Foliarex Sp. z o.o. P.W.

Słubice

Foliarex Sp. z o.o. P.W.

Opinie o Foliarex Sp. z o.o. P.W.

Edi

Nie dajcie się zrobić w konia że ta praca jednozmianowa, w pewnym momencie dyżur i tak będzie wiązał się z popoludniowka.

Zbychu
@Edi 05.07.2018 15:41

Co Ty bredzisz "chopie?"?

Edi

Jak już pisałem dyżur jest bezpłatny w weekendy awarię płatne 100%,z tym że trzeba pilnować swoich godzin gdyż kierownik lubi zapominac,grafik ustalany jak kierownikowi się spodoba, ten tydzień Ty, następny również i za dwa tygodnie może też weźmiesz... Sporo nadgorliwych, fałszywych karierowiczow. Szkoda zdrowia...

Kamila

@PituPitu, co miałeś na myśli pisząc swój komentarz? Czy odnosi on się w jakiś sposób do pracy w firmie Foliarex? Jeżeli możesz napisz również kto to jest "maślak"? I czemu użyłeś tego zwrotu w swoim komentarzu? Przybliż swoją wypowiedź, aby była zrozumiała dla czytelników tego wątku.

Kamila

@Piotrej, możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie Foliarex? Napisz coś więcej na ten temat ponieważ obecnie Twoja opinia jest bardzo ogólna i mało mówi czytelnikom odnośnie warunków pracy jakie oferuje pracodawca. @Edward, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Foliarex. W swojej wypowiedzi wspomniałeś o częstych wezwaniach po nocach oraz pracujących weekendach. Czy pracodawca odpowiednio wynagradza pracownika za pracę w takie dni? Jak wygląda ta kwestia? Napisz coś na ten temat.

PituPitu
@Kamila 18.06.2018 08:57

Cześć Maślak :D Ambitna bestio^^

Edward

Nie polecam pracy w dziale utrzymania ruchu, mimo iż nie ma się dyżuru (bezpłatnego rzecz jasna) człowiek jest notorycznie wzywany po nocach i weekendach na awarię, kierownik żałuję pieniedzy na uprawnienia, narzędzia,ubrania czy materiał... oczywiście nie brakuje osób nadgorliwych, którzy najwięcej narzekają na kierownictwo,a najgłębiej siedzą w tyłku przelozonego "uprzejmie donoszę",nie możesz być zbyt ambitny i zrobić czegoś ponad, gdyż razi to kierownika. nie polecam, chyba że ktoś chce się ożenić z firmą.

Edward

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Foliarex Sp. z o.o. P.W.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

PHH

Jak wygląda praca PH w Foliarex Sp. z o.o.? Jak wyglądają zarobki? Jakie samochody służbowe?

Mama Piotreja
@PHH 06.04.2018 20:23

Podaj się do dymisji wieloimienny trollu :)

Piotrej

Nie polecam pracy

Sławek

Dostałem 400 złoty za malo na wypłatę

Wiechu

(usunięte przez administratora) !!!!! Uważać na ten zakład

Wiechu

Przerobiłem tam pare miesięcy. Oszukują ludzi na pieniadze i to nie małe kwoty

Kamil

Malo płaca dużo wymagają. Nie polecam pracy w tej firmie.

Robert
@Kamil 04.04.2018 19:22

Potwierdzam beznadziejna firma

Tomek

Praca ciężka pieniadze małe nie polecam

Opinie pracowników dotyczące pracy w Foliarex Sp. z o.o. P.W. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

+Wypłaty zawsze na czas. +Dobre wynagrodzenie. +Jeżeli ktoś jesteś bystry to jako operator nie napracuje się. -Latem gdy temperatury na zewnątrz osiągają 35°c na hali produkcyjnej dochodzą do 40°c -Co tydzień kontrole BHP

olo
@Pracownik 04.04.2017 16:29

Ile Ci za wypisywanie tych bzdur zapłacili

Andrzej cC

No cóż ludzie nie najgorsi. Praca w ciezkich warunkach, wysokie temperatury , właściciel Tomasz wraz z synem , hipokryci i biznesowe durnie. Brak im szacunku dla pracowników, totalny mobbing jest wszechobecny.

obecny pracownik

Praca w cięzkich warunkach. Zarobki za małe do warunków. Ogólnie nieciekawie

Jak wygląda praca w firmie Foliarex Sp. z o.o. P.W. ? Co możecie powiedzieć o zatrudnieniu oraz terminowości wynagrodzeń? Czekamy na Twój komentarz na forum!

Zostaw opinię o Foliarex Sp. z o.o. P.W. - Słubice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foliarex Sp. z o.o. P.W.