Gizeh Dispoform Sp. z o.o.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gizeh Dispoform Sp. z o.o.

Budda z Nepalu Nowy wpis
Pracownik

„Pracownik ma obowiązek wykorzystać urlop wypoczynkowy w ten sposób, że jedna część wypoczynku powinna trwać nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych” – zaznaczyła PIP. W Firmie Gizeh takie cos nie istnieje. Nikt na to nie zwraca uwagi.

Były pracownik! Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie

Witam?Mnie się bardzo dobrze pracowało w Gizehu ale jak przyszli Ukraińcy to już nie ważniejsi niż Polacy ,żeby majstrem na wtryskarkach był Ukrainiec a Polak na drugim miejscu!Żal mi tej firmy bo przepracowałam tam parenaście lat i jeszcze bym była gdyby nie to co teraz się tam dzieje!

Polka Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Były pracownik!

Kogo innego widzisz na tym stanowisku? Osobiście dobrze mi się pracuje z majstrem z Ukrainy.

On
Pracownik

Jak tak może być, że Kholina cały czas chodzi na nadgodziny na rano i to bez żadnej przerwy między zmianami.

7
Były pracownik
Pracownik
@On

Kto może to może!

Anna
@Były pracownik

A co, nie każdy może robić nadgodziny? Od czego zależy czy ktoś należy do tego grona?

Marzena Nowy wpis
@Były pracownik

A tak z ciekawości. Czemu się zwolniłeś?

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Gizeh Dispoform Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

Bardzo ogólne pytanie:) Firma posiada plan szkoleń, który ustalany jest na początku roku, jednak jeśli pracownik i kierownictwo widzi potrzebę uczestnictwa w jakimś szkoleniu, nie ma przeszkód, aby takiego pracownika na szkolenie skierować i takie szkolenia są finansowane przez pracodawcę.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko MISTRZ ZMIANOWY w firmie Gizeh Dispoform Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Gizeh Dispoform Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

4

Pracodawca

@Pytanie

Tak. Wszyscy nasi pracownicy są objęci prywatną opieką medyczną świadczoną przez LUX MED. Koszt pakietów prywatnej opieki medycznej ponosi pracodawca.

Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Gizeh Dispoform Sp. z o.o.?

1
lipa
Kandydat

Jeżeli czytam w ogłoszeniu na kontrolera jakości "3 zmiany w systemie czterobrygadowym" to już musi być katastrofa. Dyskwalifikacja.

2
Mirko
Były pracownik

Witam.Bardzo ciekawa firma szczególnie Pan (usunięte przez administratora) Postawiłem tą firmą na nogi i zapewniamy nową siedzibę w Tarnowie Podgornym po niewypałem w Laskawerzenie.Podziekowanie był (usunięte przez administratora)

1
Mirko
Były pracownik
@Mirko

Zapomniałem.za ucho śledzia robił ten meldunkowe Oldenburg.Nie wykształcony nieudacznik.Glowny woźnica w Gizeh.Brawo dla drobnych smakoszy piwa ,aż do upadłości.Standart

1
Bronisław
@Mirko

W jaki sposób postawiłeś firmę na nogi? Skoro miałeś takie zasługi, to dlaczego cię zwolnili? Możesz wytłumaczyć?

1
Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Gizeh Dispoform Sp. z o.o.?

1
Ktosktopracował
Były pracownik
@Pytanie

Kumoterstwo, wyzysk, brak szacunku, szczucie, donoszenie

anonim
Kandydat

(usunięte przez administratora)

Emilia

Dzień dobry, dlaczego poszukujesz informacji na temat tej osoby? Niektórzy mogą nie wiedzieć jakie masz zamiary wobec niego i jakbyś napisał co i jak to na pewno szybciej byłby ktoś skłonny takowych udzielić.

Były pracownik
Były pracownik

Nie jedzcie do tej firmy w Niemczech. Praca bez dni wolnych w hałasie i gorącu,220 godzin na miesiąc za 1200 euro.Prawdopodobnie łamią niemieckie prawo nie dając dni wolnych.

