Eventim Sp. z o.o.

Opinie o Eventim Sp. z o.o.

ytr

mysle ze jest o czasie nic nie wskazuje by mialo byc inaczej

bardzo pozytywnie mogę ocenić tą firmę, ponieważ pracowałam w niej. wynagrodzenie godne na normalne życie... atmosfera też ok... zresztą atmosferę w pracy my sami tworzymy! trzeba pracować a nie obijać się a wówczas będzie się docenianym i nie tylko finansowo... polecam

były

Leszek?! Żaden Leszek tam nie pracuje! Napędzacie sobie opinie pozytywne? Firma dno, dobrze wygląda na zewnątrz, w środku smród i zgnilizna, pomiatanie pracownikami. Leszku, tak się to podoba?

Zostaw opinię o Eventim Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eventim Sp. z o.o.