Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Opinie o Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Nowy 2020

Czy w mpc są wypłacane "wczasy pod gruszą " tak jak w innych zakładach?

@Nowy 2020

Dzień dobry, W MPC nie wypłacamy tzw. wczasów pod gruszą. Latem organizujemy piknik rodzinny lub wypłacamy dodatkowe środki z ZFŚS jako rekompensatę w przypadku braku pikniku. Pozdrawiam, Aneta Karp

Stefan
@Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Pani Aneto W ubiegłym roku nie było niestety ani pikniku ani żadnej rekompensaty... Przypadek?(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@Stefan

Dzień dobry, nieuważnie przestudiował Pan listę wypłat za wrzesień 2019 - pozycja 'nagroda' kwota 400 zł - to właśnie to! Pozdrawiam, Aneta Karp

MarcinWolf

Witam. Pracuję obecnie (od 2011r) na stanowisku operator wózków wysokiego składowania w magazynie biedronki na Skarbimierzu. Czy są wolne podobne stanowiska pracy u Państwa i jeżeli tak to na jaką stawkę mógłbym liczyć na start? (usunięte przez administratora)

@MarcinWolf

Dzień dobry, mamy otwartą rekrutację na stanowisko magazyniera (operatora wózków widłowych). Dodatkowe informacje dotyczące warunków zatrudnienia prześlę na e-mail. Pozdrawiam, Aneta Karp

Janusz

Witam.Chcialbym ponowić pytanie. Może zakład mógłby dofinansowywać dojazdy do pracy dla osób z poza Strzelina

Kris
@Janusz

Jak najbardziej proponuję niech Ci z pensji ściągną wtedy będziesz mieć dofinansowanie. Może Ci taryfę zamówić pod dom na koszt firmy.

Judasz
@Janusz

Ja dojeżdżam sam kupe lat i co mam zrobić przydało by się dofinansowanie do paliwa trzeba działać w tej sprawie .

Kris
@Judasz

To działaj

wer

Super firma, ten weekend jest wolny dla wszystkich.

Recepcjonistka

Pan który był obecny przy rozmowie sobie śmieszkował ze mnie. Nie spodziewałam się takiej rozmowy gdzie w chamski sposób zostanę potraktowana.

Pytania były głównie życiowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

jest dobrze

kobieta

Dzień dobry. Wysłałam dokumenty związane z rekrutacją na stanowisko Operator / Operatorka urządzeń produkcyjnych i mam pytanie kiedy będą rozmowy związane z rekrutacją czy są jeszcze wolne wakaty i czy mam szansę podjąć pracę w firmie MPC.

jest super

kobieta

Dzień dobry. Wysłałam potrzebne dokumenty do rekrutacji, na stanowisko Operator / Operatorka urządzeń produkcyjnych i mam pytanie kiedy będą przyjęcia i czy są wolne wakaty czy mam szansę podjąć pracę w waszej firmie MPC.

@kobieta

Dzień dobry, przyjęcia na stanowisko Operator / Operatorka Urządzeń Produkcyjnych są cały czas. Kontaktujemy się z kandydatami, którzy aplikowali i zapraszamy na krótką rozmowę kwalifikacyjną. Proszę o kontakt na mój adres e-mail a.karp@mpc.pl to potwierdzę status Pani aplikacji. Pozdrawiam i życzę udanego dnia. Aneta Karp

Jama

Witam jak godzinowo się pracuje ? Kobiety przyjmuje się ?

@Jama

Dzień dobry, Na produkcji mamy system pracy ciągłej, czterobrygadowy, według ustalonego grafiku pracy. Zmiany są po 8 godzin i rozpoczynają się odpowiednio o 6.00, 14.00 i 22.00. Zatrudniamy również Panie na stanowiska produkcyjne. Pozdrawiam, Aneta Karp

geronimo

Pani Aneto a czy przelew świąteczny bedzie jak zwykle na ostatni czas przed Świetami czy zdążymy jeszcze zrobić zakupy i prezenty świąteczne?

@geronimo

Witam Geronimo, jak zwykle - dokładnie na czas - zdążycie Państwo, tym bardziej, że niedziela jest handlowa :) Wesołych Świąt! Aneta Karp

Ja to ja
@Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Cieszymy się bardzo, że mamy takich przełożonych i mogą nam zaplanować kiedy możemy zrobić zakupy świąteczne :) a taki był haos w głowie... Może w piątek, może sobota... Dziękujemy :*

Witam czy przewidziane są talony na święta jeśli tak to czy na okresie próbnym też dostanę

@Nowy

Dzień dobry "Nowy", Aby uzyskać odpowiedź na Twoje pytanie nie trzeba udawać anonimowego i chować się za nickiem. Zapraszam do działu kadr, tam Twój indywidualny przypadek zostanie zweryfikowany pod kątem stażu i otrzymasz informację na temat premii świątecznej. Pozdrawiam, Aneta Karp

