za mnie A ja kasa biorę.

Bułgar

2.20 Podwyżki po roku Suuuuper

Szakal

L4 lecimy Panowie

zawisza

Co z podwyżkami ??

Mpc

Dlaczego nie odpowiada pani na temat podwyżek(usunięte przez administratora)? (usunięte przez administratora)

@Mpc

Nie odpowiada bo nie ma nic do powiedzenia. Jak zwykle mówi tylko to co chce powiedzieć. Tyle w temacie.

Dziękujemy za podwyżki.

@Mpc

Praca jest stosunkowo nienajgorsza tylko dlaczego niema wogule przerwy czy ktos moze cos powiedziec przeciez ludzie to nieroboty a 15 m zeby zjesc sie nalezy.

zień dobry kochana firmo! Czy w tym roku zarząd planuje jakiś dodatek na święta? Pozdrawiam

Bary
@Anonim

Tak planuje dwa jaja dostaniesz!,

@Anonim

Cześć @Anonim, powiedz od jak dawna i na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w Multilayerze. Szukam informacji na temat struktury firmy i jej planów rozwojowych na najbliższy czas.

@Bary

Nie wiem jak interpretować Twój wpis @Bary. Jak wygląda sprawa benefitów w Multilayerze?

Maria

Hej, Multilayer poszukuje magazyniera. Czy pracownicy z tego konkretnego działu mogliby się wypowiedzieć na temat warunków swojej pracy? Napiszcie ile godzin tygodniowo pracujecie, jak z przerwami, jaka atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.