Kreis-Pack Sp. z o.o.

Niepruszewo

Opinie o Kreis-Pack Sp. z o.o.

dyrektor

Zastanawia mnie co kobiety tam robia?? I jak wygladaja kontakty personalne kobiet ktore tam pracuja z ich przelozonymi? Moze warto by bylo wystartowac do tej firmy na stanowisko funkcyjne ;)

Dyrektor
@dyrektor 23.11.2016 00:50

Zero odpowiedzi O_o dobrze będą lody.. tzn nagrody

Gość

Jak wyglądają zarobki operatorów? W jakim systemie pracują i w ogóle coś więcej na temat pracy?

zrozpaczona

Bylam tam pracownikiem w czasie choronowego agencja Adecco przez ktora bylam zatrudniona nie przedlozyla mi umowy gdyby nie moj tel do agencji w czasie pobytu w szpitalu niewiedzialabym ze od dwoch tyg jestem bez pracy nikt ani z agencj ani z firmy nie pofatygowal sie by mnie o tym fakcie powiadomic mimo tel z prosba o jakies wyjasnienia zbyto mnie ze oddzwonia a tel nie ma od kilku dni firma zwala na agencje agencja na firma niewidze problemu by jedna i druga strona powiadomila ale jak widac murzyn zdrowy sie liczy a chory to smiec nie polecam ani tej firmy ani agencji to wyzysk ludzi i liczy sie tylko ilosc zrobionego towaru a z jakim wysilkiem i traktowaniem borykaja sie ludzie nikogo nie obchodzi co droga kobieta to kierowniczka nowi pracownicy gorzej traktowani przez starych to nie jest firma godna polecenia zadowolony moze byc ktos kto ma plecy i robi lzejsza robote nie sadze ze te co tyraja sa zadowolone ale coz pracowac gdzies trzeba

anonymous

siemka pozdrawiam brygadzistki i mistrzów róbcie co do was należy a nie patrzycie komuś na ręce pracownikom w jaki czasie spakuje karton i odłoży go na paletę

Mala

Bardzo duzo wymagaja od ludzi ja nie jestem zadowolona

Zadowolona

Pracuję tam i jestem zadowolona, fajne dziewczyny w mojej brygadzie, brygadzistka Kasia super, jeśli chcesz pracować to warto

Nikt

Szkoda ludzi. Francuz ten skansen zamknie do końca roku.

Byla

Kreis Pack.Ostaszewo.Zmiana rzadzacych wielka porażka.Produkcją rządzi była pakowaczka.4 brygadowka a zaledwie 1700zł.Żal.

kolo monolo

Firma na polach ryżowych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i ściema

biurowa

fajnie to wygląda prezes lata za młodą i handlowiec lata za młodą tak tu się pracuje

były pracownik

firma właśnie się kończy chyba że jesteś kobieta i się rozpłaczesz to będzie jeszcze awans z podwyżką i może inne bliższe spotkania

Filemon

Ta firma to jedna wielka porażka, w magazynie full nadgodzin . oczywiście płatne pod postacią premii i to nie do końca uczciwie. Kierownictwo magazynu uprawiające nepotyzm, (usunięte przez administratora)Odradzam szczerze. Szef był kiedyś fajny ale mu chyba coś oczy przysłoniło.

Tycjan

Ogólnie niezła firma, szefostwo ludzkie, problem leży w [usunięte przez moderatora]tzw. prawej ręce szefa. Cwany fałszywy udający handlowca lisek. Lubi cie istniejesz nie lubi nie istniejesz , a jesli jesteś ciut bystrzejszy to znikasz natychmiast...

Zostaw opinię o Kreis-Pack Sp. z o.o. - Niepruszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kreis-Pack Sp. z o.o.