Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o. w Stęszew

Administrator Nowy wpis

Firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o. szukała pracowników na stanowisko Mechatronik w mieście Słubice. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Student Nowy wpis

Witam aktualnie są prowadzone rekrutacje do utrzymania ruchu. Jak wygląda u was praca? Ile ludzi jest na zmianie ? Jakie napędy oraz sterowniki ma firma? Czy szafy sterownicze są w dobrym stanie wraz z dokumentacją techniczną? Na jakie wynagrodzenie można liczyć ?

BLIK Nowy wpis

Super firma, w której każdy dzień jest przyjemnością, wyjątkowa atmosfera , również zarobki na zadowalającym poziomie.

Aplikant

Niestety, po rekrutacji pozostał tylko niesmak. Pani z kontroli jakości skutecznie psuje imię firmy. Na rozmowie od razu przechodzi na 'Ty', dodatkowo używając dziwnych zdrobnień imienia, a jedynymi plusami jakie wymienia z pracy to fajni ludzie i super atmosfera. Kilkakrotnie przesuwa termin podania odpowiedzi, po czym przestaje odpowiadać. Zero szacunku i profesjonalizmu.

Jolanta Nowy wpis
@Aplikant

spotkałam się z tym że w firmie wszyscy są na "Ty" ale na rozmowie? bez przesady.... jak dla mnie mało profesjonalne. czyli rozumiem, że nie dostałeś pracy ?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier - Kierowca

@Dominik a czy napisałbyś coś więcej na ten temat? Wspomniałeś, że pracodawcę macie dobrego a poniżej pojawiły się dość negatywne komentarze na temat zatrudnienia w firmie... więc już sama nie wiem. Nie chcę się niczym sugerować więc może po prostu napiszesz mi jakie są plusy z pracy w Foliarexie? :)

Jaki jest wkład kierownictwa Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ojs

Niestety żaden :(

Grażyna
@Ojs

Smutny w wydźwięku ten Twój komentarz... A może chociaż pracownicy firmy starają się, aby atmosfera w pracy była dobra, bo na pewno wtedy po prostu milej się pracuje? Jeśli tak, to napisz proszę, w jaki sposób to robią.

@Grażyna

niestety każdy pod każdym kopie dolki

Leszek

Myślę, że tak dobrze się tu pracuje i dlatego nie ma chętnej osoby która podzieliłaby się opinią.

On
@Leszek

Nie koniecznie się z tym zgadzam. Pracuje się jak wszędzie atmosfera kiepska zarobki jak na tę okolice przystępne l, ale oczywiście nic za darmo narobić się trzeba

Grażyna

Ciekawa jestem, jak się pracuje w Foliarex. Można liczyć na umowę o pracę i jakieś benefity? Jeśli wiecie, to dajcie jeszcze znać, ile trwa okres wdrożeniowy. Dzięki.

opinia jeremi

Od maja 2019 został dyrektorem sprzedaży ds. rynku tradycyjnego w Foliarex Foroof . Czy kandydatura była dokładnie sprawdzana? Dlaczego w Spółce Gamrat był "dyrektorem" wydziału profili tylko kilka miesięcy i komu Zarząd Spółki w tym samym czasie zlecił pełnienie tam obowiązków dyrektora (chodzi o dyrektora wydziału rur) - dla dobra Państwa Firmy należało zasięgnąć opinii u prezesa Spółki Gamrat. Z wyrazami szacunku.

pytanie
@opinia jeremi

Czy już klienci wydzwaniają do Państwa Spółki, że nie chcą rozmawiać z dyrektorem sprzedaży ds. rynku tradycyjnego w Foliarex Foroof?

Witam, ile płacą na godz. Na magazynie i czy warto składać papiery ? czy wypłata jest na czas? W Steszewie.

Jerzy
@Gość

Pisałeś jakiś czas temu. Czy podjąłeś pracę na magazynie? Jeśli tak, to powiedz, jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna i co sadzisz o warunkach zatrudnienia? Czy inne osoby pracujące w Foliarex mogłyby napisać jakiego rodzaju umowy pracodawca podpisuje z pracownikami? Są na czas określony, czy raczej zlecenie? Stabilne zatrudnienie wpływa na decyzję o podjęciu pracy.

Edward

Nie polecam pracy w dziale utrzymania ruchu, mimo iż nie ma się dyżuru (bezpłatnego rzecz jasna) człowiek jest notorycznie wzywany po nocach i weekendach na awarię, kierownik żałuję pieniedzy na uprawnienia, narzędzia,ubrania czy materiał... oczywiście nie brakuje osób nadgorliwych, którzy najwięcej narzekają na kierownictwo,a najgłębiej siedzą w tyłku przelozonego "uprzejmie donoszę",nie możesz być zbyt ambitny i zrobić czegoś ponad, gdyż razi to kierownika. nie polecam, chyba że ktoś chce się ożenić z firmą.

admin

Co słychać w Foliarex? Jeśli masz jakieś interesujące newsy o tej firmie, dodaj komentarz. Wypowiedz się, kreuj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o.