HEMPEL MANUFACTURING (POLAND) Sp. z o.o.

Niepruszewo

Opinie o HEMPEL MANUFACTURING (POLAND) Sp. z o.o.

ksiegowka

Przez dwa lata pracowałam w Gdańsku na stanowisku młodszy księgowy. Nie polecam!!! Nie doceniają pracownika, o podwyżce zapomnij! Chodzisz i prosisz o awans a i tak mają Cię gdzieś. Sami studenci, którzy nie mają od kogo się uczyć. Duża rotacja, nie placa za nadgodziny. Polaczki dorwaly się do stanowisk menagerskich i zaczęło się wielkie oszczędzanie... NIE POLECAM

adik

Ja tez mam pytanie co da zarobków w firmie, czy są przybliżone na poszczególnych działach ??? Produkcja magazyn końcowy czy RMS? Ponieważ z czystej podstawy osoby z RMS, bez żadnych nadgodzin nie było by stać pracownika fizycznego na sportowe auta (nie będę już pisał które to ) i nie wspomnę o quadach (wartości rocznych zarobków w firmie) zmienianych co roku.????????

Samson

panie kierowniku pawle s zatrudnienie sąsiadki własnej pani Bź...., to jak rozumiem : Również Sprawiedliwy przebieg rekrutacji ??? firmy h....

gedeon

KO KO ładny wierszyk (STRONA 1) ale jak naprawdę masz coś do powiedzenia zapraszam na rozprawę przedtem zadzwoń 725793523 Pozdrawiam P.A

Nataniel

Termin rozprawy z powództwa Piotr A przeciwko hempel paints 07.09.2017r godz 9.00 Grodzisk wlkp zwolnionego po 7 latach pracy bez wypowiedzenia dyscyplinarnie, tylko za zgłoszenie nie etycznych zachowań,układów, i mobbingu stosowanego głównie przez kierownika pawła s na zwolnieniu napisali że jest 7 dni na odwołane do sądu pracy a od stycznia 2017r weszło 21 .Taka korporacja a nie umie nawet poprawnie wypełnić takiego pisma,żenada. Wszystkie usunięte komentarze są dostęp na http://najgorszapraca.co.pl/opinie/hempel_manufacturing_poland_sp_z_oo___niepruszewo/83679

Agata

@... , pamietaj o tym, że uczestniczysz w rozmowie na forum, gdzie forum posiada swój regulamin. Jeżeli go nie przestrzegasz i nie wypowiadasz się we właściwy sposób twoje wpisy są poddawane weryfikacji. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem. Forum służy wymianie informacji dotyczących pracy w HEMPEL MANUFACTURING (POLAND) Sp. z o.o.

Maciej

Cześć, w jakich godzinach pracujecie na produkcji? w jakim systemie?

...

A dlaczego opinie są usuwane?cos komus nie pasuje?przeciez po to jest ta strona aby wypowiadac sie na temat firm...

Z

I poraz kolejny wszystko zostało zatuszowane a elastyczny czas pracy pozostał!!!!!

Bez Nicka

GEDEON masz racje faktem jest,ze ukraińcy powoli zapelniają tą firme jak i wszystkie dookola...a polscy pracownicy sa poprostu zwalniani lub odchodza sami bo pracuja 8h a nie 12-16h.I jak to nie pęknie to niedlugo nie bedzie miejsca nigdzie dla nas...

...

Pomogłeś więcej niż myślisz ...;)

Twoja Stara

Gedeon, ale Ty głupi jesteś - wyleją Cię za to ;] PS interpunkcja, kolego. INTERPUNKCJA!

mefisto

I co? Zabierzesz teraz swoj lud i bedziecie mieszkac w jaskini? Bedziesz ich karmic krwia z baranka? Czasy prabiblijne sie zachcialy?

...

A poinformowałeś inne fabryki o poświadczeniu nieprawdy i publicznym zniesławieniu niby córki kierownika?

Klaudiaaa0

Szkoda slow ,nie rozumiem jak mozna tak traktowac ludzi. Wprowadzenie elastycznego czasu pracy jest najglupsza mozliwa opcja niektorzy zapominaja ze pracownicy maja rowniez zycie prywatne.

walju

Ktora to jest ta corka kierownika?

