Opinie o Sempre Farby Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sempre Farby Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sempre Farby Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sempre Farby Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Jak jest z pakietem medycznym w Sempre Farby Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Sempre Farby Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Tak

Lady
Klient

Czy tam pracuja kobiety? I czy praca jest ciezka

lady_z_sempre Nowy wpis
@Lady

Tak, pracują tu kobiety ale tu liczy się tylko facet. Z kobietami sie nikt nie liczy. Co swietnie widać na przykładzie jednej pani kierownik, która sie nawet boi bronić ludzi ze swojego działu i która mimo braku rąk do pracy zgadza się na zwalnianie ich, szczegolnie kobiet.

Agata Nowy wpis
@lady_z_sempre

Nie fajna sytuacja. Próbowaliście z nią rozmawiać albo wspólnie się zmobilizować do jakichś zmian? Czasami warto się wspólnie postawić, może Pani nie potrafi zrobić tego sama.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czy w Sempre Farby Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Ja
@Pytanie

Można podobno za dodatkowa opłatą, bo pracodawca tylko pracownikowi dopłaca a resztę trzeba już pokryć z własnej kieszeni

ByłTakiJeden

gelo
@Ja

i co w tym złego ? w mojej byłej firmie też tak jest -> jak chce rodzinę to dopłacam 30zł miesięcznie.

henryk kania
@Pytanie

pakiet medyczny w jakiej firmie ? luxmed medicover czy jakaś inna ?

logo firmy PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Bielsko-Biała
Teknika Industry Technologies S.A.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant/Obsługa klienta z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
(232 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Sales Manager (Polska - Telco)
Devire Sp. z o.o.
(259 opinii)
logo firmy Technolog konstrukcji aluminiowych
HR SIGMA Sp. z o.o.
(214 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Marek

A co obiecują dużo a później się nie wywiązują ?

TikTak
@Marek

Dokładnie. Przyuczasz sie do pracy na wielu stanowiskach, niby dla twego rozwoju i awansu a potem autentycznie pracujesz na tylu stanowiskach, bo braki kadrowe są dramatyczne. Były, są i będą. Tak ze awans tylko poziomy. A jak trafisz na kryzys typu covid, to sie dopiero dowiesz, co sie robi dla dobra firmy. Nie polecam.

Jak wygląda ścieżka awansu w Sempre Farby Sp. z o.o.?

ByłTakiJeden
@Pytanie

@Pytanie Bardzo dobrze obrazuje to cytat: "Nikt ci nie da tyle, ile Ja ci mogę obiecać" :)

Wiktor

Płaca za pracę a jeśli trzeba zrobić coś innego w ramach godzin to nie przesadzajmy, dla mnie firma jest ok.

Czy często w firmie Sempre Farby Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Rekrut
@Pytanie

Każdy tu jest od wszystkiego. Pracujesz na kilku stanowiskach ale płacą Ci za jedno.

JA

Ogólnie wszystko jest ok, zarobki jak na Bielsko można powiedzieć ze nawet spoko. pracy dużo ale to dobrze że firma się rozwija. Oczywiście znajda sie tacy co zawsze narzekają i i nic sie nie podoba... Praca w biurach w miłym towarzystwie. Zawsze premia, bony, ubezpieczenia na życie + zdrowotne, imprezy...

Ciekawy
@JA

A nie orientujesz może ile zarabiają u Was magazynierzy? Wiem tylko, że z każdym rokiem pensja każdego pracownika wzrasta, ale to od ilu zaczynają i ile maksymalnie mogą wyjść?

Marek

Cześć! Jak duża jest rotacja pracowników w tej firmie? Dobrze się pracuje ?

@Marek

Rotacja jest, jak wszedzie. Aczkolwiek jest znaczna wiekszosc ekipy, ktora pracuje tu od lat. Mnie to przekonalo, zeby tu aplikowac. Mnie pracuje sie dobrze. Nie mam planow zmieniac pracy, bo uwazam ze jest przyzwoicie. Sa momenty, ze ktos lub cos cie wkurzy, ale nie ma pracy, w ktorej wszystko jest idealne i dazy do zadowolenia pracownika w 100%, prawda? ????

Tomek
@Marek

Marek - nie marotacji bo nikt nie chce tam pracować, popytaj na rynku zostali stali pracownicy którzy pamiętają czasy jeszcze gorszego traktowania wiec teraz jak sie troche prezesi po uspokajali to sądzą ze jest lepiej, prawda taka że wszedzie indziej jest lepiej głównie całą robotę robią prezesi poniżają ludzi, krzyczą na starszych od siebie, nie szanują, podburzają pracowników, ze jeszcze tego nikt nie zgłosił gdzieś to aż szok.

