Foliarex Sp. z o.o. P.W.

Słubice

Opinie o Foliarex Sp. z o.o. P.W.

+Wypłaty zawsze na czas. +Dobre wynagrodzenie. +Jeżeli ktoś jesteś bystry to jako operator nie napracuje się. -Latem gdy temperatury na zewnątrz osiągają 35°c na hali produkcyjnej dochodzą do 40°c -Co tydzień kontrole BHP

olo
@Pracownik 04.04.2017 16:29

Ile Ci za wypisywanie tych bzdur zapłacili

Andrzej cC

No cóż ludzie nie najgorsi. Praca w ciezkich warunkach, wysokie temperatury , właściciel Tomasz wraz z synem , hipokryci i biznesowe durnie. Brak im szacunku dla pracowników, totalny mobbing jest wszechobecny.

obecny pracownik

Praca w cięzkich warunkach. Zarobki za małe do warunków. Ogólnie nieciekawie

Jak wygląda praca w firmie Foliarex Sp. z o.o. P.W. ? Co możecie powiedzieć o zatrudnieniu oraz terminowości wynagrodzeń? Czekamy na Twój komentarz na forum!

Zostaw opinię o Foliarex Sp. z o.o. P.W. - Słubice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foliarex Sp. z o.o. P.W.