Obiektywna opinia
Pracownik
 Pytanie

Ostatnio wysyłają(usunięte przez administratora) w delegacje do Niemczech ale tylko gdy pracownik się godzi na pracę ponad 200 godzin na miesiącu w hałasie i gorącu. Kto wytrzyma takie warunki przez kilka miesięcy? Tylko ukrainiec bo ich tez wysyłają z Polski w delegację do Niemiec. Nawet gdy nie pracował w Gizeh w Polsce. Taki ukrainiec otrzyma 1200 euro za 220 godzin pracy. Pewnie Gizeh też ma z tego prowizję. (usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Czy często w firmie Gizeh Dispoform Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Mr
Pracownik
@Pytanie

Od czasu do czasu zdarzają się osoby z polecenia

podobno

Podobno od niedawna kierownikiem produkcji jest Pan Z.G., kiedyś pracujący u Kazimieruka. To był normalny facet z którym szło porozmawiać.

Pan Z.G
@podobno

Pan Z.G cały czas jest normalny - w Firmie Gizeh Technologies już nie pracuję. Odszedłem - wypowiedziałem pracę - jednak Gizeh Technologies bardzo dobrze wspominam. Wspaniała Załoga, ciekawa praca, dużo satysfakcji. Zbigniew Grześkowiak

AAWW
@Pan Z.G

Ale Pan dla ludzi w porządku nie był jeśli chodzi o Gizeh. Wkręcanie do pracy koleżków od Kazimieruka, a później kablowanie przez nich na ludzi którzy nie byli od Pana. Taka typowa pyra. I przez to klimat był słaby. Z tego co wiem za małe doświadczenie Pan miał i musiał Pan zrezygnować.

mocny
@AAWW

Może i wkręcał swoich ludzi ,ale przynajmniej miał swoją ekipę .Jak trzeba było się spiąć i zrobić robotę zawsze mógł liczyć na chłopaków..Zrezygnowal bo nie mógł się dogadać z szefami .Mieli inne pomysły i podejście do pracowników . (usunięte przez administratora) Pewnie dostal lepsze warunki,samodzielne stanowisko i poszedł za kasą bo nie mógł doczekać się podwyżki w Gizeh

1
Qwerty
@mocny

Tak właśnie było.

Epileptyk
@mocny

W czasach kiedy pani Alicja była kierownikiem był największy rozwój firmy. Ludzie podwyżki dostali, było lepiej.

Epileptyk

Czyli teraz jest lepiej ?

Veteran
@Epileptyk

Czy lepiej, to trudno powiedzieć. Po ZG każdy kolejny kierownik to coraz większy pokaz braku kompetencji. Ludzie z przypadku zarządzają narzędziownią. Nawet nie trzeba mieć wykształcenia technicznego , wymiana kierownika następuje co średnio 9 miesięcy. Obecny jest 5 z rzędu, tak wiec sam sobie odpowiedz czy lepiej.

people hater

Co do Alicji ... Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

Dallas
@Epileptyk

Jakim kierownikiem.. To urojenie tej Pani ! Taa podwyżki, sama sobie... kosztem innych..

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Julia

A jak to wygląda teraz, po ponad pół roku? Jestem też ciekawa, czy pensja oferowana na stanowisku drukarza jest realna? http://www.wypr.pl/drukarz-tarnowo-podgorne-42a0e38f795d759d083c41cce5e1bb80 Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

