Gizeh Dispoform Sp. z o.o.

Opinie o Gizeh Dispoform Sp. z o.o.

Tak. Wszyscy nasi pracownicy są objęci prywatną opieką medyczną świadczoną przez LUX MED. Koszt pakietów prywatnej opieki medycznej ponosi pracodawca.

lipa

Jeżeli czytam w ogłoszeniu na kontrolera jakości "3 zmiany w systemie czterobrygadowym" to już musi być katastrofa. Dyskwalifikacja.

Mirko

Witam.Bardzo ciekawa firma szczególnie Pan (usunięte przez administratora) Postawiłem tą firmą na nogi i zapewniamy nową siedzibę w Tarnowie Podgornym po niewypałem w Laskawerzenie.Podziekowanie był (usunięte przez administratora)

Mirko
@Mirko

Zapomniałem.za ucho śledzia robił ten meldunkowe Oldenburg.Nie wykształcony nieudacznik.Glowny woźnica w Gizeh.Brawo dla drobnych smakoszy piwa ,aż do upadłości.Standart

Bronisław
@Mirko

W jaki sposób postawiłeś firmę na nogi? Skoro miałeś takie zasługi, to dlaczego cię zwolnili? Możesz wytłumaczyć?

Jakie wartości są cenione w Gizeh Dispoform Sp. z o.o.?

Ktosktopracował

Kumoterstwo, wyzysk, brak szacunku, szczucie, donoszenie

Firma Gizeh Dispoform Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Emilia

Dzień dobry, dlaczego poszukujesz informacji na temat tej osoby? Niektórzy mogą nie wiedzieć jakie masz zamiary wobec niego i jakbyś napisał co i jak to na pewno szybciej byłby ktoś skłonny takowych udzielić.

Nie jedzcie do tej firmy w Niemczech. Praca bez dni wolnych w hałasie i gorącu,220 godzin na miesiąc za 1200 euro.Prawdopodobnie łamią niemieckie prawo nie dając dni wolnych.

Obiektywna opinia

Ostatnio wysyłają(usunięte przez administratora) w delegacje do Niemczech ale tylko gdy pracownik się godzi na pracę ponad 200 godzin na miesiącu w hałasie i gorącu. Kto wytrzyma takie warunki przez kilka miesięcy? Tylko ukrainiec bo ich tez wysyłają z Polski w delegację do Niemiec. Nawet gdy nie pracował w Gizeh w Polsce. Taki ukrainiec otrzyma 1200 euro za 220 godzin pracy. Pewnie Gizeh też ma z tego prowizję. (usunięte przez administratora)

Czy często w firmie Gizeh Dispoform Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Mr

Od czasu do czasu zdarzają się osoby z polecenia

podobno

Podobno od niedawna kierownikiem produkcji jest Pan Z.G., kiedyś pracujący u Kazimieruka. To był normalny facet z którym szło porozmawiać.

Pan Z.G
@podobno

Pan Z.G cały czas jest normalny - w Firmie Gizeh Technologies już nie pracuję. Odszedłem - wypowiedziałem pracę - jednak Gizeh Technologies bardzo dobrze wspominam. Wspaniała Załoga, ciekawa praca, dużo satysfakcji. Zbigniew Grześkowiak

AAWW
@Pan Z.G

Ale Pan dla ludzi w porządku nie był jeśli chodzi o Gizeh. Wkręcanie do pracy koleżków od Kazimieruka, a później kablowanie przez nich na ludzi którzy nie byli od Pana. Taka typowa pyra. I przez to klimat był słaby. Z tego co wiem za małe doświadczenie Pan miał i musiał Pan zrezygnować.

mocny
@AAWW

Może i wkręcał swoich ludzi ,ale przynajmniej miał swoją ekipę .Jak trzeba było się spiąć i zrobić robotę zawsze mógł liczyć na chłopaków..Zrezygnowal bo nie mógł się dogadać z szefami .Mieli inne pomysły i podejście do pracowników . (usunięte przez administratora) Pewnie dostal lepsze warunki,samodzielne stanowisko i poszedł za kasą bo nie mógł doczekać się podwyżki w Gizeh

Qwerty
@mocny

Tak właśnie było.

Epileptyk
@mocny

W czasach kiedy pani Alicja była kierownikiem był największy rozwój firmy. Ludzie podwyżki dostali, było lepiej.

Epileptyk

Czyli teraz jest lepiej ?

Veteran
@Epileptyk

Czy lepiej, to trudno powiedzieć. Po ZG każdy kolejny kierownik to coraz większy pokaz braku kompetencji. Ludzie z przypadku zarządzają narzędziownią. Nawet nie trzeba mieć wykształcenia technicznego , wymiana kierownika następuje co średnio 9 miesięcy. Obecny jest 5 z rzędu, tak wiec sam sobie odpowiedz czy lepiej.

people hater

Co do Alicji ... Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

Dallas
@Epileptyk

Jakim kierownikiem.. To urojenie tej Pani ! Taa podwyżki, sama sobie... kosztem innych..

