Opinie o Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. w Warszawa

Tak jakoś przestaliście być aktywni na forum, dlaczego?

Pedro

@Były Możesz uzasadnić dlaczego? Mam wrażenie, że to wpis konkurencji?

Jak wygląda podstawa w Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.?

Były

Kiepsko... Nie polecam...

Daria

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakie są szanse na pracę ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Pozdrawiam

Mimo iż wszystko jest usuwane z portalu, to zdążyliśmy zachować kopię przyznania się z waszej strony do działań na szkodę i jest to już udokumentowane.

Troche mnie dziwi fakt, iz pracownik czy na kontrakcie czy umowie o prace jest zdziwiony ze sie czegos od niego wymaga... Jezeli pracownik nie wywiazuje sie z podpisanej umowy, nie wypelnia powierzonych mu obowiazkow (jak mialo miejsce to w powyzszym przypadku) to niestety dziala na szkode spolki, a to wiaze sie z pewnymi konsekwencjami...

Beata

Super miejsce, dużo pracy, ale fajni ludzie. Nie wiem jak inni, ale ja stawiam na atmosferę, a tam jest fajna kadra. Socjal nie za bardzo rozbudowany, ale dają jeść i jest opieka medyczna, czasami jeszcze jakaś premia.

Zdecydowanie odradzam i nie polecam. (usunięte przez administratora)

Franek

Wreszcie podpisali dziś (14.11.2018) porozumienie z Mirbudem co do rozliczeń za budowę Hotelu. Jak dostali kredyt na spłatę to może w końcu z utargu będą regularnie wypłacać wynagrodzenie ?

Paw
@Franek

A co nie płaca ? Pracuje od czterech lat i nigdy nie było spóźnienia z wynagrodzenie .... a wręcz przeciwnie wynagrodzenia są przed czasem

kucharz

Ja tam pracowałem trochę ponad rok na kuchni. Jak zaczynałem było fajnie. Z biegiem czasu coraz gorzej. Wpadki były zawsze, ale po odejściu głównego szefa kuchni i zastąpieniu go innym było coraz gorzej. Coraz częstsze skargi od klientów, kłótnie o towar między działami, praca po 16 godzin pięć razy w tygodniu. Brak jakiegokolwiek socjalu, nadgodziny płatne raz na pół roku i tylko max za 200 godzin. resztę kazali odbierać. Ciągły brak ludzi do pracy i tak mógłbym jeszcze długo wymieniać. Tak nie było tylko na kuchni. Ja miałem wrażenie, że nikt tam nad nikim i niczym nie panuje. Dyrektor doprowadzający ludzi do łez, wulgarny i nadpobudliwy. całe rzesze pracowników z firmy zewnętrznej nie potrafiących nic wprowadzających tylko zamęt i popłoch. Wypaliłem się tam zawodowo i psychicznie. Z tego co wiem od znajomego pracującego tam od paru miesięcy pracownicy uciekają z hotelu w popłochu i nie ma chętnych do pracy i wcale się temu nie dziwie.

Fragles
@kucharz

Odradzam zdecydowanie. Bardzo duża rotacja, a to mówi samo za siebie. Poszukaj sobie coś sensownego poza kipsko opłacana branża hotelarskich. Dyr finansowy może wydać ci się ok, a potem się sama przekonasz. Podsumowując odradzam ta prace.

mala

Mam pytanie dlaczego zwolniło się stanowisko Gł. Księgowego ? Podobno zwolnił go Dyrektor Finansowy. Prośba o informacje. Nie chciałabym trafić w szambo, sami rozumiecie. Poza tym opinie o tym Hotelu jako pracodawcy są różne. Nie koniecznie pozytywne.

hotelarz

Pracowalem tam od samego poczatku przez prawie rok. Byl to moj 5 hotel. Generlanie hotel ma potencjał natomiast prowadzony jest przez niepoważnych ludzi. Kiepska atmosfera - sporo karierowiczów. Początki hotel mial slabe patrzac od strony pracownika - zamieszanie, nieporadnosc, niesamowita rotacja wsrod zatrudnionych. Kazdy kto zna fach uciekal po kilku miesiacach. Pensje byly wyplacane na czas - ZAWSZE! Historia naglosniona w mediach - czyli brak wyplat dla pracownikow z firmy zewnetrznej jest prawdziwa ale ma drugie dno: byli to ludzie przypadkowi i nie wykonali swojej pracy. Nie polecam wspolpracy z prezesem i cala jego rodziną. Dyrektor generalny Pan Sebastian poztakowo robi dobre wrazenie ale na tym sie konczy. Jest mistrzem w stwarzaniu pozorów. Mam nadzieje ze sytuacja tam sie unormuje i nadejda lepsze czasy. Moze wtedy jeszcze tam wroce ale nie predzej niz za 2-3 lata.

PRACOWNIK

Witam Pracuję w tej firmie od początku było naprawdę fajnie potem z dnia na dzień coraz gorzej. Co prawda o właścicielu Panu Sebastianie nie mogę złego słowa powiedzieć, człowiek który przechodząc obok drugiego człowieka zawsze się wita. Szkoda że otacza się osobami które chcą się za wszelką cenę wykazać i traktują ludzi jak motłoch nie raz widziałem jak pracownicy płakali z bezsilności, przykra prawda. Szkoda bo naprawdę widać w tych ludziach potencjał. A TRZEBA JEDNAK PAMIĘTAĆ ŻE FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE A NIE MURY.

absolutnie

artykuł o double tree by hilton warsaw, gdzie nie wypłacali wynagrodzeń: (usunięte przez administratora)

double tree

Firma to porażka, jest to firma rodzinna rodziny spod warszawy , ktora prowadzi hotel Boss i zajmuje się deweloperką. mama - pani prezesowa prowadzi hotel boss a jej mlody synek (rocznik 79) zajmuje się deweloperką i zostal z namaszczenia mamusi prezesem ich nowej inwestycji czyli hotelu double tree by hilton. ludzie w tej firmie kompletnie nie znaja sie na zarzadzaniu i wspolpracy z ludzmi. panuje atmosfera terroru i strachu. wynagrodzenia na stanowiskach operacyjnych nie sa wyplacane terminowo a nawet byly przypadki ze nie zostaly wyplacone w ogole. operacyjnie hotel prowadzi najemnik z Krakowa Sebastian S. pseudonim narcyz lub gestapo. nie polecam omijac z daleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Skalnicowa 21
    04-797 Warszawa
  • NIP: 9522075527 KRS: 0000335753

Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o.