Techniart Sp. z o.o.

Nowa bukówka

Opinie o Techniart Sp. z o.o.

Posadzkarz

Witam, Profesjonaliści w zakresie barwienia kruszywa, zwłaszcza młody laborant, dla którego stworzenie koloru wg wzorca jest bezproblemowe, jako wykonawca posadzek oraz osoba współpracująca z Techniartem jestem bardzo zadowolony, wspaniała obsługa, nowe biuro, Pan Prezes, który zawsze doradzi gdyż jest doświadczony zawodowo w tej dziedzinie. Oby tak zawsze było i tego serdecznie życzę Pozdrowienia dla Wszystkich pracowników- zwłaszcza dla wspaniałej Pani Ewy oraz Pana Marcina, który dobierał dla mnie kolor :)

Znasz pracę w firmie Techniart Sp. z o.o. lub pracowników? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Techniart Sp. z o.o. - Nowa bukówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techniart Sp. z o.o.