Opinie o WAVIN POLSKA S.A w Buk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy WAVIN POLSKA S.A. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w WAVIN POLSKA S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WAVIN POLSKA S.A w Buk

ddddd

Paskudna firma!

Ss
@ddddd

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ,wszystko zależy od ludzi a nie firmy

Wielkopoanin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak wygląda praca na stanowisku operator maszyn również Bez doświadczenia?

Jacek Nowy wpis

Ile zarobi średnio operator maszyn, pytam bo nie wiem czy składać CV czy warto przyjść

Egon Nowy wpis
@Jacek

Daj sobie lepiej spokój z tą firma. Wiecej zarobisz na kasie w każdym markecie chyba ze jesteś Ukraincem to Ci zapłaca ża mieszkanie.

Kirk Nowy wpis

paskudna firma jak ktos tu wczesniej wspomniał a najgorszy dział to magazyn to co tam sie wyrabia to książke można bylo by napisać

Jak oceniacie pracę na stanowisku Pracownik Produkcji w firmie WAVIN POLSKA S.A?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WAVIN POLSKA S.A? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Inżynier ds. Automatyki Przemysłowej.
ddddd

Paskudna firma!

Ss
@ddddd

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ,wszystko zależy od ludzi a nie firmy

Blazej

Organizują nie wiem po co dwa spotkania rekrutacyjne niby doceniają znajomość innych języków niż angielski ale tylko w ogłoszeniu rekrutacyjnym bo i tak musisz znać księgowe systemy strata czasu osobiście więcej nie zaaplikuję menadżer bez szacunku wielce Pani z góry traktuje kandydata i unika kontaktu wzrokowego podczas rozmowy

opinia WAVIN BUK

tragedia jestem kierowcą który odbiera od nich towar najpierw trzeba odstać co najmniej jedną godzinę przed bramą następnie załadunek trwa około 2 godz następnie trzeba odczekać jeszcze ok pół godziny na papiery i jeszcze brama wyjazdowa czy ktoś jeszcze panuje nad tym ................tragedia wszyscy o tym wiedzą ale żadnej reakcji

polakmaly
@opinia WAVIN BUK

Ale to jest miejsce ie na wylewanie łez bo trzeba czekać na załadunek czy rozładunek. Tylko raczej miejsce gdzie zostawia się opinię o pracodawcy a Pan raczej pracownikiem Vavin nie jest. Poza tym z własnego doświadczenia wiem, że Wam kierowcom wiecznie się śpieszy i chcieli byście żeby każdy załadunek/rozładunek trwał tyle co 1/4 krótkiej pauzy. Jak chciał Pan jeździć w transporcie, gdzie łatwo szybko i przyjemnie towar się sam załaduje i rozładuje to trzeba było zostać pracownikiem autobusu komunikacji miejskiej.

ANotherOne
@polakmaly

kandydat
@polakmaly

jeżeli tak pracownicy Wavin Buk traktują klientów to jak traktują siebie nawzajem? Rezygnuję z podjęcia pracy w firmie gdzie panuje taka "kultura pracy"

Julka

Jeśli chodzi tam o pracę dla kobieta znajdzie się coś ? Polecacie tą firmę ?

Natalia
@Julka

A jakie masz umiejętności o co konkretnie by Cię interesowało?

Ł

Jak wygladac praca operatora wozka widlowego??

Natalia

Ktoś kiedyś na forum twardo napisał, że nie poleca zmiany A, podobno była na niej kiedyś okropna atmosfera i ogólnie ludzie. No pewnie to trochę subiektywne ujęcie, ale tak właściwie to ile w firm jest zmian i na jakie godziny aktualnie trzeba na nie przychodzić? Która z nich według was fajniejsza?

Okej wszyscy opisujecie jaka panuje atmosfera i tak dalej ale nigdzie nie widzę informacji o tym jakie wynagrodzenia proponują. Ja wiem że to zależne od stanowiska ale powiedzcie mi tak ogólnie to te ich wynagrodzenia są dobre w porównaniu do konkurencji, czy raczej oszczędzają na pracowniach?

polakmaly

Witam, Interesuje mnie opinia na temat pracy w firmie na stanowisku Account Manager. Czy atmosfera w firmie jest przyjazna, czy firma daje możliwość rozwoju, awansu, jakie są zarobki na tym lub pokrewnym stanowisku. Czy firma wspiera pracownika w jego działaniach, jaka jest struktura zarządzania i ewentualna ścieżka kariery zawodowej (o ile istnieje) Generalnie każda informacja o dziale handlowym będzie dla mnie pomocna. Dziękuję

Aktualność
  Szanowni Państwo, z dniem 1.12.2020 roku zakład produkcyjny WAVIN POLSKA S.A. w Sochaczewie  został wyodrębniony ze struktur Wavin i  przejęty przez spółkę Dura-Line Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczewie. W przypadku pytań - zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia profilu GoWork Dura-Line.

Pozdrawiamy
Zespół Dura-Line Poland
Bażant

Nie polecam zmiany( A) straszna atmosfera na mikro i jeszcze zależy z kim się pracuje

mechanik

WItam, obecnie firma szuka mechanika. Na jakie zarobki można liczyć normalnych godzinach pracy oraz czy jest zmianowość ?

Łucja
@mechanik

Widzę, że niecałe dwa miesiące temu byłeś zainteresowany podjęciem pracy w WAVIN POLSKA. I jak, zdecydowałeś się na aplikowanie do pracy w tym miejscu? Jeśli tak, to daj proszę znać, czy byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej i jak ona wyglądała! :)

Marek T.

Pracowałem w Wavin Polska SA w Buku ponad 4 lata. Atmosfera była i pewnie nadal jest przyjazna. Jednocześnie wszystko przebiega z pełnym profesjonalizmem. Oczywiście wszystko to tworzą wspaniali ludzie. Dział HR jest bardzo kompetentny, traktują każdego człowieka indywidualnie i z szacunkiem. Zarząd również dba o integrację pracowników i wizerunek firmy: są wyjazdy integracyjne i udział firmy w eventach sportowych. To były dobrze spędzone lata, które zawsze będę miło wspominał :) Pozdrawiam wszystkich!

Kanarek
@Marek T.

Ty Marek chyba nie pracowałeś tak w ostatnich 4 latach co? Wyjazdy integracyjne? HAHA dobre sobie.

@Kanarek

Czym się zajmujesz w Wavin Metalplast Buk Sp. z o.o.? Czy firma poszukuje też osób bez większego doświadczenia zawodowego, a jeśli tak, to czy są tu organizowane jakieś kursy i szkolenia? Takie informacje będą cenne dla każdego potencjalnego kandydata, więc liczę na odpowiedź!

@Kanarek a to nie zgadzasz się z opinią wyżej? Co jest inaczej wg Ciebie?

Jonasz

Generalnie dobra firma i pracodawca dla ludzi którzy poważnie traktuja swoje obowiązki.

xXx

Mogę polecić firmę z czystym sumieniem. Miło się tutaj pracuje, fajna atmosfera, odpowiednie zarobki, pełny socjal. Nowoczesne podejście do zagadnień / zadań.

ktoś

pogorszyło się, ale ogólnie ok. raczej polecam - zwłaszcza początkującym, łatwo uzyskać ciekawe doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o WAVIN POLSKA S.A - Buk

• Jak się pracuje w WAVIN POLSKA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy WAVIN POLSKA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WAVIN POLSKA S.A?

WAVIN POLSKA S.A
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Dobieżyńska 43
    64-320 Buk