Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Opinie o Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Jędrek

Dzień dobry czy są przyjęcia na wózki widłowe dla dwóch osób z uprawnieniami UDT tak aby pracować na jednych zmianach ze względu na dojazd? Pozdrawiam

Jędrek

Dzień dobry czy są przyjęcia na wózki widłowe dla dwóch osób z uprawnieniami UDT tak żeby pracować na jednych zmianach ze względu na dojazd? Pozdrawiam

Zawiedziony

Bardzo dziękujemy za podwyżki. Damy z siebie 100 procent w pracy... Jak zawsze...

Recepcjonistka

Pan który był obecny przy rozmowie sobie śmieszkował ze mnie. Nie spodziewałam się takiej rozmowy gdzie w chamski sposób zostanę potraktowana.

Pytania były głównie życiowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Pani Aneto, czy temat podwyżek to jakieś tabu? Wszyscy pracownicy chcieliby wiedzieć lub zaplanować swój budżet na kolejne miesiące... Firma hula, brak przestojów, nawet w czasie pandemii pracujemy na najwyższych obrotach więc chyba zasulugujemy na podwyżkę?...

Rafał P

Polecam!

Młody

Będą w tym roku podwyżki ?

kurak&masło
@Młody

nie będzie

Czy są przyjęcia do pracy jako pracownik produkcji

@Adam

Dzień dobry, Tak, rekrutujemy pracowników. Proszę dostarczyć swoje CV. Pozdrawiam Aneta Karp

Paul

Witam. Czy w tej sytuacji jakiej się znaleźliśmy przewidziane są podwyżki dla pracowników w tym roku. Jeśli tak to kiedy.

Nowy2020

Na jednej z brygad laboratorium jest na kwarantannie a u jednej z nich stwierdzono wirusa. Wy dobrze wiecie tylko nic nie mówicie A pracownicy sami się musza wszystkiego dowiadywać

@Nowy2020

Ok. Są to znane mi przypadki. Proszę się nie martwić. Zastosowaliśmy wszelkie procedury bezpieczeństwa, jakie miały zastosowanie w tej sytuacji. Pozdrawiam, Aneta Karp

@Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

A co z osobami z produkcji którzy mieli kontakt z ta osoba zakazona ? Wiem że są maseczki i płyny do dezynfekcji ale pracownicy też się obawiają o swoje zdrowie jak również swoich rodzin.

@Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

I jeszcze jedno pytanie. Czy firma nie ma obowiązku poinformowania pracownikow o zarażonych osobach z firmy?

@Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

A co z osobami z produkcji którzy mieli kontakt z ta osoba? Wiem że są maseczki i płyny do dezynfekcji ale pracownicy też się obawiają o swoje zdrowie jak również swoich rodzin.

W zakładzie są 2 osoby z koronawirusem...dlaczego zaklad nic z tym nie robi tak jak np Silesia? 1 pracownik chory i zaklad zamknięty A wy tak po prostu narazacie innych?laboratorium ma kwarantanne A co z innymi co mieli kontakt z chora osoba ?

@Nowy

Dzień dobry, Proszę o natychmiastowy kontakt ze mną i podanie informacji, kto jest chory. Widocznie wie Pan więcej ode mnie. Będę mogła podjąć działania zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami bezpieczeństwa. Pozdrawiam, Aneta Karp

Robol
@Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Dziwne że nic o tym nie wiecie skoro laboratorium jest na kwarantannie

@Robol

Bardzo proszę nie wypisywać niepotwierdzonych informacji. To nie jest prawda a wypisywanie takich bzdur na GoWork to tylko sianie paniki, która nikomu nie jest potrzebna.

Narożnik

Witam! Czy bedą bony na swięta ??

Judasz
@Narożnik

Panie i Panowie... Zadowoleni z premii świątecznej? Na jajka starczy a majonez pożyczę od sąsiadki... Zdrowych i spokojnych Świąt życzę...

