Opinie o Kabe aquatex (Farby Kabe) w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Farby Kabe. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Farby Kabe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farby Kabe w Katowice

Czy jest możliwość pracy w Farby Kabe na część etatu?

no nie wierzę

na część etatu nie ( chyba, że na dodatkowa część), ale za część godziwego wynagrodzenia to i owszem. Wciąż mówimy Polsce, jak zrozumiałem.

zainteresowany

Czy możesz sprecyzować, co napisałeś, czy chodzi o Pana K? Słyszałem co nie co, ale chciałbym się upewnić.

padaczka do ten brak klasy

...jakoś firma bez takich ludzi potrafi sobie poradzić...i to bardzo dobrze... Nie chciałbym mieć takiego na swoim pokładzie, więc mam nadzieję, że tam nie pracujesz lub już nie pracujesz. Ludzie którzy tam pracują są świetni, uśmiechnięci i chwalą sobie pracę. Zadowolony klient :)

Czy firma Farby Kabe w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak

Jedyne szkolenie to BHP

Irena
@Tak

Jest to podstawowe szkolenie, które występuje praktycznie w każdej z firm. Naprawdę na inne nie ma co liczyć? Może w takim razie firma zapewnia inne benefity jak np. wyjazdy integracyjne. Napisz koniecznie czy jest na coś takiego szansa.

zainteresowany
@Tak

absolutnie nie jest to prawdą. BHP to pierwsze szkolenie ( jak w każdej firmie) i być może nie dotrwałeś do kolejnych...a szkoda. Może nie chcesz konkurencji i zniechęcasz wszystkich wartościowych ludzi do pracy tutaj ??? hmmm..

ollo

Dzień dobry, w związku z tym, że firma szuka speca od marketingu i komunikacji, chciałbym zapytać czy ktoś z Państwa mógłby się podzielić opinią nt. atmosfery, relacji wśród pracowników oraz możliwości rozwoju w kabe? Tak ogólnie - czy jest w porządku czy nie, i dlaczego? Wiem, że zgodnie z powszechną w Internecie zasadą, najczęściej na portalach piszą osoby niezadowolone (ludzie najczęściej czują większą potrzebę oddania żalu niż pochwały), ale jednak byłbym wdzięczny gdyby ktoś spróbował obiektywnie przedstawić te kwestie. Z góry dziękuję tym, którym chciało się przeczytać wpis do końca :)

Rozmowa w porządku, raczej w normie Niestety brak obiecanej informacji o zatrudnieniu bądź odmowie

Standardowe

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Malina

Witam Chciałabym się coś dowiedzieć na temat pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy

@Malina

Bardzo dobra firma która szanuje ludzi i pracę.

krzych

pracowalem i prawie przez 10 lat sie dziwilem ze pracodawca toleruje takie zachowania pracownikow szatnie zamkniete nie bez powodu o godz 10 przerwa sniadaniowa pol godz o 12 tzw kawa a po 12 prawie nikt nie pracuje umowa tylko o prace szkolenia odziez ochronna i robocza premie uznianiowe nadgoziny platne wg kodeksu pracy wigilie zakladowe imprezy z okazji rocznic powstania firmy na papierosa kiedy chcesz premie roczne i tzw karpiowe

Ola

@Paweł a te nadgodziny płatne extra czy jako dni wolne?

Zosia

@Paweła czy nadgodziny są więcej płatne ?

Czy zdarzają się nadgodziny w Farby Kabe?

Zdarzają się nadgodziny, bo jest duże zapotrzebowanie na wyroby

mistsz

już tam nie pracuje dlatego mogę pozdrowić Pawła wiadomo ktorego Nie jest łatwo a warunki takie sobie

@mistsz

Może jako były pracownik firmy powiesz nieco więcej na temat warunków zatrudnienia? Co miało wpływ na Twoja rezygnację z pracy w firmie Farby Kabe?

Abuzabi
@mistsz

Możesz napisać coś więcej?

@Edyta

Zbyt niskie wynagrodzenie oraz brak właściwej atmosfery.

@mistsz

OK, dzięki za odpowiedź. Dopytam Cię jeszcze, czy Twoim zdaniem jest to dobre miejsce na rozwinięcie swojej kariery? Mam tu na myśli realne możliwości awansu w strukturze firmy Farby Kabe.

@Edyta

Ty chyba nie jesteś osobą szukającą pracy tylko jakimś pracownikiem z kadr lub klikaczem z portalu. Co chcesz wiedzieć?

@mistsz

Wspominasz w poprzednim poście o niskim wynagrodzeniu. Można je zwiększyć dorabiając nadgodzinami lub innymi dodatkami, które oferuje pracodawca?

Hektor

Szału niema zarobki ledwo 2000 tysie na ręke polecam ją komuś kto dopiero zaczyna pracę ale jeśli ktoś już pracował na produkcji to ta stawka w porównaniu do innych zakładów jest stanowczo za mała

Czarek

Jaką macie atmosferę w pracy? Dlaczego tak rzadko korzystacie z forum?

@Czarek

Też mnie zastanawia, dlaczego tak mało osób dyskutuje o tym pracodawcy. Ale powodów takiego stanu rzeczy może być wiele. Miejmy nadzieję, że pod wpływem Twojego posta znajdą się osoby, które dołączą do naszej rozmowy. Widziałam, iż firma Farby Kabe ma do zaoferowania kilka interesujących propozycji pracy: https://farbykabe.pl/kariera Które z tych stanowisk pasuje do posiadanych przez Ciebie kwalifikacji?

Rass

Witam wszystkich :-) Nic wróble nie ćwierkają o przyjęciach do technologii bądź rozwoju produktu? Poluję na badania i rozwój w farbach, ale KABE już długo niczego tutaj nie oferowało...

Grzegorz

Co aktualnie dzieje się w firmie? Czy warto starać się o pracę?

nik

Na produkcji nikt już nie wierzy ze może być lepiej.

Daria

Tak dobrze się pracuje i nie ma ochoty na pisanie???

Edyta

@tik czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Aktualnie firma farby kabe poszukuje Koordynatora Obsługi Inwestycji. W ofercie napisali, że zapewniają pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, podnoszenie kompetencji w ramach pakietu szkoleń technicznych i handlowych, samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy. Ktoś jest zainteresowany taką ofertą?

tik

Jak to z jakiego powodu ?Wiadomo ze chodzi o mamone.

nick

to opłaca się przyjść na magazyniera do farby kabe do katowic ? słyszałem że 3 tyś brutto na początek

Maryjanna

Początek lutego i już 4 osoby się zwolniły, Piąta też praktycznie już tylko na papierze a to jeszcze nie koniec. Następców też nie widać. Pracodawca roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Farby Kabe - Katowice

• Jak się pracuje w Farby Kabe?

Zobacz opinie na temat firmy Farby Kabe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farby Kabe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farby Kabe?

Kandydaci do pracy w Farby Kabe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farby Kabe