Opinie o Sempre Farby Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sempre Farby Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sempre Farby Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sempre Farby Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Były handlowiec

Witam, Odradzam aplikacje na handlowca, do tego na regionie, który nie jest wgl obsługiwany. Wymagania olbrzymie, po 3 miesiącach zaczyna się jazda bez trzymanki, 0 szacunku do człowieka od dyrektorów. Ogólnie wynagrodzenie nie jest złe, natomiast atmosfera w tej firmie to jedna wielka masakra, wrażenie jest takie jakby w biurze, każdy na każdego próbuje (usunięte przez administratora) w samochodzie oczywiście GPS i sprawdzanie + każdy prywatny kilometr płacisz według zbyt wygórowanej stawki. Najgorsze z tego wszystkiego to fakt, że dyrektorzy tak boją się prezesów, że handlowca zwolnią bez problemu i zrzucą na niego całą winę. Po prostu szkoda czasu zatrudniać się ja handlowca na północnych regionach czy centralnych jak Wwa, ponieważ za rok Cię wyrzucą a prezesom powiedzą że była to nieodpowiednia osoba. Nie pozdrawiam AP i KK

Fan AP i KK
@Były handlowiec

Firma Rotacyjna próbują się porównywać do najlepszych ale z ich polityka zarządzania i sprzedaży co najwyżej reprezentują poziom sprzedaży z łóżka polowego. Dyrektorzy…. Temat rzeka Andrzej znawca wszystkiego i niczego powiela mądrości zasłyszane od innych i przypisuje je sobie zero pojęcia o chemii budowlanej. Krzysztof dyrektor za biurka zupełnie nie znający realii rynkowych. Prezesie niby ludzie na poziomie a pozwalają na utrzymywanie tak niskiego poziomu menadżerskiego wstyd. Kasa normalna jak na branże ale polityka jak na Wiejskiej. Nie Polecam i Nie Pozdrawiam

cześć, jest jeszcze dostępna oferta na magazyn i tak czytam jej opis. Zaczyna mnie zastanawiać kwestia wynagrodzenia. czemu jest napisane, że zawodowe do minimum a średnie jest mile widziane? co to zmienia?

Były handlowiec Nowy wpis

Urszula Nowy wpis
@Były handlowiec

Aj, a byłam zainteresowana pracą... Powiedziałbyś coś więcej o tych wymaganiach, masz na myśli plany sprzedażowe? Są jakoś mocno podkręcane? Ah no i na jakim poziomie mniej więcej te zarobki dla handlowca w takim razie, jak mówisz że "nie jest złe" to nie wiem czego mniej więcej mogłabym się spodziewać. I jaką winę niby zrzuca się na handlowców, nie bardzo to zrozumiałam??

Fan AP i KK Nowy wpis
@Były handlowiec

Sempre Farby Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w mieście Szczecin. Wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

Rrrr

Jaka jest stawka za godzinę i jakie jest wynagrodzenie

Sylwia
@Rrrr

Jakieś konkretne stanowisko Cię interesuje czy ogólnie pytasz?

Rrrr
@Sylwia

Na produkcji przy maszynie

Pracownik Biurowy

pytania może i na miejscu sposób rozmowy może i ok ale nie miało nic wspólnego z późniejszą rzeczywistością. Pogarda i zrzucenie człowieka do podłogi

poprzednia praca zakres obowiązków

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Justyna

ktoś tu widzę interesował się tym czym dyrekcja jeździ itp., mnie to teraz bardziej interesowałyby bieżące warunki pracy i to czego można się spodziewać z kolejnym rokiem. czy ktoś wie i mi napisze?

Zuza

Zeby właściciel jeżdził Porsche i Q8 to trzeba sobie flaki wypruć

@Zuza

A czym jeździ dyrektor, kierownik ?

Jak wygląda rozmowa w Sempre Farby Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Sprzedaży? Z iloma osobami się rozmawia? 15 lutego pojawiło się ogłoszenie.

Zazwyczaj z dwoma dyrektorami. Z posiadanych mi informacji , pierwsze rozmowy prowadzone są również zdalnie.

Lady

Czy tam pracuja kobiety? I czy praca jest ciezka

lady_z_sempre
@Lady

Tak, pracują tu kobiety ale tu liczy się tylko facet. Z kobietami sie nikt nie liczy. Co swietnie widać na przykładzie jednej pani kierownik, która sie nawet boi bronić ludzi ze swojego działu i która mimo braku rąk do pracy zgadza się na zwalnianie ich, szczegolnie kobiet.

Jak jest z pakietem medycznym w Sempre Farby Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Można podobno za dodatkowa opłatą, bo pracodawca tylko pracownikowi dopłaca a resztę trzeba już pokryć z własnej kieszeni

ByłTakiJeden

gelo

i co w tym złego ? w mojej byłej firmie też tak jest -> jak chce rodzinę to dopłacam 30zł miesięcznie.

henryk kania

pakiet medyczny w jakiej firmie ? luxmed medicover czy jakaś inna ?

A co obiecują dużo a później się nie wywiązują ?