ZG
@AAWW

Pan Z.G budował zespól od podstaw - dobierałem ludzi pod względem fachowości i charakteru bo jest to narzędziownia, zastałem pustą halę, po 3 miesiącach uruchomiliśmy mój zespół uruchomił produkcję. Pisze AAWW o moim doświadczeniu, o słabym klimacie, o tym że musiałem zrezygnować. Nie, nie musiałem zrezygnować, decyzja była trudna ale podjęta przeze mnie przemyśleniach. Zostałem posadzony, że zrobiliśmy brak - wręcz wyzwany - w tym czasie (moja zona ciężko chorowała ( umarła w listopadzie 2019), po udowodnieniu, że ktoś inny jest winowajcą pracodawca nie przeprosił, machnął ręką - że mam szczęście, Pani Alicja znała język niemiecki o sprawach technicznych nie miała pojęcia, początkowo osobiście wdrażałam Alicję w sprawy techniczne. Pojawił się syn właściciela D i Pani Alicji robił stanowisko, sam pisałem zakres obowiązków dla Pani Alicji. Alicja zajmowała się narzędziami o których nie miała pojęcia - tylko cena była ważna. Moja samodzielność z każdym dniem była mocno ograniczana. Doszedłem do wniosku, że szkoda mojego zdrowia, warto je poświęcić mojej żonie. Zespół ludzi który stworzyłem początkowo były 2 osoby z ZMK, pozostałe osoby były wyselekcjonowane na podstawie rozmowy o dotychczasowym zatrudnieniu - rozmowy technicznej a nawet egzaminu. "Taka typowa pyra" - tak jestem rodowitym poznaniakiem, nauczony pracowitości. Szkoda, że osoba AAWW jest anonimowa. Myślę, że z Wielkopolską nie ma nic wspólnego, pisze o kablowaniu o słabym klimacie. Widać nigdy nie cieszył się z pomyślnej próby ciecia formy po montażu, po prawidłowym wykonawstwie. Myśmy się cieszyli, przynajmniej jak ja byłem kierownikiem. Ktoś pisze o podwyżkach, tak były po moim odejściu, żeby ludzi zatrzymać. Piszę te kilka słów, gdyż utraciłem w życiu osobę dla mnie najważniejszą, ukochana, a teraz Ktoś na Forum próbuje takie przykre słowa o mnie pisać. Zbigniew Grześkowiak

Robert

@ABcabc a jaki to układ co wszystko psuje? uchylisz rąbka tajemnicy?

wedm

A macie w narzędziowni jakieś elektrodrążarki?

Dawid

Możecie napisać jak wygląda praca w Gizeh Dispoform? Na ich stronie mają wiele ofert pracy https://www.gizeh.com/pl/kariera/ Pracował ktoś z was w tej firmie? Wypowiedzcie się o pracy tutaj.

ABcacb
@Dawid

Jest jeden układ, który psuje wszytsko. Nic z tym się zrobić nie da.

alternator

Skoro jest tak źle, dlaczego nikt nie podejmie żadnych kroków i nie zmieni pracy ? Przecież mamy rynek pracownika i roboty w okół jest mnóstwo, a i tak w firmie nic się nie zmienia, wciąż ci sami ludzie pracują. Wychodzi na to że wcale nie jest tak dramatycznie. Kasa na czas i w całości na konto, 13 pensja na święta, elastyczny czas pracy, nikt na nikogo nie krzyczy i kluczami w nikogo nie rzuca, a to że robić trzeba i dostosować się do nowego modelu zarządzania... no cóż, może być gorzej ...

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Siris
@alternator

Ludzi teraz na palcach policzysz,reszta czekała i co i poszła w (usunięte przez administratora) A te 13-stki to chyba w biurze bo na produkcji pożal się Boże.. Teraz ludzie tylko wspominają jak pracowało się...

Flinston
@alternator

Niezły z Ciebie musi być dupowłaz

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Sofija

Na TF kierowniczka I.W ściemniara jakch mało co godzina faja przeszla uz 3 kierownikow jest 4 i nadal bedzie sciemniac u nas dalej .Brak slow . W Gizeh tak jest jeni moga a inni (usunięte przez administratora)

2
skiundz
@Sofija

co ty to nie sciemniara. ona juz tak sie przyzwyczaiła i mysli ze tak jest ok:))))

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
NADIA KURCZAKOWA

DOBRANE MAZENSTWO NIEUDOLNIE RZADZONE WRTRYSKARKI I NIEUDOLNY MAZ NA MAGAZYNIE

Zostaw merytoryczną opinię o Gizeh Dispoform Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Gizeh Dispoform Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Gizeh Dispoform Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Gizeh Dispoform Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gizeh Dispoform Sp. z o.o.