Ja pracownik

Gedeon o jaki mobbing wsrod pracownikow Ci chodzi?co do groźb ze strony brygadzistow to sa stosowane tylko od jednego...Pana M.W z produkcjii.Jesli juz brudy wywalamy na wierzch to na moje brygadzista powinien byc pomocny,znać sie na kazdym gó... w danej pracy...to juz dziewczyny potrafiły załozyć rolke z etykietami na maszyne do oklejania...a czesto szly teksty "radz sobie..."

DARO

GEJDEMON, jutro u mnie w biurze.

micha

i co widac w tych kolkach?

GEDEON jestes wielki! Tylko pytanie czy to cos da...

@Pracownik 04.04.2017 19:18
Gedeon, jestes dla mnie smieciem, który sieje nienawiść i krzywdzi ludzi. Sprawiedliwość cie dosięgnie....

Widziałem wiele firm. Hempel jest przykładem dobrego traktowania ludzi, z szacunkiem. Wstyd mi ze jakiś psychol niszczy reputacje mojej firmy.

Inny
@Pracownik 04.04.2017 19:24

Dobrze mówisz pracownik. Gedeon ludzie wiedza kto ty.

Syn Gedeona

krucjata gedeona??:)))

Jan

Wyślij ten list na prawidłowy adres email: whistle-blower@hempel.com Wtedy dojdzie

Żona

A cos na temat romansow ktoś się wypowie?:D

ja

dobrze prawisz kolego!

Dulcynea

Ehhh w wiekszosci prac tak jest i trzeba z tym walczyc i wyjawiac to na swiatlo dzienne zeby tych ludzi dotknela sprawiedliwosc .

Solo

Przyjdzie kryska na Matyska zbliża się dużymi krokami..!!!!

omega

Witam pracujących w HEMPEL. Obecnie firma prowadzi nabór na Kierownika magazynu. Chciałbym aplikować . Proszę o informację: - czy warto, czy umowa bezpośrednio z pracodawcą czy z pośrednikiem, jak sie pracuje w aministracji, kto jest przełożonym dla tego stanowiska? Na jakich ludzi stawia firma czy młodych i do wykorzystania ? Pozdrawiam i proszę o pomoc.

arkadia 554

imo wszystko warto pytać w firmie o prace. Dostawca farb dla przemysłu morskiego oraz zabezpieczeń przeciwkorozyjnych dla segmentów przemysłu ciężkiego to branża pełna możliwości i doświadczenie do zdobycia

cyrk

co tu dużo pisać no cyrk i ukr

Annkan1989

A co z siedzibą Hempel w Gdańsku? Dobrze tam się pracuje?

zzz

Nabory są caly czas, niestety tylko przez posrednika, ale zawsze jest szansa na umowe przez firme.

incognito

Z racji tego, że zbliżają się dwie duże rodzinne imprezy, chciałbym w imieniu proletariatu złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji setnych urodzin dla Pana jak i dla najmłodszej córki Paints z okazji piątych urodzin. Liczymy więc na to, że wyślesz nam w tym roku większą pocztówkę z wakacji, a dzikie szalone tańce będą realne również w Polsce. Dziękujemy Ci Panie Onepel za Twe dobre dary.

kwiat

Zrozumieją swoją politykę,kiedy lada chwila część osób lub połowa się zwolni(mowa o starej załodze ) którzy pracują w hemplu od początku firmy ok 5 lat.(usunięte przez administratora)

tomek

no ja też własnie się dziwię teraz jak to wszystko ma wyglądać, bo nie wiem dokładnie czy iść do nich czy nie opłaca mi się to? dajcie znać jak sprawa ma dokładnie wyglądać, bo jak marnie płacą to ja nie będę się tam pchał w ogóle. Czekam jeszcze na komentarze odnośnie pracy u nich, czy dobrze płacą?

ss

Dziewczyno, co za bzdury piszesz? Życie może nauczy innego podejścia/

Incognito

Prawda jakich malo na tym fomum, pozdrawiam przedmowce

bbbb

Zakład jak zakład, są działy gdzie jest spokój i takie gdzie nie. Na produkcji jest ciężko, praca przez pośrednika(usunięte przez administratora)Praca dla osób o stalowych nerwach. Nie polecam!

