Foliarex Sp. z o.o. P.W.

Słubice

Opinie o Foliarex Sp. z o.o. P.W.

PHH

Jak wygląda praca PH w Foliarex Sp. z o.o.? Jak wyglądają zarobki? Jakie samochody służbowe?

Mama Piotreja
@PHH 06.04.2018 20:23

Podaj się do dymisji wieloimienny trollu :)

Piotrej

Nie polecam pracy

Sławek

Dostałem 400 złoty za malo na wypłatę

Szukasz pracy?

Wiechu

(usunięte przez administratora) !!!!! Uważać na ten zakład

Wiechu

Przerobiłem tam pare miesięcy. Oszukują ludzi na pieniadze i to nie małe kwoty

Kamil

Malo płaca dużo wymagają. Nie polecam pracy w tej firmie.

Robert
@Kamil 04.04.2018 19:22

Potwierdzam beznadziejna firma

Tomek

Praca ciężka pieniadze małe nie polecam

Opinie pracowników dotyczące pracy w Foliarex Sp. z o.o. P.W. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

+Wypłaty zawsze na czas. +Dobre wynagrodzenie. +Jeżeli ktoś jesteś bystry to jako operator nie napracuje się. -Latem gdy temperatury na zewnątrz osiągają 35°c na hali produkcyjnej dochodzą do 40°c -Co tydzień kontrole BHP

olo
@Pracownik 04.04.2017 16:29

Ile Ci za wypisywanie tych bzdur zapłacili

Andrzej cC

No cóż ludzie nie najgorsi. Praca w ciezkich warunkach, wysokie temperatury , właściciel Tomasz wraz z synem , hipokryci i biznesowe durnie. Brak im szacunku dla pracowników, totalny mobbing jest wszechobecny.

obecny pracownik

Praca w cięzkich warunkach. Zarobki za małe do warunków. Ogólnie nieciekawie

Jak wygląda praca w firmie Foliarex Sp. z o.o. P.W. ? Co możecie powiedzieć o zatrudnieniu oraz terminowości wynagrodzeń? Czekamy na Twój komentarz na forum!

Zostaw opinię o Foliarex Sp. z o.o. P.W. - Słubice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foliarex Sp. z o.o. P.W.