Opinie o Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. w Warszawa

Aleksandra Nowy wpis

Wybrałam to miejsce na praktyki, ponieważ wydawało się bardzo sympatyczne. Gdy przyszłam pierwszy raz do pracy okazało się, że się nie myliłam, personel bardzo miły i pomocny a miejsce bardzo klimatyczne.

Praktykant Nowy wpis

Polecam to miejsce na praktyki! Pracownicy życzliwi, pomocni i można się z nimi dogadać w wielu kwestiach. A hotel mimo, że duży to ma przytulną atmosfere.

lidia Nowy wpis

wybrałam to miejsce na swoje pierwsze praktyki i nie zawiodłam się :)

praktykant Nowy wpis

pracuje się w przyjemnej atmosferze z pozytywnymi ludźmi

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

- obiady ciepłe za ok 45 zł miesięczne - obiady "zimne" za darmo - zniżki na noclegi w hiltonach na całym świecie - zniżki na terenie obiektu

Emilia

Rozumiem że to sa benefity dla pracowników firmy? :) To fajna opcja w sumie, a jak ze sprawami finansowymi? :D Jest możliwosc premii czy podwyżki?

Pracownica

Pracuję od czerwca i jestem zadowolona (gastronomia). Mam umowę o pracę w innym miejscu i nie mam problemu z dopasowaniem grafiku.

@Pracownica

No uop ważna sprawa. ;) A powiesz ogólnie jak praca w takim razie wygląda?

Pracownica

Po pandemii wszystko wraca do normy

@Pracownica

A zbliżająca się na jesień kolejna fala / lockdown nie zaszkodzi ponownie?

Anna75

Pracy jest dużo, ale pracują tam super ludzie (szczególnie kuchnia, restauracja). Wesoła atmosfera, zgrany zespół.

KaroL

Szukałem swojego miejsca wśród różnych stanowisk w firmie, aż w końcu zostałem polecony i zatrudniony w innym miejscu, także pozytywnie. Bez fochów ze strony firmy i bez palenia mostów.

@KaroL

A tak z ciekawości to tutaj co takiego Ci nie odpowiadało?

KaroL
@Ewa

Wszystko ok, zmiana branży

Życzliwa21
@KaroL

Ja podobnie, z tym, że zmieniłam dział. Ciesze się, że pojawiła się możliwość rozwoju :)

Jak szefostwo w Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. traktuje ludzi?

UKRYTA

Można się dogadać w wielu kwestiach

Anatol

@Gal Sytuacja jest bardzo groźna ale niestety maruderzy nawet w takim momencie nie przestają.

Gal
@Anatol

Jest groźna, ale pracodawcy w innych hotelach potrafią się zachować w tej sytuacji. Tu? Aneks zmniejszający pensję prawie do połowy, bez daty końcowej (niby informacja że na 3 miesiące, te się właśnie kończą i brak jakiejkolwiek dalszej informacji) przekazany w sposób jasno mówiący "albo podpisujesz albo się żegnamy". Mam znajomych w innych hotelach i takie sytuacje nie miały miejsca, aneks był na czas określony i przekazany w ludzki sposób. Ponoć dobrego pracodawcę można poznać po tym jak radzi sobie w czasie kryzysu - ten sobie nie radzi.

takashi_sixnine
@Anatol

Maruderzy ?? to ulubione sformułowanie dyrektorki. Dla niej te 300 osób harujących czasem po 15 godzin na sukces tej franczyzy to maruderzy.. tak ich kiedyś określiła. To jest dopiero hipokryzja - narzekać (marudzić) na ludzi i nazywać ich maruderami. Ciekawe czy już przestała i wzięła się sama do roboty czy dalej marudzi?

Marzena
@Gal

Jaki pseudo prezesik co go mamcia na piedestał wrzuciła, jaka pani pseudo dyrektor co mobing wielbi i „wszyscy winni ale nie ona” taka cała ta denna franczyza. Ale wszystko do czasu… aż się zarząd hiltona dowie jaki to pastisz i parodia…

@Marzena

Co Ty mówisz i że niby po trzech latach wciąż nic się tutaj nie zmieniło? :/ Serio straszne jest to podkreślenie o wielbieniu mobbingu, jak można być takim człowiekiem?

Ela

Czy wiecie dlaczego szukają Dyrektora Finansowego? Podobno poprzedni sam odszedł, ale nie wiem czy to prawda

takashi_sixnine
@Ela

Nie ma to znaczenia. Pierwszego dnia się dowiadujesz, że mottem firmy jest "nie ma ludzi nie zastąpionych". Poczytaj, jaka tam jest rotacja. Ile i w jakim czasie się zmieniło osób na wyższych stanowiskach, nikt nie pracuje dłużej jak rok, dwa. No może oprócz tych którzy mają tam bardzo blisko, lub są z grupy tzw. "brązowych nosków".

Czy w Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Gal

Nigdy się zbytnio nie kwapili do jakichkolwiek szkoleń. Teraz to już w ogóle nie ma co o tym marzyć jak w poszukiwaniu koronooszczędności pozwalniali wielu dobrych pracowników.

Super team tu jest, na recepcji wesoło, było chwilę bez stabilizacji, ale się uspokoiło. Ja cenię sobie przede wszystkim atmosferę w pracy, atu jest fajna.

IT

Dobrze jest :)

prac

jest OK

Kucharz

Ja pracuję od 5 lat, było różnie, ale od zmiany Szefa jest ok. Fajnie jest pracować przy dużych projektach

Beata

@pracownik a co to supervisor ?

@Beata

@Beata supervisor to kierownik zmiany.

Pracuje od kilku lat i jest na prawdę ok. Pracy dużo, ale atmosfera i ludzie ok. Można awansować w strukturach. Większość kadry kierowniczej ma stanowiska z awansu. Sam dostałem supervisor. Jeśli pracy się nie boisz to jest ok.

Tak jakoś przestaliście być aktywni na forum, dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Skalnicowa 21
    04-797 Warszawa
  • NIP: 9522075527 KRS: 0000335753

Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.