Sempre Farby Sp. z o.o.
2 72 118 5 1

Opinie o Sempre Farby Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Koralgol
 Opinia

Mam inne zdanie a generalnie opinia byłego pracownika jest pozbawiona obiektywizmu

Były Pracownik
 Opinia

Pracowałem w tej firmie i z przykrością stwierdzam że jak na zewnątrz wygląda nieźle tak od środka to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie dociera do nikogo ze trzeba zrobić zmiany i sami szefowie tez sie nie zmieniają pomimo tego że wiedza doskonale co sie o nich mówi. Krytykują, poniżają pracowników. Ich zachowanie nadaje sie do zgłoszenia o nagonkę na pracowników. Pieniadze moze i nawet ok ale atmosfera bardzo zła.

Wspaniały H....
 Opinia

Powiem o tej firmie tyle marny pieniądz dają jakieś smieszne premie frekfencyjne kierownicy oczywiście nie wszyscy 2/1 traktują ludzi jak bydło brak słów mówił wasz były pracownik H..... ;D

@Wspaniały H.... 03.10.2018 17:17

Widzę, że swoją opinię zamieściłeś z pozycji byłego już pracownika. Podejrzewam, że głównym powodem twojego odejścia były zarobki w firmie. Czy może napisać, jakie wynagrodzenie otrzymywałeś w tej firmie i ile wynosiła premia frekwencyjna?

Opinia

@były pracownik, Twoja opinia jest mało konkretna, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać coś więcej na temat swojej współpracy z firmą? Czy relacje pracownik-przełożony były dla Ciebie problemem? Możesz napisać, czym była spowodowana ta sytuacja i czy można by jej w przyszłości zapobiec?

Opinia

@klient, co masz na myśli? Rozwiń proszę swoja wypowiedź. @czarny, czy Twoim zdaniem ta firma jest godna polecenia? Pracujesz na cały etat? @Igor, jak w tej chwili opisałbyś atmosferę w Sempre Farby. Przypominam o zamieszczaniu postów zgodnych z naszym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

klient
@Tomasz 22.04.2018 16:54

co raz gorzej!! hurtowników olewają, ludzie na stanowiskach nie kompetentni jeden prezes dalej uważa swoją firmę za bóstwo i wymaga robienia dla niego prywatnych rzeczy straszny burak, a drugiego w ogóle nie ma na firmie i zlewa system dr KK chyba pali mu sie juz pod stołkiem bo nie chcemy go widzieć na rynku dziwne ze po tylu latach nic sie tam nie zmienia i ciągle jest źle a z zewnątrz wygląda tak dobrze

Tak2Nie

były pracownik
@Tomasz 22.04.2018 16:54

Nie polecam firmy Sempre płacą grosze niektórzy z kierowników traktują cie jak śmiecia ludzie są różni jak sie z nimi dogadasz tak masz poukładane na produkcji

Opinia

Pojawiły się nowe oferty pracy w firmie Sempre Farby w Bielsko-Białej na stanowisko pracownik działu produkcji. @hurtownik, wiesz coś może na temat atmosfery pracy w firmie? Mógłbyś się precyzyjniej wypowiedzieć?

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Sempre Farby Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

hurtownik
@Administrator 04.03.2018 18:13

podobno od zeszłego roku strasznie popsuła sie atmosfera ludzie sie pozwalniali, a PH siedzą tylko na przetrwaniu

czarny
 Opinia

ja dostałem umowę po miesiącu, jest ok

klient

oferta pracy, umowy śmieciowej,uciekać

Tak2Nie

Igor
 Opinia

Ale to jest zupełnie normalne. Jak ktoś płaci to wymaga a my możemy wykonywać zadania lub odejść.!!

Treść
 Opinia

W firmie dzieje się co się dzieje, raz gorzej raz lepiej. Ale po poniższych wpisach, a szczególnie jednym ,wydaje się, ze niektórzy piszący tutaj mają wymagania wygórowane. Robić kariere? A w ktorej firmie się to w w pelni uda? Największą satysfakcję ma się będąc na swoim , a nie u kogoś. Albo się stosujesz do warunkow, albo zmieniasz i wiecznie szukasz albo otwierasz wlasny biznes. Zwolnienia tez nie są zabawą, ale wymuszone sytuacją firmy. ?

sony
 Opinia

ale jaj! pozwalniali ludzi, reszta sie im zwolniła a zatrudnili nowego dr handlowego! to sie nazywa inwestycja ludzie nie widzicie ze Sempre upada!

Tak6Nie

Fizol
@sony 05.01.2018 20:11

Upadek jest coraz bliżej naprawdę jest tam coraz gorzej z wszystkich działów ludzie się zwalniają czekamy cierpliwie na podwyżki albo Pan Wacław pożegnać się z resztą pracowników

Tak3Nie

żal
@Fizol 09.01.2018 20:08

naprawdę szkoda, zatrudniaja fachowcow a robia z nich robotnikow na posylki i nie pozwalaja nic robić. ale oni sa w czepku urodzeni i zawsze znajdzie sie nowy naiwny co tam przyjdzie. podwyzek sie nie doczekamy ale to nie problem tylko oni z traktowaniem ludzi maja problem za (usunięte przez administratora) nas mają.

