Opinie o Sempre Farby Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sempre Farby Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sempre Farby Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sempre Farby Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Były Pracownik

Pracowałem w tej firmie i z przykrością stwierdzam że jak na zewnątrz wygląda nieźle tak od środka to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie dociera do nikogo ze trzeba zrobić zmiany i sami szefowie tez sie nie zmieniają pomimo tego że wiedza doskonale co sie o nich mówi. Krytykują, poniżają pracowników. Ich zachowanie nadaje sie do zgłoszenia o nagonkę na pracowników. Pieniadze moze i nawet ok ale atmosfera bardzo zła.

Wspaniały H....

Powiem o tej firmie tyle marny pieniądz dają jakieś smieszne premie frekfencyjne kierownicy oczywiście nie wszyscy 2/1 traktują ludzi jak bydło brak słów mówił wasz były pracownik H..... ;D

@Wspaniały H....

Widzę, że swoją opinię zamieściłeś z pozycji byłego już pracownika. Podejrzewam, że głównym powodem twojego odejścia były zarobki w firmie. Czy może napisać, jakie wynagrodzenie otrzymywałeś w tej firmie i ile wynosiła premia frekwencyjna?

Tomasz

@były pracownik, Twoja opinia jest mało konkretna, czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać coś więcej na temat swojej współpracy z firmą? Czy relacje pracownik-przełożony były dla Ciebie problemem? Możesz napisać, czym była spowodowana ta sytuacja i czy można by jej w przyszłości zapobiec?

Tomasz

@klient, co masz na myśli? Rozwiń proszę swoja wypowiedź. @czarny, czy Twoim zdaniem ta firma jest godna polecenia? Pracujesz na cały etat? @Igor, jak w tej chwili opisałbyś atmosferę w Sempre Farby. Przypominam o zamieszczaniu postów zgodnych z naszym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

klient
@Tomasz

co raz gorzej!! hurtowników olewają, ludzie na stanowiskach nie kompetentni jeden prezes dalej uważa swoją firmę za bóstwo i wymaga robienia dla niego prywatnych rzeczy straszny burak, a drugiego w ogóle nie ma na firmie i zlewa system dr KK chyba pali mu sie juz pod stołkiem bo nie chcemy go widzieć na rynku dziwne ze po tylu latach nic sie tam nie zmienia i ciągle jest źle a z zewnątrz wygląda tak dobrze

@Tomasz

Nie polecam firmy Sempre płacą grosze niektórzy z kierowników traktują cie jak śmiecia ludzie są różni jak sie z nimi dogadasz tak masz poukładane na produkcji

Pracownik Biurowy

pytania może i na miejscu sposób rozmowy może i ok ale nie miało nic wspólnego z późniejszą rzeczywistością. Pogarda i zrzucenie człowieka do podłogi

poprzednia praca zakres obowiązków

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Tomasz

Pojawiły się nowe oferty pracy w firmie Sempre Farby w Bielsko-Białej na stanowisko pracownik działu produkcji. @hurtownik, wiesz coś może na temat atmosfery pracy w firmie? Mógłbyś się precyzyjniej wypowiedzieć?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Sempre Farby Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

hurtownik

podobno od zeszłego roku strasznie popsuła sie atmosfera ludzie sie pozwalniali, a PH siedzą tylko na przetrwaniu

czarny

ja dostałem umowę po miesiącu, jest ok

klient

oferta pracy, umowy śmieciowej,uciekać

Igor

Ale to jest zupełnie normalne. Jak ktoś płaci to wymaga a my możemy wykonywać zadania lub odejść.!!