Pracownik na dole

Pani(usunięte przez administratora)współrządzący. W dobie tej pandemii w czasach ciężkich i trudnych dla Wszystkich prosiłbym o możliwość zaopatrzenia pracowników w maseczki i rękawiczki na czas pracy. Zawsze jest to jakieś przeciwdziałanie. Wiem że są to towary deficytowe teraz ale warte każdych pieniędzy. Dopóki pracujemy warto dalej dbać o zdrowie nas wszystkich. Dziękuję i czekam na jakąś odpowiedź. Jedni by chcieli dodatkowych pieniędzy bo musimy iść do pracy w takim czasie ale lepsze dla wszystkich będzie przeciwdziałanie i zadbanie o nasze zdrowie. W miarę możliwości i ciągłości produkcji. Dziękuję

@Pracownik na dole

Dzień dobry, rękawiczki jednorazowe już są do pobrania u Kierowników, na maseczki czekamy. Gdy tylko otrzymamy dostawę, natychmiast rozpoczniemy dystrybucję. Pozdrawiam serdecznie, Aneta Karp

Natychmiast zamknąć zakład celem ochrony rodzin pracowniczych.

Tato

Może jakiś dodatek za pracę w trudnych warunkach...? Jakby nie było pracujemy w dużej grupie, nie mamy możliwości pracy zdalnej i mimo higieny i ostrożności jesteśmy narażeni na tego wirusa...

Ja to ja
@Tato

Co Ci z tego dodatku lezac w szpitalu lub bedac z całą rodziną na kwarantannie. Pieniądze Cię nie wyleczą...

Tato
@Ja to ja

Ale skoro masz i tak tyrać w takich warunkach to tyraj za godziwe pieniądze. Jak masz za dużo to oddaj potrzebującym. 5l płynu do dezynfekcji kosztuje 250pln. Chyba że nie używasz i liczysz ze może jakoś się uda... Też bym wolał pracować bezpiecznie jak zwykle i nie poruszać tego tematu, ale jest jak jest...

Misio

Praca jest w porządku a wynagrodzenia satysfakcjonujące.

Parobki

Ludzie obudźcie się z tym sprzątaniem S 5 , góra też należy do S 5 ale nie sprzątają mają sprzątaczki , zatrudnijcie dwóch panów z 888 niech sprzątają po liniach problem będzie rozwiązany ,(usunięte przez administratora) . Premia miesięczna co miesiąc jest okrojona nigdy niema pełnej premii , żeby pracownika z motywować do dodatkowej pracy to trzeba zapłacić dodatkowo .Pracownik niema w obowiązku wykonywać nagminnego sprzątania to jest wymysł wasz w tak samo możecie sprzątać . Ludzie nie sprzątajcie zastanówcie się .!!!!!

Krzysztof okroj

Chcialbym wyslac cv do państwa firmy. Nie mogę znaleźć e maila. Mogę poprosić?

@Krzysztof okroj

Dzień dobry, proszę wysłać CV na adres praca@mpc.pl lub a.karp@mpc.pl Pozdrawiam, Aneta Karp

Dzień dobry, zasada bezpieczeństwa polegająca na trzymaniu się poręczy podczas poruszania się po schodach nadal obowiązuje. Dokładamy wszelkich starań, aby na klatkach schodowych płyn do dezynfekcji rąk był dostępny. Proszę o dezynfekcję rąk po użyciu poręczy. Miłego dnia, Aneta Karp

Robol

Czy wszystkich pracowników mpc bez wyjątku obowiązuje 5S ? Jeśli tak to dlaczego pracownicy w biurze nie utrzymują porządku (powierzchnię płaskie,mycie podłóg ,mycie koszow na odpady itp) tylko robią to za nich osoby sprzątające(sprzataczki) A na hali robią to pracownicy (którzy są zatrudnieni jako operatorzy A nie sprzataczy ) i nie są w ogóle za to doceniani? Np większą premia? Wy na górze jesteście tak samo pracownikami mpc jak my na hali. Pozdrawiam

Bary

Nasza pani kierownik na produkcji jest super wreszcie ktoś nas szanuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.