Rektut

Polecam dla chłopaków z Niepruszewa , pewnie kolejka na zeszyt w sprawie pracy :)

Rektut

żal( usunięte przez administratora ) BRUTTO Faktycznie Gorzej Jak w Biedronce

nick

jednym slowem ZAL

decydent

Nie dosyć że nie robi, to jeszcze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

incognito :*

co tu dużo pisać no cyrk odjechał klauny zostały (*) (*) O --

Cristiano

Ta firma robi sobie normalnie jaja z ludzi. Jeżeli zatrudniają to zatrudniają pracowników tylko przez job impuls za śmieszne pieniądze. Dali nowe umowy po 6 miesięcy po to by po 2-3 miesiącach zwalniać bo produkcja spada. W życiu nie spotkałem głupszej polityki ,, góry\\\\\\\" P.S Pozdro dla pracowników hempla jesteście naprawdę spoko ;)

przez JOeBa

Dziwna jest ta polityka jak to nazwaliście \"góry\". Przyjmują nowych po to by ci którzy już się wprawili, ogarnęli temat, zostali zwolnieni. I tak w kółko to koło się toczy. JOBy nie liczcie na umowę, ponieważ HEMPEL już ma jakby to powiedzieć ten \"swój kręgosłup\", chodzi mi o tych którzy mają umowy na stałe.(usunięte przez administratora) jakich mało. Osobiście połowę bym zwolnił, a zatrudnił tych którzy tak ambitnie się starali przez pośrednika za 1400zł. Zamiast 2mln litrów farby byłoby na pewno z 2,5mln. Nie polecam pracy w tej firmie przez JOBa, no chyba że ktoś na wejściu dostanie normalną umowę, co jest nierealne. Pozdro

LARY

Praca szkodliwa, ludzie spoko(usunięte przez administratora)IE POLECAM pozdro :)

ktos tam

wpełni popieram robota syf i nic wiecej duzo obiecane i nic ztego nie dotrzymuja danego slowa tylko ciagle obietnice (usunięte przez administratora)

Romo

PGR jakich mało...

zus

witam mam pytanie czy firma po rozmowie o prace odpowiada każdemu zainteresowanemu czy tylko osobie wybranej

to moja tajemnica - 2011-02-09 19:44:18 więc tak jak w każdej firmie produkcyjnej, góra i robaczki, robaczek zarabia max 2k, i według góry to płaca na poziomie, co do samej pracy- z miesiąca na miesiąc więcej, szybciej, czyli ciężko i będzie ciężej, dalej praca bardzo niebezpieczna ze względu na rodzaj produkcji: produkcja farb i lakierów wg. góry chemikalia w żaden sposób nam nie szkodzą co zresztą widać (zapalenia skóry różnego typu uczulenia, liszaje, produkt w kontakcie bezpośrednim ze skórą powoduje poparzenia) ale wg. góry cyt. RACJA RACJA robota MEGA syfiata BARDZO SZKODLIWA do tego pracuje sie z miejscowymi i okolicznymi (usunięte przez administratora) co na krowach do roboty przyjeżdżają i włażą w oko demona górze aż miło !! alergie uczulenia to normalka , tylko dla ''góry'' zdziwnie od czego ci wyszło ??? ogolnie gnać jak najdalej...

zus

witajcie jak się dostać do HEMPLA już tyle CV wysłałem i nic żadnej odpowiedz

to moja tajemnica

więc tak jak w każdej firmie produkcyjnej, góra i robaczki, robaczek zarabia max 2k, i według góry to płaca na poziomie, co do samej pracy- z miesiąca na miesiąc więcej, szybciej, czyli ciężko i będzie ciężej, dalej praca bardzo niebezpieczna ze względu na rodzaj produkcji: produkcja farb i lakierów wg. góry chemikalia w żaden sposób nam nie szkodzą co zresztą widać (zapalenia skóry różnego typu uczulenia, liszaje, produkt w kontakcie bezpośrednim ze skórą powoduje poparzenia) ale wg. góry cyt. " to wina tego, że to powietrze takie suche", pracownicy jak wszędzie, choć z 10-20% by matkę sprzedało za grosz, więc wiadomo co się dzieje również w firmie, dalej co do możliwości rozwoju czy awansu, napiszę krótko: brak. Całościowo praca na krótką metę dobra dla młodej osoby chcącej zaczepić się na jakiś czas. Moja ogólna ocena to dobry, tylko zarobki strasznie małe.( Porównuję do standardowego polskiego prywaciarza, czyli 1200 netto, max pracy nic płacy, traktowanie jak (usunięte przez administratora)) dlatego wychodzi dobry :D Pozdrawiam

Zostaw opinię o HEMPEL MANUFACTURING (POLAND) Sp. z o.o. - Niepruszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEMPEL MANUFACTURING (POLAND) Sp. z o.o.