Nowy pracownik

Dzień dobry. Chciałam spytać jak zakład pracuje w Święta kalendarzowe na czerwono oraz w Święta grudniowe? Pracujemy bez przerwy czy są przestoje ? I czy w jakimś okresie zakład stoi w czasie letnim celem urlopu np 2 tygodnie czy kazdy pracownik ma indywidualnie w innym okresie urlop ?bardzo proszę o odpis... pozdrawiam

@Nowy pracownik

Dzień dobry, Fabryka MPC pracuje w ruchu ciągłym, jednak na najważniejsze święta zatrzymujemy produkcję (Wielkanoc, Boże Narodzenie, Wszystkich Świętych, a w zależności od zapotrzebowania czasem również w tzw. długie weekendy). Latem pracownicy korzystają z urlopów wypoczynkowych według ustalonego planu urlopowego. Pozdrawiam, Aneta Karp

Anonimus

Witam. Ja chciałbym zadać jedno pytanie odnośnie funduszu socjalnego. Pani Aneto czy przewidziane były środki na imprezę w tym roku. Jeśli nie to proszę powiedzieć czy owe te środki zostaną rozdysponowane dla wszystkich pracowników czy nieliczne grono wybrańców. Chciałbym nadmienić że od kilka lat nie zmienia się kwota bonów świątecznych. Jak wiadomo na każdego pracownika przypada w ciągu roku odpowiednia suma pieniędzy. Chyba że w naszej firmie obowiązują inne standardy. Dziękuję

@Anonimus

Dzień dobry “ANONIMUS”, W związku z tym, iż piknik rodziny (domniemam, iż o taką imprezę Panu chodzi) nie był planowany na ten rok, to i środki na ten cel nie były przeznaczone. Zasilenie ZFŚS środkami finansowymi odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami a dysponowanie środkami odbywa się zgodnie z regulaminem ZFŚS. Fundusze są i czekają na odpowiedni moment, proszę się nie martwić. A gdy pisze Pan o „nielicznym gronie wybrańców”, to nie czuję się z tym dobrze, gdyż mam wrażenie, iż robi Pan wrzutkę typu „niesprawiedliwie dysponujecie środkami ZFŚS”, co jest absolutną nieprawdą i bardzo krzywdzące dla Pracodawcy, który doskonale wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec wszystkich Pracowników. Zgodnie z tym co Pan insynuuje Wszyscy Pracownicy należą do „nielicznego grona wybrańców”, gdyż każdy otrzymuje środki z ZFŚS, zgodnie z propozycją Komisji ZFŚS (która reprezentuje interesy załogi) zatwierdzoną przez Zarząd. Pozdrawiam serdecznie, Aneta Karp

Witam.Pisałem pół roku temu o tym ,że niektóre linie są delikatnie mówiąc są lekko wysłużone i dalej nic się nie robi.Wpisywanie uwag do systemu SEMP już sobie darowałem,ale nie o tym.Mam pytanie:czy akcja zabierania premii niektórym pracownikom lub większości z którymi rozmawiałem będzie dalej prowadzona na taką skalę jak dotychczas czy trochę wyhamuje?Bo pomimo podwyżki którą dostałem to zarobki zaczynają być zeszłoroczne,a po drugie chciałbym wiedzieć za co mi część premii zabrano.Pozdrawiam

Anonimus
@pracownik

W cale mnie to nie dziwi. Jak zwykle będzie ogólne zdziwienie jak to możliwe ????

@pracownik

Dzień dobry "Pracownik", Akcji "Zabieranie premii niektórym pracownikom lub większości, z którymi rozmawiałeś" w firmie MPC nie prowadzi się. Jeżeli chce Pan wiedzieć w jaki sposób rozliczana jest każdorazowo Pana premia, bardzo proszę o bezpośredni kontakt z SZP lub KOP, którzy przedstawią szczegóły i powody. Od strony technicznego wyliczenia premii pomoże wyjaśnić sytuację również Dział Kadr - zapraszamy! Pozdrawiam i życzę udanego dnia. Aneta Karp

Jaka umowa obowiązuje w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Dzień dobry, okres próbny w MPC wynosi 3 miesiące. Na ten czas zawieramy z Pracownikiem umowę o pracę na okres próbny. Miłego dnia! Aneta Karp

Janusz

Witam. Mam pytanie, czy w tym roku odbędzie się piknik rodzinny?

@Janusz

Dzień dobry Panie Janusz, W tym roku nie organizujemy pikniku rodzinnego. Pozdrawiam, Aneta Karp

Aldek
@Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

ok że imprezy nie będzie to zapłaccie tak jak w tamtym roku piknikowe i ludzie będą zadwoleni

@Aldek

Dzień dobry "ALDEK", Będzie dobrze jak zwykle :) Miłego dnia! Aneta Karp

Aldek
@Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Pani Aneto, będzie dobrze z tą wypłatą wrześniową?