Tak5Nie

przyjazny
 Opinia

będą mili az nie złapią was w swoje szpony ! bo sa zdesperowani szukaniem ludzi którzy sie sami pozwalniali! uważajcie na suche obietnice i mydlenie oczu!

Jony
 Opinia

Sempre sie sypie i upada a prezesi nic nie robia w kierunku zatrzymania dobrych pracownikow. W ciągu kilku miesięcy ludzie zwolnili sie z logistyki, z 3 pań z handlowego została jedna, marketingu nie ma, Ph tez uciekaja i zwalniają i tylko Pan dr udaje ze wszystko nadal gra. Jesli chcesz tam pracować to nie licz na ambicje ani kariere, robisz to co każą. Kiedyś firma broniła sie dobra atmosferą i ludźmi a ich juz brak a atmosfera jest straszna.

Liza
 Opinia

Oczywiście jednym słowem ideał ..."pracodawcy". No czyli w standardzie RK miedzy soba sie zastanawiają czy pracują w tej samej firmie, ale kolega musi być bardzo blisko prezesów skoro taki zadowolony.

Tak9Nie

Fizol
@Liza 06.06.2017 21:47

Indiana55 chyba nie pracujesz w tej firmie bo głupoty piszesz regularnie to jedynie nas w chu...a robią

marko
 Opinia

Witam wszystkich czy ktoś może powiedzieć podać jakie warunki ma przedstawiciel handlowy. Za pomoc dziękuję.

Tak6Nie

Kadi565
 Opinia

Zastanawiam się nad pracą w tej firmie, bo słyszałem dużo dobrego. Proszę jeszcze raz o obiektywną doradę byłych i obecnych pracowników jak to w końcu jest? Widzę tu pozytywne i negatywne opinie, jak to zawsze w życiu. Z góry dziękuję

SANDY90
 Opinia

Ja nie widzę w firmie żadnych problemów i popieram Indiana55. Mam podobne odczucia co do atmosfery w firmie co on. Pozdrawiam wszystkich malkontentów :)

Indiana55
 Opinia

Ludzie bądźcie obiektywni, a nie wylewajcie tutaj swoich żali i nie wypisujcie złośliwości i zmyślonych historii. Nigdy nie sądziłem, że w tego typu firmie może panować tak przyjazna atmosfera. Nie zdarzyło się również, żebym kiedykolwiek był świadkiem jakiegoś rodzaju przejawu złego traktowania pracownika. Pensja jest regularnie, premia również wpada. O co Wam chodzi?

Tak3Nie

Tor
 Opinia

Oj.Co się stało na Lubelszczyźnie? Został tam jakiś klient,?

Tak5Nie

Kumpel
 Opinia

Zaczynamy. Już szukają na Lubelszczyźnie za plecami obecnego regionalnego nowego"samobójcy", a także na innych regionach. Powodzenia. Firmę tworzą ludzie a nie tylko zarzadzanie przez cyferki i brak wsparcia ze strony tzw."dyrektorów".

Tak13Nie

Kusy
 Opinia

Jak się widzi koniec nosa to się nic nie widzi :)

Speedi
 Opinia

Chyba się coś ciśnie przed sezonem bo ph z podkarpackiego ponoć szuka roboty bo dzwonili na hurtownię o opinię a odnosnie ofert co pisal wykon to się zgodzę chlop musi zarabiac.

Eli_02
 Opinia

Firma się rozwija, w związku z czym zatrudnia dodatkowych przedstawicieli handlowych. Proponuję wysłać CV.

Zebra
@Eli_02 22.08.2016 10:06

Ha ha Dobre:)

mieszalnia
@Eli_02 22.08.2016 10:06

Haha, firma się tak szybko rozwija że przerabia już czwartego dyrektora w tym roku. "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą....." :)

Tak11Nie

szukający
 Opinia

A co w temacie etatu na Śląsk? Możecie napisać jakieś detale.czemu wolny?

Johny88
 Opinia

Pracowałem w tej firmie przez kilka lat i nigdy nie byłem świadkiem poniżania czy złego traktowania kogokolwiek ze strony kierownictwa. Nie wiem skąd się biorą takie opinie. Ludzie, przestańcie wyolbrzymiać.

ojciec mateusz
@Johny88 19.08.2016 08:26

Weź przestań ( usunięte przez administratora ) To chyba pracowałeś na Belosie

Johny88
 Opinia

Pracowałem w tej firmie przez lata i nigdy nie zdarzyły mi się niemiłe traktowanie ze strony współpracowników czy kierownictwa. Nie mogę powiedzieć żeby cokolwiek było nie tak. Nie wiem skąd tak negatywne opinie.

Lili123
 Opinia

Ludzie, przestańcie wypisywać bzdury,wszystko w tej Firmie funkcjonuje bez zarzutu.

wykonawca
@Lili123 17.08.2016 08:02

Dużo zależy od przyjętych standardów, dla niektórych może być jak w szwajcarskim zegarku dla innych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

szukający
 Opinia

WITAM, Jest ogłoszenie na Śląskie.czy ktoś może mi podać ocenę i informacje czy warto składać? "co w trawie piszczy"? dziękuje za uczciwe odpowiedzi. szukający

przyjaciel
 Opinia

Maciuś słyszałem że koledzy się z ciebie śmieją hahaha

Zostaw opinię o Sempre Farby Sp. z o.o. - Bielsko-Biała