Elcom Propack Sp. z o.o.

Wysogotowo

Opinie o Elcom Propack Sp. z o.o.

piotr

aktualnie poszukują drukarza , miejsce pracy to Niepruszewo k/Buku , @mańka praca polega na obsłudze drukarek fleksograficznych i doborze wyposażenia wg receptury

włodi

tak, pracuje z dużymi firmami (usunięte przez administratora)

a co takiego tam ciekawego robicie ? Ta firma współpracuje z jakimiś innymi dużymi firmami ?

antoś

chcesz zarobić max 1600zł w ciężkich warunkach to serdecznie zapraszamy ;)

Chyba bóg opuścił tego co napisał że tam jest super. Praca w temperaturze 45 stopni i trzeba zapierdzielać bo kierownik(usunięte przez administratora)przyjdzie ze(usunięte przez administratora) jak zawsze. 12 godzin się pracuje, a jak ktoś chce mieć wolne to patrzą jak na śmierć.

z wielką radością zawiozę tam w poniedziałek CV i będę z niecierpliwością oczekiwała telefonu, z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, do tak cudownej firmy :)

Zostaw opinię o Elcom Propack Sp. z o.o. - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elcom Propack Sp. z o.o.