Polecam Firmę dla nowych pracowników! Ostatnio dostaliśmy od Zarządu fajne torby na zakupy w podziękowaniu za akcję BHP (mieliśmy pokazać jak bezpiecznie działa zakład - udało się). I szefowie zmian dostali podwyżkę (oczywiście nie za darmo - muszą być w grupie ratującej fabrykę i ludzi od nieszczęśliwych wypadków ( które tu się nie zdarzają)). Ogólnie polecam. Ludzie - OK, kierownictwo - jak zawieje na spotkaniach z zarządem, premie - chcesz pracować - dostaniesz, BHP - leży, praca - 4 brygady, kasa OK (w Strzelinie OK)

Magdalena
@pracownik

Rozumiem, że warto iść do pracy do Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.? Wyjaśnij, na czym polegała ta akcja BHP. Interesują mnie szczegóły na temat tej pracy, jak wygląda, w jakim systemie pracujecie itp.

Spoko gość
@pracownik

Jeżeli bhp leży tzn że kłamiesz albo masz te wszystkie zasady bhp gdzieś indziej niż powinieneś. Wypadki się nie zdarzają a to jest miarą tego czy pracodawca dba o zdrowie pracownika i pokazuje wynik włożonej przez kierowników pracy. Są jeszcze braki a nad tym wszyscy pracujemy. Wszyscy poza Tobą. Weź się w garść.

Yogi

Pani Aneto: Jak Pani nazwie warunki pracy na hali w temperaturze wynoszącej 40"C (ostatnio zmierzone) w okresie upałów ? Od dawna ten problem istnieje ale jakoś mam wrażenie, że taniej jest wystawić chłodnię z mrożonkami zamiast klimatyzować stanowiska pracy. Pamiętam czasy kiedy wyświetlacz zegara i daty pokazywał dodatkowo temperaturę powietrza ale z przyczyn wiadomych została ta funkcja wyłączona. Wiem , że przepisy nie określają górnej granicy temperaturowej ale praca w takich warunkach jest koszmarna i doprowadza ludzi do skrajnego wyczerpania.

@Yogi

Dzień dobry Yogi, Zdaję sobie sprawę, że ciężko wykonywać pracę w warunkach upału. Zapewniam, że temat jest bardzo często dyskutowany na spotkaniach komitetu sterującego polityką bezpieczeństwa. Specyfika technologii, w której zbudowane są nasze hale produkcyjne sprzyja nagrzewaniu się budynku w czasie wysokich temperatur na zewnątrz, a dodatkowo nasz proces produkcyjny generuje dużo ciepła. Pocieszające jest to, że tylko kilkanaście dni w roku borykamy się z problemem ekstremalnych temperatur. Przez większą cześć roku technologia hali nam sprzyja i temperatura na stanowiskach pracy jest komfortowa. Nasz BHP-owiec od strony formalnej potwierdza, że organizacja i warunki pracy są zgodne z obowiązującymi przepisami. Udostępniamy pracownikom wodę, napoje, soki, lody. Kilkakrotnie dyskutowane były techniczne sposoby odprowadzania ciepła niezorganizowanego, jednak koszty inwestycji w odciągi są ogromne, a i tak nie ma pewności czy podczas wysokich temperatur, w momencie rozgrzania budynku hali, gdy na zewnątrz panuje temperatura ponad 30˚C , przyniesie to jakikolwiek efekt. Pozdrawiam serdecznie, Aneta Karp

Zamiast śmiesznego dodatku za pracę w systemie 4-brygadowym , dajcie ludziom za soboty / niedziele / święta 100%/200% płatne. Pracownicy będą zadowoleni , przynajmniej będą wiedzieli za co pracują , firma specjalnie na tym nie ucierpi no i rozwiąże się problem z załogą .. 400zł dodatku za pracę w świątek piątek czy niedziele to śmieszne pieniądze ;)

Dzień dobry, Pana propozycja jest ekonomicznie nieopłacalna dla pracownika. Przeliczał Pan to, zanim napisał posta? Pozdrawiam, Aneta Karp

Śmiech
@Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.

Ekonomicznie jest to dla nich opłacalne 6 dni (sob i niedziela) pracująca 100 % dodatku , przy stawce np: (usunięte przez administratora) brutto, to za jedna sobotę maja (usunięte przez administratora)brutto, za 6 sobót i niedziel maja (usunięte przez administratora)brutto dodatku to około (usunięte przez administratora)netto, wiec nie wiem czy Pani myśli ze pracują tam ludzie którzy tez tego sami nie potrafią przemyśleć? Ekonomicznie to dla was nie jest opłacalne nie dla nich...

Dark Devill

To nie są żadne podwyżki to są śmieszne pieniądze. Nawet nie inflacyjne. Szukają oszczędności tylko dlaczego nie u siebie na górze. A nie na ludziach którzy pracują na nich. Na wymianę aut i innych przyjemności dla siebie to pieniądze są. Dopóki całe te towarzystwo wzajemnej adoracji będzie siedzieć to tak będzie. Czas pokaże. Ja się wypisuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.