premix sp. z o.o.

Połaniec

Opinie o premix sp. z o.o.

@1

witam jestem zainteresowany pracom w tej firmie co mam zrobić by się tam dostać i czym tak naprawdę zimuje się premix ..???

nico

Mnogo Prezesów Mnogo Prezesów kilku kierowników od h..ja majstrów i niema kto pracować chyba że rodzina

bulwersant
@nico 16.12.2015 20:49

jakieś przykłady czy tylko puste oszczerstwa?

Jesteś zainteresowany pracą w firmie premix sp. z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o premix sp. z o.o. - Połaniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie premix sp. z o.o.