Julia

A jak to wygląda teraz, po ponad pół roku? Jestem też ciekawa, czy pensja oferowana na stanowisku drukarza jest realna? http://www.wypr.pl/drukarz-tarnowo-podgorne-42a0e38f795d759d083c41cce5e1bb80 Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

ZG
@AAWW

Pan Z.G budował zespól od podstaw - dobierałem ludzi pod względem fachowości i charakteru bo jest to narzędziownia, zastałem pustą halę, po 3 miesiącach uruchomiliśmy mój zespół uruchomił produkcję. Pisze AAWW o moim doświadczeniu, o słabym klimacie, o tym że musiałem zrezygnować. Nie, nie musiałem zrezygnować, decyzja była trudna ale podjęta przeze mnie przemyśleniach. Zostałem posadzony, że zrobiliśmy brak - wręcz wyzwany - w tym czasie (moja zona ciężko chorowała ( umarła w listopadzie 2019), po udowodnieniu, że ktoś inny jest winowajcą pracodawca nie przeprosił, machnął ręką - że mam szczęście, Pani Alicja znała język niemiecki o sprawach technicznych nie miała pojęcia, początkowo osobiście wdrażałam Alicję w sprawy techniczne. Pojawił się syn właściciela D i Pani Alicji robił stanowisko, sam pisałem zakres obowiązków dla Pani Alicji. Alicja zajmowała się narzędziami o których nie miała pojęcia - tylko cena była ważna. Moja samodzielność z każdym dniem była mocno ograniczana. Doszedłem do wniosku, że szkoda mojego zdrowia, warto je poświęcić mojej żonie. Zespół ludzi który stworzyłem początkowo były 2 osoby z ZMK, pozostałe osoby były wyselekcjonowane na podstawie rozmowy o dotychczasowym zatrudnieniu - rozmowy technicznej a nawet egzaminu. "Taka typowa pyra" - tak jestem rodowitym poznaniakiem, nauczony pracowitości. Szkoda, że osoba AAWW jest anonimowa. Myślę, że z Wielkopolską nie ma nic wspólnego, pisze o kablowaniu o słabym klimacie. Widać nigdy nie cieszył się z pomyślnej próby ciecia formy po montażu, po prawidłowym wykonawstwie. Myśmy się cieszyli, przynajmniej jak ja byłem kierownikiem. Ktoś pisze o podwyżkach, tak były po moim odejściu, żeby ludzi zatrzymać. Piszę te kilka słów, gdyż utraciłem w życiu osobę dla mnie najważniejszą, ukochana, a teraz Ktoś na Forum próbuje takie przykre słowa o mnie pisać. Zbigniew Grześkowiak

Robert

@ABcabc a jaki to układ co wszystko psuje? uchylisz rąbka tajemnicy?

wedm

A macie w narzędziowni jakieś elektrodrążarki?

Dawid

Możecie napisać jak wygląda praca w Gizeh Dispoform? Na ich stronie mają wiele ofert pracy https://www.gizeh.com/pl/kariera/ Pracował ktoś z was w tej firmie? Wypowiedzcie się o pracy tutaj.

ABcacb
@Dawid

Jest jeden układ, który psuje wszytsko. Nic z tym się zrobić nie da.

alternator

Skoro jest tak źle, dlaczego nikt nie podejmie żadnych kroków i nie zmieni pracy ? Przecież mamy rynek pracownika i roboty w okół jest mnóstwo, a i tak w firmie nic się nie zmienia, wciąż ci sami ludzie pracują. Wychodzi na to że wcale nie jest tak dramatycznie. Kasa na czas i w całości na konto, 13 pensja na święta, elastyczny czas pracy, nikt na nikogo nie krzyczy i kluczami w nikogo nie rzuca, a to że robić trzeba i dostosować się do nowego modelu zarządzania... no cóż, może być gorzej ...

Siris
@alternator

Ludzi teraz na palcach policzysz,reszta czekała i co i poszła w (usunięte przez administratora) A te 13-stki to chyba w biurze bo na produkcji pożal się Boże.. Teraz ludzie tylko wspominają jak pracowało się...

Flinston
@alternator

Niezły z Ciebie musi być dupowłaz

Sofija

Na TF kierowniczka I.W ściemniara jakch mało co godzina faja przeszla uz 3 kierownikow jest 4 i nadal bedzie sciemniac u nas dalej .Brak slow . W Gizeh tak jest jeni moga a inni (usunięte przez administratora)

skiundz
@Sofija

co ty to nie sciemniara. ona juz tak sie przyzwyczaiła i mysli ze tak jest ok:))))

NADIA KURCZAKOWA

DOBRANE MAZENSTWO NIEUDOLNIE RZADZONE WRTRYSKARKI I NIEUDOLNY MAZ NA MAGAZYNIE

Nikołaj Abramow

Kiedys pakowaczka dzis wielka kierowniczka normalne jaja

Flinston

Kołchoz,wyzysk,o wszystko trzeba się prosić-podwyżki,urlop,brak ludzi do pracy-jednym słowen trzeba dobrze żyć z kierownikiem (lizać d..e)bo jak nie to nic nie załatwisz

Tymoteusz

Konkurencja słabo opłaca , że takie słabe wpisy? Firma ma opinię dobrego pracodawcy a to nie jest wzięte z sufitu!!!

cik

Żenada!! Porażka!!

krasnale

Kiepsko????

Zostaw merytoryczną opinię o Gizeh Dispoform Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Gizeh Dispoform Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gizeh Dispoform Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gizeh Dispoform Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gizeh Dispoform Sp. z o.o.