HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.

Karolina

Aktualnie HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o. a poszukuje osób do pracy jako Administration Assistant. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym aplikacją na to ogłoszenie? Chętnie dowiemy się też o zmianach jakie zaszły w firmie w ciągu ostatniego roku. Jak obecnie wyglądają możliwości rozwoju?

polkaio

jest tez u nich potrzebny pracownik na stanowiski front- end wizard tylko mnie cieawi to jak zarobki na takim stanowisku wygladaja na ile można liczyc?

m.

[IT] Dobra praca na początek, można się bardzo dużo nauczyć (technologie i korporacyjne rozwiązania IT są na najwyższym poziomie). Niestety nie ma szans na awans a co za tym idzie brak realnego rozwoju. Obowiązki oraz odpowiedzialność ciągle rosną a zarobki nie (wszystkich można zastąpić studentami lub nieograniczoną ilością studentów). Praca polega na ciągłym gaszeniu pożarów a nie na rozwiązywaniu realnych problemów, które są w stanie im zapobiec. Główny nacisk idzie na statystyki a nie na fakty. Promuje się głównie ludzi, którzy są "przychylni władzy" oraz nie mają realnie nic do powiedzenia.

szrek

Nie polecam firmy. Szczególnie pracownikom IT. Nie stawiają na rozwój ani długą współpracę. Często pozbywają się zaufanych pracowników, którym raczej należy się podwyżka i zastępują ich tanimi studentami. Droga do awansu prowadzi przez znajomości z przełożonymi. Atmosfera prowadzi raczej do zawiści i niezdrowej konkurencji pomiędzy pracownikami.

Zostaw opinię o HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HEMPEL PAINTS (POLAND) Sp. z o.o.