Treść

W firmie dzieje się co się dzieje, raz gorzej raz lepiej. Ale po poniższych wpisach, a szczególnie jednym ,wydaje się, ze niektórzy piszący tutaj mają wymagania wygórowane. Robić kariere? A w ktorej firmie się to w w pelni uda? Największą satysfakcję ma się będąc na swoim , a nie u kogoś. Albo się stosujesz do warunkow, albo zmieniasz i wiecznie szukasz albo otwierasz wlasny biznes. Zwolnienia tez nie są zabawą, ale wymuszone sytuacją firmy. ?

sony

ale jaj! pozwalniali ludzi, reszta sie im zwolniła a zatrudnili nowego dr handlowego! to sie nazywa inwestycja ludzie nie widzicie ze Sempre upada!

Fizol
@sony

Upadek jest coraz bliżej naprawdę jest tam coraz gorzej z wszystkich działów ludzie się zwalniają czekamy cierpliwie na podwyżki albo Pan Wacław pożegnać się z resztą pracowników

żal
@Fizol

naprawdę szkoda, zatrudniaja fachowcow a robia z nich robotnikow na posylki i nie pozwalaja nic robić. ale oni sa w czepku urodzeni i zawsze znajdzie sie nowy naiwny co tam przyjdzie. podwyzek sie nie doczekamy ale to nie problem tylko oni z traktowaniem ludzi maja problem za (usunięte przez administratora) nas mają.

przyjazny

będą mili az nie złapią was w swoje szpony ! bo sa zdesperowani szukaniem ludzi którzy sie sami pozwalniali! uważajcie na suche obietnice i mydlenie oczu!

Jony

Sempre sie sypie i upada a prezesi nic nie robia w kierunku zatrzymania dobrych pracownikow. W ciągu kilku miesięcy ludzie zwolnili sie z logistyki, z 3 pań z handlowego została jedna, marketingu nie ma, Ph tez uciekaja i zwalniają i tylko Pan dr udaje ze wszystko nadal gra. Jesli chcesz tam pracować to nie licz na ambicje ani kariere, robisz to co każą. Kiedyś firma broniła sie dobra atmosferą i ludźmi a ich juz brak a atmosfera jest straszna.

Liza

Oczywiście jednym słowem ideał ..."pracodawcy". No czyli w standardzie RK miedzy soba sie zastanawiają czy pracują w tej samej firmie, ale kolega musi być bardzo blisko prezesów skoro taki zadowolony.

Fizol
@Liza

Indiana55 chyba nie pracujesz w tej firmie bo głupoty piszesz regularnie to jedynie nas w chu...a robią

marko

Witam wszystkich czy ktoś może powiedzieć podać jakie warunki ma przedstawiciel handlowy. Za pomoc dziękuję.

Kadi565

Zastanawiam się nad pracą w tej firmie, bo słyszałem dużo dobrego. Proszę jeszcze raz o obiektywną doradę byłych i obecnych pracowników jak to w końcu jest? Widzę tu pozytywne i negatywne opinie, jak to zawsze w życiu. Z góry dziękuję

SANDY90

Ja nie widzę w firmie żadnych problemów i popieram Indiana55. Mam podobne odczucia co do atmosfery w firmie co on. Pozdrawiam wszystkich malkontentów :)

Indiana55

Ludzie bądźcie obiektywni, a nie wylewajcie tutaj swoich żali i nie wypisujcie złośliwości i zmyślonych historii. Nigdy nie sądziłem, że w tego typu firmie może panować tak przyjazna atmosfera. Nie zdarzyło się również, żebym kiedykolwiek był świadkiem jakiegoś rodzaju przejawu złego traktowania pracownika. Pensja jest regularnie, premia również wpada. O co Wam chodzi?

Tor

Oj.Co się stało na Lubelszczyźnie? Został tam jakiś klient,?

Kumpel

Zaczynamy. Już szukają na Lubelszczyźnie za plecami obecnego regionalnego nowego"samobójcy", a także na innych regionach. Powodzenia. Firmę tworzą ludzie a nie tylko zarzadzanie przez cyferki i brak wsparcia ze strony tzw."dyrektorów".

Zostaw merytoryczną opinię o Sempre Farby Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Sempre Farby Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sempre Farby Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sempre Farby Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sempre Farby Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sempre Farby Sp. z o.o.