TikTak
@Marek

Dokładnie. Przyuczasz sie do pracy na wielu stanowiskach, niby dla twego rozwoju i awansu a potem autentycznie pracujesz na tylu stanowiskach, bo braki kadrowe są dramatyczne. Były, są i będą. Tak ze awans tylko poziomy. A jak trafisz na kryzys typu covid, to sie dopiero dowiesz, co sie robi dla dobra firmy. Nie polecam.

Jak wygląda ścieżka awansu w Sempre Farby Sp. z o.o.?

ByłTakiJeden

@Pytanie Bardzo dobrze obrazuje to cytat: "Nikt ci nie da tyle, ile Ja ci mogę obiecać" :)

Wiktor

Płaca za pracę a jeśli trzeba zrobić coś innego w ramach godzin to nie przesadzajmy, dla mnie firma jest ok.

Czy często w firmie Sempre Farby Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Rekrut

Każdy tu jest od wszystkiego. Pracujesz na kilku stanowiskach ale płacą Ci za jedno.

JA

Ogólnie wszystko jest ok, zarobki jak na Bielsko można powiedzieć ze nawet spoko. pracy dużo ale to dobrze że firma się rozwija. Oczywiście znajda sie tacy co zawsze narzekają i i nic sie nie podoba... Praca w biurach w miłym towarzystwie. Zawsze premia, bony, ubezpieczenia na życie + zdrowotne, imprezy...

Ciekawy
@JA

A nie orientujesz może ile zarabiają u Was magazynierzy? Wiem tylko, że z każdym rokiem pensja każdego pracownika wzrasta, ale to od ilu zaczynają i ile maksymalnie mogą wyjść?

Cześć! Jak duża jest rotacja pracowników w tej firmie? Dobrze się pracuje ?

@Marek

Rotacja jest, jak wszedzie. Aczkolwiek jest znaczna wiekszosc ekipy, ktora pracuje tu od lat. Mnie to przekonalo, zeby tu aplikowac. Mnie pracuje sie dobrze. Nie mam planow zmieniac pracy, bo uwazam ze jest przyzwoicie. Sa momenty, ze ktos lub cos cie wkurzy, ale nie ma pracy, w ktorej wszystko jest idealne i dazy do zadowolenia pracownika w 100%, prawda? ????

@Marek

Marek - nie marotacji bo nikt nie chce tam pracować, popytaj na rynku zostali stali pracownicy którzy pamiętają czasy jeszcze gorszego traktowania wiec teraz jak sie troche prezesi po uspokajali to sądzą ze jest lepiej, prawda taka że wszedzie indziej jest lepiej głównie całą robotę robią prezesi poniżają ludzi, krzyczą na starszych od siebie, nie szanują, podburzają pracowników, ze jeszcze tego nikt nie zgłosił gdzieś to aż szok.

Czy w Sempre Farby Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Nie_mam_nicku

Uwazam, ze tak. Trzeba pamietac, ze kazdy ma wplyw na atmosfere w pracy. Jesli jestes maruda, ktorej nic nie pasuje i bedziesz sie staral, aby atmosfera byla do kitu, to bedzie. Wedlug mojej oceny ogromna wiekszosc z nas dba o to, zeby nam sie razem dobrze pracowalo ????

hahaha luźna atmosfera? wszyscy tam są psychicznie dobijani ! popytaj na rynku zostali tylko ci co (usunięte przez administratora) liżą prezesom lub nie mają odwagi zmienić pracy.

Hej, jak tam atmosfera ?

Ludzi z biura traktują jak swoich parobków łacznie z umawianiem szefa do fryzjera nie wchodzisz w .... to sie nie liczysz na produkcji nie ma poszanowania, gnębienie i poniżanie kierownicy uważają sie za wyższych i nadrabiają sobie ego generalnie produkcja to śmieć nie istniejesz ludzie w biurach stara ekipa fałszywa i strasznie już spaczeni pozostali w firmie ludzie juz tylko tacy którzy sa przesiąknięci złymi nawykami nie ma co sie zatrudniać jeśli chce sie wprowadzać zmiany lub wprowadzać coś nowego

Nie_mam_nicku

Pracujesz tu jeszcze czy moze juz znalazles inna prace, w ktorej kierownicy, prezesi i koledzy masuja Ci stopy i podaja szampana?

Koralgol

Mam inne zdanie a generalnie opinia byłego pracownika jest pozbawiona obiektywizmu

Były Pracownik

Pracowałem w tej firmie i z przykrością stwierdzam że jak na zewnątrz wygląda nieźle tak od środka to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie dociera do nikogo ze trzeba zrobić zmiany i sami szefowie tez sie nie zmieniają pomimo tego że wiedza doskonale co sie o nich mówi. Krytykują, poniżają pracowników. Ich zachowanie nadaje sie do zgłoszenia o nagonkę na pracowników. Pieniadze moze i nawet ok ale atmosfera bardzo zła.

Zostaw merytoryczną opinię o Sempre Farby Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Sempre Farby Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sempre Farby Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sempre Farby Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sempre Farby Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sempre Farby Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Gen. J. Kustronia 60
    43-301 Bielsko-Biała