Opinie o MOSPAN w Warszawa

Kim jesteśmy? MOSPAN już od 20 lat specjalizuje się w kompleksowym wsparciu informatycznym przedsiębiorstw. Naszym przesłaniem jest całościowe podejście do oczekiwań i zadań stawianych nam przez naszych Klientów. Zapewniamy przedsiębiorstwom pełną opiekę informatyczną realizowaną w modelu outsourcingowym. Naszym celem jest zabezpieczenie ciągłości pracy oraz bezpieczeństwa systemów informatycznych Klienta. Jako firma informatyczna świadczymy również profesjonalne wsparcie w zakresie rozwiązań systemowych dla biznesu. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych na indywidualne zamówienie Klienta. W tym celu stworzyliśmy autorską platformę Prelude BPM®, która jest niezawodnym narzędziem pozwalającym na modelowanie dowolnych procesów zachodzących w organizacji. MOSPAN zajmuje się ponadto dostawą profesjonalnego sprzętu IT. W tym celu współpracujemy z czołowymi producentami komputerów, podzespołów, urządzeń peryferyjnych oraz infrastruktury sieciowej. Jesteśmy m.in. wyłącznym dystrybutorem na Polskę firmy ICY DOCK® – renomowanego producenta urządzeń pamięci masowych i archiwizacji danych.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOSPAN w Warszawa

Czy MOSPAN zatrudnia studentów?

Tomek Nowy wpis

Oni zatrudniają wszystkich jak leci. Nie musisz nic umieć ważne, że będziesz chodził w koszuli, tyrał jak osioł po 24h i nie żądał za to pieniędzy. Nawet na urlopie musisz pracować.

Ewka Nowy wpis

Dobrze będzie nie mylić wymagań firmy wobec pracownika z brakiem szacunku!!

Pracownik Nowy wpis

Mogę tylko potwierdzić opinię Tomka. Firma tragiczna. Ciągły wyzysk pracownika. Nawet jak pracownik coś dobrze zrobił to się słyszało pretensję a nie pochwały. Firmą zarządza niekompetentny człowiek. Bardzo często swoje błędy przerzuca na pracowników i stosuje kary finansowe których mu nie wolno. Pracując tam człowiek nie jest pewny kiedy nagle w środku nocy zadzwoni dyrektor działu it i każe aktualizować np. oprogramowanie płatnika. Tak toksycznego środowiska w pracy dawno nie widziałem.

Tragedia. Miła atmosfera hahaha. Nie można mówić o miłej atmosferze skoro "pan" dyrektor działu it notorycznie kłamie, zmusza pracowników do pracy po nocach oraz w weekendy i nie płacą za to. Wynagrodzenie też trzeba było się użerać bo zawsze coś. Rotacja personelu. Zero pomocy w pracy ze strony przełożonych i pracowników. Najgorsza firma IT jaką kiedykolwiek widziałem i z której udało mi się odejść. Zero szkoleń tylko notoryczne pretensje, że jakiego programu nie umiesz bo akurat złapali klienta za 100 zł i się cieszą jak koń do siana. Sprzęt służbowy na którym sie pracuje to widział jak niemy z polski uciekali. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie MOSPAN? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Remigiusz

Mogę się jedynie powtarzać w swojej opinii. W internecie bardzo dobre opinie ma firma!

Mix2Es

Pani Beato, Nadal miła i zgrana ekipa. Cały czas stabilnie i wynagrodzenia na czas.

Beata

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w MOSPAN w Warszawie? Wcześniej pisaliście, że dużym plusem jest dobra atmosfera w firmie oraz wsparcie od innych osób i stabilne warunki zatrudnienia. Czy ten trend jest kontynuowany? Widziałam, że firma aktualnie poszukuje informatyków oraz handlowców (https://www.mospan.pl/?page_id=965 ). Jesteście zainteresowani pracą w tym miejscu?

Zgrana, mila ekipa, ludzie tutaj mają wiedzę i doświadczenie. Stabilne zatrudnienie, nie jakieś podchody w zleceniówki. Głowa intensywnie zbiera widzę tylko trzeba chcieć pracować na 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o MOSPAN - Warszawa

MOSPAN