Czy w Sempre Farby Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

@Pytanie

Uwazam, ze tak. Trzeba pamietac, ze kazdy ma wplyw na atmosfere w pracy. Jesli jestes maruda, ktorej nic nie pasuje i bedziesz sie staral, aby atmosfera byla do kitu, to bedzie. Wedlug mojej oceny ogromna wiekszosc z nas dba o to, zeby nam sie razem dobrze pracowalo ????

Tomek
@Pytanie

hahaha luźna atmosfera? wszyscy tam są psychicznie dobijani ! popytaj na rynku zostali tylko ci co (usunięte przez administratora) liżą prezesom lub nie mają odwagi zmienić pracy.

Kasia

Hej, jak tam atmosfera ?

Ludzi z biura traktują jak swoich parobków łacznie z umawianiem szefa do fryzjera nie wchodzisz w .... to sie nie liczysz na produkcji nie ma poszanowania, gnębienie i poniżanie kierownicy uważają sie za wyższych i nadrabiają sobie ego generalnie produkcja to śmieć nie istniejesz ludzie w biurach stara ekipa fałszywa i strasznie już spaczeni pozostali w firmie ludzie juz tylko tacy którzy sa przesiąknięci złymi nawykami nie ma co sie zatrudniać jeśli chce sie wprowadzać zmiany lub wprowadzać coś nowego

@Pracownik

Pracujesz tu jeszcze czy moze juz znalazles inna prace, w ktorej kierownicy, prezesi i koledzy masuja Ci stopy i podaja szampana?

Koralgol

Mam inne zdanie a generalnie opinia byłego pracownika jest pozbawiona obiektywizmu

Były Pracownik

Pracowałem w tej firmie i z przykrością stwierdzam że jak na zewnątrz wygląda nieźle tak od środka to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie dociera do nikogo ze trzeba zrobić zmiany i sami szefowie tez sie nie zmieniają pomimo tego że wiedza doskonale co sie o nich mówi. Krytykują, poniżają pracowników. Ich zachowanie nadaje sie do zgłoszenia o nagonkę na pracowników. Pieniadze moze i nawet ok ale atmosfera bardzo zła.

Wspaniały H....

Powiem o tej firmie tyle marny pieniądz dają jakieś smieszne premie frekfencyjne kierownicy oczywiście nie wszyscy 2/1 traktują ludzi jak bydło brak słów mówił wasz były pracownik H..... ;D

@Wspaniały H....

Widzę, że swoją opinię zamieściłeś z pozycji byłego już pracownika. Podejrzewam, że głównym powodem twojego odejścia były zarobki w firmie. Czy może napisać, jakie wynagrodzenie otrzymywałeś w tej firmie i ile wynosiła premia frekwencyjna?

Tomasz

@były pracownik, Twoja opinia jest mało konkretna, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać coś więcej na temat swojej współpracy z firmą? Czy relacje pracownik-przełożony były dla Ciebie problemem? Możesz napisać, czym była spowodowana ta sytuacja i czy można by jej w przyszłości zapobiec?

Tomasz

@klient, co masz na myśli? Rozwiń proszę swoja wypowiedź. @czarny, czy Twoim zdaniem ta firma jest godna polecenia? Pracujesz na cały etat? @Igor, jak w tej chwili opisałbyś atmosferę w Sempre Farby. Przypominam o zamieszczaniu postów zgodnych z naszym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

klient
@Tomasz

co raz gorzej!! hurtowników olewają, ludzie na stanowiskach nie kompetentni jeden prezes dalej uważa swoją firmę za bóstwo i wymaga robienia dla niego prywatnych rzeczy straszny burak, a drugiego w ogóle nie ma na firmie i zlewa system dr KK chyba pali mu sie juz pod stołkiem bo nie chcemy go widzieć na rynku dziwne ze po tylu latach nic sie tam nie zmienia i ciągle jest źle a z zewnątrz wygląda tak dobrze

były pracownik
@Tomasz

Nie polecam firmy Sempre płacą grosze niektórzy z kierowników traktują cie jak śmiecia ludzie są różni jak sie z nimi dogadasz tak masz poukładane na produkcji

Tomasz

Pojawiły się nowe oferty pracy w firmie Sempre Farby w Bielsko-Białej na stanowisko pracownik działu produkcji. @hurtownik, wiesz coś może na temat atmosfery pracy w firmie? Mógłbyś się precyzyjniej wypowiedzieć?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Sempre Farby Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

hurtownik
@Administrator

podobno od zeszłego roku strasznie popsuła sie atmosfera ludzie sie pozwalniali, a PH siedzą tylko na przetrwaniu

Zostaw merytoryczną opinię o Sempre Farby Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Sempre Farby Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gen. J. Kustronia 60
    43-301 Bielsko-Biała
  • NIP: 5471995321 KRS: 0000190876

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sempre Farby Sp. z o.o.